PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد گوشي HTC HD2

saeedtahami
21-12-2010, 15:49
سلام دوستان
يكي از آشنايان يه HTC HD2 داره كه ميخواد بفروشتش 8 ماه كار كرده هنوز گارانتي داره فقط يه مشكل داره طرف گوشي رو برده همراش حموم يه كم بخار گرفته و تاچش فقط زماني فول شارژه درست كار ميكنه (يعني بايد تاچش عوض بشه)حالا چند تا سئوال داشتم كه ميخواستم از اساتيد بپرسم
1.چه قيمتي منصفانه هست كه بخرمش ؟
2.اگه تاچش رو عوض كنم توي كيفيت تصوير و لمس گوشي تاثيري داره يا نه ؟
3.آيا كسي ميدونه قيمت تاچش با تعويض چقدره ؟
4.آيا ميشه روي اين گوشي آندروييد نصب كرد ؟
پيشاپيش تشكر

LiverBarca
21-12-2010, 15:52
من میگم نخرش،چون از فامیل جماعت به ادم خیر نمیرسه...

AMIRICE
21-12-2010, 20:31
به هیچ وجه نخر

GiggleClub
22-12-2010, 14:40
نخر اقا
اگه سالمم بود دیگه کسی الان win 6 کسی نمیخریه!
اندرویید بگیر یا آیفون یا wp7 ولاغیر

saeedtahami
22-12-2010, 18:27
به هیچ وجه نخر
برای چی میگین که نخرم :9:
میشه دلیلتون رو بگین ؟
این دوستمون میگه 250 تومن میفروشمش به نظرتون منصفانه نیست ؟!!؟
گارانتی هم داره
آیا میشه از گارانتیش بابت تاچش استفاده کرد؟

LiverBarca
23-12-2010, 00:28
البته قیمتش خیلی عالیه،ولی اگه خواستی بخری اول ببر بده اون ایرادش رو تعمیر کنن(پول تعمیرشو از خود اون بگیر:31:)،اگه درست شد با این قیمت خوبه...:46:

Atropates
23-12-2010, 04:22
گارانتی که فک نکنم بتونی ازش استفاده کنی چون اولا تا جایی که میدونم حموم رفتن(!) گوشی جز گارانتی حساب نمیشه ! دوما فامیلتون فک کنم زرنگتر از این حرفا باشه اگه گارانتی شامل شه و همینجوری بده دست شما , حتما قبلا خودش پیگیری کرده

به نظر من شما اول برو از شرکت هایی که خدامات رسمی HD2 اراعه میدن بپرس (زنگ هم بزنی میگن) مثل شرکت یاس و غیره , ببین صفحه نمایش این گوشی رو با هزینه ی شخصی چند میگیرن درست کنن , اگه با احتساب اون هزینه 250 بده گوشی رو , بخر , نداد ول کن چون HD2 تعمیری دست دوم با اون سیستم عامل بیشتر از 250 ارزش نداره

saeedtahami
23-12-2010, 10:30
گارانتی که فک نکنم بتونی ازش استفاده کنی چون اولا تا جایی که میدونم حموم رفتن(!) گوشی جز گارانتی حساب نمیشه ! دوما فامیلتون فک کنم زرنگتر از این حرفا باشه اگه گارانتی شامل شه و همینجوری بده دست شما , حتما قبلا خودش پیگیری کرده

به نظر من شما اول برو از شرکت هایی که خدامات رسمی HD2 اراعه میدن بپرس (زنگ هم بزنی میگن) مثل شرکت یاس و غیره , ببین صفحه نمایش این گوشی رو با هزینه ی شخصی چند میگیرن درست کنن , اگه با احتساب اون هزینه 250 بده گوشی رو , بخر , نداد ول کن چون HD2 تعمیری دست دوم با اون سیستم عامل بیشتر از 250 ارزش نداره
این دوستمون 250 با تاچ خرابش میده خودم باید پول بزارم و تعمیرش کنم قیمت گرفتم گفتن تاچش با تعویض حدود 85 تا 90 برام آب میخوره که گوشی سر جمع تقریبا میشه 350 تومن
خوبه یا خیلی بده؟
توی رنج 280 تا 330 تومن چه گوشی پیشنهاد میدین که بگیرم HTC WildFire چطوره؟

LiverBarca
23-12-2010, 10:52
اصلآ نخر،گفته بودم از فامیل جماعت به ادم خیر نمیرسه....
اون گوشی به نظر من بیشتر از 280 به هیچ وجه نمی ارزه....
تو این رنج قیمت هم گوشیهای زیادی هست ولی شما اول بگو چی برات مهمه(از گوشی چی میخوای) تا بگم چی بخر...

