PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین عکس ماه

abera
17-12-2010, 03:04
درود
با وجود تاپیک خوب آخرین عکسهایی که گرفتیم و جنبه آموزشی اون بد نیست برای تشویق بیشتر کاربران در بالا رفتن سطح عکاسی و رقابتی دوستانه تاپیکی بااین عنوان یا با عنوان بهترین عکس هفته داشته باشیم که در اون یک یا چند عکس به عنوان بهترینها با رای اعضای سایت انتخاب بشن.
حالا اگه اساتید و دوستان صلاح دونستند کمک کنن این تاپیک راه بیفته.
سپاس
:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10:

vvc
17-12-2010, 11:49
با تشکر از شما دوست عزیز
ولی الانم تایپیکی با عنوان بهترین عکسهایی که در هفته میبینیم داریم
فر نکنم دیگه احتیاجی به تایپیک جدید باشه اگر همون تایپیک رو بیشتر ساپورت کنیم بهتره :5:

vvc
17-12-2010, 11:50
با تشکر از شما دوست عزیز
ولی الانم تایپیکی با عنوان بهترین عکسهایی که در هفته میبینیم داریم
فر نکنم دیگه احتیاجی به تایپیک جدید باشه اگر همون تایپیک رو بیشتر ساپورت کنیم بهتره :5:

abera
17-12-2010, 13:40
سلام
دوست عزیز اون تاپیکی که گفتین مال عکسهایی که دوستان در سایتهای مختلف میبینن ومیذارن هستش .گفتم شاید بهتر باشه
یکه تاپیک اختصاصی برای خودمون داشته باشیم. البته من خودم چیزایی که از عکاسی یاد گرفتم رو مدیون شما دوستان این سایت میدونم و قصد جسارت نداشتم.

vvc
17-12-2010, 15:13
این فکر خوبیه منم استقبال میکنم
هر ماه یک عکس بعنوان بهترین انتخاب بشه :5:
بقیه دوستان هم نظرشون رو اعلام کنند

tirdad_60
17-12-2010, 15:35
سلام
به نظر من اگه همون عکسهایی که در تاپیک عکسهای کاربران هست رو با دقت امتیاز بدیم و در آخر هفته اون عکسی که امتیاز بیشتری گرفت عکس منتخب بشه خیلی بهتره

behzad_zn
17-12-2010, 21:55
پیشنهاد بسیار خوبیه
البته باید یکی از مدیران که ابزار داره باشه تا بتونه هر ماه عکسهای نامزد ماه رو به پست اول Attach بکنه و نظر سنجی رو ماهانه تو پست اول قرار بده تا بشه امتیاز داد
کار جالبیه

tirdad_60
17-12-2010, 22:53
ای آقا چند بار گفتم اما خبری نشد از وقتی این فروم مستقل شد کاربر فعال هم درست حسابی نداریم چه برسه به مدیر یا همکار
کلا زیاداین بخش رو تحویل نمیگیرند
اگر همه موافق باشند عکس منتخب در تاپیکی جداگانه قرار میگیره

behzad_zn
17-12-2010, 23:22
چرا اگه چندتا از بچه های فعال درخواست بدین حتما رسیدگی میشه
بخش دوربین همکار نداره الان؟!!!!!!

sastwhc
18-12-2010, 09:26
با امتیاز دادن به کار های بچه های فروم در همان بخش مربوطه موافقم و درج عکس هم در همین تاپیک باشد

لطفا اعلام نظر کنید

behzad_zn
18-12-2010, 11:01
اونجوری تعداد رای ها کم میشه و تاپیک که ورق بخوره پیدا کردن عکس سخت میشه و کسی نمیره دنبالش
sastwhc شما نمیتونید با مقامات مکاتبه داشته باشید تا ابزار مورد نیاز برای Attach کردن عکس هرماه توی این تاپیک رو به یکی از بچه ها یا خود شما بدن؟

AliSub
19-12-2010, 10:19
سلام
به نظر من اگه همون عکسهایی که در تاپیک عکسهای کاربران هست رو با دقت امتیاز بدیم و در آخر هفته اون عکسی که امتیاز بیشتری گرفت عکس منتخب بشه خیلی بهتره

سلام
من کاملا با این موافقم!

خب پس هر هفته بهترین عکس که تشکر بیشتری داشت اینجا قرار بگیره!

ولی بهتر هست که یک همکار به کمک ما میامد.

abera
19-12-2010, 14:09
سلام
علی آقا زدن دکمه تشکر برای بچه ها یه دلگرمی تو اون تاپیک واین کار باعث میشه اونایی که تشکر کمتر داشته باشن دلسرد بشن
بهتره برای رای دادن یه فکر دیگه کرد و بزاریم تاپیک قبلی جنبه آموزشی خودشو حفظ کنه.

vvc
19-12-2010, 15:33
سلام
علی آقا زدن دکمه تشکر برای بچه ها یه دلگرمی تو اون تاپیک واین کار باعث میشه اونایی که تشکر کمتر داشته باشن دلسرد بشن
بهتره برای رای دادن یه فکر دیگه کرد و بزاریم تاپیک قبلی جنبه آموزشی خودشو حفظ کنه.

آخه اینجوری هم دیگه کسی اونجا عکس نمیزاره
و همه میخوان اینجا عکس بذارن بنظر منم با زیاد بودن تشکر اونای دیگه هم تشویق میشن عکس بهتری رو اپ کنن تا عکسشون بعنوان عکس برتر به اینجا انتقال پیدا کنه
منتهی یه پیشنهاد دارم که معیار انتخاب عکس برتر رو بگیم تعیین کنیم :5:

AliSub
19-12-2010, 15:53
سلام

نه
نمی خوایم اصلا اینتوری بشه!

بچه ها اونجا عکس میزارند و تاپیک همین راهی که داره میره ادامه میده. ولی هر هفته یه عکس که بیشترین تشکر داره هم انتخاب بشه و در اینجل قرار داده بشه!
همین!

ELSIN
19-12-2010, 18:41
فکر خوبیه اما باید توسط یه هم کار انجمن پیش بره یعنی این انجمن یه جورایی مشکل داره
یه همکار یا یه ناظر یا یه ... کم داره

دوستان درخواست یه همکار یا ناظر رو به مدیر سایت بدند

:40:

AliSub
19-12-2010, 19:24
دوستان من پیام ارسال کردم!
منتظر جواب آقا میثم میمونیم ببینیم ایشون چه نظری دارند.

tirdad_60
19-12-2010, 22:19
ایشون که فکر نکنم به شما جواب بدند حتی seymor و یکی دیگه از مدیران همین بخش هم به پیام چند هفته پیش من جواب ندادند
در واقع من همین موضوع رو براشون بیان کردم اما جوابی نیومد
وقتی یه پیامی به مدیری و همکاری میدی و جواب نمیبینی یه کم احساس میکنی به شعورت توهین شده
من کسی نیستم اما اینجا هم جایی نیست که مدیر یا همکار یا این عناوین بدرد آدم بخوره در نهایت سودی درش نیست

در نهیت فقط این حس ارتباط مجازی و اعتیاد بهش هست که آدم رو اینجا میکشونه

abera
20-12-2010, 01:13
آخه اینجوری هم دیگه کسی اونجا عکس نمیزاره
و همه میخوان اینجا عکس بذارن بنظر منم با زیاد بودن تشکر اونای دیگه هم تشویق میشن عکس بهتری رو اپ کنن تا عکسشون بعنوان عکس برتر به اینجا انتقال پیدا کنه
منتهی یه پیشنهاد دارم که معیار انتخاب عکس برتر رو بگیم تعیین کنیم :5:
منم موافقم
فقط اگه یه همکار یا ناظر همکاری نکنه نمیشه تاپیک رو بالای لیست قراربدیم پس لصفا
دوستان با تجربه برای راه افتادن تاپیک پیش قدم بشن که جلوی چشم باشه.

sastwhc
20-12-2010, 09:59
ایشون که فکر نکنم به شما جواب بدند حتی seymor و یکی دیگه از مدیران همین بخش هم به پیام چند هفته پیش من جواب ندادند
در واقع من همین موضوع رو براشون بیان کردم اما جوابی نیومد
وقتی یه پیامی به مدیری و همکاری میدی و جواب نمیبینی یه کم احساس میکنی به شعورت توهین شده
من کسی نیستم اما اینجا هم جایی نیست که مدیر یا همکار یا این عناوین بدرد آدم بخوره در نهایت سودی درش نیست

در نهیت فقط این حس ارتباط مجازی و اعتیاد بهش هست که آدم رو اینجا میکشونه

محمد عزیز(seymour) مدت هاست که به فروم نمی ایند و احتمالا این پیغام ها رو ندیده اند
سعی کردم با چند نفر صحبت کنم احتمالا تا فردا مشکل رفع خواهد شد

sastwhc
20-12-2010, 15:35
جواب Stream مدیر محترم فروم:
سلام

یک انجمن درباره "عکاسی" بزودی ایجاد میشه برای اینگونه مباحث...
Stream

abera
20-12-2010, 15:57
سلام
استاد عزیز
منظورشون یه انجمن جدا از دوربین عکاسی وفیلم برداریه؟ ببخشید این چیزارو خوب متوجه نمیشم.

AliSub
20-12-2010, 15:59
جواب Stream مدیر محترم فروم:
سلام

یک انجمن درباره "عکاسی" بزودی ایجاد میشه برای اینگونه مباحث...
Stream

مرسی
عالی بود
بلاخره اونکاری که انتظارشو داشتیم داره انجام میشه

دستت درد نکنه رفیق:10:

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

سلام
استاد عزیز
منظورشون یه انجمن جدا از دوربین عکاسی وفیلم برداریه؟ ببخشید این چیزارو خوب متوجه نمیشم.

یه بخش عکاسی باز میشه
و موضوعات عکاسی از هم تفکیک میشه در تاپیک های مجزا!

مثلا عکسهای پرتره
پانوراما
ماکرو
و . . .

abera
20-12-2010, 16:01
ممنون از توجهتون.

sastwhc
20-12-2010, 16:12
با توجه به تعداد و میزان علاقه مندی دوستان،اینکار میتونه این گوشه p30 رو مقبول تر هم کنه

*Alucard*
21-12-2010, 00:37
سلام به همه دوستان عزیز
لطفا درخواست و تغییراتی که باید اعمال بشه به صورت کامل به من ارائه بدین تا انجام بشه.
با تشکر

AliSub
23-12-2010, 18:07
سلام
كسي نيامد جواب بده با گوشي امدم!

ما يه بخش(زير مجموعه) مجزا در مورد عكاسي ميخايم كه توش بشه تاپيكهاي جداگانه زد مثل:
عكسهاي پانوراما، پرتره، ماكرو و . . .
شما فقط چنين قسمتي برامون بزاريد تا بهتر بتونيم در قسمت عكاسي فعاليت كنيم!
در ضمن بهتره كه تاپيك هايي كه ميخاد زده بشه به تاييد مديريت باشه!
بد نيست براي قسمت عكاسي هم يه همكار داشته باشيم و همينطور براي قسمت دوربين ديجيتال كه حدود چند ماهي هست كه بعد از رفتن جناب Seymor جاي يه همكار براي اين بخش خالي شده.
باتشكر از شما