PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست رفع مشکل با کرک PhotoZoom Pro 4.0.4

Dariushtanha
26-12-2010, 23:41
با سلام خدمت اساتید محترم
جدیدا ورژن 4.0.4 برنامه قدرتمند PhotoZoom Pro ارائه شده ولی مشکلی که کرک آن دارد این است که پس در هنگام باز کردن برنامه پنجره مزاحمی باز میشود مبنی بر اینکه شماره سریال وارد شده نامعتبر است.
آیا کرکی وجود دارد که این مشکل را به وجود نیاورد؟:13:

Masоud
27-12-2010, 00:06
سلام

کرک زیر رو تست کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس از سریال زیر استفاده کن :

Name: Peter Zuma
Email: essexr10@live.ca
Unlock code: TWKKQ - XNKYD - 425NT - UF7WB - 63FDG

موفق باشید :40:

siamakdj
27-12-2010, 01:08
دانلود کرک PhotoZoom Pro 4.0.4 از لینک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

طریقه فعال سازی:

بعد از دانلود کرک فایل موجود به نام PhotoZoom Pro 4.exe در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کن و نرم افزار را اجرا کن.

بعد اگر این پیغام برات ظاهر شد در قسمت Unlock Code بیست و پنج تا عدی فرضی بده و بعد در قسمت Name یک اسم دلخواه و در قسمت Email یک ایمیل دلخواه بده و بر روی Unlock کلیک کن تا نرم افزار کرک شود و یک بار نرم افزار را ببند و باز کن.

سه تا پلاگین در پوشه کرک است که باید این دو تا پلاگین PhotoZoom Pro 4 Automation.8bf و PhotoZoom Pro 4 Automation.8li دراین مسیر C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop \Plug-ins\Automate کپی و جایگزین کن و یکی بعدی به نام PhotoZoom Pro 4.8be دراین مسیر C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop \Plug-ins\Import-Export کپی و جایگزین کن .

Dariushtanha
27-12-2010, 01:50
سلام

کرک زیر رو تست کن :

سپس از سریال زیر استفاده کن :

Name: Peter Zuma
Email: essexr10@live.ca
Unlock code: TWKKQ - XNKYD - 425NT - UF7WB - 63FDG

مسعودجان جواب نداد:41:

Dariushtanha
27-12-2010, 02:09
دانلود کرک PhotoZoom Pro 4.0.4 از لینک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطریقه فعال سازی:

بعد از دانلود کرک فایل موجود به نام PhotoZoom Pro 4.exe در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کن و نرم افزار را اجرا کن.

بعد اگر این پیغام برات ظاهر شد در قسمت Unlock Code بیست و پنج تا عدی فرضی بده و بعد در قسمت Name یک اسم دلخواه و در قسمت Email یک ایمیل دلخواه بده و بر روی Unlock کلیک کن تا نرم افزار کرک شود و یک بار نرم افزار را ببند و باز کن.

سه تا پلاگین در پوشه کرک است که باید این دو تا پلاگین PhotoZoom Pro 4 Automation.8bf و PhotoZoom Pro 4 Automation.8li دراین مسیر C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop \Plug-ins\Automate کپی و جایگزین کن و یکی بعدی به نام PhotoZoom Pro 4.8be دراین مسیر C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop \Plug-ins\Import-Export کپی و جایگزین کن .
ولی دوست عزیز وقتی ورژن 4.0.4 را نصب میکنیم پنجره unlock یه شکل دیگه است که در زیر تصویرش را گذاشتم .ظاهرا برنامه شما همانطور که در تصویرش هم مشخصه ورژن 4.0.0 میباشد. و ضمنا با کرک شما هم مشکل همچنان باقیه هیچ کدی قبول نمیکنه:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dc33a037d20b1c6g.jpg

siamakdj
27-12-2010, 19:32
دوست عزیز این نسخه از نرم افزار را دانلود و نصب کن.

دانلود نرم افزار PhotoZoom Pro 4.0.4 بدون نیاز به کرک یعنی این نسخه از قبل کرک شده و کامل می باشد:

یا

Dariushtanha
27-12-2010, 20:03
این به درد نمیخوره پلاگین هم نداره.:41:

siamakdj
27-12-2010, 21:23
این به درد نمیخوره پلاگین هم نداره.:41:

آن کرکی برای دانلود گذاشته بودم باید کار کنه چون خودم تست کردم مشکلی نداشت. در ضمن آیا ویندوزت 32 بیت یا 64 بیت.

Dariushtanha
28-12-2010, 00:37
آن کرکی برای دانلود گذاشته بودم باید کار کنه چون خودم تست کردم مشکلی نداشت. در ضمن آیا ویندوزت 32 بیت یا 64 بیت.
ویندوزم 32 بیت است.کرک شما و مال خودم یک مشکل اساسی دارند که وقتی ورژن 4.0.4 را نصب میکنیم و با کرک مورد بحث برنامه را اکتیو و باز میکنیم یک پنجره کوچک که در تصویر هم دیده میشود باز میشه و میگه سریال داده شده نامعتبر است .همین.وگرنه برنامه به خوبی با این کرکهائی که داریم کار میکند

R0D3N4
28-12-2010, 04:18
فایل exe اجرایی رو قرار بدین براتون Patch بشه

Dariushtanha
28-12-2010, 15:46
ویندوزم 32 بیت است.کرک شما و مال خودم یک مشکل اساسی دارند که وقتی ورژن 4.0.4 را نصب میکنیم و با کرک مورد بحث برنامه را اکتیو و باز میکنیم یک پنجره کوچک که در تصویر هم دیده میشود باز میشه و میگه سریال داده شده نامعتبر است .همین.وگرنه برنامه به خوبی با این کرکهائی که داریم کار میکند
منتظر پیگیریتون هستم:13:

Masоud
28-12-2010, 16:37
منتظر پیگیریتون هستم:13:

سلام

برنامه رو پاک کنید . از لینک زیر برنامه رو نصب و کرک کن :

راه دیگه ای به نظرم نمیرسه.

Dariushtanha
28-12-2010, 19:20
سلام

برنامه رو پاک کنید . از لینک زیر برنامه رو نصب و کرک کن :

راه دیگه ای به نظرم نمیرسه.

مسعودجان من هم از همین آدرسی که دادی برنامه رو دانلود ونصب کرده بودم که کرکش مشکل داره و نمیتونه مانع اجرای پنجره اعلام کننده نامعتبر بودن سریال موقع شروع وباز شدن برنامه بشه:41:

siamakdj
29-12-2010, 00:34
مسعودجان من هم از همین آدرسی که دادی برنامه رو دانلود ونصب کرده بودم که کرکش مشکل داره و نمیتونه مانع اجرای پنجره اعلام کننده نامعتبر بودن سریال موقع شروع وباز شدن برنامه بشه:41:

طبق گفته آقا مسعود دیگه کرکی برای این نرم افزار ساخته نشده است در تمامی سایت ها همین کرک ارائه شده است موفق باشید.