PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n8 .satio .pixon12

mmm1366
30-12-2010, 01:14
به نظر دوستان قيمت اين سه گوشي تا چه قيمتي پايين مياد اخرين قيمتي كه فكر ميكنيد مياد و تا چند ماه ديگه .يك بار نگيد كه تا 2 سال ديگه منظورم تا 7 تا6 ما بعد.و به نظرتون با توجه به كاهش قيمتي كه خودتون ميگيد كدوم اين گوشيها با توجه به قيمتشون بهترن
من دوربين واسم بيشتر مهمه اول عكاسي بعد فيلمبرداري ولي در كنار ويژگيهاي ديگه
در حال حاضر كدام يكي رو ترجيح ميديد.
اگر لطف كنيد نمونه فيلم اين سه گوشي رو بزاريد ممنون ميشم
اگر مدل ديگري كه فكر نكنم باشه بگيد
به نظر من بهتري كيفيت عكس را اين سه مدل دارند
هزينه تا 400 ميتونم
يك سئوال در مورد gps اين گوشيها داشم كه در ايران و در استانها جواب ميده چه جوريه رايگانه؟:11:

گرافيكار
30-12-2010, 01:44
ان8 از بقيه بهتره چون علاوه بر لنز خوب امكانات جانبي بهتري هم داره
ولي فكر نميكنم حتي 2 سال ديگه هم به 400 برسه

LiverBarca
30-12-2010, 02:20
من بهت قول میدم عکس پیکسون 12 از هر دوی اینا بهتره ولی یادت باشه سیستم عامل نداره،به هین خاطر 100% ویواز رو پیشنهاد میکنم...

saeedtahami
30-12-2010, 10:34
به نظر دوستان قيمت اين سه گوشي تا چه قيمتي پايين مياد اخرين قيمتي كه فكر ميكنيد مياد و تا چند ماه ديگه .يك بار نگيد كه تا 2 سال ديگه منظورم تا 7 تا6 ما بعد.و به نظرتون با توجه به كاهش قيمتي كه خودتون ميگيد كدوم اين گوشيها با توجه به قيمتشون بهترن
من دوربين واسم بيشتر مهمه اول عكاسي بعد فيلمبرداري ولي در كنار ويژگيهاي ديگه
در حال حاضر كدام يكي رو ترجيح ميديد.
اگر لطف كنيد نمونه فيلم اين سه گوشي رو بزاريد ممنون ميشم
اگر مدل ديگري كه فكر نكنم باشه بگيد
به نظر من بهتري كيفيت عكس را اين سه مدل دارند
هزينه تا 400 ميتونم
يك سئوال در مورد gps اين گوشيها داشم كه در ايران و در استانها جواب ميده چه جوريه رايگانه؟:11:
قیاس بین N8 با پیکسون و ساتیو کمی خارج از تصور هستش حتی ان 8 قیمتش هم خیلی بیشتر از اون دوتاست
اگه دوربین براتون در اولویت قرار داره شک نکنید پیکسون 12
ولی اگه سیستم عامل در کنار یه دوربین خوب براتون مهمه به سونی اریکسون ویواز هم یه نگاه بندازین دوربینش 8 مگا هستش قیمتش 300 تومن
اگه نمونه فیلم میخواید یه سرچ توی یوتیوب بزنین ریویوهای زیادی براشون وجود داره
------------
پیشنهاد آخر : اگه به عکاسی علاقه دارین یه گوشی با هر قدر دوربین قوی نمیتونه شما رو توی ثبت صحنه های عالی همراهی کنه البته اگه یه سرچ توی اینترنت بزنین مقایسه بین دوربین پیکسون 12 با دیگر دوربین های عکاسی رو خواهید دید که پیکسون 12 زیاد افول نکرده و در مقابل دوربین های عکاسی هم خودی نشون داده ولی باز دوربین یه چیز دیگست البته این رو هم متذکر بشم که با این بودجه نمیتونین دوربین فوق حرفه ای بگیرین

armin_punisher6
30-12-2010, 11:35
من هیچکدومو پیشنهاد نمیکنم ولی چون کیفیت عکاسی خیلی براتون مهمه بهتون n8 رو پیشنهاد میکنم.

saeedrasooly
30-12-2010, 13:23
من با pixon 12 موافقم امـا اینقدر شارژ ضعیف است
که دوربین عکاسی با کیفیت خوب رو از یاد میبره (روزی سه با شارژ)
گوشی n8 الان 600 تومان است تا عید مطمئن باش تا 500 هم میاد(مطمئن باش)
یکمی خرج کن یک عمر راحت باش

mmm1366
30-12-2010, 18:52
ساتيو تا چه قيمتي پايين مياد ؟ دوربينش چه جوره؟در حد پيكسون جواب ميده؟

LiverBarca
30-12-2010, 23:45
ساتیو رو ول کن،اصلآ ارزش نداره که این پول رو صرف ساتیو کنی،ویواز خیلی از ساتیو بهتره...

golmohammadi
31-12-2010, 00:08
نظر همه دوستان مهمه
ولی به نظر من ان8 نگیر
با توجه به نداشتن محافظ لنز از پیکسون12 و ساتیو 1 پله پائینتره
من خودم ویواز دارم
با اینکه دوربینش خوبه همیشه قبل از عکاسی باید یه نگاه به لنزش بندازم ببینم کثیفه یا نه
در حالی که وقتی ان86 داشتم 2 هفته یه بار این قسمتو چک میکردم
بعدشم قیمتش 400 نیست و یه قول دوستان 400 هم نمیاد قیمتش بعدا

پس درنتیجه میمونه ساتیو و پیکسون
بنا به نظرهای دوستان پیکسون باطری ضعیفی داره و سیستم عامل هم نداره
پس اگه استفاده از gps براتون مهمه باید دورش خط بکشین

اخر سر میمونه ساتیو
که باطریش بد نیست سیستم عامل هم داره دوربینش هم خوبه
فیلمبرداریش هم wvga هست
که ضعیفتر از ان8 و قویتر از پیکسون هست

mmm1366
31-12-2010, 12:59
من با pixon 12 موافقم امـا اینقدر شارژ ضعیف است
که دوربین عکاسی با کیفیت خوب رو از یاد میبره (روزی سه با شارژ)
گوشی n8 الان 600 تومان است تا عید مطمئن باش تا 500 هم میاد(مطمئن باش)
یکمی خرج کن یک عمر راحت باش

شما پيكسون دارين ؟كسي رو ميشناسيد كه پيكسون داشته باشه؟ميتونين يك مثالي بزنيد كه با چه كارهايي شارز تموم ميشه
اينجوري كه شما ميگيد و روزي سه بار شارژ اصلا ارزش خريد نداره
هر گوشي تا يه قيمتي پايين مياد بعد ثابت ميمونه به نظر شما n8 تا چه قيمتي و تا چند ماه ديگه؟من تا 7 ماه ديگه هم ميتونم صبر كنم چون فعلا احتياج ندارم

*M!L4D*
31-12-2010, 13:49
صد در صد N8
تو همه چیز از ساتیو و اون یکی دیگه چی بود آها پیکسون بهتره

LiverBarca
31-12-2010, 15:25
شما پيكسون دارين ؟كسي رو ميشناسيد كه پيكسون داشته باشه؟ميتونين يك مثالي بزنيد كه با چه كارهايي شارز تموم ميشه
اينجوري كه شما ميگيد و روزي سه بار شارژ اصلا ارزش خريد نداره
هر گوشي تا يه قيمتي پايين مياد بعد ثابت ميمونه به نظر شما n8 تا چه قيمتي و تا چند ماه ديگه؟من تا 7 ماه ديگه هم ميتونم صبر كنم چون فعلا احتياج ندارم
من خودم پیکسون دارم و با تجربه میگم که پیکسون برای دو کار باطری زیاد مصرف میکنه و فوری خالی میشه شارزش:1-برای اینترنت که وحشتناک باطری مصرف میکنه....
2-برای عکاسی با فلش که اونم زیاد مصرف میکنه(البته نه به اندازه اینترنت)...
در کل باید بگم من گوشی رو گاهی یه روز در میون و گاهی هر 3 روز یکبار میزارم برای شارز...
و اون دوستی که میگه هر روز سه بار باید شارز گذاشته بشه فکر کنم منظورش تو استفاده از اینترنته که بدجور باتری رو مصرف میکنه....

mmm1366
31-12-2010, 21:22
من خودم پیکسون دارم و با تجربه میگم که پیکسون برای دو کار باطری زیاد مصرف میکنه و فوری خالی میشه شارزش:1-برای اینترنت که وحشتناک باطری مصرف میکنه....
2-برای عکاسی با فلش که اونم زیاد مصرف میکنه(البته نه به اندازه اینترنت)...
در کل باید بگم من گوشی رو گاهی یه روز در میون و گاهی هر 3 روز یکبار میزارم برای شارز...
و اون دوستی که میگه هر روز سه بار باید شارز گذاشته بشه فکر کنم منظورش تو استفاده از اینترنته که بدجور باتری رو مصرف میکنه....

