PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیم کارت ایرانسلم رو گم کردم؟؟؟

samadsam
27-12-2010, 00:11
سلام
ببخشید یه سیم کارت ایرانسل گرفتم به اسم داداشم بود بعد از چند روز داشتنش گمش کردم حالا هم به امور مشترکین برا سوزوندنش مراجعه می کنم اما نمیشه! میگه سیم کارته به اسم داداشتون نیست :41: حالا باید چجور بفهمم ممنون؟

samadsam
27-12-2010, 00:16
بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند که کلیه سیم کارت‌های اعتباری شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل که تا قبل از تاریخ ۱۳۸۸/۱۲/۲۹ خریداری شده و پس از فعال‌سازی، حداقل به مدت ۹۰ روز متوالی منتهی به ۱۳۸۹/۰۳/۳۱ (سه ماه اول سال ۸۹ ) خاموش بوده و یا از آنها هیچ استفاده‌ای نشده باشد، در صورت عدم فعال‌سازی تا تاریخ ۱۳۸۹/۰۸/۳۰، به حال تعلیق دائم درآمده و به مالکیت شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بازگردانده می‌شود. تعلیق مذکور شامل شماره سیم کارت می‌باشد. منظور از فعال‌سازی، روشن نمودن و ارسال و یا دریافت تماس، MMS، SMS و یا استفاده از GPRS می‌باشد. مشترکین به علاوه می‌توانند در صورت عدم نیاز به سیم کارت، قبل از سررسید ۱۳۸۹/۰۸/۳۰ نسبت به استفاده و یا انتقال اعتبار اقدام نمایند.

این برا من صادقه آیا اجرا شده؟

bia2entezar
27-12-2010, 01:32
فکر کنم اجرا نشده هنوز

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

سلام
ببخشید یه سیم کارت ایرانسل گرفتم به اسم داداشم بود بعد از چند روز داشتنش گمش کردم حالا هم به امور مشترکین برا سوزوندنش مراجعه می کنم اما نمیشه! میگه سیم کارته به اسم داداشتون نیست :41: حالا باید چجور بفهمم ممنون؟
راهی نداره

Help118
27-12-2010, 01:50
سلام
قاب سیمکارت یا به عبارتی لاشهیا پوکه سیمکارت بعنوان سند برای ایرانسل به حساب میاد!!! اونو ببر. به اضافه یه کاغذ سند مانندی هم معمولا برنگ زرد هستش برات دست نویس دادن اونم ببر. برو جایی که خریدی. با این حل میشه. برادرت سنش پایین قانونی باشه سیم بهش نمیدن. اگه بالای سن قانونیه کپی شناسنامه و کارت ملی یادت نره. خود برادرتم باشه چه بهتر!
تماس با 700 مرحله بعدی کاره

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:49 AM ----------

داره اجرا میشه چه جورم!:27:

samadsam
28-12-2010, 21:18
قاب سیمکارت یا به عبارتی لاشهیا پوکه سیمکارت بعنوان سند برای ایرانسل به حساب میاد!!! اونو ببر. به اضافه یه کاغذ سند مانندی هم معمولا برنگ زرد هستش برات دست نویس دادن اونم ببر. برو جایی که خریدی. با این حل میشه. برادرت سنش پایین قانونی باشه سیم بهش نمیدن. اگه بالای سن قانونیه کپی شناسنامه و کارت ملی یادت نره. خود برادرتم باشه چه بهتر!
تماس با 700 مرحله بعدی کاره

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:49 AM ----------

داره اجرا میشه چه جورم!:27:

خوب این پوز خند یعنی چه شده ؟:13:
نمی دونم آخه این سیم کارته به اسم داداشم بوده اما حالا امور مشترکین میگه کد ملیش تایید نمیشه بالای 18 ساله...

