PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در پرينتر اپسونt50

mamad_phpbb
19-12-2010, 10:04
باسلام من يك پرينتر t50دارم كه رنگ آبي مشكل پيدا كرد ومجبور شدم هد را باز كردم وبا آب گرم ومحلول هدباز كن تميز كردم وبعد از بستن كاتريجها را نميشناسد خيلي سعي كردم ولي نشد وپرينتر دوستم را گرفتم وهد آن را روي پرينتر خودم گذاشتم آن را نشناخت و هد پرينتر دوستم را روي پرينتر خودش گذاشتم باز هم پرينتر دوستم شد مثل مال خودم الان هر دو پرينتر كاتريجها را نميشناسند مشكل كجاست لطفا اگه كسي تجربه داره راهنمايي كنه

mohammad.t
19-12-2010, 15:22
باسلام من يك پرينتر t50دارم كه رنگ آبي مشكل پيدا كرد ومجبور شدم هد را باز كردم وبا آب گرم ومحلول هدباز كن تميز كردم وبعد از بستن كاتريجها را نميشناسد خيلي سعي كردم ولي نشد وپرينتر دوستم را گرفتم وهد آن را روي پرينتر خودم گذاشتم آن را نشناخت و هد پرينتر دوستم را روي پرينتر خودش گذاشتم باز هم پرينتر دوستم شد مثل مال خودم الان هر دو پرينتر كاتريجها را نميشناسند مشكل كجاست لطفا اگه كسي تجربه داره راهنمايي كنه

كابل كيت تشخيص كارتريج ها رو درست وصل كردي؟
در صورتي كه كارتريج ها رو تشخيص نده و مطمئن باشي از كارتريج نيست يا از كابله يا از خود كيت كه كارتريج ها رو تشخيص مي ده.
هد هم نمي توني روي دستگاه ديگه بزني چون براي تعويض هد بايد id جديد هد رو به دستگاه بدي وگرنه دستگاه خطا مي ده!

mamad_phpbb
19-12-2010, 15:57
id هدرا ميشه عوض كرد. كيت تشخيص كاتريج هاو كاتريج ها با آن يكي پرينتر قبلش تست كردم درست بودند كابلها راهم چك كردم با اهم متر من فقط هد را عوض كردم جواب نداد وهد را دقيق روي خود پرينتر خودش گذاشتم با زهم نشناخت امكان id هد تغيير كرده يا پاك شده هست يا نه . من فقط سه كابل دوتاهد ويكي كاتريج ها را كندم وتميز كردم وبا دقت جا زدم حالا كاتريج ها را نميشناسه آيا كابل هاي هد گير ميادبراي اطمينان عوض كنم به غير از كابل عيب از چي ميتونه باشه. ممنون

mohammad.t
19-12-2010, 16:26
id هدرا ميشه عوض كرد. كيت تشخيص كاتريج هاو كاتريج ها با آن يكي پرينتر قبلش تست كردم درست بودند كابلها راهم چك كردم با اهم متر من فقط هد را عوض كردم جواب نداد وهد را دقيق روي خود پرينتر خودش گذاشتم با زهم نشناخت امكان id هد تغيير كرده يا پاك شده هست يا نه . من فقط سه كابل دوتاهد ويكي كاتريج ها را كندم وتميز كردم وبا دقت جا زدم حالا كاتريج ها را نميشناسه آيا كابل هاي هد گير ميادبراي اطمينان عوض كنم به غير از كابل عيب از چي ميتونه باشه. ممنون

بله head id رو با نرم افزار ميشه تغيير داد مثل زماني كه مي خواهي هد نو بزني روي دستگاه.
مشكل سريال هد فقط باعث ميشه دستگاه fatal error بده(جفت چراغ با هم) و ربطي به كاتريج ها نداره.
نه id پاك نميشه.
كابل ها گيرت مياد.
بيشترين خرابي در قسمت خود كيت هست كه كاتريج ها بهش متصل ميشن.
معمولا 80 درصد از همين بردي هست كه مسئول تشخيص كارتريجه.
من دقيقا همين مشكل رو با دستگاه يك نفر داشتم داده بود دست يك آدم كم تجربه و دستگاه ارور جوهر مي داد.

mamad_phpbb
19-12-2010, 21:09
آقا من كيت و كابل و كاتريج ها را چك كردم مشكل نداشتند همه اتصالات درست بود راه حل ديگه اي نيست عيب نرم افزاري نداره

mohammad.t
19-12-2010, 21:15
آقا من كيت و كابل و كاتريج ها را چك كردم مشكل نداشتند همه اتصالات درست بود راه حل ديگه اي نيست عيب نرم افزاري نداره

تانك كه نصب كردي؟
ببين كدوم كارتريج رو ارور مي ده؟
اگه همه رو ارور بده معمولا از كارتريج ها نيست.
كيت رو چطور تست كردي؟

نه نرم افزاري نيست.

mamad_phpbb
19-12-2010, 21:57
كيت را روي پرينتر ديگر امتحان كردم درست بود ولي متاسفانه هر دو پرينتر بعد از كندن كابلهاي هد مشكل پيدا كردند آيا زدن كابلها قلق خاصي دارد . همه كاتريجها را ارور ميده

mohammad.t
20-12-2010, 03:22
كيت را روي پرينتر ديگر امتحان كردم درست بود ولي متاسفانه هر دو پرينتر بعد از كندن كابلهاي هد مشكل پيدا كردند آيا زدن كابلها قلق خاصي دارد . همه كاتريجها را ارور ميده

از راه دور نمي دونم چي بگم!
بهتره دستگاه ها رو به يك فرد متخصص نشان بدهيد!
اگه از كيت نباشه از كابلها بايد باشه.