براي كارهايي مثل گوش دادن اهنگ تماشاي فيلم چه جوريه؟
شما از خريدش راضي هستيد؟من نميخوام گوشي بخرم كه عكاسيش خوب باشه ولي ويژگي ديگرش منو عذاب بده
در كل يك مثل از مقدار ماندگاري شارژ با مصرف كار بزنيد مثلا 20 عكس 10 دقيقه فيلم 1 ساعت اهنگ و.....

LiverBarca
31-12-2010, 22:27
تو تماشای فیلم معمولی مصرف میکنه و تو اهنگ کم،من الان میخواستم بخرم ویواز میخریدم و بهت هم هزار بار گفتم که ویواز بخر......

mmm1366
31-12-2010, 23:10
تو تماشای فیلم معمولی مصرف میکنه و تو اهنگ کم،من الان میخواستم بخرم ویواز میخریدم و بهت هم هزار بار گفتم که ویواز بخر......

اره ميدونم
دمت گرم:40:

Atropates
01-01-2011, 00:32
بدون در نظر گرفتن قیمت گوشی های , بهترین انتخاب :

اول N8
بعد پیکسون
بعد ساتیو

ولی مساله اینجاست N8 کی قیمتش میاد تا 400 ؟ من فک میکنم تا سال دیگه همین موقع ها طول بکشه , نوکیا گوشی های Top اش قیمتشون یه روال قابل پیشبینی دارن تقریبا , مثل N97 که پارسال آخرای تابستون 600 بود امسال آخرای تابستون رسید به 400 ولی بازم به صورت قطعی نمیشه گفت ع مخصوصا توو این بازار ایران . در ضمن به اینم بستگی داره بعد این چه گوشی هایی بیاد , مثلا اگه شرکت ها رو مگاپیکسل تمرکز نکنن و رو کیفیت تمرکز کنن و هی گوشی 5 و 8 بدن بیرون منتها با کیفیت بهتر از 12 ان8 بازم توو ایران به دلیل اطلاعات کم مردم عادی از گوشی ها همشون میرن سمت گوشی ای که مگا پیکسل بیشتری داره مخصوصا گوشی هم که نوکیا ست خدای گوشی ها ! از نظر خیلی از ایرانی ها . فروشنده ها هم ببینن گوشی فروشش رو داره میکنه جلوی پایین آوردن قیمت وایمیسن

الان بخوای بخری با 400 تومن , من پیکسون رو پیشنهاد میکنم , ویواز هم خوبه ولی عکاسیش از پیکسون ضعیفتره ولی یه مزیت هایی هم داره مثل فیلمبرداری بهتر و داشتن سیستم عامل

mmm1366
01-01-2011, 10:35
بدون در نظر گرفتن قیمت گوشی های , بهترین انتخاب :

اول N8
بعد پیکسون
بعد ساتیو

ولی مساله اینجاست N8 کی قیمتش میاد تا 400 ؟ من فک میکنم تا سال دیگه همین موقع ها طول بکشه , نوکیا گوشی های Top اش قیمتشون یه روال قابل پیشبینی دارن تقریبا , مثل N97 که پارسال آخرای تابستون 600 بود امسال آخرای تابستون رسید به 400 ولی بازم به صورت قطعی نمیشه گفت ع مخصوصا توو این بازار ایران . در ضمن به اینم بستگی داره بعد این چه گوشی هایی بیاد , مثلا اگه شرکت ها رو مگاپیکسل تمرکز نکنن و رو کیفیت تمرکز کنن و هی گوشی 5 و 8 بدن بیرون منتها با کیفیت بهتر از 12 ان8 بازم توو ایران به دلیل اطلاعات کم مردم عادی از گوشی ها همشون میرن سمت گوشی ای که مگا پیکسل بیشتری داره مخصوصا گوشی هم که نوکیا ست خدای گوشی ها ! از نظر خیلی از ایرانی ها . فروشنده ها هم ببینن گوشی فروشش رو داره میکنه جلوی پایین آوردن قیمت وایمیسن

