PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SAMSUNG GALAXY S - HTC DESIRE

B.3.S.T
15-12-2010, 19:29
سلام خدمت دوستان...!
بنده یک اشتباهی کردم تو خرید قبلیم و XT720 رو گرفتم و 2-3 هفته نشد به ضرر دادمش رفت ولی خب دلیل داشتم سر این ضرر کردنم!گوشی به طرز مرگ آوری لگ میزد و اصلآ سرعت خوبی نداشت..ال سی دی گوشی هم خیلی خوب نیود(شاید به دلیل این بود که من با آیفون 3جی خودم زیاد کار کرده بودم این میزد تو ذوقم)!
حالا در هر صورت...
دوباره تصمیم گرفتم گوشی بگیرم حالا من کلی تو YOUTUBE رفتم و دموی انواع و اقسام گوشی ها رو دیدم و این 2 مدل رو انتخاب کردم..فقط راهنمایی از رو حساب کتاب بفرمایید تا باز دچار ضرر و زیان نشم مثل دفعه قبل

اگر آخرین قیمتشون رو هم بزارید خیلی خوبه...

با تشکر از همه...

roteal2007
15-12-2010, 19:52
سلام خدمت دوستان...!
بنده یک اشتباهی کردم تو خرید قبلیم و XT720 رو گرفتم و 2-3 هفته نشد به ضرر دادمش رفت ولی خب دلیل داشتم سر این ضرر کردنم!گوشی به طرز مرگ آوری لگ میزد و اصلآ سرعت خوبی نداشت..ال سی دی گوشی هم خیلی خوب نیود(شاید به دلیل این بود که من با آیفون 3جی خودم زیاد کار کرده بودم این میزد تو ذوقم)!
حالا در هر صورت...
دوباره تصمیم گرفتم گوشی بگیرم حالا من کلی تو YOUTUBE رفتم و دموی انواع و اقسام گوشی ها رو دیدم و این 2 مدل رو انتخاب کردم..فقط راهنمایی از رو حساب کتاب بفرمایید تا باز دچار ضرر و زیان نشم مثل دفعه قبل

اگر آخرین قیمتشون رو هم بزارید خیلی خوبه...

با تشکر از همه...

دیزایز که مشکل مین برد داره.
انتخاب ===> گالاکسی اس

hoha881
15-12-2010, 20:32
به نظر منم گالاکسی بگیری بهتره.
با امدن 2.3 براش سرعتش هم بیشتر میشه.

aRThaS_08
15-12-2010, 20:57
گلکسی مسلمن!

شکی توش نیست (همه دارن گلکسی میخرن! من خودم گلکسی خریدم! بزودی بعلت تقاضای بالا قیمتش افت میکنه : دی)

bibak_fa
15-12-2010, 21:05
به نظره منم گلاکسی اس میتونه گزینه خوبی باشه
البته اگه بتونید بیشتر هزینه کنید دیزایر اچ دی هم گزینه ی خوبیه

B.3.S.T
15-12-2010, 22:26

به خدا اینو نفهمیدم یعنی چی ؟! یعنی کجاش درد می کنه؟! : دی

(همه دارن گلکسی میخرن! من خودم گلکسی خریدم! بزودی بعلت تقاضای بالا قیمتش افت میکنه : دی)
خب اینجور که شما گفتی پس حتمآ خز و خیل میشه گوشی!مثلآ قیمتش چند میشه؟

البته اگه بتونید بیشتر هزینه کنید دیزایر اچ دی هم گزینه ی خوبیه
دیزایر اچ دی نسبت به قیمتش مفت نمیرزه..

Atropates
16-12-2010, 01:37
در حال حاضر بهترین گوشی با سیستم عامل اندروید گلکسی هستش (بین کل گوشی ها دارای مقام مشترک اول با آیفون 4 !)

---------------------------

به خدا اینو نفهمیدم یعنی چی ؟! یعنی کجاش درد می کنه؟

این دوستمون منظورش دیزایر اچ دی بود که بورد بعضی هاش مشکل داشتن و وقتی یکم گرم میشدن یهو خود به خود گوشی ریست میشد , که توو سری جدید که وارد کردن میگن این مشکل وجود نداره

خب اینجور که شما گفتی پس حتمآ خز و خیل میشه گوشی!مثلآ قیمتش چند میشه؟

دوست عزیز شما برید قیمت 6 ماه پیش که این گوشی وارد ایران شد رو نیگاه کنید توو آرشیو انجمن ها ببینید با چه قیمتی وارد شد , این گوشی 6 ماه پیش 8 گیگش 640 هزار تومن بود , الان بعد 6 ماه 8 گیگش 610 هزار تومنه ! یعنی بعد 6 ماه اینقدر افت داشته ... (N8 چهار ماه پیش 1200 بود الان 550 تومنه :31:)

mehjam
16-12-2010, 14:17
در بررسی های که کاربران دیجی کالا گذاشتند، یکی از صدای بد گالاکسی بد جور گله داشت، رو این هم یه تحقیقی بکنید.
نتیجه کارتون و خریدتون را هم اعلام کنید لطفا.

گرافيكار
16-12-2010, 14:24
خب نظر اكثر دوستان تاييد ميشه
گالكسي فعلا بهترينه و اينجوري كه بوش مياد و با توجه به گوشياي جديد خود سامسونگ و اچ تي سي و سوني اريكسون
سال آينده هم بهترين گوشي ميمونه

B.3.S.T
16-12-2010, 14:48
این گوشی 6 ماه پیش 8 گیگش 640 هزار تومن بود , الان بعد 6 ماه 8 گیگش 610 هزار تومنه !
به نظرت نهایتآ تا چه قیمتی افت می کنه؟نرم 600 بدم بعد 2 هفته بعدش بشه 500!اونجا دیگه با سر میرم تو دیوار..

