PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه پرینتر و اسکنری بگیرم که کیفیت مطلوبی برای یه خدمات کامپیوتری داشته باشه؟

AriAdownloader
26-12-2010, 00:27
دروود:11:
من میخوام یه خدمات کامپیوتری راه بندازم وسایلی که الان نیاز دارم
پرینتر رنگی
پرینتر سیاه و سفید
اسکنر
بودجم 800 هزارتومن تا یه میلیونه
دوستانی که در این زمینه آشنایی دارند منو راهنمایی کنن
چه نوع پرینتری بگیرم؟
این سه دستگاه رو سر هم بگیرم یا جداگونه؟
پرینتر رنگی رو لیزری بگیرم یا جوهری؟
بهترین مارک و رنج قیمت ها رو برای این دستگاه ها با کیفیت بالا به من معرفی کنید.
مچکرم!:40:

meisam317
26-12-2010, 01:13
واسه خدمات کامپیوتری چند کاره جواب نمیده . سامسونگ رو هم بی خیال شو
فقط لیزری چه رنگی چه سیاه و سفید . دیجی کالا برو

AriAdownloader
26-12-2010, 01:22
ممنونم دوست عزیز
من تجربه ی چندانی در خرید ندارم میشه بیشتر راهنمایی کنید.
چه مارکی؟
جه مدلی؟
قیمت تو چه رنجی؟

B.J.U
26-12-2010, 16:24
800 تومن؟
ببینید برای یه خدمات کامپیوتری حتما باید لیزریی بگیرید HP هم بهترین گرینه هست

Alireza-Khan
26-12-2010, 16:47
HP يا Canon ! پرينتر ليزري بگير ! رنگي به هيچ وجه Epson نگير ! سه كاره هم به دردت نمي خوره !

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

سامسونگ هم كه ... ! :27:

فتوكپي شارپ مارك خوبيه !

AriAdownloader
27-12-2010, 17:35
من شنیدم پرینترای برادر هم خیلی خوبن کسی برند آشنایی داره؟
آخه پرینترای اچ پی بهه علت تحریم شدیدا قیمتش رفته بالا ولی برادر قیمت مناسبتری داره!

Alireza-Khan
27-12-2010, 22:11
برادر سراغ ندارم ! :41:

mohammad.t
27-12-2010, 22:31
من شنیدم پرینترای برادر هم خیلی خوبن کسی برند آشنایی داره؟
آخه پرینترای اچ پی بهه علت تحریم شدیدا قیمتش رفته بالا ولی برادر قیمت مناسبتری داره!

من نمايندگي خدمات پس از فروشش هستم سوالي داشتي بپرس.
مدل 7340 براي خدمات كامپيوتري خوبه.
ولي اگه همه 800 تومن رو مي خواي بهش اختصاص بدي دستگاه خفني(!) مثل 8860DN بهت پيشنهاد مي كنم.
هم دورو چاپ مي كنه هم شبكه داره(!)
كپي و اسكن پشت و رو امكانات خوب ديگه اي هم داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AriAdownloader
28-12-2010, 00:12
چند کاره به دردم نمیخوره، بازده نداره!
میخوام یه پرینتر رنگی هم بگیرم نمیتونم این قد بودجه به پرینتر و اسکنر بدم!!!
یه آشنا مدل 2014 hp رو داره میگه بهم میفروشه حول و حوش 120 تومان با سه تا کارتریج پر! نظرتون چیه ؟ بخرمش؟
پرینتر رنگی هنوز نمیدونم چی بخرم!!!
پرینتر رنگی بیشتر سفارش شده بود canon بگیرم؟... پرینترای رنگی برادر چطورند؟ با کانن مقایسه میشن؟

mohammad.t
28-12-2010, 07:26
چند کاره به دردم نمیخوره، بازده نداره!
میخوام یه پرینتر رنگی هم بگیرم نمیتونم این قد بودجه به پرینتر و اسکنر بدم!!!
یه آشنا مدل 2014 hp رو داره میگه بهم میفروشه حول و حوش 120 تومان با سه تا کارتریج پر! نظرتون چیه ؟ بخرمش؟
پرینتر رنگی هنوز نمیدونم چی بخرم!!!
پرینتر رنگی بیشتر سفارش شده بود canon بگیرم؟... پرینترای رنگی برادر چطورند؟ با کانن مقایسه میشن؟

آقا تكليف رو روشن كن كپي مي خواي داشته باشي يا نه؟
اگه كپي ميخواي داشته باشي كه خب سه كاره بايد بگيري توقع كه نداري بياي اسكن كني بعد پرينت بگيري!؟
مشكلي از نظر 3 كاره بودن كه دستگاه هاي قديمي داشتن نيست كه خوب جواب نده و هيچ مشكلي نيست از اين بابت.
اگه كپي ميخواي بگيري بهتره adf هم داشته باشه تا اگه يه دانشجوي درس خوون اومد يه جزوه دستش مي خواست كپي بگيره نشيني يكي يكي كپي بگيري.
همون 7340 كه بهت گفتم حدود 300 تومن ميشه.
اين از اين.
حالا بريم سراغ hp2014 كه واقعا دستگاه فوق العاده اي بود(چون توليد نميشه)
يكي از دستگاههاي نيمه سنگين كه مدارس و اينها ازش دارند و جواب داده.
من اگه بخوام بخرمش ميگم با سه تا كارتريجش 40 تومن.
اينرو گفتم تا بدوني پرينتر دست دوم 2 قرون نمي ارزه مخصوصا براي شما كه مي خواي باهاش كار كني.
120 تومن رو 30 تا ديگه بذار روش يه hp نو بگير كه حداقل تا 2000 تا بزنه اصلا طرفش نري.
اما پرينتر رنگي.
من چيزي رو بهت توصيه مي كنم كه رو دور باشه و امتحان پس داده باشه نه برادر رنگي بهت پيشنهاد نمي كنم هر چقدر هم گارانتي داشته باشه چون چيز مرسومي نيست.
با كانن؟ مگه كانن چي هست كه بخواي چيزي باهاش مقايسه كني؟:31:
بگو با پرينتر رنگي چي مي خواي چاپ كني هفته اي چند تا مي زني؟ a3 مي خواي يا A4.
, .... هزينه؟ چند كاره؟ هميشه چاپ داري يا ممكنه بخوابه مدتي؟ روزي چند هزار تا؟!!!
تا بهت بگم چي بگيري.
موفق باشي.

AriAdownloader
28-12-2010, 09:48
سلام آقا ممنونم از جواب مشتیت!!!:46:
اولا که کپی نمیخوام، دارم.داشتن یه کپی دیگه بدم نیستا ولی ترجیح میدم به جای داشتن یه کپی زاپاس اون هزینه رو صرف بالا بردن کیفیت همین سه دستگاه (پرینتر سیاه و سفید و رنگی و اسکنر) بکنم.
این قضیه adfچیه؟!!
اگه واقا این 7340 خرجش کم باشه و این سه دستگاه رو داشته باشه و همزمان پاسخگوی نیاز پرینت و اسکن من باشه عالیه ولی قیمت پایینش با وجود ضمیمه کردن سه دستگاه منو میترسونه که یه اشکالی حتما داره؟!
با حرفایی که زدی اون 2014 رو بیخیال میشم! لازمه بگم من یه دستگاه 1006 دارم که هنوز یه سال نشده باهاش دارم کار میکنم البته زیادم کار نکشیدم ازش اونو میخوام بدم به دوستم که یه پرینتر قویتر بخرم با این اوصاف پرینتری که معرفی میکنید باید خیلی قویتر از 1006 باشه.
کانن والا نمیدونم چی هست ولی با چند نفر که مشورت کردم گفتن دور سامسونگ رو خط بکش و فقط کانن و اچ پی بخر!
واسه پرینتر رنگی A3 اگه باشه که عالی میشه.اونقد که نیاز یه خدمات کامپیوتری کوچیک رو بر طرف کنه شاید هفته ای 50 تا!
ببین من نهایتا میتونم یه میلیون به این دستگاه ها اختصاص بدم حالا 200 تومان بالا پایین هم باشه فرقی نمیکنه!
اگه 400 تومان برای اسکنر و پرینتر سیاه سفید خرج بشه نهایتا میمونه 600 تا 800 تومان! پرینتر رنگی هم برام مهمه که لیزری باشه.
زنده باشی!

payam hero
28-12-2010, 11:41
دوست عزيزم از اول بهت بگم من تجربيات شخصي خودمو ميگم و تصميم با خودته.
اولين مطلب كه خيلي مهمه درباره اون پرينتر 2014 كه گفتي. اگه اين پرينتر سالم باشه و از سالم بودنش اطمينان داشته باشي 120 كه هيچي من خودم 140 نقدي ازت ميخرم. بدون هيچ شكي با كله اون پرينتر رو بگير و حتي سوال هم نپرس. از خوب بودن اون پرينتر حتي دست دومش هرچي بگم كمه.
اگر اون پرينتر رو گرفتي كه مشكل ليزري سياه و سفيد حل ميشه تا روزي 1000 تا پرينت هم من خودم برات ضمانتشو ميكنم. ميمونه رنگي كه بايد جوهري بگيري و اگر كار زيادي نداشته باشي و تعداد برگ هاي بالايي در طول روز نداشته باشي تمام جوهر افشان ها كارتو راه ميندازه كه به نظر شخصي من يكي از مدل هاي اچ پي رو انتخاب كن اگر هم a3 بخواي بزني كه دو مدل 7000 و 7103 مدل هاي خوبي هستن. اسكنر هم مدل اچ پي ميتوني خوبشو با حدود 120 بگيري كه يك عمر برات كار ميكنه. تنها مشكلي كه پيدا ميكني اينه كه ديگه دستگاهي براي كپي نداري. اگر كپي برات خيلي مهمه يا بايد يه دستگاه ليزري سياه و سفيد چند كاره بگيري مثل دستگاه 1522nf كه دستگاه خيلي خوبيه يا اينكه يك كپي تك كاره بگيري مثل شارپ 204 يا 5516 كه البته قيمت بالايي دارن.
باز هم هر كمكي از دستم بر بياد در خدمتم. ميتوني تلفني هم باهام تماس بگيري راهنماييت كنم.