الان بخوای بخری با 400 تومن , من پیکسون رو پیشنهاد میکنم , ویواز هم خوبه ولی عکاسیش از پیکسون ضعیفتره ولی یه مزیت هایی هم داره مثل فیلمبرداری بهتر و داشتن سیستم عامل

ساتيو چي؟خوب نيست؟ بين ويواز و ساتيو كدومو؟

LiverBarca
01-01-2011, 10:41
شما اگه برای عکاسی با دوربین گوشی حساب ویزه ای باز کردی همین ساتیو رو بخر....مخصوصآ که محافظ لنز هم داره....

saeedrasooly
01-01-2011, 11:06
من خودم ویواز داشتم عالی است ولــــــی فلشش ضعیف است (LED) داخل مکان کم خوب عکس نمی گیرد.
اگه میتونی تا هفت ماه دیگه بمونی خوبه
اگه من جای تو بودم انموقع دیگه گوشی 16 مگاپیکسلی سونی اریکسون می خریدم:31:

saeedrasooly
01-01-2011, 11:12
زیاد تو نخ قیمت نباش
89/10/11 قیمت n8 الان 585 هزار تومن
تازه فروشندگان به این نتیجه رسیده اند که به علت زیاد بودن قیمت n8 فروش آنچنانی نداشته
پس مجبورند که قیمت کمتر کنند . (بــــــــــی خـــــــیال )

LiverBarca
01-01-2011, 11:57
اخه دوست عزیز ان 8 500 تومن هم ارزش نداره،چون محافظ لنز نداره...

tired friend
01-01-2011, 12:50
چه دلیلی محکمی بود.
ماشالله
من نظرم اینه اگه تا 500 بیاد پایین ارزش خریدن داره.
در کل خیلی گوشیه ردیفیه:40:

rawen.west69
01-01-2011, 13:13

usb on the go که داره!!!

LiverBarca
01-01-2011, 13:47
ریون جان من خودم c7 رو خریدم ولی چون محافظ لنز نداشت فروختمش،کلآ برای کسی که عکاسی و فیلم برداری براش مهمه دوربین باید محافظ داشته باشه،خوب این دوستمون هم برای عکاسی میخواد دیگه:46:

mmm1366
01-01-2011, 18:54
ریون جان من خودم c7 رو خریدم ولی چون محافظ لنز نداشت فروختمش،کلآ برای کسی که عکاسی و فیلم برداری براش مهمه دوربین باید محافظ داشته باشه،خوب این دوستمون هم برای عکاسی میخواد دیگه:46:
در اين كه كارت درسته شكي نيست ولي شما براي من ويواز رو بهترين گزينه ميدونستيد در حالي كه اونم پوشش لنز نداشت.چي شد؟:13:

LiverBarca
02-01-2011, 17:53
دوست عزیز من تو اون رنج قیمت بهترین میدونستم و بعدش که فهمیدم تو خرج کردن ازادی گفتم که ساتیو رو بردار....
در ضمن ویواز با توجه به قیمتش امکانات بی نظیری داره که حتی به نظر من بهتر از ویو هستش.....(با توجه به قیمت)

mr_khodaei2008
02-01-2011, 18:24
پيكسون كه الان 300 و پاينتر هم نخواهد اومد ساتيو هم 400 كه اونم نهايتا 20 تومن ارزونتر بشه ولي ان8 الان 570 كه تا چند ماه ديگه پايينتر مياد ولي به 400 برسه بعيده يا حداقل 1 سال ديگه

