PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چی بخرم؟؟؟

LiverBarca
21-12-2010, 23:03
اینو ول کنین برین پایین تر...:46:(پست شماره 4)

hamidkabiri6270
22-12-2010, 14:53
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه گوشی تا 400 بخرم ولی هیچی برام مهم نیست:31:
در واقع تنها چیزی که برام مهمه کیفیت عکس و فیلم برداری گوشی هستش و اینکه حتمآ محافظ لنز داشته باشه...
دیروز یه c7 خریدم ولی چون محافظ لنز نداشت و لنزش فوری لکدار میشد و کلی از کیفیت عکس کم میشد امروز بردم و با 20 تومن ضرر پسش دادم،نظر خودم رو پیکسون 12 هستش ولی مثل اینکه روی محافظ لنز پیکسون یه شیشه هستش که اونم زود لکدار میشه و کیفیت دوربین از بین میره،درسته؟؟؟
اخه اون شیشه رو چرا گذاشتن بالای محافظ:19:مگه مرض دارن که محافظ میزارن و بعدش روش یه شیشه دیگه میزارن:2:(که چی بشه؟؟؟:13:)همون بهتر بود که محافظ رو هم نمیذاشتن چون به درد نمیخوره دیگه:2:مگه نه؟؟؟کسی میدونی این شیشه ی بالای لنز واسه چیه؟؟؟؟
در ضمن اگه پایین تر از این قیمت هم کسی گوشی خوبی رو میدونه که محافظ داره بگه...:40:فقط مهم بودن محافظ و کیفیت خوب دوربین هسش...:46:
چی پیشنهاد میدید؟؟؟:11:

اگه گوشی لمسی در نظر داری ساتیو از نظر من بهترین گزینه هست.اگه هم لمسی بودن گوشی براتون مهم نیست ان 86 بهترین انتخاب برای شماست.

LiverBarca
22-12-2010, 23:54
دوست عزیز ممنون،ولی ساتیو رو اصلآ دوست ندارم،ان86 هم که لمسی نیست....:41:

LiverBarca
23-12-2010, 11:06
دوستان اون گفته های بالام رو ول کنین....
الان فقط بین پیکسون12 و ویواز و ویواز پرو موندم کدوم رو بخرم...
البته چند تا سوال دارم:
1-عکاسی ویواز پرو در چه حدی هست؟؟؟این 5 که نوشته واقعآ 5 هست یا نه؟؟؟مثلآ کیفیت عکسش به ان95 های اصل میرسه یا نه؟؟؟؟؟اگر نه چه قدر تفاوت دارن؟؟؟؟؟
2-عکاسی خود ویواز در بین 8 مگاپیکسلیها در چه حدی هست؟؟؟مثلآ c7 که تازه اومده کیفیت عکسهاش اصلآ در حد 8 مگا نبود،ویواز هم اینطوریه؟؟؟در ضمن با ویواز پرو چه قدر تفاوت داره(تفاوت کیفیت عکسشون خیلی واضحه یا چندان هم تفاوت واضحی ندارن)؟؟؟
3-ویواز و ویواز پرو به غیر از عکس و کیبرد تو همه چیز عین همن،برای مثال کیفیت فیلم برداریشون حتی یه ذره با هم فرق داره؟؟؟
4-بازیهایی که تو ویواز میشه نصب کرد کیبورد مجازی میاره؟؟؟؟؟در این صورت ویواز پرو که کیبرد مجازی نمیاره و راحت تر میشه بازی کرد،درسته؟؟؟
از پیکسون هیچی نپرسیدم چون همه چیز رو در موردش میدونم:46:
راستی یه نیم نگاهی هم به s8300 دارم ولی شانسش خیلی کمه!:31:
بعد از این همه سر درد که به شما دادم به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟
ممنون:11:

LiverBarca
23-12-2010, 11:20
راستی دوستان کیفیت فیلم برداری ویواز و پیکسون خیلی با هم فرق داره؟؟؟

hasanmotori
23-12-2010, 12:07
دوستان اون گفته های بالام رو ول کنین....
الان فقط بین پیکسون12 و ویواز و ویواز پرو موندم کدوم رو بخرم...
البته چند تا سوال دارم:
1-عکاسی ویواز پرو در چه حدی هست؟؟؟این 5 که نوشته واقعآ 5 هست یا نه؟؟؟مثلآ کیفیت عکسش به ان95 های اصل میرسه یا نه؟؟؟؟؟اگر نه چه قدر تفاوت دارن؟؟؟؟؟
2-عکاسی خود ویواز در بین 8 مگاپیکسلیها در چه حدی هست؟؟؟مثلآ c7 که تازه اومده کیفیت عکسهاش اصلآ در حد 8 مگا نبود،ویواز هم اینطوریه؟؟؟در ضمن با ویواز پرو چه قدر تفاوت داره(تفاوت کیفیت عکسشون خیلی واضحه یا چندان هم تفاوت واضحی ندارن)؟؟؟
3-ویواز و ویواز پرو به غیر از عکس و کیبرد تو همه چیز عین همن،برای مثال کیفیت فیلم برداریشون حتی یه ذره با هم فرق داره؟؟؟
4-بازیهایی که تو ویواز میشه نصب کرد کیبورد مجازی میاره؟؟؟؟؟در این صورت ویواز پرو که کیبرد مجازی نمیاره و راحت تر میشه بازی کرد،درسته؟؟؟
از پیکسون هیچی نپرسیدم چون همه چیز رو در موردش میدونم:46:
راستی یه نیم نگاهی هم به s8300 دارم ولی شانسش خیلی کمه!:31:
بعد از این همه سر درد که به شما دادم به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟
ممنون:11:

1- تو روز بد نیست ... رنگ بندیش سرده و وضوحش متوسطه ... تو تاریکی تعطیله ... هیچ تنظیماتیم نداره
2- ویوازم تقریباً مثله همون پرو هست فقط یکم وضوحش بالاتره
3- ممکنه مثلاً رنگ بندی فیلماش به خاطر تفاوت لنز متفاوت باشه ولی تقریباً مثله همن
4- اینا چون مولتی تاچ نیستن فقط بازیهایی ساپورت میکنن که با سنسور شتاب سنج کار میکنن ... فقط واسه جاوا دکمه مجازی میاره ... کلاً سیمبین بازی بدرد بخور زیاد نداره

پیکسونو بخر تا بره دیگه ... دوربینش بین گوشیا بهترینه ... شاید تو روز از ان8 بهتر نباشه ولی عکس با فلشش از ان8 قویتره ولی ویواز یه دوربین معمولی داره ... فیلم برداری پیکسونم بد نیست و راضیت میکنه

پیکسون محافظ لنز داره ولی ویواز نداره و هی باید تمیزش کنی ... صدای پیکسون قویتره
من باشم پیکسون میخرم