PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمايش دسكتاپ سرور در كلاينت ها

EHSANRF
27-12-2010, 20:57
با سلام

يك هفته هست در مورد اين تحقيق كردم

من يك فيلم آموزشي پخش ميكنم با سرور، ميخوام كلاينت هام كه شايد 80 تا باشن بتونن صفحه مانيتور من رو "فقط" ببينن. نميخوام امكان كنترل داشته باشه.

اين 80 كلاينت هيچ كدوم به هم وصل نيستن و هر كدوم آي پي ADSL دارن. و استاتيك ندارن.

ما بايد كاري كنيم كه اين فيلم بين اين چند سيستم پخش بشه، صدا و تصوير و كيفيت همون چيزي باشه كه روي سرور هست.

يه چيزي تو مايه هاي ريموت دسكتاپ، تيم ويور ، رادمين، ولي بالعكس و بدون داشتن كنترل.

با تشكر

EHSANRF
29-12-2010, 18:18
و ما همچنان منتظريم...

sei_pm
29-12-2010, 20:16
بفرمایید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EHSANRF
29-12-2010, 20:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستتون درد نكنه

فقط من آيپي استاتيك ندارم. اينو چيكار كنم!؟

kourosh_sos
29-12-2010, 23:38
از Conf ویندوز برای اینکار استفاده کن.

sei_pm
30-12-2010, 00:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستتون درد نكنه

فقط من آيپي استاتيك ندارم. اينو چيكار كنم!؟

یا باید پول بدید به isp که ازش سرویس میگیرید و Ip بخرید یا فکر کنم با یdynamic dns بشه مشکل شما رو حل کرد و باید تو سایت زیر اکانت معمولی بسازی:

EHSANRF
30-12-2010, 18:20
با اين روش فقط ميشه دسكتاپ رو ديد. من صدا رو هم ميخوام.

sei_pm
30-12-2010, 19:05
با اين روش فقط ميشه دسكتاپ رو ديد. من صدا رو هم ميخوام.

این نرم افزار الان همه چیزش خوبه فقط صدا نداره؟
شما میخواهید فقط دستکاپ رو شیر کنید و روش حرف بزنید درسته؟ نمی خواهید که فیلم پخش کنید و بقیه ببینند؟ چون اینجوری نمیشه. تصویر پردازش شده حجمش بالاست با لن 100 هم به سختی جواب میده.

EHSANRF
30-12-2010, 20:39
این نرم افزار الان همه چیزش خوبه فقط صدا نداره؟
شما میخواهید فقط دستکاپ رو شیر کنید و روش حرف بزنید درسته؟ نمی خواهید که فیلم پخش کنید و بقیه ببینند؟ چون اینجوری نمیشه. تصویر پردازش شده حجمش بالاست با لن 100 هم به سختی جواب میده.

بله دقيقاً همينه. من ميخوام فيلم پخش و منتشر بشه.
البته نميدونم ميشه از م.ه. واره هم استفاده كرد يا نه! چون نميدونم چطور يه فركانس رو اجاره كنيم.

kourosh_sos
30-12-2010, 23:21
sei_pm جان میشه یکم در مورد این برنامه توضیح بدی که دقیقا چیکار میکنه من یکم کیج شدم.

sei_pm
30-12-2010, 23:21
بله دقيقاً همينه. من ميخوام فيلم پخش و منتشر بشه.
البته نميدونم ميشه از م.ه. واره هم استفاده كرد يا نه! چون نميدونم چطور يه فركانس رو اجاره كنيم.

اینکه با شیر کردن دسکتاب خیلی فرق میکنه. ماهواره اجاره یک کانال حدود 100 میلیون واسه 1 ماه هست.
این آموزش رو ببینید:

EHSANRF
30-12-2010, 23:28
ok. مشکلی نیست. من صد میلیون رو میتونم تهیه کنم. فقط با کجا باید مذاکره کنیم!؟ من فرکانس مخفی میخوام طوری که هر کسی نتونه با سرچ اونو بیاره. یه طورایی شبکه خصوصی.

sei_pm
31-12-2010, 13:40
ok. مشکلی نیست. من صد میلیون رو میتونم تهیه کنم. فقط با کجا باید مذاکره کنیم!؟ من فرکانس مخفی میخوام طوری که هر کسی نتونه با سرچ اونو بیاره. یه طورایی شبکه خصوصی.

با اینجا تماس بگیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببخشید دیگه بیشتر از این نمیتونم کمکتون کنم.