در كل ان8 بهترين گزينس در مورد محافظ لنز اخه نياز نداره وقتي ضد خش هست

tired friend
02-01-2011, 19:48
دوست عزیز من تو اون رنج قیمت بهترین میدونستم و بعدش که فهمیدم تو خرج کردن ازادی گفتم که ساتیو رو بردار....
در ضمن ویواز با توجه به قیمتش امکانات بی نظیری داره که حتی به نظر من بهتر از ویو هستش.....(با توجه به قیمت)
می تونی برای من توضیح بدی چیش از ویو بهتره جز دوربینش؟
صفش؟
صداش؟
یا بازیاش؟
یا؟
یا؟
یا؟
کدومش؟
ممنون

mmm1366
02-01-2011, 21:49
صفش؟
صداش؟
یا بازیاش؟
یا؟
یا؟
یا؟
کدومش؟
ممنون

قيمتش
چيز كمي نيست فكر كنم 100 باشه درسته؟
به نظر من نk750 گوشي عالي است چون من امكاناتو با قيمت مقايسه ميكنم

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

ببخش حرفت درست داداش

LiverBarca
03-01-2011, 02:12
صفش؟
صداش؟
یا بازیاش؟
یا؟
یا؟
یا؟
کدومش؟
ممنون
عکاسیش
فیلم برداریش
قیمتش
بازیهای خوبی هم داره و با ویو خیلی کم فاصله داره تو این زمینه...
صدا رو هم که ول کن(اگه صدا میخوای برو طرح اصلی بخر:27:)صدا رو میخوام چیکار؟؟؟؟؟:13:مهم کیفیت صدا هستش که اونم ویواز عالیه...
در کل ویو فقط بازی و صفحه نمایشش از ویواز بهتره(مخصوصآ چون خازنیه) و بلندی صدا و در بقیه موارد ویواز حتی برتر هم هست...
برنامه خوری ویواز هم بهتره(برنامه خیلی بیشتری از ویو داره)

aRThaS_08
03-01-2011, 07:32
بازیهای خوبی هم داره و با ویو خیلی کم فاصله داره تو این زمینه...
صدا رو هم که ول کن(اگه صدا میخوای برو طرح اصلی بخر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صدا رو میخوام چیکار؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مهم کیفیت صدا هستش که اونم ویواز عالیه...
در کل ویو فقط بازی و صفحه نمایشش از ویواز بهتره(مخصوصآ چون خازنیه) و بلندی صدا و در بقیه موارد ویواز حتی برتر هم هست...
برنامه خوری ویواز هم بهتره(برنامه خیلی بیشتری از ویو داره)
قسمت بازی رو خیلی بد اومدی :|
سامسونگ تقریبا خیلی از بازیهای خفن اندروید رو روی بادا پورت کرده.
صدا. مهمترین چیز گوشی بلندی صداشه. کیفیت در جایگاه بعدی قرار داره که کیفیت ویو خیلی هم خوبه! شاید کمی پایینتر از ویواز
ویو ساپورت نرم افزاری سامسونگ رو داره. این خودش خیلیه! شما یه سر به samsung apps بزن تا تفاوت رو احساس کنی.
صفحه نمایش خازنی + super amoled + اندازه بزرگتر ! خودش دلیل کافی برای خرید گوشیه! من نمیدونم چجوری این 2تا گوشی رو مقایسه کردین!

saeedrasooly
03-01-2011, 11:12
اگر تا 7 ماه دیگه می مونید خیلی خوبه
ولی اگه من جای تو بودم انموقع دیگه گوشی 16 مگاپیسلی سونی اریکسون می گرفتم
بابا تا اونموقع قیمت ها میان پایین.

tired friend
03-01-2011, 11:49
صدا. مهمترین چیز گوشی بلندی صداشه. کیفیت در جایگاه بعدی قرار داره که کیفیت ویو خیلی هم خوبه! شاید کمی پایینتر از ویواز
ویو ساپورت نرم افزاری سامسونگ رو داره. این خودش خیلیه! شما یه سر به samsung apps بزن تا تفاوت رو احساس کنی.
صفحه نمایش خازنی + super amoled + اندازه بزرگتر ! خودش دلیل کافی برای خرید گوشیه! من نمیدونم چجوری این 2تا گوشی رو مقایسه کردین!
دقیقا حرفاتون تایید می شه.
حتی اگرم 150 تومن اختلاف داشته باشنم خیلی سر تره نمی دونم این داداش ما رو چه حسابی می گه بهتره/
بازی های این کجا اون کجا؟:27:
صداش.گوش نکردی تا حالا نه؟
صفحشم ندیدی؟
و همین طور فک کنم داری به مسخره می گیری که می گی برو طرح اصلی بگیر:13:
قیمتشم خیلی تفاوت نداره 70 تومن.
ولی 10برابر ارزشش بیشتر

