PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نشان ندادن فلش مموری در لپ تاپ

omid.pari
26-12-2010, 00:23
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم حسابی کلافم کرده مشکل من اینه که من یک فلش دارم که همه کامپیوترها نشون میدن به جز لپ تاپ من.
البته فلش رو در لیست سخت افزارهایی که به لپ تاپ وصل شده نشون میده ولی درایوش رو در my computer نشون نمیده و طبعا نمیشه به فلش فایلی فرستاد یا دریافت کرد. البته لپ تاپ من بقیه فلش ها رو نشون میده ولی نمیدونم با این فلش من چه پدر کشتگی داره؟
خواهشا اگه میتونین به من در این مورد کمک کنید.

H@mid-Vista
26-12-2010, 17:09
ویندوز شما چه نسخه ای هست؟
اكس پی و یا ویستا و یا هفت؟

یكبار برو كل پورتهای یو اس بی رو آن اینستال كن داخل دیوایس منیجر و بعد ریست كت و برگرد تست كن

omid.pari
26-12-2010, 17:29
ویندوز شما چه نسخه ای هست؟
اكس پی و یا ویستا و یا هفت؟

یكبار برو كل پورتهای یو اس بی رو آن اینستال كن داخل دیوایس منیجر و بعد ریست كت و برگرد تست كن

سلام
ویندور من سون می باشد
نه مشکل از پورتهای usb نیست چون که فقط این فلش رو نمیخونه
راستش وقتی واسه اولین بار فلشم رو به لپ تاپ وصل کردم یک چیزی آورد که دو گزینه skip , conitue رو داشت من گفتم skip رو بزنم از اون وقت این فلش من که 16 گیگ هم هست (دارم آتیش می گیریم) رو نمیشناسه
فکر کنم اگه ویندوز رو از نو بریزم میخونه ولی با هزار مصیبت ویندوز رو active کردم و کلی برنامه دارم که نمیتونم از دستشون بدم. واسه همین نایه از نو ویندوز ریختن رو ندارم. چیزه دیگه به ذهنتون میرسه؟

biostar
26-12-2010, 19:06
مشکل این هست که فلش شما با این شرایط cache شده و در table مربوط به مادربورد وارد شده....

خوب یک راه حل این هست که نوت بوک رو از برق و باتری جدا و بعد از نیم ساعت دوباره وصل کنی..... احتمال خیلی زیاد این مشکل حل میشه

omid.pari
26-12-2010, 19:38
مشکل این هست که فلش شما با این شرایط cache شده و در table مربوط به مادربورد وارد شده....

خوب یک راه حل این هست که نوت بوک رو از برق و باتری جدا و بعد از نیم ساعت دوباره وصل کنی..... احتمال خیلی زیاد این مشکل حل میشه

سلام
یعنی لپ تاپ رو خاموش کنم و از برق و باطری جدا کنم؟
راه حل دیگه چیه؟

lida
26-12-2010, 19:52
یه کار دیگه کن device manger رو باز کن بعدش فلش روبزن به لپتاپ ببین چی اضافه میشه همون رو uninstallکن بعدش فلش و بکنو دو باره بزن ببین درست میشه یا نه

omid.pari
26-12-2010, 20:10
سلام
تا حالا سه تا راه حل ارائه شده برم ببینم درست میشه یا نه
اگه درست نشود یا لپ تاپ رو میزنم داغون میکنم یا فلش رو میندازم دور
به نظزتون کدوم صرفه تره!!!

omid.pari
27-12-2010, 22:00
سلام
اون راه حل جداکردن باطری جواب نداد
از device manger هم چیزی نتونستم در مورد فلشم پیدا کنم.
فقط یک راه حل موند حالا چه جوری پورتهای usb رو unistall کنم؟
اگه unistall کنم چه جوری دوباره install کنم؟

lida
28-12-2010, 06:37
تو قسمت usbببین وقتی می چسبونیش به دستگاه یه چیز اضافه میشه همون رو uninstal کن حل میشه

biostar
29-12-2010, 10:48
سلام
اون راه حل جداکردن باطری جواب نداد
از device manger هم چیزی نتونستم در مورد فلشم پیدا کنم.
فقط یک راه حل موند حالا چه جوری پورتهای usb رو unistall کنم؟
اگه unistall کنم چه جوری دوباره install کنم؟

اگر جواب نده که یعنی مشکل از ویندوزه !

باتری همراه با آداپتور رو جدا کردین به مدت نیم ساعت ؟
پورت های USB رو unistall کنید و بعد از اون دوباره نصب کنید...

ویندوز رو هم آپدیت کنید...

بعد از پاک کردن دکمه ی scan for hardware change رو بزندید..... درایور های USB رو با آپدیت ویندوز نصب کنید

bmwwww
24-01-2011, 09:13
احتمالا شما نرم افزار Autorun Virus Remover يا نرم افزار مشابه دارين كه مخصوص فلش مموري است كه اين نرم افزار در قسمت تنظيماتش usp tools گزينه اي داره كه فلش مموري رو مي بنده مي تونيد تيك اون رو بردارين مشكل شما بر طرف ميشه

majid351
01-08-2011, 21:03
دوستان عزیز. داشتم با لپ تاپم یه فیلم میریختم تو فلشم که یهو دیسکانکت شد. بعدش هرچی زدم دیگه کار نکرد. تو کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم. فقط وقتی وصل می کنم صدای کانکت شدن یو اس بی به کامپیوتر میاد ولی درایورش تو my computer نیست. عملن از کار افتاده. فقط خواهشن نگید که سوخته چون دپرس میشم