AriAdownloader
28-12-2010, 12:38
بدون هيچ شكي با كله اون پرينتر رو بگير و حتي سوال هم نپرس. از خوب بودن اون پرينتر حتي دست دومش هرچي بگم كمه.
چه جوری چکش کنم که سالمه یا نه گویا این دستگاه ها سریالی دارن که میگن چه مدت برات کار میکنه میشه در این مورد راهنمایی کنی که بدون اینکه سرم کلاه بره بتونم چکش کنم؟

ميمونه رنگي كه بايد جوهري بگيري و اگر كار زيادي نداشته باشي و تعداد برگ هاي بالايي در طول روز نداشته باشي تمام جوهر افشان ها كارتو راه ميندازه
یعنی جوهر افشانو واسه خدمات کامپیوتری سفارش میکنی، پرینترای جوهر افشان علاوه بر داشتن دردسر زیاد برای شارژ کردن هزینه زیادی هم داره که فکر نیکنم برای خدمات کامپیوتری نمیصرفه!
یه پرینتر لیزری با کیفیت از سری hp تو رنج 800 که ماهانه حداقل 3000 برگ پرینت بگیری چی میتونه باشه؟
فعلا پرینتر رو حل کنم در مورد اسکنرم بحت میکنیم!!!:20:
دوست عزیز ممنونم که تجربیتتو در اختیار من گذاشتی.
عزت زیاد:10:

mohammad.t
28-12-2010, 17:10
سلام آقا ممنونم از جواب مشتیت!!!:46:
اولا که کپی نمیخوام، دارم.داشتن یه کپی دیگه بدم نیستا ولی ترجیح میدم به جای داشتن یه کپی زاپاس اون هزینه رو صرف بالا بردن کیفیت همین سه دستگاه (پرینتر سیاه و سفید و رنگی و اسکنر) بکنم.
این قضیه adfچیه؟!!
اگه واقا این 7340 خرجش کم باشه و این سه دستگاه رو داشته باشه و همزمان پاسخگوی نیاز پرینت و اسکن من باشه عالیه ولی قیمت پایینش با وجود ضمیمه کردن سه دستگاه منو میترسونه که یه اشکالی حتما داره؟!
با حرفایی که زدی اون 2014 رو بیخیال میشم! لازمه بگم من یه دستگاه 1006 دارم که هنوز یه سال نشده باهاش دارم کار میکنم البته زیادم کار نکشیدم ازش اونو میخوام بدم به دوستم که یه پرینتر قویتر بخرم با این اوصاف پرینتری که معرفی میکنید باید خیلی قویتر از 1006 باشه.
کانن والا نمیدونم چی هست ولی با چند نفر که مشورت کردم گفتن دور سامسونگ رو خط بکش و فقط کانن و اچ پی بخر!
واسه پرینتر رنگی A3 اگه باشه که عالی میشه.اونقد که نیاز یه خدمات کامپیوتری کوچیک رو بر طرف کنه شاید هفته ای 50 تا!
ببین من نهایتا میتونم یه میلیون به این دستگاه ها اختصاص بدم حالا 200 تومان بالا پایین هم باشه فرقی نمیکنه!
اگه 400 تومان برای اسکنر و پرینتر سیاه سفید خرج بشه نهایتا میمونه 600 تا 800 تومان! پرینتر رنگی هم برام مهمه که لیزری باشه.
زنده باشی!

اولين مطلب كه خيلي مهمه درباره اون پرينتر 2014 كه گفتي. اگه اين پرينتر سالم باشه و از سالم بودنش اطمينان داشته باشي 120 كه هيچي من خودم 140 نقدي ازت ميخرم. بدون هيچ شكي با كله اون پرينتر رو بگير و حتي سوال هم نپرس. از خوب بودن اون پرينتر حتي دست دومش هرچي بگم كمه.

ميمونه رنگي كه بايد جوهري بگيري و اگر كار زيادي نداشته باشي و تعداد برگ هاي بالايي در طول روز نداشته باشي تمام جوهر افشان ها كارتو راه ميندازه كه به نظر شخصي من يكي از مدل هاي اچ پي رو انتخاب كن اگر هم a3 بخواي بزني كه دو مدل 7000 و 7103 مدل هاي خوبي هستن.

خب بنده هم اصلا و ابدا از بدي 2014 نگفتم همش تعريف بود!
ولي روي نظرم هستم چون من تو كار تعميرات هستم و مي دونم دستگاه دست دوم چطوره.
در مورد 7340 هيچ مشكلي نداره بيس دستگاه همون 2140 برادر هست و توي تستي كه من خودم كردم 2500 برگه رو پشت سرهم پرينت كرده مشكلي نداره.
حالا مي توني از نمايندگيش هم بپرسي!!!
adf يا اتوماتيك داكيومنت فيدينگ!
يا تغذيه خودكار كاغذ كه 20 تا برگه بخواي كپي بگيري نياز نيست يكي يكي درب اسكنر رو باز كني و كپي بگيري.
20 تا رو مي ذاري توي adf بعد خودش مي بره داخل و اسكن مي كنه.
اگه تك كاره سنگين از برادر بخواي هم 5340D كه پشت و رو چاپ مي كنه مناسبه. حالا از برندهاي ديگه دوستان پيشنهاد بدهند.

a3 رنگي هم موافقم براي استفاده كم 7103 از hp جواب مي ده هم هزينه شارژ پايين هم نگه داري راحتي داره.

