PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظرشما ایفون4 بخرم یا hd7؟

moeenn
26-12-2010, 19:44
به نظرشما ایفون4 بخرم یا hd7؟

ali racer
26-12-2010, 20:03
شما انتظاراتت رو از گوشی بگو
تا دوستان بتونن کمکت کنن

hoha881
26-12-2010, 20:19
100% ایفون 4 بگیر.
از همه لحاظ سرتر هست (غیر سایز)

santamove
26-12-2010, 20:23
خوب از همه لحاظ آیفون4 بهتره!!!

rama0000
26-12-2010, 22:10
بدون شک ایفون 4 ....بدون تعصب ایفون یه چیز دیگه ست ...

saeedtahami
26-12-2010, 22:42
نظر تمامی دوستان بالا تایید میشه
اپل آیفون میشه گفت بهترین گوشی دنیاست این ادعا دلیل هم نمیخواد :10:

B.3.S.T
26-12-2010, 23:06
فقط iphone 4 ..
من الان هم با سیستم عامل ios دارم کار می کنم هم آندروید...انصافآ اپل خوب کارش رو بلده..هنوز هیچ سیستم عاملی به پاش نرسیده...البته آندروید هم یه سری نکات مثبت خودش رو داره.ویندوز 7 هم من با موزارت کار کردم زیاد چنگی به دل نزد(به دلیل نو پا بودنش هست..ولی آینده خوبی داره)

4870x2
26-12-2010, 23:12
وقتی ادم میبینه محدودیت های iOS روی ویندوزم هست چرا باید براه سراغ ویندوز؟

moeenn
27-12-2010, 09:27
الان قیمت آیفون 4 چقدره؟
راستی galaxy s چه طوره؟

armin_punisher6
27-12-2010, 09:40
من خودم بین دیزایر اچ دی و آیفون 4 شک داشتم ولی بدون شک تا هفته دیگه آیفون 4 میگیرم.

HASTEMENE
27-12-2010, 19:36
ایفون 4رو حتما انتخاب کن.
OK?

GiggleClub
28-12-2010, 08:22
بین این دو تا ۱۰۰دصد آیفون۴ پیشنهاد میشه
تنها ایرادی که از اپل میگیرن اینه خیلی بستست. حالا این HD7 نه تنها بستست بلکه نه برنامه ای براش اومده و هم خیلی ناقصه سیستم عامل و جای کار زیادی داره
خلاصه بیخیال HD7شو

tired friend
28-12-2010, 10:26
منم نظر بدم:31:
100% آیفون.:40:
خیلی سریع و با جنبست:31:
ولی جدا خیلی گوشیه 20تیه:11:

moeenn
28-12-2010, 10:35
samsung i9000 galaxy s چطوره؟
آیفون 5 کی میاد؟

rawen.west69
28-12-2010, 11:11
نه آیفون نه hd7:2::13:

یه گوشی اندرویدی بخر باهاش زندگی کن!:8::5:
galaxy s یا desire hd بخر:40:

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moeenn
28-12-2010, 11:22
یعنی galaxy s از آیفون بهتره؟

MostafaMohammadi
28-12-2010, 11:29
Apple iPhone 4 گوشی بهتریه ولی به نظر من Over Price شده است، اگه پول تو زندگی ات نقش علف خرس رو ایفا می کنه بخر مگر نه HTC HD7 بخر.
پیشنهاد ها خودم اینه گوشی هایی که سیستم عامل شون Android هست رو تست کن شاید مثل خیلی ها عاشق اش شدی.:40:

یعنی galaxy s از آیفون بهتره؟
Samsung Galaxy S بهترین گوشی هست که با سیستم عامل Android کار می کنه ولی از Apple iPhone 4 بهتر نیست (350 دلار باهم اختلاف قیمت دارن!)

moeenn
28-12-2010, 11:38
چرا بهتر نیست؟
آیفون 5 کی میاد؟

MostafaMohammadi
28-12-2010, 11:40
آیفون 5 کی میاد؟
یه سری شایعات در مورد Apple iPhone 5 هست که می تونی اینجا کامل اش رو بخونی:

دو ساله که تو ماه ژوئن Release میشه ولی نمیشه مطمئن بود، چیزی که میشه ازش مطمئن بود اینه که حالا حالاها نمیاد.

tired friend
28-12-2010, 11:43
آیفی 5 حالا حالا ها نمیاد.............
1سالی کمش باید بصبری

moeenn
28-12-2010, 11:51
اخه ایفون 4 بعضی از مشکلات خیلی احمقانه داره مثلا انتن دهی ضعیف یا نمیشه با بلوتوث داده انتقال داد یا رادیو نداره یا جاوا نداره یا فلش نداره و....
با این وجود به نظر شما آیفون 4 بخرم یا galaxy s یا desire hd یا nexus s؟
قیمت هم اصلا برام مهم نیست.

armin_punisher6
28-12-2010, 12:00
اخه ایفون 4 بعضی از مشکلات خیلی احمقانه داره مثلا انتن دهی ضعیف یا نمیشه با بلوتوث داده انتقال داد یا رادیو نداره یا جاوا نداره یا فلش نداره و....
یه جورایی این سلیقه ای هست که مثلا آندروید بگیری یا ios ولی منم دقیقا موقعیت شمارو دارم و بین آیفون 4 و دیزایر اچ دی موندم که آیفون 4 رو انتخاب کردم.اینقدر لذت بخش هست که اون مشکلات به چشت نیاد.

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

یه سری شایعات در مورد Apple iPhone 5 هست که می تونی اینجا کامل اش رو بخونی:

دو ساله که تو ماه ژوئن Release میشه ولی نمیشه مطمئن بود، چیزی که میشه ازش مطمئن بود اینه که حالا حالاها نمیاد.
از همون 5g نوشتنش معلومه که چرت و پرته.مدل بعدی یا 4g هست یا 5.

MostafaMohammadi
28-12-2010, 12:32
چرا بهتر نیست؟
1. از نظر سیستم عامل Samsung Galaxy S بهتره (ارجحیت Android فقط سلیقه ای نیست، واقعا از نظر تکنیکی قابلیت هایی که ارائه میده بالاتر از iOS 4.0)
2. از نظر Processor هر دو روی کاغذ یکسان اند (شاید در عمل یکی کارایی بهتری داشته باشه)
3. از نظر صفحه نمایش Samsung Galaxy S بهتره (طبیعتا چون سامسونگ خدای مطلق صفحه نمایش تو دنیا است)
4. از نظر GPU یا همون پردازشگر گرافیکی Samsung Galaxy S بهتره (ماله Apple iPhone 4، تراشه PowerVR SGX535 است، ماله Samsung Galaxy S تراشه PowerVR SGX 540)
5. از نظر مموری (منظورم حجم ذخیره کردن اطلاعات نیست، رم اش رو میگم) هر دو از RAM 512 استفاده می کنند ولی Apple iPhone 4 مموری اش eDRAM است.
6. هر دو Wi-Fi دارند.
7. دوربین هر دوشون روی کاغذ دقیقا یکسانه (صد در صد نمونه عکس هاش رو ببینی یکی رو به دیگری ترجیح میدی)
8. از نظر موسیقی گوش دادن Apple iPhone 4 خیلی خیلی بهتره (هر چی باشه Apple نه ساله تو این کاره و Apple iPhone 4 رو هم ساخته تا مالتی مدیا پلیر ها رو با سل فون ها پیوند بده)
9. از نظر ابعاد و ضخامت Apple iPhone 4 بهتره، اگه می خوای بدونی دقیقا چقدر بهتره:

Apple iPhone 4: 115.2 × 58.6 × 9.3 mm
Samsung Galaxy S: 122.4 x 64.2 x 9.9 mm

10. از نظر وزن هیچکدوم ارجحیت ندارن (Samsung Galaxy S دو تا وزن داره که یکی اش کمتر از Apple iPhone 4 هست یکی اش بیشتره)
11. صفحه نمایش هردو تاچ اسکرین و ضد خش هست ولی Apple iPhone 4 یه برتری داره و اونهم اینه که صفحه نمایش اش Fingerprint-resistant هست یعنی اثر انگشت ات روش نمیمونه (البته چون Samsung Galaxy S صفحه نمایش اش Super AMOLED موقع روشن بودن صفحه نمایش این برتری وجود نداره)
12. از نظر ظرفیت نگهداری اطلاعات Apple iPhone 4 بهتره، ظرفیت هاش از این قراره:

Apple iPhone 4: 16/32 GB
Samsung Galaxy S: 8/16 GB

13. از نظر حافظه جانبی Samsung Galaxy S بهتره، چون قابلیت نصب یه MicroSD تا حجم 32 گیگابایت رو داره.
14. از نظر ظرافت ساخت و طراحی بدنه Apple iPhone 4 بهتره (Apple خدای بلامنازع قرتی بازیه، نه شوخی کردم ولی از نظر خوشگلی Apple شرکت پیشتازیه)
15. از نظر فروش Apple iPhone 4 خیلی پر فروش تر از Samsung Galaxy S هست. گرچه Samsung Galaxy S نسبتا به بقیه گوشی ها فروش خیلی خوبی داشته (تا ماه اکتبر امسال 5 میلیون تا فروخته) ولی Apple iPhone 4 خیلی بشتر فروخته (14.1 میلیون تا فروخته!) البته آیفون نسبت به گلکسی یه برند جا افتاده تریه.

MostafaMohammadi
28-12-2010, 12:50
از همون 5g نوشتنش معلومه که چرت و پرته.مدل بعدی یا 4g هست یا 5.
:31:
عزیز این iPhone 5G که می گن مخفف iPhone 5Generation هست. سیاست اسم گذاری که Apple داره اینجوریه:

iPod Nano First Generation (7 September 2005)
iPod Nano second Generation (12 September 2006)
iPod Nano third Generation (5 September 2007)
iPod Nano fourth Generation (9 September 2008)
iPod Nano fifth Generation (9 September 2009)
iPod Nano sixth Generation (1 September 2010)

بجای اینکه برای هر مدل آیفون یه اسم متفاوت بزاره، هر سال یه نسل جدید از گوشی سال قبل رو وارد بازار می کنه و نسل قبلی رو Discontinued میکنه. پس اسم آیفون بعدی صددرصد iPhone 5 یا همون Apple iPhone 5 Generation است.

GiggleClub
28-12-2010, 13:04
اقا توهم زدی؟
ایفون۵ کیه؟

فعلا آیفون۴ تو بازاره :31:

MostafaMohammadi
28-12-2010, 13:11
1. آنتن اش گوشه پایین سمت چپ اشه که موقع شماره گیری و نگه داشتن اگه لمس کنی یا فشار اش قرار شدت آنتن دهی ات پایین میاد و حتی امکان داره مکالمه ات قطع بشه. (این مشکل خیلی کفری ات می کنه)
2.صفحه لمسی اش موقع مکالمه همون حساسیت قبل از مکالمه رو داره و ممکنه مکالمه رو قطع کنه یا روی اسپیکر ببره یا صدا رو کم و زیاد کنه البته زیاد اتفاق نمی افته ولی خوب بود که هوشمند اش می کردن.
3. دوربین اش هم در بعضی وضعیت های نورپردازی خاص یه هاله نور وسط عکس ات می اندازه.
4. سیاست Apple انحصاریه و با شرکت های Microsoft و Java و Adobe و ... مشکل داره و هیچ وقت از فرمت های اونا پشتیبانی نمی کنه.

با این وجود اگه قیمت برات مهم نیست Apple iPhone 4 رو بگیر.

armin_punisher6
28-12-2010, 13:44
:31:
عزیز این iPhone 5G که می گن مخفف iPhone 5Generation هست. سیاست اسم گذاری که Apple داره اینجوریه:

بجای اینکه برای هر مدل آیفون یه اسم متفاوت بزاره، هر سال یه نسل جدید از گوشی سال قبل رو وارد بازار می کنه و نسل قبلی رو Discontinued میکنه. پس اسم آیفون بعدی صددرصد iPhone 5 یا همون Apple iPhone 5 Generation است.

این موضوع برای آیپادشه.برای آیفون مگه 3g سومی بود؟خیر دومی بود.ولی مدلهای 2g و 3g به خاطر ساپورت اون شبکه ها به این اسم نامیده شدند و مدل آیفون 4 هم چون 3g ساپورت هست اسمش 4g نشد.

MostafaMohammadi
28-12-2010, 14:00
این موضوع برای آیپادشه.برای آیفون مگه 3g سومی بود؟خیر دومی بود.ولی مدلهای 2g و 3g به خاطر ساپورت اون شبکه ها به این اسم نامیده شدند و مدل آیفون 4 هم چون 3g ساپورت هست اسمش 4g نشد.
iPhone 3G تنها یه استثنا بود که آیفون نسل دوم رو بیرون میداد ولی چون از شبکه های 3G پشتیبانی می کرد و توی سال 2008 شبکه های 3G خیلی دهن پر کن بودن این اسم رو روش گذاشت، کما اینکه نوکیا و آمازون هم تو اسم خیلی از محصولات شون 3G رو بکار بردن ولی بعد از اینکه تب و تاب شبکه های نسل سوم از دهن افتاد دیگه کسی اینکار رو نکرد.

tired friend
28-12-2010, 14:04
armin:تایید می شه.
به خاطر شبکه ی محلیه
احتمالا این یه چی دیگه اسمش می شه.

MostafaMohammadi
28-12-2010, 14:12
ببین TechRadar سایت درپیتی نیست ها! یه تحقیقی بکن شاید نظرت در موردش عوض شد، اگر هم فکر می کنی من در اشتباه هستم این لینک رو ببین:

armin_punisher6
28-12-2010, 14:44
iPhone 3G تنها یه استثنا بود که آیفون نسل دوم رو بیرون میداد ولی چون از شبکه های 3G پشتیبانی می کرد و توی سال 2008 شبکه های 3G خیلی دهن پر کن بودن این اسم رو روش گذاشت، کما اینکه نوکیا و آمازون هم تو اسم خیلی از محصولات شون 3G رو بکار بردن ولی بعد از اینکه تب و تاب شبکه های نسل سوم از دهن افتاد دیگه کسی اینکار رو نکرد.
من نمیدونم شما این حرفارو از کجاتون در میارین.
کی گفته سال 2008 3g خیلی دهن پر کن بود.مثال واضح n95 مال سال 2006 بود 3g ساپورت بود بعدا اپل اینقدر عقده ای بود که واسه کلاس کار اون مدلو اسمشو 3g بزاره؟شاید این حرف شما برای مدلی مثل htc evo 4g صدق کنه ولی درباره این موضوع خیر.
حتما آیفون 4 هم یه استثنا بود که 4g نشد؟ :D

moeenn
28-12-2010, 15:45
ببخشید آرمین خان شما الان ایفون 4 دارید؟
از galaxy s بهتره؟
اگه میشه یکم توضیح بدید در مورد آیفون.

MostafaMohammadi
28-12-2010, 15:54
کی گفته سال 2008 3g خیلی دهن پر کن بود.مثال واضح n95 مال سال 2006 بود 3g ساپورت بود

شبکه های نسل سوم برای اولین بار دسامبر 2007 توی 40 تا کشور محدود راه اندازی شده، بعد می دونم سال 2006 نوکیا همچین موبایلی ساخته باشه.

بعدا اپل اینقدر عقده ای بود که واسه کلاس کار اون مدلو اسمشو 3g بزاره؟

برندیگ ربطی به عقده ای بودن و کلاس کار نداره، این همه محصول HD رو ادامه اسمشون یدک می کشن، برای چی؟

شاید این حرف شما برای مدلی مثل htc evo 4g صدق کنه ولی درباره این موضوع خیر.
حتما آیفون 4 هم یه استثنا بود که 4g نشد؟

Apple iPhone 4 Generation = Apple iPhone 4G = iPhone 4
اینا با هم هیچ فرقی ندارن. عکس زیر رو نگاه کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooriya_hp
28-12-2010, 16:06
قطعا Apple iphone بهتره ......
(( البته این نظر من هست ))

موفق باشید

moeenn
28-12-2010, 17:08
ولی امکانات galaxy s بیشتره

armin_punisher6
28-12-2010, 17:13
شبکه های نسل سوم برای اولین بار دسامبر 2007 توی 40 تا کشور محدود راه اندازی شده، بعد می دونم سال 2006 نوکیا همچین موبایلی ساخته باشه.

