PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی -- این هفته: زبان انگلیسی

nafas
08-10-2010, 21:46
سلام خدمت همه دوستان خب پی سی ورلد خسته نباشید خدمت همه کاربران

بنا به تصمیم تیم مدیریت و کاربرای فعال آموزش عالی و بنا به درخواست کارابران تصمیم گرفتیم که هر هفته یک نظر سنجی برگزار بکنیم و هر هفته یک کتاب انتخاب کنیم و براش نظر سنجی براش بزاریم تا دوستان کنکوری و محصل بتونن کتاب های خوب رو از بین کتاب های زیاد بازار تشخیص بدن و انتخاب کنن تا همه باهم به همدیگه کمک کنیم و کتاب های خوب رو به بقیه معرفی کنیم

ما تاپیک معرفی کتاب داریم ولی خب خیلی حجم تاپیک بالا رفته و سخته بینشون انتخاب کردن پس تصمیم گرفتیم چنین تاپیکی ایجاد کنیم

قوانین :

1-مدت هر کتاب : بر اساس تصمیم جدید هر کتاب تا پنجاه نفر رای بدن میمونه ! البته اگه مدتش طولانی شه ! خب برداشته میشه چون ممکنه تعداد افراد اون رشته کم باشن !
2-تو این تاپیک نظر ندین که سریع بسته میشه هر نظری دارید تو تاپیک زیر بگید یا پیغام خصوصی بدید
◄◄ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی کنکور و دانشــگاهی ►►
forum.p30world.com/showthread.php?t=237105
3- فعلا از اختصاصی ها شروع میکنیم که مهم تر هستند
4- سعی کنید همه شرکت کنید تا به دیگران کمک کرده باشید به انتخاب کتاب بهتر به طور غیر مستقیم
5- نتیجه هر کتاب عکس میگیریم و توی همین تاپیک یا تاپیک قدیمی میزاریم
6- امکان انتخاب چند انتشارات هست چون بعضیا 2 کتاب ممکنه بخونن

موفق سربلند باشید
به امید موفقیت همه پی سی ورلدی ها
نفس:11:

nafas
15-10-2010, 21:08
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گل

مهلت نظر سنجی حساب دیفرانسیل و انتگرال تمام شد .
خب اولین نظر سنجی بود ولی تعداد شرکت کننده ها خیلی خوب بود
از همه دوستان کمال تشکر دارم که توی نظر سنجی شرکت کردن و نظرات و انتقادتشون رو برامون گفتن:11:
خب عکس از درصد کتاب های دیفرانسیل و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات ضمیمه شد به همین پست موفق باشید

حرفی سخنی پیشنهادی از طرق پیغام خصوصی بود بهم بگید

مرسی از همه موفق پیروز و سربلند باشید :11:

nafas
22-10-2010, 21:11

مهلت نظر سنجی زیست شناسی تمام شد .
از همه دوستان کمال تشکر دارم که توی نظر سنجی شرکت کردن و نظرات و انتقادتشون رو برامون گفتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب عکس از درصد کتاب های زیست شناسی و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات به همین پست ضمیمه شد

مرسی از همه موفق پیروز و سربلند باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafas
29-10-2010, 23:10
◄آمار نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی -- هفته: فیزیک

مهلت نظر سنجی فیزیک تمام شد !
از همه دوستان کمال تشکر دارم که توی نظر سنجی شرکت کردن و نظرات و انتقادتشون رو برامون گفتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب ا عکس از درصد کتاب های فیزیک و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات به همین پست ضمیمه شد

مرسی از همه موفق پیروز و سربلند باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafas
05-11-2010, 22:42
◄آمار نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی -- هفته: شیمی

مهلت نظر سنجی شیمی و آزمایشگاه تمام شد !
خب عکس از درصد کتاب های شیمی و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات به همین پست ضمیمه شد !

nafas
12-11-2010, 23:11
◄آمار نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی -- هفته: عربی

مهلت نظر سنجی عربی تمام شد !
از همه دوستان کمال تشکر دارم که توی نظر سنجی شرکت کردن و نظرات و انتقادتشون رو برامون گفتن
خب عکس از درصد کتاب های عربی و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات به همین پست ضمیمه شد :46:

nafas
19-11-2010, 21:56
◄آمار نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی -- هفته: ریاضی پایه

مهلت نظر سنجی ریاضی پایه تمام شد !
از همه دوستان کمال تشکر دارم که توی نظر سنجی شرکت کردن و نظرات و انتقادتشون رو برامون گفتن
خب عکس از درصد کتاب های ریاضی و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات به همین پست ضمیمه شد

مرسی از همه. موفق پیروز و سربلند باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafas
26-11-2010, 23:08
◄آمار نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی -- هفته: هندسه تحلیلی

مهلت نظر سنجی هندسه تحلیلی تمام شد !
خب عکس از درصد کتاب های هندسه تحلیلی و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات به همین پست ضمیمه شد

مرسی از همه. موفق پیروز و سربلند باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafas
08-12-2010, 23:14
◄آمار نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی --: دین و زندگی

مهلت نظر سنجی دین و زندگی تمام شد !
خب این هم عکس از درصد کتاب های دین و زندگی و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات

nafas
27-12-2010, 22:13
◄آمار نظر سنجی پیرامون کتاب های کمک درسی -- : ادبیات

مهلت نظر سنجی ادبیات تمام شد !
از همه دوستان کمال تشکر دارم
فقط اگه یکم طول کشید بخاطر این بود که یه مدت انجمن خراب بود و دسترسی هم نداشتم شرمنده !
خب این هم عکس از درصد کتاب های ادبیات و میزان استفاده کاربران از کتاب های انتشارات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید