PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ipod یا ؟

abfat
18-12-2010, 09:10
سلام عزیزان.من 450 مایمه.می خواستم گوشی بخرم بعد ipod 32GB 4 را دیدم.من کارم فیلم،موسیقی ،گیم،و حدامکان برنامه نویسیه.کدوم گوشی یا Ipod بازی هیچ گوشی هم به iosها نمیرسه

DaRyUsH AkRaMi
18-12-2010, 09:24
دست رو بهترین گزینه گزاشتی

abfat
18-12-2010, 10:29
دست رو بهترین گزینه گزاشتی

حالا 100 بزارم روش چی؟

maziarb
18-12-2010, 10:32
Ipod منم دارم بگیر مثلش تو دنیا نیست

Atropates
20-12-2010, 02:52
میتونی دو دستگاه حمل کنی با خودت همیشه ؟! مشکلی که نداری با این مساله ؟ معمولا پسرا نمیتونن این کار رو درست انجام بدن و آیپاد واسشون اضافی میاد بعضی وقتا و میزارنش خونه و این اتفاق به تدریج بیشتر میشه (خوش به حال دخترا که همیشه یه کیف همراهشونه ! سه تا وسیله هم میتونن همراه داشته باشن ! من دختر بودم یه iPad میزاشتم توو کیفم با یه Galaxy S ! که همیشه هم مک کنارم باشه هم اندروید ! به به :31: )

دوست عزیز به نظر من اگه با حمل همیشگی دو دستگاه مشکلی نداری آیپاد گزینه ی خوبیه برا خرید (یکی که آیپاد داشت گفت وقتی رفتی مهمونی آیپاد رو در میاری میپرسن " این چیه ؟ گوشیه ؟ " میگی " نه , آیپاد ه " بعد میگن "به چه دردی میخوره ؟ " اونوقت آدم میمونه ! )

حالا 100 بزارم روش چی؟ 100 تومن بزاری روش ؟ یعنی 550 ؟ 580 بده یه Galaxy S بگیر به نظر من , بهترین گوشی اندرویدی بازار , بازی رو شاید مک در حال حاضر طبق تعداد بازی 2 برابر اندروید گیم داره ولی وقتی اندروید 12000 تا گیم داره بعد آیفون 25000 تا مثلا چه فرقی میکنه ؟ مگه میتونیم 12000 تا رو یک پنجمش رو اصلا بازی کنیم؟ اونم تازه وقتی که بازی های مهم و با گرافیکش برا هر دو میاد تقریبا و رشدی که اندروید داره سال اواخر سال دیگه رسیده به مک داره ازش جلو میزنه هرچند به نظر من اهمیتی نداره بنا به دلیلی که گفتم . از لحاظ موسیقی هم Galaxy S و آیپاد دقیقا برابرا و هیچ برتری نسبت به هم ندارن . میمونه فیلم دیدن که اونم اگه یه فیلم رو رو هر دو نیگاه کنید میبینید که لذت فیلم دیدن رو گلکسی به مراتب بیشتر از آیپاد هستش به خاطر صفحه نمایش بزرگتر Galaxy S .

توو سه تا چیزی که شما فرمودید توو یکیش Galaxy برتری داره ,توو یکی برابرن , توو یکی آیپاد . اون برتری آیپاد رو هم گفتم که چجوریه .

من بودم بین انتخاب بین آیپاد و گلکسی اس , مطمعنا گلکسی اس رو برمیداشتم , حالا اینا گذشته از مقایسه دوربین دو دستگاه و گوشی بودن یا نبودن دستگاه و مسائل دیگه ست

golmohammadi
20-12-2010, 03:24
مطمئنی galaxy s الان 580 هست ؟

Atropates
20-12-2010, 03:48
مطمئنی galaxy s الان 580 هست ؟ آره دوست عزیز , مطمعنم