ABEL
31-12-2010, 10:17
دوست عزیز شما مطمئن هستید که به اسم دادشته.
بی خود که نمیگن به اسم دادشتون نیست شما از دادشتون بپرسین شاید از کسی سیم گرفته.(چه داداش تو داداش شد)

Help118
31-12-2010, 14:12
خوب این پوز خند یعنی چه شده ؟:13:
نمی دونم آخه این سیم کارته به اسم داداشم بوده اما حالا امور مشترکین میگه کد ملیش تایید نمیشه بالای 18 ساله...
پزخند یعنی اینکه خیلی وقته اجرا میشه وسیمکارت خیلی ها اینجوری به انحصار ایرانسل دراومده! شما اصلا روزنامه یا تلویزیون نمی بینید؟ خیلی وقته داره آگهی می ده که سیمکارتی که 90 روز متوالی روشن نشه یا استفاده از ازش نشه طبق قوانین به ثبت و ضبط ایرانسل درمیاد. البته در مورد همراه اول هم یه چیزهایی تو سندش نوشته بود ولی یادم نیست الان.

خوب اگه سیمکارت گم شده. به اسم داداشتم نیس بیخیالش شو برو یکی دیگه بگیر! شاید 90 روز دیگه هم اونم غیر فعال بشه البته اگه تا اون موقع کسی پیدا نکرده باشه

نه سندشو داری
نه پوکشو داری
نه به اسم داداشته
خوب میگی ایرانسل برات چی کار کنه عزیزم؟ باید یه چیزی دال بر اینکه این سیمکارت در اخیتار شماست رو به ایرانسل ارائه بدی
ببین ایرانسل اصلا سیمکارت به زیر 18 سال نمیده. تو موقع خرید خواستی که ثبت کنی خوب حتما به اسم یه فرد بالای 18 سال زدی شاید به اسم خودت زدی یادت نیست! یکم بیشتر فکر کن

samadsam
31-12-2010, 22:56
پزخند یعنی اینکه خیلی وقته اجرا میشه وسیمکارت خیلی ها اینجوری به انحصار ایرانسل دراومده! شما اصلا روزنامه یا تلویزیون نمی بینید؟ خیلی وقته داره آگهی می ده که سیمکارتی که 90 روز متوالی روشن نشه یا استفاده از ازش نشه طبق قوانین به ثبت و ضبط ایرانسل درمیاد. البته در مورد همراه اول هم یه چیزهایی تو سندش نوشته بود ولی یادم نیست الان.

خوب اگه سیمکارت گم شده. به اسم داداشتم نیس بیخیالش شو برو یکی دیگه بگیر! شاید 90 روز دیگه هم اونم غیر فعال بشه البته اگه تا اون موقع کسی پیدا نکرده باشه

نه سندشو داری
نه پوکشو داری
نه به اسم داداشته
خوب میگی ایرانسل برات چی کار کنه عزیزم؟ باید یه چیزی دال بر اینکه این سیمکارت در اخیتار شماست رو به ایرانسل ارائه بدی
ببین ایرانسل اصلا سیمکارت به زیر 18 سال نمیده. تو موقع خرید خواستی که ثبت کنی خوب حتما به اسم یه فرد بالای 18 سال زدی شاید به اسم خودت زدی یادت نیست! یکم بیشتر فکر کن
ممنونم دوست عزیز همه چیزشو دارم فقط سیم کارته رو گم کردم.
ارزش درست کرنش رو نداره ولی خیلی برام مهمه و اصلا برام ارزش مادی نداره ، خودم رفتم بگیرم گفت باید فتو کپی کسی که 18 بالا باشه بیاری منم مدارک داداشمو بردم یه دداش بیشتر ندارم فعالشم کرد...

تمامی مدارک رو دارم آیا میشه بیشتر از مبلغ اصلیش رو به ایرانسل داد پسش گرفت...

خواهش می کنم یه راهی پیش پام بزارید
ممنونم :11:

Help118
01-01-2011, 13:19
ممنونم دوست عزیز همه چیزشو دارم فقط سیم کارته رو گم کردم.
ارزش درست کرنش رو نداره ولی خیلی برام مهمه و اصلا برام ارزش مادی نداره ، خودم رفتم بگیرم گفت باید فتو کپی کسی که 18 بالا باشه بیاری منم مدارک داداشمو بردم یه دداش بیشتر ندارم فعالشم کرد...

تمامی مدارک رو دارم آیا میشه بیشتر از مبلغ اصلیش رو به ایرانسل داد پسش گرفت...

خواهش می کنم یه راهی پیش پام بزارید
ممنونم :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این لینک معتبر و قانونی ایرانسل بود
واینکه شاید ماده تبصره داشته باشه حتما با 700 از خط ایرانسل تماس بگیر ببین اونا چی میگن