saeedtahami
23-12-2010, 11:09
اصلآ نخر،گفته بودم از فامیل جماعت به ادم خیر نمیرسه....
اون گوشی به نظر من بیشتر از 280 به هیچ وجه نمی ارزه....
تو این رنج قیمت هم گوشیهای زیادی هست ولی شما اول بگو چی برات مهمه(از گوشی چی میخوای) تا بگم چی بخر...
اول ممنون از اینکه اینقدر برای آدم اهمیت قائل هستین:11:
من به شخصه یه گوشی میخوام که تاچش عالی باشه سیستم عامل خوبی داشته باشه صفحه اش خیلی کوچیک نباشه دوربین هم خیلی مهم نیست ومیخوام دو - سه سالی نگهش دارم
نظرتون راجع به Htc WildFire چی هستش

گرافيكار
23-12-2010, 11:09
منم با دوستان موافقم اصلا سراغ اين گوشي نريد
6ماه ديگه دوباره مشكل ساز ميشه

اما در مورد گوشي تا رنج 330
HTC WildFire خوبه فقط يه كم رزوليشنش پايينه و آندرويدشم 2.1 هست كه ديگه داره كم كم قديمي ميشه

اگه به آندرويد علاقه داريد من Samsung Galaxy 551 توصيه ميكنم
هم يه كم رزوليشنش بالاتر از HTC WildFire هست هم ارزونتره هم صفحه كليد كامل داره و هم آندرويد 2.2 روشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shutdown
23-12-2010, 11:15
ببینید...یکی از عواملی که باعث شد من این گوشی رو بگیرم9ماه پیش...کیفیت صفحه و تاچ قویش بود...من ایفون 3gs داشتم...یعنی اخر هرچی گوشی...اون رو دادم به داداش کوچیکم واسه خودم این رو گرفتم...به نظر من اگه 100تومن هم بده نگیر...هر لحظه میخواد گیر کنه صفحش بره رو اعصابت نگیرش...بازم نظر خودتونه....اگه دست تامیر کارم بدی باز واست گوشی نمیشه

saeedtahami
23-12-2010, 11:18
منم با دوستان موافقم اصلا سراغ اين گوشي نريد
6ماه ديگه دوباره مشكل ساز ميشه

اما در مورد گوشي تا رنج 330
HTC WildFire خوبه فقط يه كم رزوليشنش پايينه و آندرويدشم 2.1 هست كه ديگه داره كم كم قديمي ميشه

اگه به آندرويد علاقه داريد من Samsung Galaxy 551 توصيه ميكنم
هم يه كم رزوليشنش بالاتر از HTC WildFire هست هم ارزونتره هم صفحه كليد كامل داره و هم آندرويد 2.2 روشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
1. سیستم عامل خوب (بیشتر نصب نرم افزار اهل بازی نیستم , فضای کاربری خوبی داشته باشه موزیک پلیرش برام خیلی مهمه)
2.صفحه نمایش هر چقدر بزرگتر بهتر
3.دوربین زیاد مهم نیست
4.تاچش راحت باشه (مولتی تاچ , خازنی بهتر)
5.ترجیحا سخت افزار خوبی داشته باشه (منظورم اینه که هر چقدر CPU و Ram بیشتر بهتر)
تشکر پیشاپیش :11:

LiverBarca
23-12-2010, 11:22
من میگم با این خواسته ها شما یه x6 بگیر...

shutdown
23-12-2010, 11:25
من ریاد از مدل های گوشی های دیگه سر در نمیارم..درمورد 3gs و hd2 هر سوالی هست در خدمتم:31:

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

این دوستمون راست میگه...یه نگاه به x6 بنداز...یکی از دوستام داره...اگه خوشت اومد بیگیر:31:

saeedtahami
23-12-2010, 11:29
کلا با سیمبین زیاد حال نمیکنم این X6 هم که رمش خیلی پایینه
ویواز چطوره؟؟؟:10:
بین ویواز و WildFire کدوم بهتره؟

roteal2007
23-12-2010, 12:42
نخر برادر این گوشی ها تعمیر تخصصی میخواد می خواد تاچ عوض کنه میزنه کیت دوربینو خوذد میکنه ...منطقی نیست خریدش.

solo8
23-12-2010, 13:53
این دوستمون 250 با تاچ خرابش میده خودم باید پول بزارم و تعمیرش کنم قیمت گرفتم گفتن تاچش با تعویض حدود 85 تا 90 برام آب میخوره که گوشی سر جمع تقریبا میشه 350 تومن
خوبه یا خیلی بده؟
اون گوشی رو که اصلا نگیر!!!!
داداش شما HTC حتما میخوای بگیری؟
من یه گوشی توپ بهت پیشنهاد میدم که اگه بگیری عمرا پشیمون بشی!
فقط سیستم عاملش یه کم نسبت به گوشی ضعیفه.
SAMSUNG S8000 jet گوشیه توپیه برو لینک زیر اطلاعاتشو نوشته فقط مشکلش اینه که سیستم عاملش جاواست!
حالا شما سیستم عامل برات مهمه؟
یعنی ترجیح میدی از برنامه ها بیشتر استفاده کنی؟یا خود گوشی بیشتر مهمه؟
سقف قیمت رو هم دقیق مشخص کن.
الان وقت ندارم اما تا فردا 2-3 تا گوشیه خوبه دیگه بهت معرفی میکنم.

saeedtahami
23-12-2010, 13:58
اون گوشی رو که اصلا نگیر!!!!
داداش شما HTC حتما میخوای بگیری؟
من یه گوشی توپ بهت پیشنهاد میدم که اگه بگیری عمرا پشیمون بشی!
فقط سیستم عاملش یه کم نسبت به گوشی ضعیفه.
SAMSUNG S8000 jet گوشیه توپیه برو لینک زیر اطلاعاتشو نوشته فقط مشکلش اینه که سیستم عاملش جاواست!
حالا شما سیستم عامل برات مهمه؟
یعنی ترجیح میدی از برنامه ها بیشتر استفاده کنی؟یا خود گوشی بیشتر مهمه؟
سقف قیمت رو هم دقیق مشخص کن.
الان وقت ندارم اما تا فردا 2-3 تا گوشیه خوبه دیگه بهت معرفی میکنم.
نه زیاد مهم نیست HTC باشه یا نباشه
سیستم عامل برام مهم هست ولی خود گوشی مهمتره
سقف مبلغ پرداختی 330 تومنه

Justyyy
23-12-2010, 17:29
من میگم اگه سیستم عامل و برنامه میخوای 100% x6 بخر...

solo8
23-12-2010, 18:27
من میگم اگه سیستم عامل و برنامه میخوای 100% x6 بخر...
نه بابا X6 خوب نیست.هم سیستم عاملش ضعیفه هم پردازنده داخلی.تازه صفحه نمایشش هم خازنی نیست!

solo8
23-12-2010, 18:33
دوست عزیز با توجه به سرچیات بنده باید از خیر اندروئید بگذری.حد اقل نو نمیتونی زیر 330 گیر بیاری.تنها گزینه های خوب که اندروئید داشته باشن X8 , X10 mini سونی اریکسون هستند که هر دو صفحه نمایش به شدت کوچکی دارن!
نظرت راجع به سیمبیان چیه؟
بادا پطور؟(سیستم عامل جدید و اپن سورس سامسونگ)

saeedtahami
23-12-2010, 19:35
دوست عزیز با توجه به سرچیات بنده باید از خیر اندروئید بگذری.حد اقل نو نمیتونی زیر 330 گیر بیاری.تنها گزینه های خوب که اندروئید داشته باشن X8 , X10 mini سونی اریکسون هستند که هر دو صفحه نمایش به شدت کوچکی دارن!
نظرت راجع به سیمبیان چیه؟
بادا پطور؟(سیستم عامل جدید و اپن سورس سامسونگ)
گفتین که باید از خیر آندروئید نو زیر 330 تومن بگذرم مگه نگفتین دست دو نخرم بعد گفتم که زیاد با سیمبین حال نمیکنم ویندوز موبایل توی این رنج مدلی نیست ؟
این دو مدلی از سونی اریکسون رو هم که معرفی کردین هم دیدم اصلا و اصلا جالب نیستن نظظرتون راجع به HTC WildFire چیه ؟؟
باتشکر فراوان از نظراتتون :11:

Arash4484
23-12-2010, 19:45
نه تو این رنج وینمو و اندروی دحسابی نیست(مگر ریمارک و تقلبی).
از خیر وشر دست دو بگذر و قید وینمو رو بزن. اجبارن راه ها به سیمبین ختم میشود!:31:

saeedtahami
23-12-2010, 19:53
نه تو این رنج وینمو و اندروی دحسابی نیست(مگر ریمارک و تقلبی).
از خیر وشر دست دو بگذر و قید وینمو رو بزن. اجبارن راه ها به سیمبین ختم میشود!:31:
نه من سیمبین دوست ندارم :37: :41:
خوب باشه دست از خواسته هام بر میدارم آرزوهایم را با خود به گور میبرم آه ژولیت :31:
ببخشید خیلی احساسی شد
پس نظرتون همون X6 هستش ولی X6 رم و سی پی یو قوی نداره!!!

solo8
24-12-2010, 00:49
نه داداش x6 که مزخرفه!نه شوخی کردم مزخرف نیست اما خوب هم نیست.صفحه نمایش TFT و CPU زیر 500MHz که بدرد نمیخوره!
من قول میدم تا فردا ظهر یه گوشیه توپ پیشنهاد کنم.:27:

hasanmotori
24-12-2010, 00:59
شما 380 بده ویو بگیر

golmohammadi
24-12-2010, 03:19
خوبه یا خیلی بده؟
اگه قرار باشه با هزینه تاچ این گوشی بیفته 350 خب با همین 350 میتونی اچ دی 2 کارکرده از جای دیگه یافته و بخری
دردسرهای تعمیری هم نخواهی داشت
پس منم تائید نمیکنم خرید از فامیلتون را
در کل با 350 و این عیار قیمت ویندوز موبایل و آندروئید توپی نمیتونی پیدا کنی
البته ویندوز موبایل x2 هست که بد نیست

کلا با سیمبین زیاد حال نمیکنم این X6 هم که رمش خیلی پایینه
ویواز چطوره؟؟؟:10:
بین ویواز و WildFire کدوم بهتره؟
x6 اره رمش 128 هست سی پی یو ضعیف داره
مزیتش صدای خوب و تاچ خازنی هست
ویواز سی پی یو 720 دار با رم 256 و سرعت خوبی داره
ایراد اینم ضعف صدا و نداشتن تاچ خازنی هست و در کل از x6 بهتره

پیشنهاد من اینه که یا بودجه را افزایش داده و حداقل یک HTC Desire بگیری
و یا با بودجه 350 تومن یک sony sericsson xperia x2‌بخری
و یا یک سیمبیان بخری حالا ویواز یا x6
اگر میل به خرید سیمبیان نداری و خسته شدی بهتره بجای خرید htc wildfire گوشی x2 را بگیری

نه بابا X6 خوب نیست.هم سیستم عاملش ضعیفه هم پردازنده داخلی.تازه صفحه نمایشش هم خازنی نیست!
اولا صفحه نمایش را با تاچ اشتباه نگیر
در ثانی تاچ x6 خازنی هست

Atropates
24-12-2010, 09:39
پیشنهاد من اینه که یا بودجه را افزایش داده و حداقل یک HTC Desire بگیریDesire دوست عزیز بالای 500 تومنه هااا زیاد اختلاف نداره با 330 تومن ؟!

اگه قرار به افزایش بودجه باشه نزدیکترین گزینه و بهترین گزینه فک کنم همون ویو 380 تومنی باشه که آقا حسن هم گفت , اگه هم تا اون مقدار میتونن بودجه شون رو افزایش بدن که هیچی, Desire بردارن

آقا سعید عزیز با حداکثر بودجه ی 330 تومن و انتظاراتی که از گوشی دارید هم بهترین گزینه HTC Wildfire هستش

saeedtahami
24-12-2010, 10:16
اول ممنون از همه اساتید که راهنمایی میکنند
بنده با ویواز پرو کار کردم و زیاد باهاش حال نکردم همین طور با X6 هم دوستان داشتن و باهاش کار کردم با اون هم زیاد حال نکردم:19:
ویو هم به خاطر سیستم عاملش باهاش مشکل دارم
نظر خودم روی HTC WildFire هست ولی هنوز شک دارم که بخرمش یا نه؟:13:

hasanmotori
24-12-2010, 11:21
بنده با ویواز پرو کار کردم و زیاد باهاش حال نکردم همین طور با X6 هم دوستان داشتن و باهاش کار کردم با اون هم زیاد حال نکردم:19:

به رزولوشن wildfire دقت کن
320x240!
با این رزولوشن انتظار نداشته باش بازی ها و برنامه های بدرد بخور اندروید روش بیاد
cpu هم که ضعیفه
اگه میخای 300 بدی واسه wildfire خب 250 بده x8 بخر ... هم رزولوشنش بالاتره هم cpu ش قویتره
ولی بازم میگم ویو بگیر ... 70 80 تا بازی گرافیکی توپ داره که هیچ کدومش برای رزولوشن wildfire و x8 نیست
از نظر سخت افزاریم که قابل مقایسه نیستن

Atropates
24-12-2010, 12:01
نظر خودم روی HTC WildFire هست ولی هنوز شک دارم که بخرمش یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست عزیز ما گفتیم بادا از نظر تعداد , برنامه ی خوبش کمه ولی نسبت به گوشی های بالای 500 تومن مثل آیفون و گلکسی و دیزایر اچ دی , نه نسبت به Wildfire و X6 و X8 ! همین ویو بازی ای داره که گیم لافت براش زده با همون گرافیکی که رو گلکسی و آیفون اجرا میشه رو اینم اجرا میشه !! فقط همونطور که گفتم فعلا سیستم عاملش از نظر تعداد برنامه و بازی نمیتونه به اندروید و ios برسه ولی برنامه و بازیش اونقدرم کم نیست که شما لنگ بمونید , مثلا من الان گوشی ای که دارم (گلکسی) سیستم عاملش بیشتر از 140,000 تا (!!) برنامه داره ولی من چند تا ازش دانلود کردم ؟ 200 تا !!! بازی های ویو هم همینطوریه شما همون بازی هاش رو تموم کن تا شما اونا رو تموم کنی نیگاه میکنی میبنی 200 بازی شده 400 تا ! بازی هاشم بازی سیمبین نیست که , اسکرین شات هاش توو اینترنت پره یه سرچ کن نیگاه کن ببین ارزش داره یا نه ! برنامه هم عین این. شما مطمعن باش هیچ گوشی ای به این مقرون به صرفه ای الان توو بازار نیست .

من که به شخصه باشم 330 نمیدم برا یه گوشی دیگه , صبر میکنم 50 تومن بیاد دستم همین ویو رو میخرم , چون گوشی ای که از ویو به نظر من الان بهتر باشه ارزونترینش Desire هستش که 500 تومن قیمت داره . تا 500 تومن ویو بهترین گوشی هستش منتها با 380 تومن قیمت !

solo8
24-12-2010, 12:06
به رزولوشن wildfire دقت کن
320x240!
با این رزولوشن انتظار نداشته باش بازی ها و برنامه های بدرد بخور اندروید روش بیاد
cpu هم که ضعیفه
اگه میخای 300 بدی واسه wildfire خب 250 بده x8 بخر ... هم رزولوشنش بالاتره هم cpu ش قویتره
ولی بازم میگم ویو بگیر ... 70 80 تا بازی گرافیکی توپ داره که هیچ کدومش برای رزولوشن wildfire و x8 نیست
از نظر سخت افزاریم که قابل مقایسه نیستن
منم اگه بودم WildFire رو نمیگرفتم!

golmohammadi
24-12-2010, 12:26
Desire دوست عزیز بالای 500 تومنه هااا زیاد اختلاف نداره با 330 تومن ؟!

اگه قرار به افزایش بودجه باشه نزدیکترین گزینه و بهترین گزینه فک کنم همون ویو 380 تومنی باشه که آقا حسن هم گفت , اگه هم تا اون مقدار میتونن بودجه شون رو افزایش بدن که هیچی, Desire بردارن

آقا سعید عزیز با حداکثر بودجه ی 330 تومن و انتظاراتی که از گوشی دارید هم بهترین گزینه HTC Wildfire هستش
بله دیزایر بالاتر از 500 تومنه
ولی ارزششو داره
البته اگه بودجه را نتونه افزایش بده هیچی

به هر حال ویواز یا x6 که سیمبیان هستند همشون مثل هم هستند
مزیتشون مولتی مدیای قوی هست
از نظر سیستم عامل مطمئنا از آندروئید کم میارند
و محیط کاربری آندروئید بهتره
اما من جای شما باشم ترجیح میدم wildfire نگیرم
به قول دوستمون x8 از این بهتره
و یا x2
در مورد ویو نظر خاصی ندارم
به هر حال سیستم عامل آندروئید مطمنا از بادا بهتره
ویو نسبت به قیمتش عالیترین هست
البته اگه ایرادات عجیبی نداشته باشه

Atropates
24-12-2010, 14:06
البته اگه ایرادات عجیبی نداشته باشه دوست عزیز مثلا چه ایرادی ؟

rama0000
24-12-2010, 21:41
دوست عزیز تو که صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت برات خیلی مهمه برو یه گالکسی تب سامسونگ بگیر با صفحه نمایشش حال کن .....با سیستم عاملش بیشتر .....برای ما هم دعا کن ....