حتی از فروشنده ی اینترنتی هم با این قیمت سراغ دارم

bibak_fa
21-12-2010, 15:56
به نظره من ایپاد میتونه گزینه ی خوبی باشه ولی هر چی هم خوب باشه جای تلفن همراه را نمیگیره و نظره من اینه که یک تلفن همراب با امکانات بالا بهتر میتونه باشه....الان اکثر گوشی ها امکانات مولتی مدیای خوبی دارن
به نظره من شما میتونید یک اندرویید خوب مثل دیزایر بگیرین

abfat
21-12-2010, 22:42
از همتون ممنون.من اصلا اهل آندروید نیستم.نمیدونم چرا اما حال نمی کنم

abfat
23-12-2010, 09:11
یوستان نظرتون در مورد n900 چیه؟

گرافيكار
23-12-2010, 11:25
از همتون ممنون.من اصلا اهل آندروید نیستم.نمیدونم چرا اما حال نمی کنم

یوستان نظرتون در مورد n900 چیه؟

دوست من شما سيستم عامل آندرويد كه كلي نرم افزار و پشتيباني داره و در سطح اول دنياي موبايل و تبلت قرار داره
و اينترفيس فوق العاده زيبا و سريع و كاربردي داره رو نميپسنديد و باهاش حال نميكنيد
بعد دست گذاشتيد روي مجهولترين و گمنام ترين سيستم عامل موبايل( Maemo ) كه اصلا خود نوكيا هم ديگه نرفت سراغش
هرچند سليقه ها فرق داره و همه قابل احترامن
اما به نظر من اين انتخاب شما اشتباه محضه
ان900 شايد دوسال پيش گوشيه خوبي بود اما حالا با اين قيمت و ورود انواع گوشياي جديد ديگه حرفي براي گفتن نداره

n900
مزايا:
1-صفحه نمايش لمسي مقاومتي WVGA با ابعاد 3.5 اينچ و تفکيک 65 هزار رنگ
2-سيستم عامل Maemo 5
3-مرورگر اينترنتي Mozilla Firefox به همراه Adobe Flash 9.4
4-صفحه کليد QWERTY کامل با مکانيسم کشويي
5-پردازنده ARM Cortex A8 با سرعت 600 مگاهرتز،256 مگابايت RAM،پردازنده گرافيکي PowerVR SGX
6-دوربين 5 مگاپيکسل مجهز به فوکوس خودکار و فلاش LED دوتايي،محافظ کشويي لنز
7-فيلمبرداري با فرمت (WVGA (848x480 و با سرعت 24 فريم بر ثانيه
8-Wi-Fi+DLNA
9-GPS+A-Gps
10-حافظه داخلي 32 گيگابايت،پشتيباني از کارت حافظه microSD
11-پشتيباني از فرمت هاي تصويري DivX/XviD
12-پايه رومزي تاشو
13-شتاب سنج داخلي،چرخش خودکار صفحه نمايش
14-سنسور مجاورت
15-ورودي جک 3.5 ميليمتري صدا،خروجي تلويزيون
16-راديو FM استريو مجهز به RDS،فرستنده امواج FM يا FM Transmitter
17-کيفيت صداي عالي
18-مجهز به نرم افزار تماس تصويري Skype و Google Talk
19-کيفيت ساخت فوق العاده
20-پورت استاندارد microUSB

معايب:
1-ابعاد بزرگ،بدنه سنگين
2-نداشتن شماره گير صوتي و هوشمند
3-رابط کاربري و منوهاي منسوخ و قديمي دوربين
4-عدم پشتيباني نرم افزار مکان يابي از راهنماي صوتي
5-نداشتن قابليت ضبط صدا
6-عدم پشتيباني از MMS
7-نداشتن قابليت تشخيص دستخط
8-محدوديت در نصب نرم افزار،تنوع کم نرم افزار هاي ارائه شده

saeedtahami
23-12-2010, 11:33
دوست من شما سيستم عامل آندرويد كه كلي نرم افزار و پشتيباني داره و در سطح اول دنياي موبايل و تبلت قرار داره
و اينترفيس فوق العاده زيبا و سريع و كاربردي داره رو نميپسنديد و باهاش حال نميكنيد
بعد دست گذاشتيد روي مجهولترين و گمنام ترين سيستم عامل موبايل( Maemo ) كه اصلا خود نوكيا هم ديگه نرفت سراغش
هرچند سليقه ها فرق داره و همه قابل احترامن
اما به نظر من اين انتخاب شما اشتباه محضه
ان900 شايد دوسال پيش گوشيه خوبي بود اما حالا با اين قيمت و ورود انواع گوشياي جديد ديگه حرفي براي گفتن نداره

