PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد پارتیشن بندی لپ تاپ سونی

ali_ab
20-12-2010, 15:15
با سلام به دوستان عزیز

الان روی لپ تاپ ویندوز 7 با دو درایو c&D هست .میخوام ویندوز ویستا خودشو نصب کنم که درایوها از بین میره و هارد یه درایو c میشه . چطور موقع نصب ویندوز ویستا میتونم تعداد درایوهای مورد نیاز رو واسش تعریف کنم؟از راهنمایی دوستان بی نهایت سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید

H@mid-Vista
20-12-2010, 19:24
شما اول از داده هات بك اپ بگیر تو هارد اكسترنال
بعد ریكاوری كن
بعد هم برو داخل دیسك منیجر و یك تیكه شرینك كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

majid_3ma
21-12-2010, 09:45
با سلام به دوستان عزیز

الان روی لپ تاپ ویندوز 7 با دو درایو c&D هست .میخوام ویندوز ویستا خودشو نصب کنم که درایوها از بین میره و هارد یه درایو c میشه . چطور موقع نصب ویندوز ویستا میتونم تعداد درایوهای مورد نیاز رو واسش تعریف کنم؟از راهنمایی دوستان بی نهایت سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید
2 حالت داره
1- می تونید از Restore C drive استفاده کنید
نصب مجدد ویندوز فقط در درایو C بدون تغییرات
2- Complete Restore موقع ریکاور کردن در این حالت قبل از شروع کار می تونید اندازه درایو C را تعریف کنید و بقیه هارد به صورت Unknown می باشد و بقیه رو وقتی ویندوز اومد بالا پارتیشن کنید

s0o0heil
22-12-2010, 00:50
2 حالت داره
1- می تونید از Restore C drive استفاده کنید
نصب مجدد ویندوز فقط در درایو C بدون تغییرات
2- Complete Restore موقع ریکاور کردن در این حالت قبل از شروع کار می تونید اندازه درایو C را تعریف کنید و بقیه هارد به صورت Unknown می باشد و بقیه رو وقتی ویندوز اومد بالا پارتیشن کنید

sony سری f12.من گشتم ولی قسمتی که به Restore C drive مربوط باشه پيدا نکردم .فقط restore factory داره که کل هارد رو فرمت ميکنه.ممنون ميشم اگه زودتر راهنمايی کنيد.200gig فايل تو لپتاپ دارم ميخوام recovery کنم:11: