PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای نصب ویندوز

ali_khoshtip
27-12-2010, 22:52
سلام برادر یکی از دوستام از ایتالیا براش یه لب تاپ HP آورده که زنگ زد به من گفت میخواد ویندوزش رو عوض کنه و نیاز به کمک داشت منم چون تا حالا با لب تاپ کار نکردم نتونستم کمکش کنم میخواستم بدونم کلا برای نصب یه ویندوز جدید روی لب تاپ به چه چیزهایی نیازه لطفا راهنمایی کنید

sgwgo
28-12-2010, 00:26
مراحل نصب ویندوز توی لب تاپ مثل بقیه کامپوتر های خونگی هست.هیچ فرقی نداره

pasargadd
28-12-2010, 00:31
ویندوز سون نصب کن چون با xp مشکل داره

ali_khoshtip
28-12-2010, 11:14
داستان بک آپ گرفتن قبل از نصب و درایور ها چیه ؟

Soap MacTavish
28-12-2010, 12:08
نصب ویندوزش مثل همه کامپیوترهاست ولی باید دقت کرد سی دی راه اندازش همراش هست یا به صورت یه درایو مجزا تو خود لپ تاپ. که در این صورت با نصب ویندوز (در صورتی که تغییری در پارتیشن ایجاد کنید) همش پاک میشه و پیدا کردنش تو اینترنت کار حضرت فیله!!!!

ali_khoshtip
28-12-2010, 12:35
نصب ویندوزش مثل همه کامپیوترهاست ولی باید دقت کرد سی دی راه اندازش همراش هست یا به صورت یه درایو مجزا تو خود لپ تاپ. که در این صورت با نصب ویندوز (در صورتی که تغییری در پارتیشن ایجاد کنید) همش پاک میشه و پیدا کردنش تو اینترنت کار حضرت فیله!!!!

دوست عزیز سی دی راه اندازش دیگه چیه؟
میشه بیشتر توضیح بدی
ممنون

H@mid-Vista
28-12-2010, 20:55
نصب ویندوز مشابهه دسكتاپه اما درایورها و برنماه های جانبی هم باید نصب بشه مانند برنامه كلیدی دكمه های مالتی مدیا
كه HP Quick Launch Button هست.

HP Drivers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهمترین مشكلات سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهینه سازی تنظیمات نوت بوكها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_khoshtip
29-12-2010, 11:45
نصب ویندوز مشابهه دسكتاپه اما درایورها و برنماه های جانبی هم باید نصب بشه مانند برنامه كلیدی دكمه های مالتی مدیا
كه HP Quick Launch Button هست.

HP Drivers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهمترین مشكلات سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهینه سازی تنظیمات نوت بوكها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از راهنماییت اما من دی وی دی درایور رو ندارم مدل لپ تاپ هم HP G61-407SL هستش و 2 تا درایو داره که یکیش به نام ریکاوری هستش اما چیزی توش نیست و وقتی از حالت هیدن هم در میارم باز هم چیزی نیست ولی حجم داره و ویندوز ارجینالشم عوض شده و یه ویندوز 7 کپی روش نصبه حالا برای تعویض ویندوز و نصب درایور ها من باید چی کار کنم ؟
لطفا بفرمایید کدام یکی از درایور ها رو باید نصب کنم؟
ممنون

H@mid-Vista
30-12-2010, 16:12
ببین دوست عزیز شما باید روی یك سیستم كه درایو نوری داره با این برنامه اقدام به ساخت برنامه نصب ویندوز 7 از روی فلش دیسك یا همون كول دیسك كنین
بعدا كه ساختین روی سیستم نوت بوك میتونین باهاش بوت كنین و نصب رو انجام بدین

لوازم:
دی ودی نصب ویندوز 7
یك سیستم دارای درایو نوری
برنامه ساخت بوت ایبل كه از اینجا بیگر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یك كول دیسك كه اقلا 4 گیگ باشه