PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سراب

TeachMe
21-12-2010, 15:28
تازه عضو شدم و روز اول خیلی خوش حال شدم و به نظرم رسید که سایت بسیار خوب و جالبی پیدا کردم اما انگار برای تازه واردان جای خوب و جذابی به نظر نمیاد و باید کلی خون دل خورد تا بت اجازه بدن سوالات مستقیم برای دید عموم به نمایش در بیاد تا بتونی جوابی بگیری .به قسمت مدیریت هم دسترسی نیست و اصلا سایت مثل شهری میمونه که خیلی جمعیت داره و خیلی خبرا توش هست اما آدم تازه وارد مث یک نابینا و ناشنوا میمونه و نه وجود کسی رو حس میکنه و نه بش اجازه حرف زدن میدن و... برای تازه واردان از یک پیام خوش آمد گویی ساده هم خبری نیست تا عضو جدید احساس گرمتری در محیط سیت پیدا کنه و با محیط مانوس بشه از همین اول..میخوای مشکلاتت رو بادیگر دوستان که آن لاین هستن مطرح کنی اما مجاز به ارتباط باشون نیستی .یه راهنمای ساده ی نوشتاری هم نیست تا بت بگه بابام این سایت نحوه ی کارش این طوریه ..این طوری نیست..این برای کسایی که وقت زیادی ندارن و مجبورن با وقت کمشون به سایت یه سری بزنن و جواب سوالاشون رو بگیرن و از سایت استفاده کنن هیچ خوب نیست.
الان حدود هشت سوال ساده و ابتدایی در مورد کامپیوتر و مشکلاتی که دارم مطرح کردم اما همشون در وزارت فرهنگ و ارشاد سایت متوقف شدن...از دوستان انتظار دارم حالا که مدیریت سایتی این چنین رو بر عهده گرفتن و این کار بسیار پسندیده هست لا اقل فکری به حال افراد تازه ای که عضو میشن و ادامه ی حیات آینده ی سایت با عضویتشون و فعالیتشون در سایت رابطه ی مستقیم داره بکنن.
سپاسگزارم ..(اگه کسی این نوشته رو البته بخونه که شاید نود درصد مطمئنم کسی نخواهد دید این رو )

خدانگهدار

هشت بهشت
27-12-2010, 23:35
خدانگهدار

سلام .:11:

هرچند چند روزی از ارسال این " دردنامه " شما میگذره ، ولی برای اینکه دلخوری نمونه چندتا مطلب رو میگم .

1- طرز استفاده ار فروم در یک فایل pdf توضیح داده شده . اگه جستجو می کردین یا می پرسیدین ، پیداش میکردین .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- در مورد محدودیت ها ، این لینک رو ببینید . توضیح یکی از قدیمی های فروم p30 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی سخت نگیرین . :10:
:40:

tonbaknavaz
08-01-2011, 15:58
سلام خسته نباشين،من پست بالا رو خوندم و لينكي كه فرمودين(مشاهده پست منفرد) رو نگا كردم،دقيقا مطالبشون درسته ولي اي كاش ميشد تو پروف آشنايان (يعني دوستاني كه آد ميكنيم )لاأقل چيزي نوشت و سوالاتمونو مطرح كرد ،من فكرميكنم اينطوري آدم زودتر جواب سوالاتشو ميگيره!

B.J.U
08-01-2011, 21:25
آره منم هم از محدودتی ها به شدن ناراضی بودم ولی خوب دیگه بزرگ شدیم!!!!!!
نه خداییش قبول دارم فروم مانند سراب هست

ALI-17
08-01-2011, 22:09
سلام...
آقایون لطفا تند نرین:31:
بهتر از این انجمن رو هیچ جایی گیر نمیارین!:46:

Переклад не
08-01-2011, 22:18
شما اینجا باید یادبگیری وابسته ی هیچ کسی نباشی
به خاطر خودت فعالیت کن
هیچ وقت فعالیتت واسه دوستی و وقت تلف کردن نباشه
چون کسی برای دوست شدن در اینجا نیست
اینجا یک کتابخانه یا یک آزمایشگاه یا یک نمایشگاهه که باید ساکت بیایی و بری و سکوت رو رعایت کنی
مرسی

D,Freeman
08-01-2011, 22:22
سلام...
آقایون لطفا تند نرین:31:
بهتر از این انجمن رو هیچ جایی گیر نمیارین!:46:

:16::16::16::1:...

ALI-17
09-01-2011, 00:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منظور؟:grrr:

TeachMe
10-01-2011, 21:07
شما اینجا باید یادبگیری وابسته ی هیچ کسی نباشی
به خاطر خودت فعالیت کن
هیچ وقت فعالیتت واسه دوستی و وقت تلف کردن نباشه
چون کسی برای دوست شدن در اینجا نیست
اینجا یک کتابخانه یا یک آزمایشگاه یا یک نمایشگاهه که باید ساکت بیایی و بری و سکوت رو رعایت کنی
مرسی

من برای دوستی نیومدم .فقط علت اینکه انقدر عجله داشتم و دارم این بود که سریع تر به جواب سوالاتم بتونم برسم .

Переклад не
10-01-2011, 21:52
من برای دوستی نیومدم .فقط علت اینکه انقدر عجله داشتم و دارم این بود که سریع تر به جواب سوالاتم بتونم برسم .
حتی وقتی تو کتابخونه ای جایی عضو میشی یه دو سه روز اونجا دنبال سوالت میگردی
اول جای کتابهای مورد نظرت رو از مسئولش میپرسی نشون میده و میری مشغول میشه به گشتن و بعد از مدتی پیدا میکنی
کتابخونه/آزمایشگاه/نمایشگاه /و... چون اعضاش زیاده و یا مراجعه کننده ی زیادی داره اول مسئولش زیر نظرت میگیره بعد از مدتی که قابل اطمینان بودی و مشکوک نزدی دیگه آزادی و قابل اطمینان
اینجام دقیقا همین طوریه دیگه.جای خوبیه .در کل هر جا عضوش زیاد بود ، مدت زمان رسیدن به پاسخگویی هم زیاد خواهد بود

TeachMe
10-01-2011, 22:01
این نظر شماست ..ولی کلا کسی که میره کتابخونه به قول شما ...واسه دزدی که نمیره ..زیر نظر گرفتن و سخت گرفتن باعث عدم جذب هست.تازه توی اون کتابخونه یکی هست که میشه ازش پرسید کی به کیه.

Переклад не
11-01-2011, 10:49
این نظر شماست ..ولی کلا کسی که میره کتابخونه به قول شما ...واسه دزدی که نمیره ..زیر نظر گرفتن و سخت گرفتن باعث عدم جذب هست.تازه توی اون کتابخونه یکی هست که میشه ازش پرسید کی به کیه.
ایندفعه فرق میکنه چون کتاب خونه اومده خونه ی شما عوضه اینکه شما برید کتابخونه
الان باید ببینیم امانت داریتون چطوره
الان که محدودیتی برای شما نیست

arianami
11-01-2011, 11:29
سلااااااااااااااااااااااا م يكي به من كمك كنه من يه رماني خوندم ادرسش مال اين سايت بود((عشق ماندگار))نفس))ولي الان هرچي ميگردمممممممممممممممممممم ممممم تاپيكي براي رمان نميبينمممممممممممممم كمككككككككك

TeachMe
11-01-2011, 11:42
سپاس گزارم