PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات برنامه فونیکس

Novembers Doom
21-12-2010, 09:54
--------------------------------------------------------------------------------

من یه مشکل با ورژن جدید این برنامه دارم:

داستان از این قراره که من میخوام ورژن 52 را روی گوشیم که 5800 RM-356 داره بریزم! ولی تمام کارهای لازم را برای فونیکس انجام میدم ولی در قسمت فلشینگ قسمت Product code خالیه و نمیشه فلش زد! آیا کسی میدونه مشکل از کجاست و یا این مشکل برای کسی پیش اومده؟ :21:

Hadi King
29-12-2010, 15:13
--------------------------------------------------------------------------------

داستان از این قراره که من میخوام ورژن 52 را روی گوشیم که 5800 RM-356 داره بریزم! ولی تمام کارهای لازم را برای فونیکس انجام میدم ولی در قسمت فلشینگ قسمت Product code خالیه و نمیشه فلش زد! آیا کسی میدونه مشکل از کجاست و یا این مشکل برای کسی پیش اومده؟ :21:

سلام دوست عزیز چرا از برنامه جـف استفاده نمیکنــی ؟
پروداکت کد گوشی رو باید با استقاده از برنامه NSS تغییر بـــدی .
پروداکت کد فریموری که دانلود کردی رو هم یه تستی کن ببین مشکلت حل میشــه :46:
-------------------------
0574294
0574294
0574291
0574292
عدد های بالا پروداکت کد های فارسی هستن .
موفق باشید!:40:

Majid HH
10-01-2011, 17:18
سلام دوستان گلم
من میخواستم گوشیم رو فلش کنم
پروداکت کد گوشی من 0545620 هست
و پروداکت کد فریم وری که دانلود کردم 0569752 هست
میخواستم با برنامه فونیکس گوشیمو فلش کنم
حالا اشکال نداره پروداکت کد ها با هم فرق داره؟ تو برنامه فونیکس فرق کد اهمیت داره؟ اگه آره باید چیکار کنم؟ و چطوری؟
با برنامه جف مشکل دارم
ممنون میشم راهنمائی کنید.
با تشکر.

Hadi King
26-01-2011, 20:29
سلام دوستان گلم
من میخواستم گوشیم رو فلش کنم
پروداکت کد گوشی من 0545620 هست
و پروداکت کد فریم وری که دانلود کردم 0569752 هست
میخواستم با برنامه فونیکس گوشیمو فلش کنم
حالا اشکال نداره پروداکت کد ها با هم فرق داره؟ تو برنامه فونیکس فرق کد اهمیت داره؟ اگه آره باید چیکار کنم؟ و چطوری؟
با برنامه جف مشکل دارم
ممنون میشم راهنمائی کنید.
با تشکر.
سلام دوست عزيز بايد پروداكت كد رو تغيير بدي با برنامه NSS و بعد فايلهاي مورد نظر رو با فونيكس فلش كنـي !
جــف خيلي راحتتره . چه مشكلي با اين برنامه داري تا كمكت كنــــم :46:
موفق باشيد!:40:

ehsanerica
23-02-2011, 18:32
سلام بر دوستان من با برنامه فونیکس اومدم که آپدیت کنم تا مرحله آخرشم رفت پیغام موفقیت آمیزم داد ولی وقتی خواست ریست کند دیگه روشن نشد حالا که دکمه روشن میزنم فقط ویبره میزند با جف و ان اس اس و ان اس یو امتحان کردم گوشی به مرحله شناخت نمیرسد فوری خاموش میشود تا ویبره میزند بنظرتان چیکار کنم .
گوشی من
c6-v20.0.42

Hadi King
24-02-2011, 15:08
سلام بر دوستان من با برنامه فونیکس اومدم که آپدیت کنم تا مرحله آخرشم رفت پیغام موفقیت آمیزم داد ولی وقتی خواست ریست کند دیگه روشن نشد حالا که دکمه روشن میزنم فقط ویبره میزند با جف و ان اس اس و ان اس یو امتحان کردم گوشی به مرحله شناخت نمیرسد فوری خاموش میشود تا ویبره میزند بنظرتان چیکار کنم .
گوشی من
c6-v20.0.42

سلام دوست عزیز ، تو تایپک ارسالیتون جوابتون رو دادم :46:
اگه میشه مشکلات خودتون رو تو یه تایپک ارسال و دنبال کنیـــد :11:

reza8022
14-03-2011, 13:53
وقتی می خواهم گوشی نوکیا X3-00 خودم روفلش کنم. پیغام زیر و نشون میده. لطفا راهنمایی کنید.

Framework:OnDataPackageSelected

Hadi King
30-03-2011, 21:25
وقتی می خواهم گوشی نوکیا X3-00 خودم روفلش کنم. پیغام زیر و نشون میده. لطفا راهنمایی کنید.

Framework:OnDataPackageSelected

سلام ، با برنامه جف خاموشی فلش کنیــد ... :46:

m.diadem
07-08-2011, 16:24

Tools-->Data Package Download

بعدش پروداکت کد گوشیتو وارد کن و بعد Check Availability رو بزن...وقتی اطلاعات پروداکتت اومد تیک اولی رو بزن تا بتونی مسیر دانلود رو عوض کنی.

بعدش Download رو بزن...وقتی یک درصد یا پنج دقیقه گذشت دانلود رو کنسل کن و به مسیر انتخابی برو و بعدش فایلایی که دانلود شده رو با فایلای فریم ور قبلی که داشتی عوض کن.(Copy and Replace)

از فونیکس خارج شو و وقتی دوباره بری مشکل حله...اگه ایرادی بود بگو

Zari_1992
03-06-2013, 13:01
Tools-->Data Package Download

بعدش پروداکت کد گوشیتو وارد کن و بعد Check Availability رو بزن...وقتی اطلاعات پروداکتت اومد تیک اولی رو بزن تا بتونی مسیر دانلود رو عوض کنی.

بعدش Download رو بزن...وقتی یک درصد یا پنج دقیقه گذشت دانلود رو کنسل کن و به مسیر انتخابی برو و بعدش فایلایی که دانلود شده رو با فایلای فریم ور قبلی که داشتی عوض کن.(Copy and Replace)

از فونیکس خارج شو و وقتی دوباره بری مشکل حله...اگه ایرادی بود بگو

error mide baaaaaaaz :(
"access denied, verify credentials "