AriAdownloader
29-12-2010, 21:10
این مشخصات اون پرینتر اچ پی 2014 دست دومیه که گفتم:

با این توضیحات و اگه چکش کنم سالم باشه به نظرتون بخرمش یا نه؟

AriAdownloader
29-12-2010, 21:12
دوستان من هنوز نمیدونم پرینتر رنگی جوهر افشان بگیرم یا لیزری؟
آخه میگن لیزری خرجش کمتره و دردسر کمتری داره...
ولی جوهر افشان قیمت خرید کمتره کیفیت بهتری نسبت به لیزری داره...
به نظر شما کدوم گزینه برای کار من بهتره؟!

mohammad.t
30-12-2010, 01:44
این مشخصات اون پرینتر اچ پی 2014 دست دومیه که گفتم:

با این توضیحات و اگه چکش کنم سالم باشه به نظرتون بخرمش یا نه؟

14885 مرتبه بهش دستور چاپ دادن ميانگين هر كدومش 5 تا برگه بوده جمعا 84762 برگه زده
225 مرتبه برگه در ورودي برگه جم شده(گير كرده) كه ممكنه توي قسمت كاغذ كش مشكلي داشته باشه.
خيلي زياد كار كشيدن ازش مي دوني 84000 برگه چقدره؟ يعني 160 تا بسته كاغذ!
مگه در يه صورت بهش بگي برام تا 1-2 هزار تا برگه ضمانتش كن.
ديگه انتخاب خودت ببين براي چي مي خواد بفروشش .
من نظرم رو گفتم بالا ولي اصرار نمي كنم!

دوستان من هنوز نمیدونم پرینتر رنگی جوهر افشان بگیرم یا لیزری؟
آخه میگن لیزری خرجش کمتره و دردسر کمتری داره...
ولی جوهر افشان قیمت خرید کمتره کیفیت بهتری نسبت به لیزری داره...
به نظر شما کدوم گزینه برای کار من بهتره؟!

خب اگه A3 مي خواي جوهر افشان.
كي گفته خرج ليزري كمه هر بار شارژ 100-150 تومن بايد براش بذاري كنار.
استفاده زيادي هم كه نداري كيفيتش هم خيلي بالاست.
براي كار شما همين 7103 خوبه.

AriAdownloader
30-12-2010, 02:01
من نظرم رو گفتم بالا ولي اصرار نمي كنم!
ممنونم خیلی عالی بود!

كي گفته خرج ليزري كمه هر بار شارژ 100-150 تومن بايد براش بذاري كنار.
پس پرینتر لیزری چه مزیتی نسبت به رنگی داره که قیمتش میره بالا؟

payam hero
02-01-2011, 11:03
دوست عزيزم اون 2014 حدودا زياد كار كرده ولي براي اين پرينتر چيز خاصي نيست. به عنوان تعمير كار پرينتر اچ پي توصيه ميكنم اگر از قسمت كاغذ كش، فيوزينگ و ترنسفر دستگاه مطمئن هستي بگيرش. اگر هم نميخواي بگيرش بده به من. به درد من كه خيلي ميخوره.

توصيه من براي جوهر افشان به علت بالا پايين بودن كارت بود. من خودم معتقد هستم دستگاه جوهر افشان نسبت به كليه دستگاه ها ضعيفتر و پر درد سر تر هست ولي در نظر بگير كه دستگاه ليزري رنگي هم قيمت شارژ و خود كارتريجش ارزون نيست. در ضمن شما با دستگاه ليزري فقط روي كاغذ 80g ميتوني چاپ كني و ديگه نميتوني عكس يا كارهاي ديگه انجام بدي.

AriAdownloader
02-01-2011, 20:56
فيوزينگ و ترنسفر دستگاه مطمئن هستي بگيرش
چجوری مطمئن شم؟

mohammad.t
02-01-2011, 21:25
ممنونم خیلی عالی بود!

پس پرینتر لیزری چه مزیتی نسبت به رنگی داره که قیمتش میره بالا؟

ببين اين ليزري رنگي هست كه گفتم دستگاه ليزري تك رنگ عاليه يه بار فوقش بگو 10 تومن شارژش كني برات حداقل 1000 تا چاپ مي كنه و نه خبري از خشك شدن هست و... تازه سرعت چندين برابري داره.
جوهر افشان براي كار كم و كيفيت بالاتر خوبه.

چجوری مطمئن شم؟

اينها رو كه ايشون ميگه كاره يه تعمير كاره وارده كه تست كنه حالا پيكاپ(به قول ايشون كاغذ كش) رو ميشه تست كرد يه 50 تا برگه بهش بده اگه همه رو برد داخل پس پيكاپ خوب عمل ميكنه.
اما قسمت فيوزينگ و اينها رو فكر نكنم بتونيد با يه نگاه تشخيص بديد.
دستگاه چاپگر تمامش داراي قسمت هايي هست كه در اثر حركت و ... فرسوده ميشه.
دستگاه نو خوبيش اينه كه تا مدتي راحتي يه دستگاه دست دوم الان باهاش كار ميكني خوبه بعد يه چيز ساده مثل پيكاپش كه ديگه از بس برگه كشيده سابيده شده نياز به تعويض پيدا ميكنه حالا هزينه زيادي نداره اين مورد ولي خب وقتي خودت از پسش بر نيومدي اذيت ميشي.

payam hero
08-01-2011, 10:20
دوست عزيزم قسمت كاغذ كش از چند قسمت جداگانه تشكيل شده كه دوستمون محمد جان يك قسمت اون رو گفتن. سپريشن پد، پيكاپ، غلطك هاي ورودي، غلطك هاي خروجي.
سالم بودن كاغذ كش رو خيلي راحت ميتوني بفهمي. همونطور كه دوستمون گفت 50 برگ تو ورد بده سفيد چاپ بگيره اگه كاغذ رو كامل كشيد يا دوبرگي نكشيد معلوم ميشه. فيوزينگ دستگاه اونم تو مدل اچ پي چيزي نيست كه بخواد خراب بشه من منظورم از فيوزينگ فيلم فيوزيگ بود گه شما با يك چاپ ساده تمام صفحه مشكي ميتوني متوجه سوراخ بودن يا سالم بودن فيلم بشي. ترنسفر دستگاه وظيفه فيكس كردن پودر رو روي كاغذ داره. يك غلطك مشكي رنگه كه اگه درب دستگاه رو باز كني و كارتريج رو در بياري ميتوني راحت ببينيش. اين ترنسفر دوتا بوش داره يكي سفيد و يك مشكي كه بعضي اوقات اگه كاغذ تو دستگاه گير بكنه و درست كاغذ رو در نياري امكان داره اون بوش ها بشكنه. اين غلطك دوتا فنر زيرش داره. با فشار دادن غلطك ميتوني از سالم بودنش مطمئن بشي.

AriAdownloader
09-01-2011, 18:21
دوست عزیز ممنونم از راهنماییت من بنا به حرفات رفتم که اون پرینتر رو بخرم باهاش صحبت کردم و قرار شد کارتریجارو شارژ کنه فرداش تحویلم بده فردا که رفتم بگیرم بهم گفته قیمت پرینترا رفته بالا!!!!!!!!!!! اینو 150 بهت میدم قبلش رو 130 توافق کرده بودیم ولی یهو زد زیر حرفش منم بهش گفتم مرد حسابی مگه من شدم مسخره تو نخواستیم اصلا ،این که 20 تومان رفته بالا مهم نیست من خودم دوست ندارم با کسی که حرفش 1000 تاست معامله کنم. ترجیح میدم یه پرینتر سالم با قیمت دو برابر همونو بخرم تا اینکه با همچین افرادی کل کل کنم.

AriAdownloader
13-08-2011, 23:09
سلام من این تاپیک رو خیلی وقت پیش زدم
اون موقع کارم پیش نرفت
الان دیگه شرایط جور شده و میخوام یه خدمات کامپیوتری بزنم
از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن تقاضای کمک دارم
دستگاه هایی که نیاز دارم یه پرینتر رنگی یه پرینتر سیاه سفید دستگاه کپی و یه اسکنر
دستگاه کپی و چاپگر رو سر هم بخرم یا جدا؟
برای این دستگاه ها تا سقف 4 میلیون تومان میتونم بودجه اختصاص بدم.
سقف حجم کارام :
پرینت سیاه و سفید 1000 در روز
کپی 1000 در روز
اسکنر 50
پرینت رنگی 100

mehdy206
13-08-2011, 23:22
سلام

دستگاه کپی رو جدا از چاپگر بخر چون در کار سرعتت بیشتر میشه و اگه خدا نگرده یکی خراب بشه دیگه هر دوش از کار نیفته .

چاپگر سیاه و سفید رو هم حتما لیزی hp بخر چون واقعا خوب کار می کنه ( چاپگر من HP1200 ) بود و خودم هم شارژ می کردم .

رنگی رو هم جوهر افشان چون به نظر من کیفیت خوبی نصبت به لیزی ها داره و لیزی رنگی زود خراب و خرجش هم بالاست .

اسکنر رو هم جدا بخری و زیاد فرقی نمی کنه من HP 3500 داشتم .

کپی رو هم سعی کن دیجیتال نباشه چون که منو واقعا اذیت کرد . ( هر چی می خواهی بخری یک چیز رو در نظر داشته باش مخصوصا کپی که تعمیر و قطعاتش رو فروشنده پشتیبانی کنه )

من اینها رو تجربه کردم .

با تشکر

mehran gorji
14-08-2011, 07:37
پرینت سیاه و سفید 1000 در روز
a3 یا a4

کپی 1000 در روز
عزیزم شما میتونی با خریدن یک فتوکپی استوک 4 کاره توشیبا هم پرینتر داشته باشی و هم پرینتر.
پس با اون تعداد پرینتی که شما دارید خریدن پرینتر اشتباه است.
حتی اگر کپی را مثلا بری پایین بزاری سیستمت بالا باشه.
میتونی با کابل شبکه ارتباط بر قرار کنی.
و برای کارهای خرد ریز یه پرینتر ساده ساده بهت معرفی میکنم.

اسکنر 50
یه اسکنر میخوای که خر کار باشه و همچنین a3
پس یه اسکنر a3 خرکار هم بهت معرفی میکنم.

پرینت رنگی 100
برای این کار هم بهت لیزری توصیه نمیکنم.
یه چیزی بهت معرفی میکنم.
که من. تا اخر عمرت دعا کنی.
عزیزم پلاتر a3 است که قابلیت نصب پمپ را دارد.
این رو بگم من با پمپ مخالفم و پمپ رو فقط و فقط برای پلاتر اصولی میدانم.
پس نصب پمپ روی این پلاتر مشکلی ندارد.

1-کپی پرینتر
TOSHIBA e-studio 350

الیته 2 قیمت دارد.
قیمت بدون برد پرینتر و یک قیمتی هم با برد پرینتر.
یعنی شما برای اینکه بتوانید پرینت هم بگیرید باید یک برد همراهش خریداری کنید.