n900
مزايا:
1-صفحه نمايش لمسي مقاومتي WVGA با ابعاد 3.5 اينچ و تفکيک 65 هزار رنگ
2-سيستم عامل Maemo 5
3-مرورگر اينترنتي Mozilla Firefox به همراه Adobe Flash 9.4
4-صفحه کليد QWERTY کامل با مکانيسم کشويي
5-پردازنده ARM Cortex A8 با سرعت 600 مگاهرتز،256 مگابايت RAM،پردازنده گرافيکي PowerVR SGX
6-دوربين 5 مگاپيکسل مجهز به فوکوس خودکار و فلاش LED دوتايي،محافظ کشويي لنز
7-فيلمبرداري با فرمت (WVGA (848x480 و با سرعت 24 فريم بر ثانيه
8-Wi-Fi+DLNA
9-GPS+A-Gps
10-حافظه داخلي 32 گيگابايت،پشتيباني از کارت حافظه microSD
11-پشتيباني از فرمت هاي تصويري DivX/XviD
12-پايه رومزي تاشو
13-شتاب سنج داخلي،چرخش خودکار صفحه نمايش
14-سنسور مجاورت
15-ورودي جک 3.5 ميليمتري صدا،خروجي تلويزيون
16-راديو FM استريو مجهز به RDS،فرستنده امواج FM يا FM Transmitter
17-کيفيت صداي عالي
18-مجهز به نرم افزار تماس تصويري Skype و Google Talk
19-کيفيت ساخت فوق العاده
20-پورت استاندارد microUSB

معايب:
1-ابعاد بزرگ،بدنه سنگين
2-نداشتن شماره گير صوتي و هوشمند
3-رابط کاربري و منوهاي منسوخ و قديمي دوربين
4-عدم پشتيباني نرم افزار مکان يابي از راهنماي صوتي
5-نداشتن قابليت ضبط صدا
6-عدم پشتيباني از MMS
7-نداشتن قابليت تشخيص دستخط
8-محدوديت در نصب نرم افزار،تنوع کم نرم افزار هاي ارائه شده

حالا که بحثش پیش اومد یه سئوال :
آیا میشه روی N900 یه سیستم عامل دیگه مثل آندروید یا ویندوز موبایل نصب کرد ؟؟؟

roteal2007
23-12-2010, 12:44
حالا که بحثش پیش اومد یه سئوال :
آیا میشه روی N900 یه سیستم عامل دیگه مثل آندروید یا ویندوز موبایل نصب کرد ؟؟؟

نه اما به می گو آپدیت میشه...حالا کی به صورت رسمی بیاد خدا عالمه.
حقیقتش دوست منم داره این گوشی رو ببین توی زمونی که تاچ خازنی حرف اول رو میزنه دیگه باید دور تاچ مقاومتی رو خط کشید.
خود دوستم هم میگه همه چیش خوبه فقط بد دست و سنگینه....

abfat
23-12-2010, 14:37
از آندروییدی ها چی رو پیشنهاد می کنید؟من از سیمبین c7 رو دست گرفتم.خوب بود چشمو گرفت.نوکیا پشتیبانیش از نظر آپدیت خوبه

Atropates
24-12-2010, 08:55
از آندروییدی ها چی رو پیشنهاد می کنید؟سقف بودجه تون چقدر ه ؟

گلکسی اس 580

دیزایر 500

X10 و لجند 450

این دو تای آخری پیشنهاد نمیشه وقتی دیزایر هست , بودجه تونم اگه به گلکسی میرسه که هیچی دیگه , بهترین اندرویدی بازار رو میخرید .

