PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برايه ويريش فايل فلش

Nesta
11-03-2005, 04:48
سلام برنامه ای ميخوا که بتونم باهاش فايل هايه فلش رو ويريش کنم مثلاً ببرم يا تقيره اندازه بدم به جز flash mx ا اينا يه برنامه که کار باهاش سخت نباشه مرسی

مهمان
11-03-2005, 06:15
سلام
من برنامه swish را پيشنهاد مي کنم.
البته قابل ذکر هست که فرمت fla را که مربوط به فلش هست را باز نمي کند
اما فرمت خودش swi مي باشد
و در انتها فايل را با فرمت swf عرضه مي نمايد
افکتهاي خوبي هم داره و کار کردن با اين برنامه ساده هست
موفق باشيد :wink:

Nesta
11-03-2005, 06:18
سلام رمبد جان من swish max دارم همينو منظورت هست

مهمان
11-03-2005, 06:38
سلام
بله منظور من همون هست
نسخه جديد اين برنامه اسمش همين هست

Sina
11-03-2005, 09:49
چه ربطي به مقالات داشت ؟ :|
منتقلش كردم اينجا...

Navid
11-03-2005, 10:22
چه ربطی به اینجا داره ؟!
این دوخواست نرم افزاره ! :wink:

Basafa
11-03-2005, 11:15
swish گزينه خوبيه چون كار كردن با اون آسونه وتغريبا كامله وكارايي هاي زيادي هم داره ولي ممكنه source بعضي ازفايلهاي فلش رو نتونه بازكنه كه دراين صورت پيشنهاد ميشه كه از برنامه Flash Decompiler هم استفاده كني.

MortezaPro
11-03-2005, 13:17
آقا carlos اگه بخواي فايلهاي فلش رو ويرايش كني همون swish كه ورژن جديدش با SwishMax شناخته ميشه برنامه راحت و ساده اي هست.

برنامه Flash Decompiler فقط براي ديدن source فايلهاي فلش كاربرد داره نه ويرايش اونا.

امام محمد باقر (ع):
در دل هیچ انسانی کبر وارد نمیشود مگر آنکه عقلش به همان اندازه ناقص میشود، خواه کم باشد خواه زیاد.

Basafa
11-03-2005, 16:32
نخير؛ با Flash Decompiler هم ميشه فايلهاي فلش رو ويرايش كرد.اتفاقا بعضي از قابليت هاي ويرايشي كه Flash Decompiler داره swish نداره حتي بعضي ازفايلهاي فلش كه با swish باز نميشدند من اوناروبا Flash Decompiler ويرايش كردم تازه ديدن source يه فايل فلش اونقدر مهم نيست كه بيان واسش يه برنامه بنويسند.اگه Flash Decompiler نميتونه ويرايش كنه پس گزينه هاي Save & Save منوي فايل به چه دردي مي خورند؟!
ممكنه شما با نسخه كاملش كار نكرديد يا بااين برنامه خيلي كار نكرديد ودقت كافي نداشته ايد.
درضمن به Manual اين برنامه يه نگاهي بنداز مي بيني كه...

:idea: :idea: :idea: :arrow:

MortezaPro
11-03-2005, 18:03
Basafa جان از راهنماییت خیلی ممنون. حق با تو بود. من دقت زیادی روی این برنامه نکرده بودم. اصلا این برنامه رو به عنوان ویرایشگر فایلهای فلش نمیدونستم.
ولی Save و Save as توی منوی فایل این برنامه نیست. ممکنه به قول تو آخرین ورژنش نباشه.
راستی آخرین ورژن این برنامه چنده؟

امام محمد باقر (ع): در دل هیچ انسانی کبر وارد نمیشود مگر آنکه عقلش به همان اندازه ناقص میشود، خواه کم باشد خواه زیاد.

Basafa
11-03-2005, 22:57
ناگفته نمونه كار اصلي اين برنامه استخراج source فايلهاي فلش هست كه ميتوني بعداز استخراج ويرايش كني ولي خوداين برنامه به تنهايي قابليت ويرايش كامل به اندازه swish نداره.
دقيقا نمي دونم آخرين ورژنشو ولي همين سايت(p30world) ورژن 2.0.0.231اونو معرفي كرده كه ميتوني با اين آدرس ببيني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درضمن برنامه ديگري هم بنام Sothink SWF Decompiler وجودداره كه تغريبا همين كارو انجام ميده كه ميتوني با اين آدرس ببيني

eliya2
12-03-2005, 05:34
عجب!~ :shock:

MortezaPro
12-03-2005, 12:43
درست حدس زده بودم آخرين ورژن رو نداشتم. من ورژن 1.1 رو دارم.
بازم ممنون.

امام محمد باقر (ع): در دل هیچ انسانی کبر وارد نمیشود مگر آنکه عقلش به همان اندازه ناقص میشود، خواه کم باشد خواه زیاد.

Nesta
16-03-2005, 03:01
سلام
از هميه کسانی که در اين بره توضيح دادن متشکرم

mahyar60
16-03-2005, 19:09
برنامه اي هم هست به اسم Swdecoder كه قسمتهاي مختلف يك فلش رو از هم جدا ميكنه
ولي قابليت افكت گذاري روي اونها رو نداره فقط ميتونيد چيزهايي رو كه تو فلشتون دوست ندارين ازش جدا كنيد
:wink:

Erfaan
20-07-2005, 04:38
سوييش مشكل داره