Dr.pedram
20-12-2010, 08:13
دوستان t50 بهتره یا canon ip 4700 برای مصارف خانگی

mohammad.t
20-12-2010, 12:48
دوستان t50 بهتره یا canon ip 4700 برای مصارف خانگی

هر دو پرينتر هاي خوبي هستند البته t50 فوق العاده است.
اما هيچ كدوم به درد مصرف خونگي نمي خورند.
چون هزينه رنگ و نگه داري زياد دارند و كاملا مناسب يك عكاسي يا ساير خدمات هستند.

Dr.pedram
20-12-2010, 16:34
پس چه پرینتری خوب است رنگی منظورم است

mohammad.t
20-12-2010, 16:42
پس چه پرینتری خوب است رنگی منظورم است

hp photosmart c4683 يا پرينترهاي hp كه مشابه باشند بدليل شارژ ارزان و راحت و كم هزينه بودن پيشنهاد ميشه.
اين دستگاه 3 كاره و حدود 100 تومن قابليت چاپ از روي حافظه هاي مختلف و نمايشگر و ... برخورداره.

forhuonly
30-01-2011, 17:37
میدونم تاپیک قدیمیه ولی من هم دقیقا همین مشکل عدم شناخت کارتریج رو دارم. کسی از دوستان راه حلی براش پیدا نکرده؟ استارتر تاپیک،شما مشکتون حل شد؟

mahagostar
30-01-2011, 18:00
تی 50 اپسون
برد کانکتور
البته شما باید پشته کارتریج های 1 پلاستیک 2 جدارس بینش ابر بزار تا یکم به بیرون فشار بیاره
اگر تان داری شاید چیپت سوخته
این شماره مرکز خدمات شرکت 88491584
باز اگر مشکل حل نشد تماس بگیر

forhuonly
30-01-2011, 23:57
تی 50 اپسون
برد کانکتور
البته شما باید پشته کارتریج های 1 پلاستیک 2 جدارس بینش ابر بزار تا یکم به بیرون فشار بیاره
اگر تان داری شاید چیپت سوخته
این شماره مرکز خدمات شرکت 88491584
باز اگر مشکل حل نشد تماس بگیر

تشکر دوست عزیز بابت راهنماییتون، چیپ رو هم تست کردم سالم بود. حتی یک سری کارتریج نو گرفتم ولی باز هم مشکل رفع نشد. این رو فراموش کردم بگم که با هر روش و ترکیبی تا پنج تا کارتریج رو بخوبی و بدون مشکل شناسایی میکنه ولی تا ششمی رو جا میزنم دیگه اون قبلی ها رو هم نمیشناسه و روی همشون ضربدر قرمز میزنه! این عدم شناخت فقط مربوط به یک کارتریج خاص نمیشه. من حتما با اون شماره تماس میگیرم. ممنون

mahagostar
31-01-2011, 14:32
تشکر دوست عزیز بابت راهنماییتون، چیپ رو هم تست کردم سالم بود. حتی یک سری کارتریج نو گرفتم ولی باز هم مشکل رفع نشد. این رو فراموش کردم بگم که با هر روش و ترکیبی تا پنج تا کارتریج رو بخوبی و بدون مشکل شناسایی میکنه ولی تا ششمی رو جا میزنم دیگه اون قبلی ها رو هم نمیشناسه و روی همشون ضربدر قرمز میزنه! این عدم شناخت فقط مربوط به یک کارتریج خاص نمیشه. من حتما با اون شماره تماس میگیرم. ممنون

دوست عزیزم
احتمالا برد کانکتور مشکل داره
نگران نباش حل میشه
روی کاکتورات دستمال کاغذی بکش
ادرس
ایرانشهر شمالی
بعد از چهار راه اذر شهر کوچه خسرو پلاک 16
واحد 1
دستگاه مخزن داره؟

forhuonly
01-02-2011, 02:02
دوست عزیزم
احتمالا برد کانکتور مشکل داره
نگران نباش حل میشه
روی کاکتورات دستمال کاغذی بکش
ادرس
ایرانشهر شمالی
بعد از چهار راه اذر شهر کوچه خسرو پلاک 16
واحد 1
دستگاه مخزن داره؟

دوست عزیز ممنون. من امروز با اون شماره تماس گرفتم ولی مثل 118 همش اشغال بود! انشاا.. فردا دوباره تماس میگیرم. پرینتر هم کارتریج قابل شارژ داره. کانکتورها رو هم اینقدر تمیز کردم که عین طلای 24 میدرخشه ولی بازم نشد.:31:
هزینه تعمیر و یا تعویض برد کارتریجش حدودی چقدر میشه؟

mahagostar
01-02-2011, 10:11
دوست عزیز ممنون. من امروز با اون شماره تماس گرفتم ولی مثل 118 همش اشغال بود! انشاا.. فردا دوباره تماس میگیرم. پرینتر هم کارتریج قابل شارژ داره. کانکتورها رو هم اینقدر تمیز کردم که عین طلای 24 میدرخشه ولی بازم نشد.:31:
هزینه تعمیر و یا تعویض برد کارتریجش حدودی چقدر میشه؟

برد تا جوهری نشه خراب بشو نیست در حالت عادی

gahgahe
05-04-2011, 09:33
با سلام اگه ممكنه نرم افزار ريسيت اپسون 1410 رو برام بزارين ممنون ميشم