PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vivaz یا wave

yaran99
28-12-2010, 23:18
دوستان از بین دو گوشی زیر کدام را برای خرید انتخاب کنم ؟
اول بگم تفاوت قیمت دو گوشی( در حدی که فعلا هست) برام مهم نیست
دوم اگه امکان داره مزیت های هر کدام بر دیگری را بفرمایید
wave یا vivaz

shahab_f
28-12-2010, 23:23
به نظرم ویواز جز دوربین ، اونم از لحاظ تعداد پیکسل برای عکس برداری برتری دیگه ای نداره . سیستم عامل سیمبین 1 که روی ویواز هست تقریبا مرده ، آینده ای نداره ، از این نظر بادای ویو جلوتره . تازه اینترفیس بادا هم خیلی قشنگتر از سیمبینه . علاوه بر اینا تاچش خازنیه ، کیفیت صفحه اش کلی بالاتره و مولتی تاچه و باتریش جزء بهترین هاست و کلا به نظرم ویو از هر لحاظ که نگاه کنی برتره

aRThaS_08
29-12-2010, 01:06
بدون شک wave

ال سی دی ویو دلیل کافی هست برای خریدش!

4870x2
29-12-2010, 01:49
Vivaz Pro فکر کنم منظورتون هستش؟
اگه اره که خوب بجز صفحه کلید برتری دیگه ای Vivaz نداره(جز داشتن برنامه های بیشتر)

tired friend
29-12-2010, 09:30
برنامه هاشم روز به روز داره بیشتر می شه(ویو)
به دلایل پتای بالا ویو
خودمم دارم البته
نباید قیاسشون کرد به قول آقای گرافیکار:20:

گرافيكار
29-12-2010, 10:32
اصلا اين دو گوشي قابل مقايسه با هم نيستن
ويو به طور واضحي سرتره

hoha881
29-12-2010, 11:16
مزیت های ویو
صفحه بزرگتر و باکیفیت تر
تاچ حساس تر به همراه مولتی تاچ
cpu قویتر و گرافیک بالاتر
رزولیشن بیشتر
اینترفیس زیباتر
فیلمبرداری بهتر
کیفیت صدای بهتر
باتری قویتر
و ....
برتری ویواز فقط توی عکس برداری دوربینش هست.

Alireza-Khan
29-12-2010, 12:29
ويواز به هيچ وجه نگير ! صداشم كه ديگه .... ! از 1100 كمتره صداش !

ول كه داري ، چرا HTC يا Xperia X10 نمي گيري ؟ :20:

tired friend
29-12-2010, 13:41
ويواز به هيچ وجه نگير ! صداشم كه ديگه .... ! از 1100 كمتره صداش !

ول كه داري ، چرا HTC يا Xperia X10 نمي گيري ؟ :20:
1100 که صداش عالیه:40:
x10 به باحالیه ویو نیست

rawen.west69
29-12-2010, 13:52
یحتمل شما اسم تاپیک رو اشتب زدی!!!
ویو کجا؟! ویواز کجا؟!

yaran99
29-12-2010, 20:37
با تشکر از تمام دوستان به خاطر پاسخ هاشون . حال با قاطعیت waveرا برای خرید انتخاب میکنم .
اگه امکان داره سوالات زیر را هم در مورد wave پاسخ دهید :
1- صفحه نمایش آن ضد خش است ؟
2- اثر انگشت روی بدنه گوشی باقی می ماند ؟
3- این گوشی ساخت کره است یا مونتاژ کشورهای دیگه هم در بازار موجود است ؟

LiverBarca
30-12-2010, 02:25
1-فکر کنم اره
2-نمیدونم
3-فقط ساخت کره هست
مطمئن باش مال کره هست ولی دقت کن که لوازم جانبیش کامل باشه...

tired friend
30-12-2010, 13:38
1-فکر کنم اره
2-نمیدونم
3-فقط ساخت کره هست
مطمئن باش مال کره هست ولی دقت کن که لوازم جانبیش کامل باشه...
شما پست نمیزدی بهتر بود معلوم هست چی میگی؟:31:

با تشکر از تمام دوستان به خاطر پاسخ هاشون . حال با قاطعیت waveرا برای خرید انتخاب میکنم .

اگه امکان داره سوالات زیر را هم در مورد wave پاسخ دهید :
1- صفحه نمایش آن ضد خش است ؟
2- اثر انگشت روی بدنه گوشی باقی می ماند ؟
3- این گوشی ساخت کره است یا مونتاژ کشورهای دیگه هم در بازار موجود است ؟

ضد خش.اون دفه با کلید افتادم به جونش از دفه قبلش سالم تر بود تا این حد:31:
روی صفش اگه دستت چرب باشه یکم می مونه پشتشم یکم بیشتر می مونه.بزارش تو پاکتای می مونه:31:
هم چینش هست هم کره اگه made by koreaبود یا سامسونگ اصلیه.اونام خوبن ولی کیفیت اصلی رو ندارن شما با گارانت بخری همه چی برات حله بدون دقدقه:40:

MOHAMMAD2010
30-12-2010, 13:51
هم چینش هست هم کره اگه made by koreaبود یا سامسونگ اصلیه.اونام خوبن ولی کیفیت اصلی رو ندارن شما با گارانت بخری همه چی برات حله بدون دقدقه
دوست عزیز خواهشا اطلاع غلط نده ، هیچ فرقی نمیکنه یه گوشی ساخت کجا باشه چون تحت لیسانس سامسونگ هستن ( دیگه همه این روزا میدونن مونتاژ چین فرقی با بقیه نداره )

tired friend
30-12-2010, 16:31
دوست عزیز خواهشا اطلاع غلط نده ، هیچ فرقی نمیکنه یه گوشی ساخت کجا باشه چون تحت لیسانس سامسونگ هستن ( دیگه همه این روزا میدونن مونتاژ چین فرقی با بقیه نداره )
چی چی بَ یِ ه؟:13:(به زبان مازندرانی)
مردم دارن دنبال جنس اصلی می گردن نه جنسی که روش نظارت بشه هر چن سامی کارش 20ـته.
در کل کیفیت اون جنس اصلی که خودش تو شرکت اصلی می زنه رو نداره(حال اساسی رو نمی ده قراضه باضیه)یادش بخیر یه دوستم مونته گرفته بود(سامی)چینی دید هی هنگ می کنه و همون قراضه بازی ای که گفتم رو در میاره منم نتونستم براش کاری کنم طوری شد از سامی زده شد بدبخت.
به هر حال من که تا اونجا که بشه از جنس چینی استفاده نمی کنم.(تا اونجایی که بقول دوستمون فرو نکننمون_تو پاچه)
شما رو نمی دونم:21:

LiverBarca
01-01-2011, 11:00
شما پست نمیزدی بهتر بود معلوم هست چی میگی؟:31:

ضد خش.اون دفه با کلید افتادم به جونش از دفه قبلش سالم تر بود تا این حد:31:
روی صفش اگه دستت چرب باشه یکم می مونه پشتشم یکم بیشتر می مونه.بزارش تو پاکتای می مونه:31:
هم چینش هست هم کره اگه made by koreaبود یا سامسونگ اصلیه.اونام خوبن ولی کیفیت اصلی رو ندارن شما با گارانت بخری همه چی برات حله بدون دقدقه:40:

دوست عزیز ال جی و سامی هیچ گوشی تقلبی(طرح اصلی)تو بازار ندارن....
من به همین خاطر گفتم که همشون کره هست....اگرم چین باشه به قول اون یکی دوستمون با کره ایش فرقی نداره....:46:

amirpcp30
01-01-2011, 11:16
دوست عزیز ال جی و سامی هیچ گوشی تقلبی(طرح اصلی)تو بازار ندارن....
من به همین خاطر گفتم که همشون کره هست....اگرم چین باشه به قول اون یکی دوستمون با کره ایش فرقی نداره....:46:

سلام
من خودم خواستم بگیرم اول نگاه کردم ببینم نوشته made by samsung یا نه
رفیقمم مثل من همین گوشی رو خرید نگاه نکرد روش نوشته بود made in chine by samsung که بلند گوی گوشیش سوخته بود
البته رفیقم خرید 400 ولی من 410 از من کیف داشت از اون مموری
:11:

LiverBarca
01-01-2011, 11:59
من که تا حالا چینش رو ندیدم،در ضمن اگه با گارانتی اصلی بخرید اصلآ جای نگرانی نخواهد بود...

MOHAMMAD2010
01-01-2011, 20:27
چی چی بَ یِ ه؟:13:(به زبان مازندرانی)
مردم دارن دنبال جنس اصلی می گردن نه جنسی که روش نظارت بشه هر چن سامی کارش 20ـته.
در کل کیفیت اون جنس اصلی که خودش تو شرکت اصلی می زنه رو نداره(حال اساسی رو نمی ده قراضه باضیه)یادش بخیر یه دوستم مونته گرفته بود(سامی)چینی دید هی هنگ می کنه و همون قراضه بازی ای که گفتم رو در میاره منم نتونستم براش کاری کنم طوری شد از سامی زده شد بدبخت.
به هر حال من که تا اونجا که بشه از جنس چینی استفاده نمی کنم.(تا اونجایی که بقول دوستمون فرو نکننمون_تو پاچه)
شما رو نمی دونم:21:

خب چینی داریم تا چینی
اون چینی که به سفارش سامسونگ کره زده میشه همون کیفیت رو داره
دیگه همه هم این روزا دلیل اینکه تو چین همه چی مونتاژ میشه رو میدونن
سر این قضیه که یه نفر فلان گوشی رو گرفته بود ، چینی بود فلان مشکلو داشت زیاد شنیدم ولی همش الکی بوده
چون این چینی اون چینی که بعضیا فک میکنن نیست
حالا هر کی دوست داره بره بیشتر پول بده ، لیبل ساخت کره پشتش باشه !
موفق باشی

Atropates
02-01-2011, 02:40
رفیق , آیفون رو هم توو چین میزنن , یعنی چی هرچی از چین بیرون بیاد به درد نخور هست؟!!! شما میدونی بیشترین جنسی که وارد بازار آمریکا میشه و از سر سخت ترین گمرک دنیا یعنی گمرک آمریکا عبور میکنه مال کدوم کشوره ؟ اونقدر تاجرای عزیز ایرانی رفتن جنس آت آشغال از بازار های محلی(!) چین جمع کردن اوردن توو ایران فروختن شما فکر میکنی چین یعنی همین

shahramcat
02-01-2011, 12:40
رفیق , آیفون رو هم توو چین میزنن , یعنی چی هرچی از چین بیرون بیاد به درد نخور هست؟!!! شما میدونی بیشترین جنسی که وارد بازار آمریکا میشه و از سر سخت ترین گمرک دنیا یعنی گمرک آمریکا عبور میکنه مال کدوم کشوره ؟ اونقدر تاجرای عزیز ایرانی رفتن جنس آت آشغال از بازار های محلی(!) چین جمع کردن اوردن توو ایران فروختن شما فکر میکنی چین یعنی همین

کاملا تایید میشه .... جنس ساخت چین 4 تا گرید داره : A /B/C/D
گرید A برای آمریکای شمالی
گرید B برای اروپا بیشتر اروپای غربی
گرید C برای خاورمیانه و استرالیا
گرید D هم که دیگه ....

tired friend
02-01-2011, 13:14
خب چینی داریم تا چینی
اون چینی که به سفارش سامسونگ کره زده میشه همون کیفیت رو داره
دیگه همه هم این روزا دلیل اینکه تو چین همه چی مونتاژ میشه رو میدونن
سر این قضیه که یه نفر فلان گوشی رو گرفته بود ، چینی بود فلان مشکلو داشت زیاد شنیدم ولی همش الکی بوده
چون این چینی اون چینی که بعضیا فک میکنن نیست
حالا هر کی دوست داره بره بیشتر پول بده ، لیبل ساخت کره پشتش باشه !
موفق باشی
چرا دنبال مردم بریم من خودم برا پسر خالم یه کوربی پرو گرفتم بدون گارانتی ساخت چین 220 چن ماه قبل
بلندگوشم سوخت.
ولی من جت اصل دارم هیچ موردی برام پیش نیومد
بنابراین فقط میگم دنبال اصلی باشین
چین هر چیم باشه چینه
من که بهش اعتماد ندارم:31:
چه نظارت بشه چه نشه

LiverBarca
02-01-2011, 17:47
اگه چینی فایده نداشت پس همه گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون فعلی فایده ندارن ،چون همه ساخت چین هستن...:13:
یعنی اینطوره؟؟؟
اگه چین بخواد جنس درستش رو بده بازار کل دنیا هم نمیتونن به پای کیفیتش برسن...:5:
اونی که شما میگی فقط تو گوشیهای طرح اصلی دیده میشه که خوب اونم فکر کنم تو خونشون میسازن این چشم بادومییها....
راستی دوستان چی توی چین ارزونه؟؟؟شوهر خالم رفته،بگم تا بیاره:31:

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

ایکس باکس و ال سی دی نیاز دارم...میارزه بگم از اونجا بیاره؟؟؟

golmohammadi
02-01-2011, 22:53
اشتباه نکنید
گوشیهای چینی تحت لیسانس خود شرکت مشکلی ندارند
الکی نیست که در بازار دست دوم گوشیها : اول نوکیا بعد سونی اریکسون بهتر خرید میشه
اگه قرار بود گوشیهای ساخت چین بیکیفیت باشند نوکیا که پرفروشترین گوشی در دنیاست هیچوقت اعتبارشو خراب نمیکرد