PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای نصب ویندوز سون روی لپ تاپ asus !!!

tazevared2006
20-12-2010, 19:55
یه لپ تاپ ایسوس دارم که وقتی خریدم روش ویندوز سون Professional x64 نصب بود . بنا به دلایلی ویندوزش رو عوض کردم و از روی یه دی وی دیه دیگه روش سون 64 بیتی نصب کردم. ولی وقتی برای اولین بار به صفحه ویندوز میرسم و بعد از یه مدت نامعلوم ریست میشه و دوباره میاد بالا و و به یه صفحه طوسی رنگ میرسه و دوباره ریست میشه و .... همینجوری ادامه داره. از روی دی وی دی های دیگه هم نصب کردم دقیقا همین مشکل رو دارم.
راستی توی Disk Management رو که دیدم یه پارتیشن 20 گیگ هست که اسمش Recovery هستش. یه چیزایی توشه. ولی از توی My computer دیده نمیشه. کمکی میکنه؟؟؟
میشه بگید چه طوری باید روش یه ویندوز سون 64 بیتی (مثلا MRT) نصب کنم؟؟؟
مرسی...

majid_3ma
21-12-2010, 09:39
یه لپ تاپ ایسوس دارم که وقتی خریدم روش ویندوز سون Professional x64 نصب بود . بنا به دلایلی ویندوزش رو عوض کردم و از روی یه دی وی دیه دیگه روش سون 64 بیتی نصب کردم. ولی وقتی برای اولین بار به صفحه ویندوز میرسم و بعد از یه مدت نامعلوم ریست میشه و دوباره میاد بالا و و به یه صفحه طوسی رنگ میرسه و دوباره ریست میشه و .... همینجوری ادامه داره. از روی دی وی دی های دیگه هم نصب کردم دقیقا همین مشکل رو دارم.
راستی توی Disk Management رو که دیدم یه پارتیشن 20 گیگ هست که اسمش Recovery هستش. یه چیزایی توشه. ولی از توی My computer دیده نمیشه. کمکی میکنه؟؟؟
میشه بگید چه طوری باید روش یه ویندوز سون 64 بیتی (مثلا MRT) نصب کنم؟؟؟
مرسی...
صفحه طوسی که میگی چی هست (چی میگه)
از طریق Safemode ببین میاد بالا؟
اون ریکاوری ویندوز اصلی دستگاه رو بر می گردونه
اکه می تونی با ویندوز خودش کار کن چون کلی پولش و دادی و این که کیفیتش یه چیز دیگس

tazevared2006
21-12-2010, 09:56
اون صفحه یه چیزیه شبیه این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هیچی روی صفحه نمینویسه فقط چند ثانیه روی این صفحه میمونه و بعد ریستارت میشه.
نه Safe mode نیست. نمیدونم اصلا میشه از روی اون ریکاوری دوباره آوردش بالا یا نه. فقط میدونم یه درایو مخفی هست که 20 گیگه و اسمش هم ریکاوریه.
من فقط میخوام یه سون دیگه به غیر از این ویندوزی که روش نصب نصب کنم. یعنی قبلی رو پاک کنم (که کردم) و جاش سون 64 بیتی MRT نصب کنم.

tazevared2006
04-01-2011, 12:33
بالاخره درستش کردم :-)

nekromantis
18-02-2011, 16:00
salam manam hamin moshkelo daram faghat model mal man n43 hastesh va recovery 7 ro dare agar mishe begu chetori dorostesh kardi mer30

Empire of time
23-06-2011, 15:50
منم همین مشکلو دارم چیکار کنم ؟