abfat
24-12-2010, 10:34
گلکسی چی داره؟منظورم فرستنده رادیویی یا حافظه داخلی دوربین بلوتوث c 7 نسخه 3.یعنی در آینده بدرد بخوره.n900 یه برنامه داشت که فیلم با زیر نویس رو می خوند.فارسی خوب بود آندروید هم اینو داره؟ من تا 600 میتونم اما می خوام یه گوشی خوش قیمت با ساپورت خوب و امکاناتی که واقعا راحت باشم.c 7 یکیشه.راستی از نظر نرم افزاری مثل apple و ovi ما تحریمیم؟

Atropates
24-12-2010, 12:49
گلکسی چی داره؟منظورم فرستنده رادیویی یا حافظه داخلی دوربین بلوتوث c 7 نسخه 3.یعنی در آینده بدرد بخوره.دوست عزیز گلکسی و C7 اصلا قابل مقایسه نیستن ! سی پی یو و رم C7 هر کدوم نصف سی پی یو و رم گلکسی هستش ! بعدا , اندروید کجا سیمبین کجا ! صفحه نمایش این دو گوشی رو از نزدیک با هم مقایسه کردید؟ پیشنهاد من اینه برید بازار حتما اینکار رو بکنید ! چون شاید نتونید توو دستتون سی پی یو و رم و سیستم عامل رو توو 5 دقیقه کامل مقایسه کنید ولی صفحه نمایش رو با یک نگاه میفهمید تفاوتشون رو .

n900 یه برنامه داشت که فیلم با زیر نویس رو می خوند.فارسی خوب بود آندروید هم اینو داره؟ بعله دوست عزیز مگه میشه سیستم عاملی که بیش از 140,000 هزار تا برنامه داره یه برنامه به این سادگی رو نداشته باشه ؟ اندروید وقتی اولین بار بیرون اومد یکی دو ماه بعدش نرم افزارش بیرون اومد که فیلم رو با زیرنویس فارسی نشون میداد , الان هم بهترین پلیر اندروید یعنی vplayer این قابلیت رو داره در کنار چندین پلیر دیگه .

من تا 600 میتونم اما می خوام یه گوشی خوش قیمت با ساپورت خوب و امکاناتی که واقعا راحت باشم.فعلا که خوش قیمت ترین گوشی بازار نسبت به امکاناتی که به خریدارش میده گلکسی هستش , با 580 تومن اماناتی به دست میاری که با آیفون 950 تومنی برابری میکنه و از دیزایر اچ دی 780 تومنی جلو میزنه ! ویو از C7 بهتره , چه برسه به گلکسی ...

راستی از نظر نرم افزاری مثل apple و ovi ما تحریمیم؟ مارکت رسمی گوگل رو آره ولی مثل آیفون نیست که احتیاج به iTunes و اینا داشته باشه با PC هرچی خواستی از سایت های غیر قانونی دانلود کن بریز توو حافضه ی گوشیت تپ کن نصب میشه ! یه مارکت غیر قانونی هم داره اندروید برا خودش !! که هرچی برنامه ی پولی هست توو مارکت رسمی گوگل کرکش کردن گذاشتن اونجا برادرای مهربون چشم بادومی :31: . با چیز پی ان هم که معلومه وصل شی میتونی از مارکت خود گوگل برنامه دانلود کنی , اون بحثش جداست .

abfat
24-12-2010, 13:36
ممنون.من چون شهرستانم یعنی ساری زندگی میکنم از اینترنمت بخرم بهتره.حالا سایت با این قیمت یا 20-30 تا بالاتر معرفی میکنید؟سرتونو درد آوردم.ممنون عزیز

Atropates
24-12-2010, 14:24
ممنون.من چون شهرستانم یعنی ساری زندگی میکنم از اینترنمت بخرم بهتره.حالا سایت با این قیمت یا 20-30 تا بالاتر معرفی میکنید؟سرتونو درد آوردم.ممنون عزیز خواهش میکنم رفیق , این چه حرفیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین دو سایت قابل اعتمادترین سایت های فروش گوشی موبایل ایران هستن , گوشی شاپ و دیجی کالا . گوشی شاپ میده 620 تومن , دیجی کالا 640 تومن , هر دو هم با گارانتی پارسه که گارانتی متفرقه محسوب میشه . همیشه هم همینطور بوده دیجی کالا گوشی ها رو یه ذره گرونتر از گوشی شاپ میفروخته . پیشنهاد من اینه از گوشی شاپ بخرید شما .

ویرایش :

یادم نبود p30 آدرس سایت دیجی کالا رو تحریم کرده ! هه هه ! اون * رو که وسط kala گذاشتم توو آدرس سایت بردار !

پ.ن : مگه دی جی کالا چی میفروشه که رقیب p30 حساب میشه؟! اونا که نرم افزار نمیفروشن!

abfat
24-12-2010, 15:58
از اینجا خوبه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من واسه یکی از دوستام خریدم خوب بود.پس منم تا ؟آخر هفته به galaxy ها میپیوندم

Atropates
24-12-2010, 16:51
دوست عزیز تاحالا از اون سایت خرید نکردم برا همین نمیتونم تایید یا ردش کنم , پیشنهاد من بازم همون گوشی شاپ هستش چون اختلاف 4 هزار تومنی برا این مقدار هزینه ای که میکنید به چشم نمیاد ولی عوضش اینهمه پول رو میدی دست کسی که اعتبارش از اون سایت بیشتر ه و مطمعنتر

بازم خودتون بهتر میدونید :11:

extreme2006gh
24-12-2010, 19:21
به نظر شما گالاکسی رو با گارانتی بخریم بهتره یا بدون گارانتی ؟

قیمت بدون کارانتی چنده تو بازار ؟

Atropates
24-12-2010, 19:31
به نظر شما گالاکسی رو با گارانتی بخریم بهتره یا بدون گارانتی ؟

قیمت بدون کارانتی چنده تو بازار ؟

من بدون گارنتی رو پیشنهاد میکنم . هرچند الان با گارنتی اصلیش رو بگردید هم پیدا نمیکنید ولی موقعی که من میخردیم با گارانتی اصلیش هم بود اون مغازه ولی من نگرفتم چون پول زیادی گرفته میشه برا یه گارانتی نصف و نیمه .

8 گیگ بدون گارانتی 580
16 گیگ بدون گارانتی 670

hoha881
24-12-2010, 19:44
گوشی اندرویدی رو اگه روت کنین یا خودتون رامش رو عوض کنین گارانتیش میپره.
به نظر من که پول اضافه هست.

Atropates
24-12-2010, 20:19
گوشی اندرویدی رو اگه روت کنین یا خودتون رامش رو عوض کنین گارانتیش میپره.
به نظر من که پول اضافه هست. البته دوست عزیز اینم راه حل داره , میتونی با یه برنامه از رام اصلی رو گوشی بعد اینکه گوشی رو میخری یه بک آپ بگیری و توو PC نیگهش داری و بعد هر کاری دلت خواست با رام گوشیت بکنی , هر زمان هم که دیدی به گارانتی نیاز داری اون بک آپ رو Restore میکنی و گوشی رو با خیال راحت میبری نمایندگی برا خدمات

abfat
24-12-2010, 20:43
کجا 580 میدن؟

Atropates
24-12-2010, 21:39
کجا 580 میدن؟

پاساژ علائدین

extreme2006gh
25-12-2010, 18:31
به نظر دوستان با توجه به اینکه گالاکسی اس فلش دوربین نداره . مشکل ساز نیست ؟
یعنی برای عکس گرفتن تو تاریکی مشکل پیش نمیاد ؟

گوشی دیگه ای با امکانات همین گالاکسی و با فلش هست ؟

abfat
25-12-2010, 18:44
دوستان من ساری قیمت گرفتم میگفت 680 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من فرار کردم.قربونه اینترنت.چقدر سود آخه

اما صفحه نمایشش بی نهایت خوب که نه بی نهایت عالی بود

abfat
29-12-2010, 13:47
شلاا دوستان.من امروز از دیجی کالا خریدمش 8 گیگ 640 عالیه.ممنون دوستانم