2-اسکنر
MUSTEK - ScanExpress A3 USB

23-پلاتر
HP Officejet Pro K8600

4 میلیون زیاد است برای کار شما.
میتوانی به جاش دستگاه های منگنه سیسمس و .... بخری.

عزیزم در مورد اینها هر سوالی داشتید بپرسید.
فقط مدلی را خواهشا جایگزین نکنید.

اما به دلیل قوانین سایت اینجا قیمت ممنوع است.
برای اطلاع از قیمت به تاپیک اطلاع رسانی قیمت بروید و مدل ها را اعلا کنید.

مانند:
TOSHIBA e-studio 350
HP Officejet Pro K8600

AriAdownloader
14-08-2011, 22:07
سلام

دستگاه کپی رو جدا از چاپگر بخر چون در کار سرعتت بیشتر میشه و اگه خدا نگرده یکی خراب بشه دیگه هر دوش از کار نیفته .

چاپگر سیاه و سفید رو هم حتما لیزی hp بخر چون واقعا خوب کار می کنه ( چاپگر من HP1200 ) بود و خودم هم شارژ می کردم .

رنگی رو هم جوهر افشان چون به نظر من کیفیت خوبی نصبت به لیزی ها داره و لیزی رنگی زود خراب و خرجش هم بالاست .

اسکنر رو هم جدا بخری و زیاد فرقی نمی کنه من HP 3500 داشتم .

کپی رو هم سعی کن دیجیتال نباشه چون که منو واقعا اذیت کرد . ( هر چی می خواهی بخری یک چیز رو در نظر داشته باش مخصوصا کپی که تعمیر و قطعاتش رو فروشنده پشتیبانی کنه )

من اینها رو تجربه کردم .

با تشکر

حق با توئه ولی الان تو بیشتر خدمات کامپیوترا کپی و پرینتر رو همه دلیلش چی میتونه باشه؟
منم چون تعریف اچ پی رو زیاد شنیدم با توجه به حجم کار بالا به نظرم 2055 مناسب تر باشه.
کپی دیجیتال نباشه غیر معقول نیست؟

a3 یا a4

بیشتر A4

عزیزم شما میتونی با خریدن یک فتوکپی استوک 4 کاره توشیبا هم پرینتر داشته باشی و هم پرینتر.
پس با اون تعداد پرینتی که شما دارید خریدن پرینتر اشتباه است.
حتی اگر کپی را مثلا بری پایین بزاری سیستمت بالا باشه.
میتونی با کابل شبکه ارتباط بر قرار کنی.
و برای کارهای خرد ریز یه پرینتر ساده ساده بهت معرفی میکنم.

به نظرت همین یه دستگاهی که معرفی کردی واسه کپی و پرینتر کفاف میده ؟
اگه از یه دستگاه به اندازه دو دستگاه کار بکشم خراب نمیشه؟
یه دستگاه پرینتر اچ پی 2055 کنارش داشته باشم بد نیست؟
مزیت دستگاه کپی پرینتر به پرینتر و کپی خالی چیه؟

یه اسکنر میخوای که خر کار باشه و همچنین a3
پس یه اسکنر a3 خرکار هم بهت معرفی میکنم.

این دستگاه کپی پرینتر اسکنر هم داره a3 هم اسکن میکنه دیگه ؟ اسکن رو حدودی گفتم 100 تا شاید کمتر یا بیشتر بشه با همین دستگاه چند کاره میتونم شروع کنم؟

برای این کار هم بهت لیزری توصیه نمیکنم.
یه چیزی بهت معرفی میکنم.
که من. تا اخر عمرت دعا کنی.
عزیزم پلاتر a3 است که قابلیت نصب پمپ را دارد.
این رو بگم من با پمپ مخالفم و پمپ رو فقط و فقط برای پلاتر اصولی میدانم.
پس نصب پمپ روی این پلاتر مشکلی ندارد.

1-کپی پرینتر
TOSHIBA e-studio 350

الیته 2 قیمت دارد.
قیمت بدون برد پرینتر و یک قیمتی هم با برد پرینتر.
یعنی شما برای اینکه بتوانید پرینت هم بگیرید باید یک برد همراهش خریداری کنید.

2-اسکنر

23-پلاتر
HP Officejet Pro K8600

4 میلیون زیاد است برای کار شما.
میتوانی به جاش دستگاه های منگنه سیسمس و .... بخری.

عزیزم در مورد اینها هر سوالی داشتید بپرسید.
فقط مدلی را خواهشا جایگزین نکنید.

اما به دلیل قوانین سایت اینجا قیمت ممنوع است.
برای اطلاع از قیمت به تاپیک اطلاع رسانی قیمت بروید و مدل ها را اعلا کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمانند:
TOSHIBA e-studio 350
HP Officejet Pro K8600

کیفیت این مدل اچ پی تضمین شده است؟ به نظرت واسه پرینتر رنگی اپسون بهتر نیست؟
واسه پرینتر رنگی خودمم در نظر دارم فعلا یه پرینتر جوهری خوب بخرم اگه سفارشم زیاد شد بعدا یه کپی پرینتر لیزری کونیکا مینولتا بخرم به صرفه تره.نظرت چیه؟
این برندا رو بر چه اساسی گفتی، برندای دیگه مثل کانن یا اپسون واسه پرینتر و شارپ یا مدلای ریکو واسه کپی چطورن ؟
لطفا برندی رو معرفی کن که خدمات پس از فروش داشته باشه و خرجش بعدش کمتر باشه و دردسر نداشته باشه.
فعلا جمع بندی میکنم در نهایت میرم دنبال قیمتش فعلا حدودی قیمتو بدونم کفایت میکنه.
مرسی از راهنماییت دوست عزیزم:11:

اگه دستگاهی میشناسی که بهتر از ایناس و بودجه بالاتری هم میخواد معرفی کن شاید بتونم جور کنم.
به جز دستگاه کپی پرینتر رنگی که بودجه اونو جدا حساب کردم!!!

mehran gorji
15-08-2011, 08:33
کیفیت این مدل اچ پی تضمین شده است؟
شک نکن.پلاره در ضمن هد روی دستگاه نیست که اگه خشک شد بندازیش دور.
باهاش میتونی چاپخونه رنگی داشته باشی.
خرکاره.

به نظرت واسه پرینتر رنگی اپسون بهتر نیست؟
من نظرم روی این بود.
در ضمن من بهت پرینتر معرفی نکردم.
پلاتر معرفی کردم.
این مدل هد مجزا داره.

واسه پرینتر رنگی خودمم در نظر دارم فعلا یه پرینتر جوهری خوب بخرم اگه سفارشم زیاد شد بعدا یه کپی پرینتر لیزری کونیکا مینولتا بخرم به صرفه تره.نظرت چیه؟
به نظر من نیازی به کونیکا نیست.
این جواب کاراتو میده.
باز اگر دیدی ترکوندی کونیکا هم بخر.
در ضمن کونیکا برای کاغذ های سنگین 240 260 گلاسه مناسب نیست.

فعلا نیازی به کونیکا نیست.

این برندا رو بر چه اساسی گفتی، برندای دیگه مثل کانن یا اپسون واسه پرینتر و شارپ یا مدلای ریکو واسه کپی چطورن ؟
این برند رو بر اساس تجربه ام گفتم.
ریمو که کار نکردم اطلاعات ندارم.
شارپ هم مدل های ارزان پیشنهاد میدهم.
اگر سرعت بالاتر میخوای میتونی 350 رو جایگزین450 کنی.

لطفا برندی رو معرفی کن که خدمات پس از فروش داشته باشه و خرجش بعدش کمتر باشه و دردسر نداشته باشه.
استوک رو باید از تعمیرکار بخری تا ساپرتت کنه.
و همچنین پلاتر
مهم نیست که گارانتی داشته باشه.
من میگم تمام دستگاه ها رو از تعمیرکار بخر و ازش ضمانت بگیر.
ماشینهای اداری نیاز به ساپرت است.

فعلا جمع بندی میکنم در نهایت میرم دنبال قیمتش فعلا حدودی قیمتو بدونم کفایت میکنه.
تو تاپیک اطلاع رسانی قیمت بزاری قیمت رو اعلام میکنم.

اگه دستگاهی میشناسی که بهتر از ایناس و بودجه بالاتری هم میخواد معرفی کن شاید بتونم جور کنم.
به جز دستگاه کپی پرینتر رنگی که بودجه اونو جدا حساب کردم!!!
این مدل هایی که پیشنهاد کردم به 3 هم نمیرسه.
اگر اصرار بر خرید بالاتر داری من نیاز نمیبینم.

AriAdownloader
15-08-2011, 15:31
این مدل هد مجزا داره.یعنی چی هد مجزا داره؟

استوک رو باید از تعمیرکار بخری تا ساپرتت کنه.یعنی به نظرت یه دستگاه کپی پرینتر سیاه و سفید هم که معمولا کار زیادی ازش کشیده میشه هم استوک بخرم؟

شارپ هم مدل های ارزان پیشنهاد میدهم.عزیزم واسه من قیمت مهم نیست کیفیت و کارایی بالا برام مهمه و این که بعدش واسم دردسر نداشته باشه. با این پارامتر ها یه نظرت شارپ بگیرم یا توشیبا؟

جواب این سوالا رو از قلم انداختی:

این دستگاه کپی پرینتر اسکنر هم داره a3 هم اسکن میکنه دیگه ؟ اسکن رو حدودی گفتم 100 تا شاید کمتر یا بیشتر بشه با همین دستگاه چند کاره ( TOSHIBA e-studio 350) میتونم شروع کنم؟

تو تاپیک اطلاع رسانی قیمت بزاری قیمت رو اعلام میکنم.
وقتی تصمیمم قطعی چد حتما .
:11:

mehran gorji
15-08-2011, 15:46
یعنی چی هد مجزا داره؟
یم سری پرینترها هد روی دستگاه است و اگر خشک شود یا باید هد بهرید نزدیک به قیمت خود دستگاه یا باید دو بندازید.

اما اینها نه 2 تا هد داره متحرک.
که تو بازار فراوانه.

اگر 100 سال هم استفاده نشه تو تا هد میخری تونه ای 60 تومن میندازی روش و مثل روز اول برات میزنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی به نظرت یه دستگاه کپی پرینتر سیاه و سفید هم که معمولا کار زیادی ازش کشیده میشه هم استوک بخرم؟
با این مبلغ نو بخوای بخری فقط کپی 6 تومن ایست میکنه.
که همین استوک ها به صرفه تره.

