PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندورم هاردم رو اکسترنال تشخیص میده!!!

aramrahgozar
25-12-2010, 20:57
سلام بچه ها
من یه هارد جدید رو مادربردم نصب کردم حالا که ایکس پی رو نصب کردم هاردم رو اکسترنال تشخیص میده.یعنی کنار ساعت ویندوز ایکون وسایل سخت افزاری متصل با یو اس بی هست در صورتی که من هاردم اینترنال هست و با پورت ساتا وصل کردم.:27:
چند بار ویندوز نصب کردم و جای پورتهای ساتا رو عوض کردم ولی تغییر نکرد.:13:
hdd:WD 1T
MB:Gigabyte

مرسی:40:

aramrahgozar
26-12-2010, 06:49
یه جوون مرد نیشت جواب ما رو بده؟:10:

Masоud
26-12-2010, 15:20
سلام

برای هاردهای اینترنال ساتا هم این اتفاق میفته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

nikaien
26-12-2010, 18:22
ويندوزت سرويس پك دو قديمي هستش

GHAGHALEELEE
26-12-2010, 18:41
ويندوزت سرويس پك دو قديمي هستش
ویندوزم ایکس پی پک 3 هست:41:

mojtaba_2006
29-12-2010, 14:29
سلام
هارد من هم به همین صورت شناخته میشه ، اگر اختلالی در عملکرد هارد نمیبینی ، بهش گیر نده ، من دو ساله به همین منوال دارم کار میکنم و هیچ مشکلی با هارد ندارم . البته شاید به تنظیمات setup کامپیوترت ربط داشته باشه که هارد را master میشناسه یا slave .
بهرحال من هم دو سال پیش هرجه تنظیمات ویندوز و setup را بهم ریختم ، به همین منوال بود ، چون هارد دیگری هم دارم که اتصال IDE داره ، اما فقط هارد با اتصال ساتا ، بصورت یک هارد خارجی شناخته میشه ، فکر میکنم روند معمول اینگونه هاردها باشه . اما ویندوز 7 ، چنین چیزی را نشون نمیده .

Masоud
29-12-2010, 15:42
ویندوزم ایکس پی پک 3 هست:41:

سلام

دوست من ، در پست شماره 3 بهتون گفتم که اگر هارد ساتا داشته باشید ، این اتفاق میفته.

PersianMatrix
06-01-2011, 21:32
برای منم همچین اتفاقی می افتاد.
علتش هم این بود که موقع نصب مادربورد یکی از گزینه ها از من در مورد هارد می پرسید و من هم با زدن تیک مربوطه، هاردم رو به صورت اکسترنال میدیدم.

aramrahgozar
09-01-2011, 09:41
سلام

دوست من ، در پست شماره 3 بهتون گفتم که اگر هارد ساتا داشته باشید ، این اتفاق میفته.

ممنون از راهنماییتون ولی من جواب دوستمون رو دادم که گفت شاید sp2 باشه:5:

---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

سلام
هارد من هم به همین صورت شناخته میشه ، اگر اختلالی در عملکرد هارد نمیبینی ، بهش گیر نده ، من دو ساله به همین منوال دارم کار میکنم و هیچ مشکلی با هارد ندارم . البته شاید به تنظیمات setup کامپیوترت ربط داشته باشه که هارد را master میشناسه یا slave .
بهرحال من هم دو سال پیش هرجه تنظیمات ویندوز و setup را بهم ریختم ، به همین منوال بود ، چون هارد دیگری هم دارم که اتصال IDE داره ، اما فقط هارد با اتصال ساتا ، بصورت یک هارد خارجی شناخته میشه ، فکر میکنم روند معمول اینگونه هاردها باشه . اما ویندوز 7 ، چنین چیزی را نشون نمیده .

ممنون از راهنماییتون