برندیگ ربطی به عقده ای بودن و کلاس کار نداره، این همه محصول HD رو ادامه اسمشون یدک می کشن، برای چی؟

Apple iPhone 4 Generation = Apple iPhone 4G = iPhone 4
اینا با هم هیچ فرقی ندارن. عکس زیر رو نگاه کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم چرا شما اینقدر به زور میخواین بگین حرفتون درسته.شما چون تو سرچ گوگل زده یعنی میگین درسته؟یعنی خود سایت اپل نمیدونه؟سایت جی اس ام آرنا نمیدونه؟
اون دوتا لینکم برین هم سال سخت ان 95 کلاسیک و 8 گیگشو ببینین که به ترتیب 2006 و 2007 هست و ان 96 هم 2008 اومد.اونوقت آیفون سال 2008 مدلشو داد.

MostafaMohammadi
28-12-2010, 17:29
ولی امکانات galaxy s بیشتره
منظورت چه جور امکاناتیه؟
عبارت "iPhone 4 vs Galaxy S" رو تو گوگل سرچ کن:

سایت های خیلی زیادی این دوتا رو مقایسه کردن. من نخونده می تونم بگم اکثر قریب به اتفاق هم iPhone 4 رو برتر معرفی کردن. دلیل اش اینه که مقایسه دو تا گوشی که $350 دلار با هم اختلاف دارن اساسا کار معقولی نیست، چون هر جوری حساب کنی گوشی که $350 دلار گرونتر باشه باید یه خورده هم که شده بهتر باشه.
توجه کن که قیمت iPhone 4 یک و نیم برابر قیمت Galaxy S!

MostafaMohammadi
28-12-2010, 17:40

نمیدونم چرا شما اینقدر به زور میخواین بگین حرفتون درسته.شما چون تو سرچ گوگل زده یعنی میگین درسته؟یعنی خود سایت اپل نمیدونه؟سایت جی اس ام آرنا نمیدونه؟
اون دوتا لینکم برین هم سال سخت ان 95 کلاسیک و 8 گیگشو ببینین که به ترتیب 2006 و 2007 هست و ان 96 هم 2008 اومد.اونوقت آیفون سال 2008 مدلشو داد.
همم، حق با شما است:).
این گوشی iPhone 4 هست و گوشی با اسم iPhone 4G گوشی ای هست که در آینده خواهد اومد.
اگه اجازه بدی این بحث رو همینجا تموم اش کنم تا تاپیک از موضوع اصلی اش منحرف نشه.

armin_punisher6
28-12-2010, 17:43
همم، حق با شما است:).
این گوشی iPhone 4 هست و گوشی با اسم iPhone 4G گوشی ای هست که در آینده خواهد اومد.
اگه اجازه بدی این بحث رو همینجا تموم اش کنم تا تاپیک از موضوع اصلی اش منحرف نشه.
کاملا با شما موافقم.البته احتمالش بیشتره که آیفون 5 باشه و 4g ساپورت.هدفم هم فقط روشن کردن شما درباره این موضوع بود.

moeenn
28-12-2010, 18:08
منظورت چه جور امکاناتیه؟
عبارت "iPhone 4 vs Galaxy S" رو تو گوگل سرچ کن:

سایت های خیلی زیادی این دوتا رو مقایسه کردن. من نخونده می تونم بگم اکثر قریب به اتفاق هم iPhone 4 رو برتر معرفی کردن. دلیل اش اینه که مقایسه دو تا گوشی که $350 دلار با هم اختلاف دارن اساسا کار معقولی نیست، چون هر جوری حساب کنی گوشی که $350 دلار گرونتر باشه باید یه خورده هم که شده بهتر باشه.
توجه کن که قیمت iPhone 4 یک و نیم برابر قیمت Galaxy S!

میدونم اختلاف قیمت این دوتا زیاده ولی اگه مقایسه ی gsmarena رو بخونی اونجا نوشته GALAXY S بهتره.
راستی یه سوال داشتم با ایفون4 میشه مثلا یه آهنگ رو به گوشی غیر از آیفون بلوتوث کرد؟
galaxy s به نسخه ی 2.3 اندروید اپدیت میشه؟

MostafaMohammadi
28-12-2010, 20:56
میدونم اختلاف قیمت این دوتا زیاده ولی اگه مقایسه ی gsmarena رو بخونی اونجا نوشته GALAXY S بهتره.

این Review رو می گی:

این گفته:

Samsung Galaxy S over Apple iPhone 4
Android 2.1 Éclair, 2.2 Froyo update just around the corner
4” SuperAMOLED display with a 15:9 widescreen aspect ratio
Regular SIM card support
DivX/XviD video support
FM radio with RDS
Notably cheaper

Apple iPhone 4 over Samsung Galaxy S
iOS 4
640 x 960 pixel Retina display
Scratch-resistant, high-quality glass panels
LED flash
Precise movement tracking via a gyro sensor

این ها برتری های هر گوشی نسبت به دیگریه، پاراگراف آخر هم گفته:

At times, it will look like the Galaxy S is competing against a first-gen iPhone. There are still things Apple will never bother put in their phones. Elsewhere, the Samsung Galaxy S might find it hard to match the stature and eloquence of the iPhone. That’s how we like it though – punches flying both ways. Be right back.

یعنی در قد و قواره آیفون نیست:21:

راستی یه سوال داشتم با ایفون4 میشه مثلا یه آهنگ رو به گوشی غیر از آیفون بلوتوث کرد؟

App هایی مثل iBluetooth مشکلات ات رو حل می کنه.

نه تضمینی نیست، بستگی داردی تو نسخه بعدی چقدر تغییرات روی سیستم عامل انجام شده باشه، Android سیستم عامل نوپایی است، تو هر نسخه امکان داره جهش کنه.
ولی Apple تضمین کرده بتونی iPhone 4 رو تا نسخه iOS 4.2 آپگرید کنی.

armin_punisher6
28-12-2010, 21:58
شما به هیچ وجه نباید اون مقایسه رو ملاک بزارین.
خیر فعلا برنامه ای نیومده که بتونین این کارو بکنین.

aRThaS_08
29-12-2010, 01:50
1st quarter of 2011

یعنی حداکثر تا 3ماه دیگه آپدیت گینگربرد میاد!

الان هم حدود 10-15تا رام کاستوم گینگربرد براش هست که هرکدوم مشکلاتی رو دارن!

چون از روی نکسس اس پورت شدن!

یه مشکلی که گالکسی داره اینه که باطری رو میخوره!

من با یه استفاده متوسط رو به بالا روزی یکبار دارم شارژ میکنم گوشی رو!

اما سامسونگ گفته با آپدیت گینگربرد کاری میکنه که تا 5روز نگه داره.

با همه ی این اوصاف من آیفون رو ترجیح میدم.

تنها دلیل اینکه آیفون نگرفتم این بود که سامسونگ 4اینچ و super amoled !

اما گوشیه خوبیه. راضی ام!

moeenn
29-12-2010, 10:15
امکان عرضه ی نرم افزاری برای انتقال اطلاعات توسط بلوتوث وجود داره؟
این نرم افزار کی عرضه میشه؟
چرا اپل در صورتی که میتونست امکانات ساده ای از قبیل رادیو و حل کردن مشکل بلوتوث رو به گوشی اضافه کنه و iphone 4 رو از همه لحاظ کامل کنه این کار رو نکرد؟

---------- Post added at 03:45 AM ---------- Previous post was at 03:44 AM ----------

1st quarter of 2011

یعنی حداکثر تا 3ماه دیگه آپدیت گینگربرد میاد!

الان هم حدود 10-15تا رام کاستوم گینگربرد براش هست که هرکدوم مشکلاتی رو دارن!

چون از روی نکسس اس پورت شدن!

یه مشکلی که گالکسی داره اینه که باطری رو میخوره!

من با یه استفاده متوسط رو به بالا روزی یکبار دارم شارژ میکنم گوشی رو!

اما سامسونگ گفته با آپدیت گینگربرد کاری میکنه که تا 5روز نگه داره.

با همه ی این اوصاف من آیفون رو ترجیح میدم.

تنها دلیل اینکه آیفون نگرفتم این بود که سامسونگ 4اینچ و super amoled !

اما گوشیه خوبیه. راضی ام!

صفحه نمایش آیفون 4 که بهتره؟

moeenn
29-12-2010, 10:24
این Review رو می گی:

این گفته:

[RIGHT]این ها برتری های هر گوشی نسبت به دیگریه، پاراگراف آخر هم گفته:

یعنی در قد و قواره آیفون نیست:21:

App هایی مثل iBluetooth مشکلات ات رو حل می کنه.

نه تضمینی نیست، بستگی داردی تو نسخه بعدی چقدر تغییرات روی سیستم عامل انجام شده باشه، Android سیستم عامل نوپایی است، تو هر نسخه امکان داره جهش کنه.
ولی Apple تضمین کرده بتونی iPhone 4 رو تا نسخه iOS 4.2 آپگرید کنی.

ولی اگه امتیازات رو نیگا کنی میبینی واسه galaxy s بیشتره.(gsmarena)

hoha881
29-12-2010, 11:33
به نظر من که بهترین خرید
گالکسی+ipod touch 32gig
هست.
هم میتونی از صفحه 4 اینچی برای وبگردی استفاده کنی و هم میتونی بازی های ایفون رو انجام بدی.سرجمع فکر کنم 48 گیگ مموری هم داری.

MostafaMohammadi
29-12-2010, 19:52
ولی اگه امتیازات رو نیگا کنی میبینی واسه galaxy s بیشتره.(gsmarena)

من نمی گم امتیازات GSMArena بدرد نخوره ولی توجه داشته باش ملت Vote کردن.

tiyam 01
29-12-2010, 22:36
کی گفته سال 2008 3g خیلی دهن پر کن بود.مثال واضح n95 مال سال 2006 بود 3g ساپورت بود بعدا اپل اینقدر عقده ای بود که واسه کلاس کار اون مدلو اسمشو 3g بزاره؟شاید این حرف شما برای مدلی مثل htc evo 4g صدق کنه ولی درباره این موضوع خیر.
حتما آیفون 4 هم یه استثنا بود که 4g نشد؟ :D

وقتی آیفون 3 اومد یه جا خوندم چون از نسل 3 پستیبانی میکنه اسمش رو گذاشتن آیفون 3. آیفون 3gs هم یعنی iphone 3 speed. وقتی هم آیفون 4 اومد خوندم آیفون 4 از نسل چهارم شبکه های مخابراتی ساپورت میکنه.

yas_6969
29-12-2010, 22:42
همونطور که HD2 برای خودش یک زمانی خیلی سرو صدا کرد و الان دیگه هیچ کس تحویل نمیگیره اونو با اومدن HD7 خود HD7 هم بعد از اومدن مدل جدید سریع از بورس و بحث ها و صحبت ها خارج میشه ولی آیفون اینطور نیست چون مدل کم داره گوشی که شما داری از بورس خارج نمیشه خیلی زود.
و این هم بدون تمام گوشی ها الان دارن راه اپل رو دنبال میکنن با کمی تاخیر و تغییر

armin_punisher6
30-12-2010, 07:54
وقتی آیفون 3 اومد یه جا خوندم چون از نسل 3 پستیبانی میکنه اسمش رو گذاشتن آیفون 3. آیفون 3gs هم یعنی iphone 3 speed. وقتی هم آیفون 4 اومد خوندم آیفون 4 از نسل چهارم شبکه های مخابراتی ساپورت میکنه.
از سایت اپل معتبر تر داریمممممم؟نداریم.
ما اصلا آیفون 3 نداریم دومین مدل اپل 3g بود که سال 2008 داد و سال 2009 3gs داد که اون s برای speed هست.4 هم مطمئن باش نسل 4 رو ساپورت نمیکنه.واقعا متاسفم که حتی تو نمایشگاه الکامپ مسئول اپل میگفت ساپورت میکنه.

moeenn
30-12-2010, 11:27
خب بچه ها خریدم. آیفون 4
بسیار فوق العاده است.
واقعا بهترین گوشی دنیاست!!!!!!!!!!!
هیچ مشکل آنتن دهی هم نداره.(در صورت درست در دست گرفتن)
به نظر من از یک لپتاپ یک میلیونی هم بهتره.
یه دنیا واسش نرم افزار و بازی وجود داره.
واقعا هیچ چی آیفون نمیشه .
خیلی هم خوشگله.

از همتون خیلی خیلی متشکرم.

armin_punisher6
30-12-2010, 11:33
خب بچه ها خریدم. آیفون 4
بسیار فوق العاده است.
واقعا بهترین گوشی دنیاست!!!!!!!!!!!
هیچ مشکل آنتن دهی هم نداره.(در صورت درست در دست گرفتن)
به نظر من از یک لپتاپ یک میلیونی هم بهتره.
یه دنیا واسش نرم افزار و بازی وجود داره.
واقعا هیچ چی آیفون نمیشه .
خیلی هم خوشگله.

از همتون خیلی خیلی متشکرم.
مبارکتون باشه.بهترین انتخاب رو کردین.خیلی خوشحال شدم که hd7 نگرفتین.حالا چند خریدین؟چند گیگ هست؟

moeenn
30-12-2010, 12:56
مبارکتون باشه.بهترین انتخاب رو کردین.خیلی خوشحال شدم که hd7 نگرفتین.حالا چند خریدین؟چند گیگ هست؟

یک میلیون و صد و دوازده هزار تومن از دیجی کالا خریدم.
32 گیگ.
خواهش میکنم.

tiyam 01
30-12-2010, 18:10
از سایت اپل معتبر تر داریمممممم؟نداریم.
ما اصلا آیفون 3 نداریم دومین مدل اپل 3g بود که سال 2008 داد و سال 2009 3gs داد که اون s برای speed هست.4 هم مطمئن باش نسل 4 رو ساپورت نمیکنه.واقعا متاسفم که حتی تو نمایشگاه الکامپ مسئول اپل میگفت ساپورت میکنه.

درباره ایفون 4 درسته.
اما مثل اینکه میخواد به نسل 4 اپگرید کنه
No, unfortunately iPhone 4 doesn't support 4 G. iPhone is tied up with AT&T and AT&T is still in the process of upgrading it to 4G. Most probably in mid 2011 it will have 4G.

قیمت آیفون 4
i 200$ for 16 GB version, $300 for 32 GB

armin_punisher6
31-12-2010, 14:47
درباره ایفون 4 درسته.
اما مثل اینکه میخواد به نسل 4 اپگرید کنه
No, unfortunately iPhone 4 doesn't support 4 G. iPhone is tied up with AT&T and AT&T is still in the process of upgrading it to 4G. Most probably in mid 2011 it will have 4G.

قیمت آیفون 4
i200$ for 16 GB version, $300 for 32 GB
میشه لینک خبرتون رو بدین؟اگه اینطوری باشه حتما باید سایت اپل بگه.

Atropates
31-12-2010, 22:08
من نمی گم امتیازات GSMArena بدرد نخوره ولی توجه داشته باش ملت Vote کردن.

ملت Vote کردن چیه دوست عزیز ؟!! ایشون منظورش امتیاز هایی هست که توو مقاله ای که GSMArena نوشته و این دو گوشی رو مقایسه کرده توو هر بخش به دو گوشی داده و توو بیشتر بخش ها Galaxy S امتیاز بیشتری گرفته و توو بخش های بیشتری نسبت به آیفون 4 برتری داشته

--------------

دوست عزیز مبارکتون باشه . به نظر من هم یکی از بهترین گوشی های بازار رو خریدید .

aRThaS_08
01-01-2011, 13:34
صفحه نمایش آیفون 4 که بهتره؟
درسته بهترین صفحه نمایش TFT رو داره و از جنس گریلا هست!

اما سامسونگ غول صفحه نمایش و ال سی دیه! با سوپر amoled هم اینو به همه ثابت کرد!

شما یه گوشی ویو یا گالکسی رو دستت بگیر! بنظر من ال سی دی دلیل کافی برای خرید سامسونگ هست!

بهر حال! مبارتون باشه آیفون. واقعن هیچ گوشی رو دست آیفون نیمده.

moeenn
02-01-2011, 11:41
درسته بهترین صفحه نمایش TFT رو داره و از جنس گریلا هست!

اما سامسونگ غول صفحه نمایش و ال سی دیه! با سوپر amoled هم اینو به همه ثابت کرد!

شما یه گوشی ویو یا گالکسی رو دستت بگیر! بنظر من ال سی دی دلیل کافی برای خرید سامسونگ هست!

بهر حال! مبارتون باشه آیفون. واقعن هیچ گوشی رو دست آیفون نیمده.
خواهش میکنم.
ولی آیفون4 از نظر رزولوشن صفحه بسیار بالاتره.960*640
من هم صفحه نمایش آیفون4 رو دیدم هم GALAXY S .آیفون با اختلاف خیلی کمی جلوتره.ولی توی نور خورشید صفحه نمایش آیفون 4 خیلی بهتره.