PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در پخش فايلهاي دي وي دي در دستگاههاي خانگي

mjzaret
19-12-2010, 16:06
با سلام به همه دوستان

من با نرم افزار ConvertxDDVD يه سري فيلم كه با دوربين ديجيتال ضبط شده بودند رو به DVD تبديل كردم. وقتي DVD رو رايت مي‌كنم و در دستگاه DVDPlayer خانگي مي‌زارم تصوير چند ثانيه مي‌ايسته و دوباره مي‌ره و بعضي جاها هم مي‌ره ترك بعدي.

گفتم شايد دستگاه پخش من ايراد داره. براي همسايه ما هم چنين بود و چند ثانيه مي رفت يك يا دو ثانيه مي‌ايستاد و دوباره همين سيكل ادامه پيدا مي‌كرد. در چند دستگاه ديگه هم امتحان كردم و جواب همان بود.

مي‌خواستم بدونم مشكل كار من كجاست؟

اگه ميشه نرم افزار بهتري در اين زمينه مي‌شناسيد معرفي كنيد.

شاد باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hkhafan
19-12-2010, 22:14
سلام ؛

دوست عزیز مشکل برنامه نمی تونه باشه ( من خودم خیلی با این برنامه کار کردم ولی به همچین مشکلی نخوردم! )
ولی به هرحال شما با NERO ( تو ورژن های جدید : Nero Vision ) امتحان کن...شاید مشکلت حل بشه.

mjzaret
20-12-2010, 10:18
سلام ؛

دوست عزیز مشکل برنامه نمی تونه باشه ( من خودم خیلی با این برنامه کار کردم ولی به همچین مشکلی نخوردم! )
ولی به هرحال شما با NERO ( تو ورژن های جدید : Nero Vision ) امتحان کن...شاید مشکلت حل بشه.

با نرو ويژن هم همين مشكل رو دارم. نمي‌دونم چكار كنم. در سيستمم به خوبي نشون مي‌ده و مشكلي هم ندارم ولي در دستگاه پخش خونگي با مشكل مواجه مي‌شم.

شاد باشيد :40:

Armagedon
23-12-2010, 07:04
سلام.
دی وی دی رایت شده رو رو سیستم تست کردی ببینی درست پخش میشه یا نه؟!

mehdi_halla
23-12-2010, 09:51
شما با winavi نسخه all in one اش امتحان کن، ببین درست نمیشه.

mjzaret
24-12-2010, 22:46
سلام.
دی وی دی رایت شده رو رو سیستم تست کردی ببینی درست پخش میشه یا نه؟!

DVD در سيستمم به راحتي كار ميكنه و مشكلي نداره.

شما با winavi نسخه all in one اش امتحان کن، ببین درست نمیشه.

با اين نرم افزار هم امتحان كردم. جواب نداد. باز به همون صورت هست.

الان كه دارم اين مطلب رو ارسال مي‌كنم دارم با يه سيستم ديگه و با نرم افزارهاي Procoder 3.0 و Format Factory و AVS Convertor و ... تبديل مي‌كنم.

ببينم مشكل از كجا بود ....

naderfar
24-12-2010, 23:47
سلام به نظرم مشکل DVD player هست

من خودم با چندتا از این DVD player های قدیمی چنین مشکلیرو داشتم

ولی الان نه.

mjzaret
25-12-2010, 11:47
سلام به نظرم مشکل DVD player هست

من خودم با چندتا از این DVD player های قدیمی چنین مشکلیرو داشتم

ولی الان نه.

در چند تا DVDPlayer امتحان كردم. باز مشكل حل نشده است.

Armagedon
01-01-2011, 16:11
سلام.
احتمالاً کدک رو سیستمتون مشکل داره. هرچی کدک رو سیستمه رو پاک کنین و دوباره نصب کنین. احتمالا درست بشه.
تبدیل با دستگاه دیگه چه نتیجه ای داد؟