PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات کار با نرم افزارهای مختلف » مشکل در باز شدن فایل فشرده

farshidcivil
19-12-2010, 19:58
با سلام موقع باز شدن فایلی که دانلود کردم این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliupdate
19-12-2010, 20:06
با سلام موقع باز شدن فایلی که دانلود کردم این ارور رو میده

سلام
این پیغام یعنی این که فایل خراب شده
روی فایل کلیک راست کنید و Repair Archive رو بزنید و از فایل جدید اقدام به استرکت کنید.
فایلتون چند پارت نیست که؟

farshidcivil
19-12-2010, 23:03
سلام
این پیغام یعنی این که فایل خراب شده
روی فایل کلیک راست کنید و Repair Archive رو بزنید و از فایل جدید اقدام به استرکت کنید.
فایلتون چند پارت نیست که؟

تو کلیک راست Repair Archive وجود نداره، ولی از خود برنامه repair کردم باز این ارور رو داد
نه یه پارته

aliupdate
19-12-2010, 23:09
تو کلیک راست Repair Archive وجود نداره، ولی از خود برنامه repair کردم باز این ارور رو داد
نه یه پارته
با برنامه های دیگه مثل 7zip امتحان بکنید.
اگر نشد فکر نمیکنم راهی به جز دانلود مجدد باشه.

hkhafan
19-12-2010, 23:45
سلام ؛

واسه دیدن فایلتون ( تا جایی که سالمه ) ، روش کلیک راست کنید و Extract files رو انتخاب کنید ، تو صفحه ای که باز میشه ( سمت چپ گوشه ی پایینی ) گزینه ی Keep broken files رو انتخاب کنید و فایلتون رو اکسترکت کنید....تا جایی که سالم باشه براتون extract میکنه.

موفّق باشید

farshidcivil
20-12-2010, 10:34
سلام ؛

واسه دیدن فایلتون ( تا جایی که سالمه ) ، روش کلیک راست کنید و Extract files رو انتخاب کنید ، تو صفحه ای که باز میشه ( سمت چپ گوشه ی پایینی ) گزینه ی Keep broken files رو انتخاب کنید و فایلتون رو اکسترکت کنید....تا جایی که سالم باشه براتون extract میکنه.

موفّق باشید

مرسی درست شد... تا اخرش رفت، ظاهرا یه دقیقه اخرش فقط مشکل داشت که اونم تیتراژ نهایی فیلم بود