عزیزم واسه من قیمت مهم نیست کیفیت و کارایی بالا برام مهمه و این که بعدش واسم دردسر نداشته باشه. با این پارامتر ها یه نظرت شارپ بگیرم یا توشیبا؟

تو این رنج من توشیبا استوک برای کاربرد شما مناسب میدانم.

این دستگاه کپی پرینتر اسکنر هم داره a3 هم اسکن میکنه دیگه ؟
بله اسکن سیاه سفید داره.

البته با اون اسکنری که بهت معرفی کردم دیگه مشکلی نداری.

مینو یکی از مشتریام داره و هم باهاش پرینت میگیره و هم کپی استفادش هم زیاده و راضیه.

فرقی نداره عزیزم این چه حرفیه میزنی .
پدر دستگاهو در بیار.

2055 زیاده به نظر من اما اگر میخوای هزینه کنی.

canon lbp 6300dn
همون مدل تقلید شده 2055 است.
قابلیت شبکه مستقیم و هم پرینت دورو را هم دارد و گارانتی رسمی هم دارد و با همین امکانات شبکه + پرینت دورو 2055 حدود 8 تومن گرونتر ایست مسکنه.

عزیزم پرینت a3 در کنارش داری.
هزینه برای پرینتر 5200 که 1یکوچهارصد قیمتشه نمیدی.

AriAdownloader
15-08-2011, 21:34
یم سری پرینترها هد روی دستگاه است و اگر خشک شود یا باید هد بهرید نزدیک به قیمت خود دستگاه یا باید دو بندازید.

اما اینها نه 2 تا هد داره متحرک.
که تو بازار فراوانه.

اگر 100 سال هم استفاده نشه تو تا هد میخری تونه ای 60 تومن میندازی روش و مثل روز اول برات میزنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این مبلغ نو بخوای بخری فقط کپی 6 تومن ایست میکنه.
که همین استوک ها به صرفه تره.

تو این رنج من توشیبا استوک برای کاربرد شما مناسب میدانم.

بله اسکن سیاه سفید داره.

البته با اون اسکنری که بهت معرفی کردم دیگه مشکلی نداری.

مینو یکی از مشتریام داره و هم باهاش پرینت میگیره و هم کپی استفادش هم زیاده و راضیه.

فرقی نداره عزیزم این چه حرفیه میزنی .
پدر دستگاهو در بیار.

2055 زیاده به نظر من اما اگر میخوای هزینه کنی.

canon lbp 6300dn
همون مدل تقلید شده 2055 است.
قابلیت شبکه مستقیم و هم پرینت دورو را هم دارد و گارانتی رسمی هم دارد و با همین امکانات شبکه + پرینت دورو 2055 حدود 8 تومن گرونتر ایست مسکنه.

عزیزم پرینت a3 در کنارش داری.
هزینه برای پرینتر 5200 که 1یکوچهارصد قیمتشه نمیدی.
Thank You so veryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy much
با این گفته ها تا الان انتخاب نهایی من ایناس
کپی پرینتر
TOSHIBA e-studio 350
اسکنر
پلاتر
HP Officejet Pro K8600

اگه سفارشام بیشتر شد
کپی پرینتر رنگی
konica minolta bizhub c450 یا مشابه این مدل

پرینتر سیاه و سفید
canon lbp 6300dn یا مسابه این مدل
خیلی بهم کمک کردی ایشالا تو زندگیت خیر ببینی:20:

farhad moradi
21-08-2011, 10:48
انتخاب خوبیه

ok118
03-09-2011, 19:22
سلام دوستان

راهنمایی می خواستم در مورد هزینه جوهر برای چاپ یک برگ A4
به شرطی که فقط پرینت سیاه و سفید بگیریم و فقط متن ( مثل جزوه درسی ) و توی هر صفحه حدودا 28 تا 30 خط

اگه اینجوری نمیشه حساب کرد پس لطفا بگید حدودا چند برگ A4 سیاه و سفید بدون تصویر می توان چاپ کرد

هم دوستانی که پرینتر لیزری دارند و هم دوستانی که جوهر افشان دارند لطفا نظرشان را بگویند

با تشکر

mehran gorji
03-09-2011, 22:09
سلام دوستان

راهنمایی می خواستم در مورد هزینه جوهر برای چاپ یک برگ A4
به شرطی که فقط پرینت سیاه و سفید بگیریم و فقط متن ( مثل جزوه درسی ) و توی هر صفحه حدودا 28 تا 30 خط

اگه اینجوری نمیشه حساب کرد پس لطفا بگید حدودا چند برگ A4 سیاه و سفید بدون تصویر می توان چاپ کرد

هم دوستانی که پرینتر لیزری دارند و هم دوستانی که جوهر افشان دارند لطفا نظرشان را بگویند

با تشکر
عزیزم.عسلم.سرورم.
2 جا مطرح نکنید.

ممنون

Real Genius
09-09-2011, 12:23
دوست عزیز چرا کار کرده نمیخری اگه یه سرچ تو نت و این انجمن و انجمنهای دیگه بکنی قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول بدست میاد فک کنم اگه کارکرده بخری حدود 70 درصد تو هزینه هات سیو میکنی
در ضمن منظورم از کار کرده فروشنده ای که فقط برای کارهای شخصی استفاده کرده باشه نه استفادهای کاری و تجاری
که در اینصورت اون وسیله جانبی داغون تر از اونه که بتونه یک هفته هم دوام بیاره