PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیدن با کیفیت فیلمهای دوربین hd سونی

hoomaan
16-12-2010, 21:05
دوربین سونی اچ دی که فقط کابل یو اس بی داره رو چهجوری میشه به ال سی دی وصل کرد و فیلماشو دید.
تلویزیونم سونیه ولی نشون نمیده فیلهای روی هارد دوربینو .
فیلمهایی رو که گرفتم هم ریختم رو دی وی دی ولی کیفیتش افتضاح شد .
بعد فیلمها رو ریختم رو فلش مستقیم زدم تو ال سی دی ولی با کیفیت عالی ولی کوچیک نشون میده . وسط صفحه .تلویزیونو آپدیت کردم بازم فایده نداره .
ریختم فیلمارو رو لپ تاپ وصل کردم به تی وی بازم کیفیت بده .

راه حل دیدن با کیفیت ای فیلمها چیه ؟

vvc
16-12-2010, 23:16
اگر دوربینت خروجی اچ دی داره بهتر یه کابل اچ دی بگیری منم همین کارو کردم و با کیفیت عالی میبینم
اگر نه که بهتر یه اچ دی پلیر بگیری :5:

hoomaan
16-12-2010, 23:28
اگر دوربینت خروجی اچ دی داره بهتر یه کابل اچ دی بگیری منم همین کارو کردم و با کیفیت عالی میبینم
اگر نه که بهتر یه اچ دی پلیر بگیری :5:

متاسفانه نداره عزیز!!

abera
17-12-2010, 01:52
نداشتن پورت اچ دی دلیل نمیشه که فیلمها رو با کیفیت پایین تو lcd پخش کنه . حتی با لب تاپ که وصل کردید باید با کیفیت پخش میکرد مگه اینکه قبل از رکورد فایل تنظیمات seting دوربین رو پایین آورده باشین. همچنین با کانورت فایلتون به دی وی دی با برنامه convert X dvd با تنظیمات درست میتونید خروجی دی وی دی با کیفیت قابل قبول داشته باشین و رو lcd با کیفیت خوب تماشا کنید.

mehr1362
17-12-2010, 05:09
سلام.اگر میخواهید به دی وی تبدیل کنید نرم افزاری رو معرفی میکنم که با کیفیت بسیار عالی و بدون خرابکاری در فریم ها و یا ایجاد نویز در تصویر فیلمهارو به دی وی دی تبدیل کنید.این نرم افزار کلا مهجور مانده و ندیدم ازش حرفی بزنند ولی امتحان کنید ضرر نداره.
البته برای اینکه خروجی بهتری هم داشته باشه تنظیمات خاصی داره و یک قلق کوچولو.

نرم افزار :
TMPGEnc DVD Author 3

TMPGEnc Authoring Works 4.0.9.37

یکی از این دو نرم افزار که هم خانواده هستند.

ولی اگر میخواهید خیلی فازش بالا باشه راهش خرید بلوری رایتر هست و پخش کننده بلوری.

یک را دیگه :
فیلم ها رو تبدیل فرمت کنید به فرمتی که تلوزیون پخش میکنه و روی فلش بریزید.
انداره تصویر رو هم اچ دی تبدیل کنید با نسبت تصویر 16:9.

اگر هم بگین تلوزیونهای سونی چه فرمتی رو پخش میکنند ممنون میشم.برای اطلاعات خودم میخوام.

hoomaan
17-12-2010, 12:48
نداشتن پورت اچ دی دلیل نمیشه که فیلمها رو با کیفیت پایین تو lcd پخش کنه . حتی با لب تاپ که وصل کردید باید با کیفیت پخش میکرد مگه اینکه قبل از رکورد فایل تنظیمات seting دوربین رو پایین آورده باشین. همچنین با کانورت فایلتون به دی وی دی با برنامه convert X dvd با تنظیمات درست میتونید خروجی دی وی دی با کیفیت قابل قبول داشته باشین و رو lcd با کیفیت خوب تماشا کنید.

با کیفیت بالا پخش میکنه ولی وسط صفحه .سایز کوچیک . زوم هم غیر فعاله .
نه.رکورد دوربین روی بالاترین کیفیت گذاشتم.

سلام.اگر میخواهید به دی وی تبدیل کنید نرم افزاری رو معرفی میکنم که با کیفیت بسیار عالی و بدون خرابکاری در فریم ها و یا ایجاد نویز در تصویر فیلمهارو به دی وی دی تبدیل کنید.این نرم افزار کلا مهجور مانده و ندیدم ازش حرفی بزنند ولی امتحان کنید ضرر نداره.
البته برای اینکه خروجی بهتری هم داشته باشه تنظیمات خاصی داره و یک قلق کوچولو.

نرم افزار :
TMPGEnc DVD Author 3

TMPGEnc Authoring Works 4.0.9.37

یکی از این دو نرم افزار که هم خانواده هستند.

ولی اگر میخواهید خیلی فازش بالا باشه راهش خرید بلوری رایتر هست و پخش کننده بلوری.

یک را دیگه :
فیلم ها رو تبدیل فرمت کنید به فرمتی که تلوزیون پخش میکنه و روی فلش بریزید.
انداره تصویر رو هم اچ دی تبدیل کنید با نسبت تصویر 16:9.

اگر هم بگین تلوزیونهای سونی چه فرمتی رو پخش میکنند ممنون میشم.برای اطلاعات خودم میخوام.

نمیخوام خیلی فازش بالا باشه !! میخوام با یه دوربین و تی وی اچ دی حداقل یه تصویر خوب ببینم !!
میرم سراغ نرم افزاره . من با nero ریختم رو دی وی دی. اصلا اشتباه کردم دوربین هارد دیسکی خریدم . آخه کابل دوقلو هم اگه بهش میخورد مشکلی نبود ولی فقط خروجی یو اس بی داره .
ی وی های سونی فرمت mpeg 1 , 2 رو پخش میکنن مثل دوربینش .