PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ورود به طرح ترافیک

dsa
26-12-2010, 21:38
سلام

من دانشگام وسط طرح ترافیک و خونمون طرفای تجریش یعنی بد 3 سال دیگه پدرم درومده تو این تاکسی و اتوبوس !!

قبلا که دوربین نبود یه راهایی بود میپیچوندیم میرفتیم ولی حالا دیگه اون دوران خوش هم به سر اومد

حالا
1) دارن برای طرح سال دیگه ثبت نام میکنن، کسی راهی سراغ داره که به ما هم بدن؟؟ بهونه ای، آشنایی چیزی و گرنه همین جوری درخواست بدم مثه که نمیدن

2) من خودم به شخصه بعید میدونم ایرانی جماعت نتونه یه چیزیو بپیچونه! راهی هست بشه رفت تو طرح و جریمه 13 تومنی نیاد در خونمون؟؟ مثلا دوربین یه جایی خراب باشه یا کوچه ای که یادشون رفته باشه دوربین بزارن سرش

magi1991
26-12-2010, 22:21
ما توو همدان طرحه ترافیک هست..
اون سبته نام هم کردیم، به ما دادن ۱ بر چسبه که چسبوندیم گوشه شیشه ماشین :دی
بهونه هم نمیخاستیم ، از طرفه بهداری بود ، ماشینا ماهم با اینکه شخصی هست جزوه ماشین های اورژانس قرار دادن :دی
حل بگرد ۱ فامیلی آشنایی دکتر پیدا کن که از طرفه اون بتونی تو طرح سبته نام کنی...

matin_vv
26-12-2010, 22:46
سلام

من دانشگام وسط طرح ترافیک و خونمون طرفای تجریش یعنی بد 3 سال دیگه پدرم درومده تو این تاکسی و اتوبوس !!

قبلا که دوربین نبود یه راهایی بود میپیچوندیم میرفتیم ولی حالا دیگه اون دوران خوش هم به سر اومد

حالا
1) دارن برای طرح سال دیگه ثبت نام میکنن، کسی راهی سراغ داره که به ما هم بدن؟؟ بهونه ای، آشنایی چیزی و گرنه همین جوری درخواست بدم مثه که نمیدن

2) من خودم به شخصه بعید میدونم ایرانی جماعت نتونه یه چیزیو بپیچونه! راهی هست بشه رفت تو طرح و جریمه 13 تومنی نیاد در خونمون؟؟ مثلا دوربین یه جایی خراب باشه یا کوچه ای که یادشون رفته باشه دوربین بزارن سرش

منم همین شرایط رو دارم، منتها برعکس شما. یعنی استاد راهنمام جاده مخصوص کرج یه جایی که ماشین رو نیست اصلاً. خونمون هم وسط طرح ترافیک و زوج و فرد!
1- اگه بخوای طرح بگیری باید بری یکی از این آژانسهای نزدیک بهتون، یا یه جوری با اون رئیسش زد و بند کنی، خلاصه دمش رو ببینی که شماره ماشینت رو به عنوان آژانس رد کنه. منتها عیب این سیستم اینه که اگه یه وقت بیان و چک کنند، ممکنه اسباب دردسر بشه. بگند این ماشین که اصلاً سرویس نیست و عواقبش. یا اینکه با یکی از راننده ها صحبت کنی، بگرده از همکارا یه طرح پیدا کنه واست. که اونم خیلی گرون در میاد، بالای 1 تومن.

2- درسته که الان همه جا رو دوربین گذاشتند. ولی هست جاهایی که یا از دستشون در رفته یا نمیدونستن که مثلاً ته کوچه بازه. ما دم خونمون یه کوچه هست که از بیرون که نگاهش میکنی انقدر تنگه و آخرش هم تاریکه که عین بن بسته. اما راه داره به داخل طرح. میتونی از راننده های حول و حوش خونتون بپرسی، حتماً بلدن. منم این کوچه رو از یه راننده آژانس یاد گرفتم. کلاً با این راننده آزانسها زیادتر بپر، چیزای خوبی بلدن!
خوبیش اینه که چون دوربین گذاشتن، دیگه افسر نداره، یعنی اگه بتونی دوربین رو بپیچونی، دیگه افسری هم در کار نیست.
یه راه دیگه اش هم اینه که پلاکتون روش یه چیزی بکشی از جلو دوربین رد شی که این خطرناکه، اگه پلیس ببینه گیر میافتی شدید.

mohammad66
27-12-2010, 01:43
این دوربین ها فقط توی محدوده ورودی طرح هستن؟ . یا داخل طرح هم هستن؟

matin_vv
27-12-2010, 09:39
معمولاً اول محدوده هستن

dsa
27-12-2010, 22:11
کسی میدونه قیمت این طرحای ثبت نامی چقدره؟؟ یه زمانی 350 تومن بود حلال چقدره؟؟

hasanmotori
27-12-2010, 22:43
این جریانش چجوریه ؟
مگه قبلاً یه روز در میون زوج و فرد نبود حالا چجوری شده پول میگیرن واسه طرح ؟!

matin_vv
28-12-2010, 01:09
دو تا طرح داريم. يكي زوج يا فرد و يكي طرح ترافيك.
ورود به طرح زوج يا فرد در روزهاي مرتبط با پلاك ماشين مشكلي نداره. ضمناً ماشينهايي كه طرح ترافيك دارن هم از اين طرح مستثنا هستند.
طرح ترافيك هم بايد آرمش رو داشته باشي كه بتوني واردش بشي. پيدا كردن طرحش واسه افراد عادي هم كار بسيار سختيه.

darkdream2012
28-12-2010, 10:04
نمیدونم این حرف چقدر درست باشه اما من از یکی شنیدم
میگفت یه اسپری هایی اومده که میزنی رو پلاک در حالت عادی چیزی معلوم نیست اما تو دوربین پلیس کاملا سفیدمی افته و پلاکت معلوم نیست

jooya
28-12-2010, 10:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر نکنم واقعی باشه

alex_pk
30-04-2011, 16:22
معمولاً اول محدوده هستن

یعنی داخل محدوده نیستن؟
ما سمت میدون انقلاب هستیم یعنی میشه تو اون مسیر رفت و آمد کرد؟ و یا از اون مسر خارج بشیم و بریم محدوده خارج از طرح؟