من کاملا با aRThaS_08 موافقم:10:
یه بارم سر به بازی های هـک شدشم بنداز تا نگی بازیای این با اون اختلاف کمی داره.آره داداش

LiverBarca
03-01-2011, 12:01
ویواز خودش بهترین بازیها رو داره و فکر نکنم کمبودی تو این ضمینه داشته باشه....
وواز الان 270 تومنه در حالی که ویو 390 تومن(تازه بدون گارانتیش که اصلآ نمیشه روی بدون گارانتی این گوشی حساب باز کرد)،شما به این میگی 70 تومن:18:
در کل هر کسی یه نظری داره و من 100% ویواز رو انتخاب میکنم با اینکه طرفدار سامسونگ هستم...

mmm1366
03-01-2011, 14:30

اره درست ميگي نبايد اين دو گوشي رو باهم مقايسه كرد قيمت ويو كجه ويواز كجا
منم حرف ليوربارسا رو قبول دارم در رنج 300 بهتر از ويواز گير نمياد اگر هم 400 كه ساتيو

golmohammadi
03-01-2011, 23:38
سلام
دوستان کاری نکنید از اخظار استفاده بشه
تعدادی از پستها را پاک کردم
سعی کنید دوستانه باهم برخورد کنید
و به بررسی گوشیها با رعایت قوانین و احترام به همدیگر بپردازید
طوری که زننده تاپیک و بقیه هم بتونه استفاده ای ببرند
ممنون از هکاری شما

LiverBarca
04-01-2011, 00:14
رو چشمم گل محمدی جان:46:

mmm1366
07-01-2011, 12:56
اگر تا 7 ماه دیگه می مونید خیلی خوبه
ولی اگه من جای تو بودم انموقع دیگه گوشی 16 مگاپیسلی سونی اریکسون می گرفتم
بابا تا اونموقع قیمت ها میان پایین.

من مگاپيكسل برام مهم نيست فقط كيفيت عكاسي و بعد فيلمبرداري مهمه

Rjoun
08-01-2011, 12:26
من مگاپيكسل برام مهم نيست فقط كيفيت عكاسي و بعد فيلمبرداري مهمه
در حال حاضر فقط N8!!!!!

maziarzar
08-01-2011, 12:35
این که جای بحث نداره فعلا بهترین کمرافون ان8 هست ودران هیچ شکی وجود نداره نسبت به تمام این گوشی ها هم سرستره از هر لحاظ

mmm1366
11-01-2011, 14:03
نمونه فيلمبرداري گرفته شده از طرف دوستان هست بزارين تا دانلود كنيم؟
نمونه فيلميهايي كه از طرف خود شركت نوكيا رو نه چون نميشه بهشون اعتماد كرد

bibak_fa
11-01-2011, 22:22
منم حرف های گل محمدی جان را تعید میکنم و به نظره من با 400 هزار تومان ساتیو گزینه ی خوبی میتونه باشه.
البته ان8 هم خوبه ولی با قیمتی بالاتر

hasanmotori
11-01-2011, 22:28
به نظر من شما c7 بخر
دوربینش تو روز خوبه شبشم میشه باهاش کنار بیای
فقط فوکوس نداره
فیلمشم که عالیه حتا از ان8 هم وضوح بیشتری داره
تاچ خازنی و مولتی تاچ و بازیهای خوبی داره و 8 گیگ مموری و fm transmiter قیمتشم که مفته ... من چند روز پیش با گارانتی اصلی خریدم 370
اگه خاستی نمونه عکس میزارم

ساتیو رو هم بیخیال شد .. دوربینش شاید فقط جایی که نور فلشش برسه از c7 بهتر باشه ... در عوض نه سوکت 3.5 میلیمتری داره نه تاچ خازنی نه fm نه مموری داخلی و...

maziarzar
12-01-2011, 12:56
ساتیو که دیگه از دور مسابقات جهانی خارج شده
ان8 درسته که گرونتره اما هنوز افت قیمت داره درضمن این پول اضافه ارزش امتحان کردن ان8 رو داره اگه کسی نمی تونه زیاد خرج کنه سی7 وسی6 -01