PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم چاپگرو بگیرم

hldvpsdk
29-12-2010, 19:22
سلام به همه دوستان:thumbsup:
ببخشید من همش با سوالاتم مزاحم میشم.:25:
من یه پرینتر صد درصد رنگی میخوام.سیاه و سفید نگید.لیزری باشه مارک خوب و با گارانتی باشه.قیمتش بیشتر از 500 یا حداکثررررررررش 550 تومن نشه.سرعتش مهم نیست کیفیت در درجه ی اول قرار داره.
وزن و اندازش هم مهم نیست.فقط کیفیت چاپ واقعا بالایی داشته باشه.یه سوال هم دارم لطفا جواب بدید:
چرا چاپگر های hp اکثرا dpi روی 600*600 قرار داره ولی چاپگر های سامسونگ بالاتر هستن مثلا 1600*2400 هستن؟آیا این یعنی کیفیت سامسونگ ها بالاتره؟رنگی هارو بهتر چاپ میکنن؟
اگرقرمز نوشتم به خاطر این بود که بیشتر توجه بشه.
با تشکر فراوان از شما دوستان:10:

hldvpsdk
29-12-2010, 21:07
هیچکس نیست؟

hldvpsdk
30-12-2010, 22:20
جون هر کی رو دوست دارین جواب بدین
خواهش میکنم

mohammad.t
31-12-2010, 00:53
وزن و اندازش هم مهم نیست.فقط کیفیت چاپ واقعا بالایی داشته باشه.یه سوال هم دارم لطفا جواب بدید:

كيفيت چاپ بالا؟
بگيد چي مي خوايد چاپ كنيد.
چقدر چاپ داريد در هفته و ...

hldvpsdk
01-01-2011, 21:32
سلام
ممنون که جواب دادید.
من در هفته حدود 30 برگ رنگی و 50 برگ سیاه وسفید کار میکنم.حالا عکس و متن و ... وروی a4 چاپ میکنم نه گلاسه.

mohammad.t
01-01-2011, 22:47
سلام
ممنون که جواب دادید.
من در هفته حدود 30 برگ رنگی و 50 برگ سیاه وسفید کار میکنم.حالا عکس و متن و ... وروی a4 چاپ میکنم نه گلاسه.

آقا كاربري خونگي داره يا براي جايي هست؟
ببينيد مشخص نشد چقدر كيفيت مي خواهيد؟
كيفيتي كه جوهر افشان ها دارند خيلي بيشتر از ليزري هاست.
از طرفي اين عدد شما يعني روزي حدود 10 برگه اين رو به ذهن آدم متبادر ميكنه كه يه جوهر افشان 40 هزار تومني پاسخگوي نيازهاي شما هست.
از طرفي چاپگرهاي ليزري كيفيت كمتر دارند و هزينه شارژ هربار اونها چيزي بين 100 تا 150 هزار تومان هزينه داره.
پس اگه دوست داشتيد در موردش بحث كنيم!
پيشنهاد من اينه يه ليزري خوب بگيريد حالا از 150 به بالا براي چاپ با كيفيت سياه و سفيد هاتون.
يه جوهر افشان 40-50 تومني هم بگيريد براي رنگي ها كه هم كيفيت خوب داره هم از مدلي باشه كه شارژ ارزون داشته باشه و هم قطعا پاسخگوي نياز 4-5 برگه در روز هست.
نظر شما چيه؟

hldvpsdk
02-01-2011, 09:07
کار من خونگی هست.ولی یه چیز با کیفیت میخوام کیفیتی که توی چاپ های عکس کاملا رنگی جوا ب بده و رنگ ها واضح باشن و حتما لیزری باشه.جوهر افشان نمیخوام هزینه من هم تا 550 تومن میتونه باشه که این کیفیت رو بدست بیارم .حالا جوهر افشان اگه عکس هارو بهتر چاپ میکنه حرفی ندارم ولی چقدر هزینش میشه؟کلا از جوهر افشان زیاد خوشم نمیاد
به این سوال هم جواب بدید:
کیفیت چاپ hp بهتره یا سامسونگ؟

mohammad.t
02-01-2011, 11:03
کار من خونگی هست.ولی یه چیز با کیفیت میخوام کیفیتی که توی چاپ های عکس کاملا رنگی جوا ب بده و رنگ ها واضح باشن و حتما لیزری باشه.جوهر افشان نمیخوام هزینه من هم تا 550 تومن میتونه باشه که این کیفیت رو بدست بیارم .حالا جوهر افشان اگه عکس هارو بهتر چاپ میکنه حرفی ندارم ولی چقدر هزینش میشه؟کلا از جوهر افشان زیاد خوشم نمیاد
به این سوال هم جواب بدید:
کیفیت چاپ hp بهتره یا سامسونگ؟

اگه از نظر كيفيتي كه بشه باهاش حتي عكس 3*4 باهاش زد خب جوهر افشان مناسب اين كار هست.
ميگم يه دستگاه 40 تومني جوهر افشان هم كارتون رو راه ميندازه حالا بخواهيد هزينه بيشتري كنيد چيزهاي بهتري هم هست.
من نظر شخصيم اين هست كه درسته جوهر افشان مشكلات خاص خودش رو داره ولي ليزري رنگي اصلا مناسب خونه نيست چون موقع شارژ و اينها دوباره بايد هزينه كنيد.
بگيد فقط از مشكيش استفاده كنم هم باز مثل يه ليزري تك رنگ نميشه و هزينه هاي خودش رو داره.
من گفتم جوهر افشان چرا ممكن خوب باشه براي شما چون هزينه زيادي داريد مي كنيد اما باز كيفيت بالايي نصيبتون نميشه.
كيفيت چاپ اگه منظورتون رزوليشن باشه كه بايد هر مدل رو با ديگري مقايسه كنيد.
تمام پرينترها وقتي كارتريج خوب داشته باشند خوب چاپ مي كنند.
ممكنه بشنوي كه فلان سامسونگ كيفيت چاپ عالي داره و...
ولي به هيچ وجه سامسونگ رو نميشه با hp مقايسه كرد.
hp برترين مارك بازاره ، قطعاتش فراوونه ، همه بلدن تعميرش كنن،هزينه نگه داري كمي داره و...

mahagostar
06-01-2011, 22:13
سلام
اگر پرینتر لیزری با کیفیت میخوای الان پرینتر 1215 اچ پی هست هم ارزون هم کیفیت بالایی داره هم شارژ خوب جواب میده
قیمتش 220000 هست که قشنگ کارتو راه میندازه