PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدید در youtube

mehdi_halla
23-12-2010, 09:44
سلام دوستان.من از IDM استفاده میکنم.مشکلی که برام پیش اومده اینه که قبلا تو یوتیوب هر ویدئویی رو که میاوردم از طریق همون نشانگر سیز idmکه بالای ویدئو میومد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونستم ویدئو رو کامل دانلود کنم .ولی الان فقط همون پارت اولش رو دانلود میکنه(یعنی اگه اولش که ویدئو میخواد شروع شه دکمه hdm رو بزنم فقط پارت اول رو میگیره و اگه بذارم آنلاین یه خورده اش پخش شه تا همون جایی که پخش شده تقریبا دانلود میکنه)ولی قبلا اینجوری نبود وهمه فایل رو یه تیکه دان میکرد.نظرتون چیه؟در ضمن از نرم افزار های دیگه که از یوتیوب دانلود میکنن استفاده کردم سرعتشون نسبت به idm خیلی پایینه.

Mohammad King
23-12-2010, 14:27
سلام دوستان.من از IDM استفاده میکنم.مشکلی که برام پیش اومده اینه که قبلا تو یوتیوب هر ویدئویی رو که میاوردم از طریق همون نشانگر سیز idmکه بالای ویدئو میومد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونستم ویدئو رو کامل دانلود کنم .ولی الان فقط همون پارت اولش رو دانلود میکنه(یعنی اگه اولش که ویدئو میخواد شروع شه دکمه hdm رو بزنم فقط پارت اول رو میگیره و اگه بذارم آنلاین یه خورده اش پخش شه تا همون جایی که پخش شده تقریبا دانلود میکنه)ولی قبلا اینجوری نبود وهمه فایل رو یه تیکه دان میکرد.نظرتون چیه؟در ضمن از نرم افزار های دیگه که از یوتیوب دانلود میکنن استفاده کردم سرعتشون نسبت به idm خیلی پایینه.

شما گزینه DOWNLOAD ALL را بزن

mehdi_halla
23-12-2010, 20:23
شما گزینه DOWNLOAD ALL را بزن

ممنون دوست عزیز.اما اون گزینه Download all زمانی ظاهر میشه که اون قسمت ها رو انلاین دیده باشین یعنی اگه تعداد پارتهایی که دیده شدن(از فایل اصلی) از دوتا بیشتر شده باشن اون پنجره مربوط به idm باز میشه و میتونیم انتخاب کنیم که کدوم پارت رو دانلود کنیم یا گزینه download all رو میزنیم برای دانلود همه پارت ها. اما من که میخوام بدون دیده شدن فایل از طریق پنجره نمایش youtube فایل دانلود بشه.اون گزینه download all اصولا نمیاد.قبلا هم اینجوری بود که من بلافاصله همون کادر idm که بالای پنجره نمایش میومد میزدم ودانلود کل فایل شروع میشد.اما الان که بلافاصله این کار رو انجام میدم فقط پارت اول رو میگیره.
فکر میکنم این به خود youtube برمیگرده که فایل رو چند تیکه میکنه!!بازم مطمئن نیستم .دوستان نظری ندارن؟

mehdi_halla
25-12-2010, 17:50
دوستان کسی نظری نداره ؟
فعلا که از keepvid استفاده میکنم.

Masоud
25-12-2010, 18:15
دوستان کسی نظری نداره ؟
فعلا که از keepvid استفاده میکنم.
سلام

تو مرورگر Opera این مشکل پیش میاد . با FireFox من تست کردم اینجوری نشد . با FF یه بار امتحان کن .

موفق باشید :40:

mehdi_halla
26-12-2010, 00:49
سلام .نه با فایرفاکس 3.6.12 که الان دارم همینجوره.من فکر میکنم مشکل مربوط به خود یوتیوب میشه که فایل هاشو اینجوری کرده(چند تیکه) بازم نمیدونم!!