PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم شدن کیفییت تصاویر

Godrat
28-12-2010, 23:27
سلام وخسته نباشید به همگی:11:
مشکلم با ترکیب کردن دو تا عکسه مثلا وقتی یه قسمتی از لباس عکسی رو برش میزنم و قرار میدم روی یه تصویر دیگه از کیفییتش خیلی کم میشه منظورم کیفییت لباس برش داده شدس
حتی اگه از منی Edit با 'گزینه Free transform اون بزرگ یا کوچک کرده باشم:41:
ممنون میشم اگه کمکم کنید
من تقریبا مبتدی هستم اما باعلاقه:20:

ferij
29-12-2010, 10:56
سلام دوست عزيز::20:
بستگي به كيفيت هر دو عكس داره كه يكسان باشه.
عكس اول را باز ميكني.بعد از منوي File--->Place را كليك ميكني. در پنجره ايكه باز ميشه عكس دوم را انتخاب كن وPlace را بزن.
نكته: با اين كار عكس دوم به صورت smart object وارد ميشه يعني يك علامت ضربدر روي عكس هست كه اجازه نميده پيكسل ها موقع تعغيير سايز بهم بريزه .و اگر لايه عكس دوم را نگاه كني.پايين آن يك مربع كوچك هست.
حالا با گرفتن كليد shift عكس دوم را متناسب با كارت بزرگ يا كوچك كن.و اينتر را بزن .در پانل لايه ها (سمت راست فتوشاپ)روي لايه عكس دوم راست كليك كن و گزينه Rasterize layer را بزن تا لايه اسمارت شده به لايه معمولي تبديل شود.
حالا هرقسمتي كه ميخواي از عكس دوم جداكن يا پاك كن.
موفق باشي.

Godrat
30-12-2010, 21:46
از اینکه برای سوال من وقت گذاشتی ممنونم روشی که گفتی رو مو به مو چند بار اونم با عکسهای مختلف اجرا کردم اما به محض تغیر اندازه تصویر وزدن کلید Enter کیفییت عکس خیلی کم میشه :41:
اما بازم ازت ممنونم اگه راهی پیدا کردی خوشحال میشم بهم بگی:11:

Jeff hardy M
01-01-2011, 18:34
فقط پست اول رو خوندم ! :
کیفیت عکسات برابر نیست یا سایزش رو بزرگ میکنی که باعث پایین اومدن کیفیت میشه . ولی شاید روش زیر کمی فایده داشته باشه :
از طریق ابزار Dodge میتونی یکم عکس رو شفاف کنی تا کیفیتش بره بالا تر ... کلاً ابزار dodge , burn , spunge تو کیفیت یکم کار سازه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی