PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک گوشی خیلی خوب با سرعت و صدای اسپیکر خوب و ...

mahyarrs
20-12-2010, 12:19
سلام خدمت همه دوستان گل اینجا
می‌خواستم یه پیشنهاد بدین برای گوشی ای با این خصوصیات:
1.سرعتش خوب باشه (سرعت پایین اعصابمو بهم می‌ریزه) و باگ زیاد نداشته باشه(موبایلای نوکیا عموما از سرعتشون راضی ام)
2.صدای اسپیکر نسبتا بلند و خوب(و بدون خش موقع بلندی)مثلا مثل 5800 و یا شاید X2
3.حتما کیبورد فیزیکی داشته باشه و چه بهتر که qwerty چون sms زیاد می‌دم
4.بازی زیاد با موبایل می‌کنم پس سیمبین (یا شاید بادا!)باشه
5.با ارسال و دریافت sms فارسی مشکل نداشته باشه

خیلی خواسته‌ها زیاد شد.نه؟

حالا شاید بپرسین قیمتش! می‌گم اونقدرا مهم نیست !!! از 200 تا حول و حوش 300 .

چیزهایی که چشممو گرفتن اینا اند هر چند شاید برای شما زمین تا آسمون با هم فرق داشته باشن!!!
Sony Ericsson Vivaz Pro,Nokia C6,SE Xperia mini pro
Nokia E75 ,Nokia 5730
Nokia C5 ,Nokia 5630
Samsung wave 5330

golmohammadi
20-12-2010, 15:57
ویواز پرو صداش ضعیفه
در مورد بقیه گوشیهای نامبرده اطلاعات دقیقی ندارم
x2 هم از سونی اریکسون هست
تقریبا تمام خواسته های شما را براورد میکنه
فقط سرعتش شاید نسبتا کمتر باشه
و قیمتش که حدود 350

mahyarrs
20-12-2010, 20:41
ویواز پرو صداش ضعیفه
در مورد بقیه گوشیهای نامبرده اطلاعات دقیقی ندارم
x2 هم از سونی اریکسون هست
تقریبا تمام خواسته های شما را براورد میکنه
فقط سرعتش شاید نسبتا کمتر باشه
و قیمتش که حدود 350
خوب نوکیا هم یک X2 داره که من منظورم اون بود!ولی رو این چیزی که گفتین فکر می‌کنم.پیشنهاده دیگه ای دارین؟؟

fire159
21-12-2010, 10:24
موتورولا میلستون - بک فلیپ
نوکیا c7 - c6
سونی ویواز پرو

LiverBarca
21-12-2010, 15:37
من میگم x6 بخر...

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

البته کیبرد میخوای c6...

bibak_fa
21-12-2010, 15:40
سلام خدمت همه دوستان گل اینجا
می‌خواستم یه پیشنهاد بدین برای گوشی ای با این خصوصیات:
1.سرعتش خوب باشه (سرعت پایین اعصابمو بهم می‌ریزه) و باگ زیاد نداشته باشه(موبایلای نوکیا عموما از سرعتشون راضی ام)
2.صدای اسپیکر نسبتا بلند و خوب(و بدون خش موقع بلندی)مثلا مثل 5800 و یا شاید X2
3.حتما کیبورد فیزیکی داشته باشه و چه بهتر که qwerty چون sms زیاد می‌دم
4.بازی زیاد با موبایل می‌کنم پس سیمبین (یا شاید بادا!)باشه
5.با ارسال و دریافت sms فارسی مشکل نداشته باشه

خیلی خواسته‌ها زیاد شد.نه؟

حالا شاید بپرسین قیمتش! می‌گم اونقدرا مهم نیست !!! از 200 تا حول و حوش 300 .

چیزهایی که چشممو گرفتن اینا اند هر چند شاید برای شما زمین تا آسمون با هم فرق داشته باشن!!!
Sony Ericsson Vivaz Pro,Nokia C6,SE Xperia mini pro
Nokia E75 ,Nokia 5730
Nokia C5 ,Nokia 5630
Samsung wave 5330
برای شما ویواز پرو میتونه گزینه ی خوبی باشه ولی صدای ضعیفی داره.
سی6 هم که صداش ضعیفه(البته نسبت به ویواز پرو تا حدودی بهتره)
یی75 هم گوشیه خوبیه ولی در مورد صداش چیزی نمیدونم.
سونی ارکسون اکسپریا ایکس2 هم چیزه خوبیه ولی مشکلش سیستم عاملش میباشد که با امدن وین7 دیگه هیجان قبلن را نداره همچنین تا حدودیم سرعت پایینی داره ولی مولتی مدیای خوبی داره.

به نظره من اگه غید بلندیه صدا را بزنید ویواز پرو میتونه گزینه ی خوبی برای شما باشه

mahyarrs
23-12-2010, 00:43
سلام و تشکر خیلی زیاد!از این همه پست نتیجه می‌گیریم ویواز خیلی خیلی خوبه (به نظر من که بی‌نهایت خوشگله!!!)ولی من یک جورایی دلم پیش e75 رفته!
اولا چون دو تا کیپد داره و برا من که نسبت به تاچ بدبینم! این عالیه چون به نطرم سرعتم رو خیلی بالا می‌بره(عددی و Dpad برای کارهای عادی موبایل فکر کنم خیلی سریع تر از هر موبایل تاچ باشه در نهایت! و qwerty هم دیگه واس sms...).
دوما اینکه چون من موبایل از دستم زیاد میفته فکر کنم ویواز واسم مناسب نیست(مرحوم میشه)ولی e75 به نظر جوندار میاد(سگ جون:31:)(این موبایل سامسونگ SGH-E490 من دیگه آخرشه از این نظر)
سوما E75 و 5730 هر دو N-gage رو ساپورت می‌کنن که خیلی باحالن(با بازی‌های تاچ خیلی حال نمی‌کنم کار کردن باهاشون سخته واسه منِ تنبل.هرچند مثلا اون ردشدن از میان درختا تو سامسونگ گلکسی معرکست!!!)
بعد از بادا هم می‌ترسم
ولی این c6 هم چشمک می‌زنه.الان سه دلم بین E75-C5-C6 ولی راستی این C6 لمسیش چطوره؟ چون چند نفری می‌شناسم ال‌سی‌دی مقاومتی داشتن و در نهایت دیوانه‌شدن!!!
باز هم ممنون

Elmira 021
23-12-2010, 00:45
x6 بخر پشیمون نمیشی

Atropates
23-12-2010, 04:40
تاچ مقاومتی زمانی واستون آزار دهنده میشه که قبلا یه مدت با تاچ خازنی کار کرده باشید (مثلا چند ساعت نه هااا , چند روز مثلا) من خودم این رو به شخصه تجربه کردم , اگه اون تجربه طولانی استفاده از تاچ خازنی رو نداشته اید تاچ مقاومتی چندان واستون آزار دهنده نخواهد بود , مخصوصا واس گوشی هایی که خودشون کیبورد کامل دارن مثل ویواز پرو

به نظر من از صفحه ی ویواز پرو نترس , با ضربه هم چیزیش نمیشه , کلا فرقی بین صفحه ی لمسی با غیر لمسی موقع برخورد با زمین نمیکنه , اگه آسیب ببینه هر دو رو مجبوری عوض کنی , اگه هم آسیب نبینه که هیچی , یه ماه پیش گلکسی اس من توو حیاط خونه یجوری خورد زمین که دل روده اش ریخت بیرون ! باطری یه طرف , قاب پشت گوشی یه طرف , خود گوشی یه طرف , ولی برداشتم همه رو زدم سر جاش روشن کردم صفحه اش مثل ساعت کار کرد .

پ.ن :

هرچند مثلا اون ردشدن از میان درختا تو سامسونگ گلکسی معرکست!!!دوست عزیز کدوم بازی رو میگید؟ اسمش رو اگه یادتون هست بگید بریم دانلود کنیم ببینیم چجوریاست

mahyarrs
23-12-2010, 22:54
من اصلا تاچ نداشتم تا حالا .دو گوشی فوق پیشرفته به نام‌های k750 و samsung SGH-E490 داشتم:31: که البته از k750 اصلا ناراضی نبودم که خودش خراب شد جوی استیکش ولی از سامسونگ ناراضی بودم (اذیتم کرد!)هر چند سامسونگ های جدید اصلا این طوری نیستن.
تاچ c6 رو دیدم و کاملا راضی بودم.همون طوری که گفتید باید گزینه‌ی بلندی صدای اسپیکر رو بیخیال شم چون موبایل های کمی دارای این خاصیت اند...
دوستم می‌گفت اسم بازی dead running هست ولی خودش هم مطمئن نبود ولی واقعا زیبا و هیجان انگیز بود!!

فکر کنم حدود موبایل ها دستم اومده و از همه ممنون.دیگه باید خودم روشون فکر کنم.در ضمن در مورد استحکام ویواز از یک دوستم که دوستش ویواز داشت خیلی بد شنیدم ...

golmohammadi
24-12-2010, 03:08
در ضمن در مورد استحکام ویواز از یک دوستم که دوستش ویواز داشت خیلی بد شنیدم ...
البته من در این مدتی که ویواز داشتم هیچ مشکلی در بدنه ندیدم
و یکی دوبار هم از دستم افتاد زمین چیزی نشد
به هر حال چیز سبکی هست
حتی ویواز پرو هم نسبت به خودش سبکه و یا حداقل سنگین نیست
در ضمن جنس بدنه ویواز طوریه که فکر کنم خاصیت فنری مانند داره
مثلا درب باطری راحت تا 20 درجه خم میکنم و نمیشکنه
که فکر کنم جنس پلاستیک بغلش هم خاصیت فنری داره
حالا خودت فکراتو بزار رو هم
البته سوالی داستی همینجا میتونی بپرسی

mahyarrs
07-01-2011, 21:23
مرسی از راهنمایی ها.متقاعد شده بودم که ویواز بگیرم .ولی کسی رو پیدا کردم که یک ماه بود E75 رو خریده بود و در نهایت دویست ازش خریدم:31: می گفت به خاطر سنگینی اش فروخته.الان سه هفته است که خریدم و موبایل خوبیه.مثل اون بررسی دقیقی که با زحمت زیاد بین دی وی دی پلیرهای پایونیر و فیلیپس انجام داده بودم (و چه استقبالی هم ازش شد:18:(هیچ استقبالی ازش نشد!)) تا چند روز دیگه نکات مثبت و منفی اش رو می گم چون در موردش تو سایتا ریویوو هست خیلی کوتاه خواهم گفت (در نتیجه این بار بدون زحمت !).فقط این رو بگم که این سایت جی اس ام هر چی در موردش گفته درسته ولی چند تا چیز مهم رو به نظرم نه گفته.
فعلا

esmaeel512
28-10-2012, 08:51
سامسونگ بادا نخر چون برنامه دلخواهتو نمی تونی واسش پیدا کنی راحت ! نوکیا سیمبیان سرعتش پایین هست مخصوصا1 در برنامه های جاوا خیلی کند عمل می کنه ! من N82 داشتم خیلی کند بود ! اگه نیازی به سیستم عامل وبرنامه های پیرفته نداری از گوشی هایی جاوای سونی اریکسون یا سامسونگ بگیر که حجم جاوای زیادی رو پشتیبانی می کنند .

775e
28-10-2012, 09:28
سلام الان که دیگه نوکیا سرعتش خوب شده.
این چنتا گوشی سری cکه cpu های بالایی دارند سرعشتون خوبه
چرا اندروید نمی گیری؟