PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بروز مشکل missing gameport or gameport drivers

Commodore 64
26-12-2010, 15:59
سلام و درود خدمت دوستان

من یه گیم پد فرمونی برای سیستمم گرفتم . فروشنده همون جا فرمونی رو از توی جعبه در آورد و به سیستمش زد و یه کم بازی کرد و بعد به من داد .
من هم آوردمش خونه ولی هرچی به سیستم وصل اش می کنم فقط چراغ پاورش روشن میشه و سیستم من نمی تونه شناساییش کنه . تقریبا هر کاری به ذهنم می اومد انجام دادم . حتی ویندوز رو از sp2 به sp3 ارتقا دادم . ولی بی فایده است .
هرچی توی سی دی همراه اش بود رو هم نصب کردم , ولی بی فایده بود .
مارک جوی استیک فرمونی یا همون steering wheel من victory هست . درسته خیلی خوب نیست . ولی تو بازار ایران زیاده ! هر چقدر هم با game controller کنترل پنل ور می رم نمی تونم نصب اش کنم .
به نظر شما مشکل من از کجاست ؟
آیا فقط با بازی های خاصی اجرا میشه ؟

ممنون از راهنماییتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Commodore 64
27-12-2010, 11:20
سلام و درود خدمت دوستان

من یه گیم پد فرمونی برای سیستمم گرفتم . فروشنده همون جا فرمونی رو از توی جعبه در آورد و به سیستمش زد و یه کم بازی کرد و بعد به من داد .
من هم آوردمش خونه ولی هرچی به سیستم وصل اش می کنم فقط چراغ پاورش روشن میشه و سیستم من نمی تونه شناساییش کنه . تقریبا هر کاری به ذهنم می اومد انجام دادم . حتی ویندوز رو از sp2 به sp3 ارتقا دادم . ولی بی فایده است .
هرچی توی سی دی همراه اش بود رو هم نصب کردم , ولی بی فایده بود .
مارک جوی استیک فرمونی یا همون steering wheel من victory هست . درسته خیلی خوب نیست . ولی تو بازار ایران زیاده ! هر چقدر هم با game controller کنترل پنل ور می رم نمی تونم نصب اش کنم .
به نظر شما مشکل من از کجاست ؟
آیا فقط با بازی های خاصی اجرا میشه ؟

ممنون از راهنماییتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نبود کمک کنه ؟!

joe_satriani
27-12-2010, 21:44
با سلام
دوست عزيزم شما درايور رو كامل نصب كرديد؟
چون معمولا براي ويندوزهاي مختلف يه درايور خاصي داره
و اينكه اطلاعات بيشتري بديد
مثلا اين كه به چه درگاهي ميخوره؟ يو اس بي هست/؟

معمولا اين گيم پدها زماني كه شناخته بشن توي اكثر بازي ها هم شناخته ميشن كه بايد از داخل تنظيمات بازي اونها رو فعال كنيد

موفق باشيد.