PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم adsl وایرلس دار با برد بالا

alliniran
22-12-2010, 23:26
سلام
الان مودم adsl وایرلس دار که برد بالا در حد 1 کیلومتر داشته باشه هست تو بازار؟
و یسری انتن تویه سایت tp-link هست که برد را بالا میبره اینا مال همین مودمهای adsl هست یا خیر؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این رو مثلا ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

0Behrooz
23-12-2010, 00:12
توی ایران جرمه.مجوز میخواد.مجوز رو که داری میگیری از همون افرادی که کارت بهشون گیر میکنه اگر بپرسی راهنماییت میکنن.

maziarb
23-12-2010, 10:37
عجب چیز باحالیه! قیمتش چنده؟

alliniran
23-12-2010, 16:46
توی ایران جرمه.مجوز میخواد.مجوز رو که داری میگیری از همون افرادی که کارت بهشون گیر میکنه اگر بپرسی راهنماییت میکنن.
همه چیز تو ایران مجوز میخواد ولی کسی نمیگیره چون اینجا ایران هست!
کسی چیزی نمیدونه؟

mehdi_08
23-12-2010, 19:42
نه مودم وایرلس با برد 1 کیلو متر نیست
جدید ترین تکنولوﮊی برای وایلرلس adsl سری n نام داره که بردش تا 70 متره
شما اگه بخواین تا سیستم که فاصله زیادی از هم دارن رو شبکه کنی باد از انتن های نانو استیشن 2 یا 5 که تا 10 کیلومتر برد دارن استفاده کنی هیچ مجوزی هم نمی خواد
آنتن های دیگه هم هست که تا برد 10 15 کیلومتر مجوز نمی خواد ولی برای برد های بالاتر به دلیل تشعشع باید یه سری چیز ها رو باید رعایت کرد

0Behrooz
23-12-2010, 22:33
نه مودم وایرلس با برد 1 کیلو متر نیست
جدید ترین تکنولوﮊی برای وایلرلس adsl سری n نام داره که بردش تا 70 متره
شما اگه بخواین تا سیستم که فاصله زیادی از هم دارن رو شبکه کنی باد از انتن های نانو استیشن 2 یا 5 که تا 10 کیلومتر برد دارن استفاده کنی هیچ مجوزی هم نمی خواد
آنتن های دیگه هم هست که تا برد 10 15 کیلومتر مجوز نمی خواد ولی برای برد های بالاتر به دلیل تشعشع باید یه سری چیز ها رو باید رعایت کرد
من با یک نفر که ۲ ماه دنبال مجوز میدویده یکبار صحبت کردم.و مطم‍‍ـءنم که مجوز میخواد.

موقعی که به جرم جاسوس رفتی ۲۰۹ دقیقاً کد مجوز رو حفظ میشی.:2:

mehdi_08
24-12-2010, 12:03
من با یک نفر که ۲ ماه دنبال مجوز میدویده یکبار صحبت کردم.و مطم‍‍ـءنم که مجوز میخواد.

موقعی که به جرم جاسوس رفتی ۲۰۹ دقیقاً کد مجوز رو حفظ میشی.:2:

عزیزم شما برای استفاده از انتن نانو استیشن 2یا5 که تا 10 کیلومتر برد دارن احتیاجی به هیچ گونه مجوزی نداری
یه سر برو بازار اکثر اونایی که شبکه کارن پشت ویترین چندتا دارن
اون دوستتون از انتن دیگه ای می خواسته استفاده کنه

alliniran
24-12-2010, 16:30
عزیزم شما برای استفاده از انتن نانو استیشن 2یا5 که تا 10 کیلومتر برد دارن احتیاجی به هیچ گونه مجوزی نداری
یه سر برو بازار اکثر اونایی که شبکه کارن پشت ویترین چندتا دارن
اون دوستتون از انتن دیگه ای می خواسته استفاده کنه
در مورد این آنتن ها اگه ممکنه یه توضیحی بدید
ممنون

mehdi_08
25-12-2010, 18:06
در مورد این آنتن ها اگه ممکنه یه توضیحی بدید
ممنون

پست قبلی رو پاک کردن
حرفم رو اینطوری اصلاح می کنم اگه خروجی انتی از 200 میلی وات کمتر باشه مجوز نمی خواد
200 میلی وات به بالامجوز می خواد چون اگه جای بدی نصب بشه شدیدا برای بدن سرطان زاس
ولی همه چی به شعبه سازمان مقررات رادیویی محل سکونت شما بستگی داره تو بعضی از اونا به انتن نانو استیشن 2 گیر نمی دن