PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای دو اتصال همزمان به اینترنت

epoxxp
24-12-2010, 08:07
دوستان سلام
من یک اشتراک ADSL128 مخابرات و یک اتصال EDGE همراه اول دارم که با GSM مودم میتونم با کامپیوتر به نت وصل بشم.
حالا سوال اینه که راهی برای اتصال همزمان با هردو این کانکشنها به اینترنت در یک کامپیوتر وجود داره ؟
مثلا دانلودهارو با ADSL و وبگردی رو با GSM انجام بدم ؟

epoxxp
24-12-2010, 21:30
دوستان لطفا راهنمایی کنند .ممنون

ommolfesad
27-12-2010, 13:53
نه فكر نميكنم ، چون اگر اينطور بود اينترنت ماهواره اي خيلي بدرد ميخورد يعني با adsl عمليات SEND و با ديش (اينترنت آفلاين !!) عملياتRECEIVE انجام ميشد !!

يعني با اينترنت 56 K براحتي با سرعت 3مگ دانلود داشتيد !

B U L U T
27-12-2010, 13:58
نه فكر نميكنم ، چون اگر اينطور بود اينترنت ماهواره اي خيلي بدرد ميخورد يعني با adsl عمليات SEND و با ديش (اينترنت آفلاين !!) عملياتRECEIVE انجام ميشد !!

يعني با اينترنت 56 K براحتي با سرعت 3مگ دانلود داشتيد !
همین الان هم این کار رو میکنن

دوستان سلام
من یک اشتراک ADSL128 مخابرات و یک اتصال EDGE همراه اول دارم که با GSM مودم میتونم با کامپیوتر به نت وصل بشم.
حالا سوال اینه که راهی برای اتصال همزمان با هردو این کانکشنها به اینترنت در یک کامپیوتر وجود داره ؟
مثلا دانلودهارو با ADSL و وبگردی رو با GSM انجام بدم ؟
فکر کنم بشه

epoxxp
27-12-2010, 22:28
همین الان هم این کار رو میکنن

فکر کنم بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید.
منتظرم

B U L U T
28-12-2010, 14:45
ممنون میشم راهنمایی کنید.
منتظرم
متاسفانه نمیدونم

nikaien
28-12-2010, 15:41
امكانش هست. ولي در شركتها و اارات نه براي مصرف خونگي
يك كامپيوتر رو بايد براي اين كار كنار بذاريد. روش ميكروتيك نصب كنيد و كامپيوتر هاي ديگه رو گيت وي آي پي ميكروتيك رو بديد. ورودي ميكروتيك از دو پهناي باند متفاوته.

Help118
29-12-2010, 03:43
قبلا من خودم خواستم دو اکانت یه شرکت مشخص رو یبار با یه مودم همزمان وصل کنم و یکبار دیگه دو یوزر رو از طریق دو مودم متصل به یه خط تلفن!! ولی گفتن امکانش نیست پشیمون شدم.