PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بازی ها در Dell Vostro 1015

without_all
22-12-2010, 23:36
سلام
من تازه dell vostro 1015 گرفتم همیچی ردیفه اما موقعی که میرم توی بازی ها صفحه کوچیکه (مثل رایانه های رو میزی که از روی مانیتور صفحه رو باریک میکنی دورش سیاه میشه) داخل خود ویندوز resolution درسته اما توی بازی ها نه. کارت گرافیکشم NVida نیست که خودش control panel اختصاصی داشته باشه
در ضمن از تنظیمات خود بازی هم نیست مطمءنم
با تشکر
Woeful

without_all
23-12-2010, 15:52
سلام

کسی نمتونه جواب بده
توی ویندوز (۷) resolution خوبه ولی وقتی میرم توی بازی resolution کوچیک میشه (دور صفحه سیاه میشه و فقط وسط صفحه تصویر بازی نشون داده میشه )

laptop هم dell vostro 1015 هست مدل کارت گرافیکشم Mobile Intel® Graphics Media Accelerator X4500MHD هست.

این مدل کارت گرتفیک آیا مثل کارت Nvidia کنترل پنل مخصوص به خودشو نداره ؟؟ هرچی توی کنترل پنل ویندوز گشتم چیزی نبود

جان من کمک کنید

ممنون:41:

H@mid-Vista
23-12-2010, 17:40
دوست عزیز گرافیك شما وتان پردازش گیمها ور در حد بالا نداره
این گرافیك اینتل 4500 در واقع فقط برای كاربرانی هست كه اصلا اهل گیم نیستن. میزان توان پردازش و حافظه گرافیكی اختصاصی اون بسیار محدوده. منم همین 4500 رو نوت بوكمه اما اهل گیم نیستم.

without_all
23-12-2010, 22:28
سلام
ممنون از اینکه جواب دادین

دوست عزیز گرافیك شما وتان پردازش گیمها ور در حد بالا نداره

حق با شماست اما بازی جنگهای صلیبی ِ همسایه جهنمی که گرافیک بالا نیست
در ضمن من بازی Most Wanted رو هم که اجرا کردم خیلی خوب بدون هیچ تیک لگ و پرشی اجرا میکنه فقط وقتی میرم توی بازی
resolution خود به خود کم میشه

منم همین 4500 رو نوت بوكمه

حالا یه سوال شما که این مدلو دارین آیا مثل کارت NVidia این control panel مخصوص به خودشو نداره ؟؟

این سوالو از این بابت میپرسم که توی laptop خودم (Dell Vostro 1510 ) که کارت NVidia نصبه یه قسمتی هست که همچین تنظیمی داره یعنی میشه کاری کرد با ورود به بازی ها خود به خود resolution بیاد پایین اما من در این لپ تاپ جدید هرچی گشتم هیچی جز تنظیم resolution حالت طبیعی ویندوز که اونم از داخل راست کلیک روی دسکتاپ که مربوط میشه به خود windows 7 پیدا نکردم

این گرافیك اینتل 4500 در واقع فقط برای كاربرانی هست كه اصلا اهل گیم نیستن. میزان توان پردازش و حافظه گرافیكی اختصاصی اون بسیار محدوده

اما بازم شما بیشتر تجریه داری

ممنون

با تشکر
Woeful