PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین 4 مدل تلویزیون لامپی موجود در بازار

amdj
30-12-2010, 20:00
سلام .من در انتخاب بین 4 مدل تلویزیون لامپی موجود در بازار یعنی "ال جی" و "جی وی سی" و "شارپ" و "ایکس ویژن" مردد مانده ام. لطفا اگر کسی از این برندها اخیرا تلویزیون لامپی خریده من را راهنمایی کند(کیفیت تصویر و رنگهای زنده برایم مهم است). البته "جی وی سی" حدود 50 درصد گرانتر از بقیه برندهاست(آیا ارزش پرداخت مبلغ بیشتر را دارد). در ضمن من قصد خرید ال سی دی و پلاسما را ندارم. با تشکر

Soroush-S
31-12-2010, 10:05
چند اینچ میخوای؟

amdj
31-12-2010, 23:58
29 inch میخوام.

Soroush-S
01-01-2011, 09:17
والا ما یه 21 LG داریم که خیلی مارو اذیت میکنه . فکر کنم SHARP چیز خوبی باشه.

morteza_dada
01-01-2011, 15:19
اگه تلویزیون با کیفیت crt میخواهید 1.سونی 2.پاناسونیک 3. توشیبا 4. جی وی سی اینا از نظر کیفیت خیلی عالی هستند.البته نمیدونم تو بازار سونی crt گیر میاد یا نه چون فکر کنم دیگه تولید نمیشه.سراغ ال جی و سامسونگ و ایکس ویژن هم نرو چون رنگهاشون طبیعی نیست.و کیفیت ساختشون پایینه.در آخر شاید پول بیشتری بدید ولی در عوض کیفیت بالاتر و راحتی بیشتری از نظر خراب نشدن خواهید داشت.موفق باش دوست عزیز

amdj
03-01-2011, 08:44
با تشکر از دوستان بابت راهنمائی های مفیدشان. متاسفانه "سونی" و "پاناسونیک" و "سامسونگ" خط تولید crt را جمع کرده اند. در حال حاضر من در انتخاب بین دو برند "جی وی سی" و "شارپ" مانده ام. مدل 29 اینچ "جی وی سی" قطعات ژاپن ساخت مالزی حدود قیمت بین 400-450 تومان در مدلهای مختلف ولی مدل 29 اینچ "شارپ" تحت لیسانس ساخت مادیران حدود قیمت 300 تومان. لطفا اساتید انجمن بنده را راهنمائی کنند. با تشکر مجدد

amdj
08-01-2011, 17:26
:20:من تلویزیون لامپی "شارپ" 29 اینچ خریدم و کیفیت تصویر و رنگهای زنده آن منو سورپرایز کرد. به نظرم از ال سی دی و پلاسما و ال ئی دی و غیره خیلی بهتره. فعلا که محتوای HD (به معنی واقعی آن) در دسترس نیست (چون صداوسیما و ماه واره نهایت کیفیت DVD ارائه میکنند) پول اضافی برای ال سی دی و پلاسما و ال ئی دی و غیره دادن بیهوده به نظر میرسه.در ضمن این تلویزیون دارای ورودی کامپوننت برای دی وی دی و جک 3.5 mm هم میباشد.

aftab_azad20
08-01-2011, 18:08
مبارک باشه

mehrdad8086
10-01-2011, 19:40
:20:من تلویزیون لامپی "شارپ" 29 اینچ خریدم و کیفیت تصویر و رنگهای زنده آن منو سورپرایز کرد. به نظرم از ال سی دی و پلاسما و ال ئی دی و غیره خیلی بهتره. فعلا که محتوای HD (به معنی واقعی آن) در دسترس نیست (چون صداوسیما و ماه واره نهایت کیفیت DVD ارائه میکنند) پول اضافی برای ال سی دی و پلاسما و ال ئی دی و غیره دادن بیهوده به نظر میرسه.در ضمن این تلویزیون دارای ورودی کامپوننت برای دی وی دی و جک 3.5 mm هم میباشد.
مبارک باشه دوست من

چند گرفتی؟

البته دوستانی که پلاسما یا ال سی دی یا....معمولا بخاطر تصویر بزرگتر و دیدن تصاویر HD که توسط HDplayer پخش می شه رو تهیه می کنن.

soo14
12-01-2011, 20:39
مبارک باشه

ولی سونی و پاناسونیک حرف اول را تو تلویزیون لامپی میزنن

پاناسونیک تصویر بهتری داره ولی سونی صداش بهتره

بهر حال من پاناسونیک را ترجیح میدم.

amdj
13-01-2011, 00:05
مبارک باشه دوست من

چند گرفتی؟

البته دوستانی که پلاسما یا ال سی دی یا....معمولا بخاطر تصویر بزرگتر و دیدن تصاویر HD که توسط HDplayer پخش می شه رو تهیه می کنن.
ممنونم دوست گرامی
290 تومن البته با چانه زدن و از خ جمهوری
در ضمن تصاویر HD که نیاز به بلوری پلیر دارند و همچنین فیلم با فرمت بلوری و همانطور که میدانید هزینه سنگینی خواهد داشت البته برای طبقه متوسط
تصاویر بزرگتر هم اگر نسبت تصویر 16:9 باشد خوب است ولی چون اکثر تصاویر تلویزیون و ماه واره نسبت تصویر 4:3 دارند تصویر کشیده خواهد شد(مثلا آدمهای لاغر چاق به نظر میرسند و غیره)

amdj
13-01-2011, 00:14
مبارک باشه

ولی سونی و پاناسونیک حرف اول را تو تلویزیون لامپی میزنن

پاناسونیک تصویر بهتری داره ولی سونی صداش بهتره

بهر حال من پاناسونیک را ترجیح میدم.
ممنونم دوست گرامی
در پاسخ به شما باید بگم همانطور که میدانید و در پست قبلی هم گفتم حدود 1 سال است که متاسفانه "سونی" و "پاناسونیک" و "سامسونگ" خط تولید crt را جمع کرده اند. در مجموع کاملا با شما موافقم. ما هنوز تلویزیون لامپی پاناسونیک مدل 21L1R را بعد از بیست و اندی سال استفاده میکنیم و رنگهای تصاویرش مثل روز اوله و تا به حال آخ نگفته و هیچ مشکلی هم نداشته

Mohammad Yek110
01-04-2011, 10:27
سلام
شرکت دوو یک 34 اینچی لامپی داره ایا اگر گیرنده دیجیتال 1080p به اون وصل باشه میشه تصاویر دیجیتالی را با این کیفیت باهاش دید(تو سایت تهران کالا دیدم)