+
راستی کیفیت فیلمبرداریش به آیفون و n8 میرسه!؟
یک سوال دیگه اینکه فکر می کنید تا چند سال بعد آندروید آپدیت نرم افزاری گوشی رو پشتیبانی می کنه؟!

گرافيكار
16-12-2010, 17:24
به نظرت نهایتآ تا چه قیمتی افت می کنه؟نرم 600 بدم بعد 2 هفته بعدش بشه 500!اونجا دیگه با سر میرم تو دیوار..

+
راستی کیفیت فیلمبرداریش به آیفون و n8 میرسه!؟
یک سوال دیگه اینکه فکر می کنید تا چند سال بعد آندروید آپدیت نرم افزاری گوشی رو پشتیبانی می کنه؟!

دوست عزيز
تا حالا كه افت قيمت ناگهاني نداشته
از آينده هم كسي خبر نداره

كيفيت فيلمبرداريش خوبه
خيلي نرم فيلم ميگيره
ولي شما بايد ببيني به يه كمرا فون بيشتر احتياج داري يا يه اسمارت فون

B.3.S.T
16-12-2010, 18:09
دوست عزيز
تا حالا كه افت قيمت ناگهاني نداشته
از آينده هم كسي خبر نداره

كيفيت فيلمبرداريش خوبه
خيلي نرم فيلم ميگيره
ولي شما بايد ببيني به يه كمرا فون بيشتر احتياج داري يا يه اسمارت فون

نه دوربینش زیاد واسم مهم نی..فقط می خوام در ازای پولی که میدم بهم امکانات یک گوشی خوب رو ارائه بده!
مثلآ من کیفیت دوربین wave رو دیدم خیلی عالی بود هم تو عکاسی هم تو رکورد کردن...

گرافيكار
16-12-2010, 18:33
نه دوربینش زیاد واسم مهم نی..فقط می خوام در ازای پولی که میدم بهم امکانات یک گوشی خوب رو ارائه بده!

گالكسي هم مثل ويو فيلمبرداري ميكنه
كلا دوربينش درسته 5 مگاس ولي دوربين خوبي داره

mehjam
17-12-2010, 13:59
به نظر من سامسونگ یه ایراد خیلی بزرگ داره اونم اینه که اصلا دیزاین گوشیهاش خوب نیست. بلد نیست گوشی زیبا و دلربا بسازه. با ابنکه خودم سامسونگ ندارم ولی با گوشی سامسونگ هر کی کار کردم بعد نیم ساعت دلمو زده.
من هم میخواستم گالاکسی بگیرم ولی دودلم.
متاسفانه گرونترین گوشی سامسونگ در دیزاین از گوشیهای معمولی رقبا خیلی عقب تره!
البته بازهم نظر شخصیه.

B.3.S.T
17-12-2010, 15:26
به نظر من سامسونگ یه ایراد خیلی بزرگ داره اونم اینه که اصلا دیزاین گوشیهاش خوب نیست. بلد نیست گوشی زیبا و دلربا بسازه. با ابنکه خودم سامسونگ ندارم ولی با گوشی سامسونگ هر کی کار کردم بعد نیم ساعت دلمو زده.
البته بازهم نظر شخصیه.

درست میگی شما...ولی فکر نمی کنید اگر گالاکسی هم با طراحی و جنس بدنه ی آیفون بود دیگه قیمتش 600 نمیبود!اونجا شما بیشتر باید پول زیبایی میدادید تا کارائی....(اصولآ گوشیهای زیبا و چشم نواز بیشتر جنبه ظاهری دارن تا کارائی..البته استثناء هم هست)
سامسونگ یه جورایی داره جبران زیبا و خوش دست نبودنش رو با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری عالیش جبران میکنه...

+
البته متاسفانه من یکم فعلآ از نظر مالی مشکل دارم که می خوام گالاکسی بگیرم و الی آیفون 4 همی ته قلبوم گیر کرده..!!: دی

mehjam
17-12-2010, 16:51
درست میگی شما...ولی فکر نمی کنید اگر گالاکسی هم با طراحی و جنس بدنه ی آیفون بود دیگه قیمتش 600 نمیبود!اونجا شما بیشتر باید پول زیبایی میدادید تا کارائی....(اصولآ گوشیهای زیبا و چشم نواز بیشتر جنبه ظاهری دارن تا کارائی..البته استثناء هم هست)
سامسونگ یه جورایی داره جبران زیبا و خوش دست نبودنش رو با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری عالیش جبران میکنه...

+
البته متاسفانه من یکم فعلآ از نظر مالی مشکل دارم که می خوام گالاکسی بگیرم و الی آیفون 4 همی ته قلبوم گیر کرده..!!: دی
حوب درسته
ولی اگه با آیفون مقایسه نکنی باز به همین نتیجه میرسی
مثلا با x10 قیاس کن با اینکه یه سال قبل معرفی شده ولی کلاس گوشی اش واقعا بالاست. (درسته که بعضی امکاناتش پایینتره)

گرافيكار
17-12-2010, 16:54
البته بازهم نظر شخصیه.

دوست من
درسته كه زيبايي سليقه ايه
البته يه كمي اغراق كردين
ويو هم جنس بدنه اش فلزيه هم زيباست
امنيا2 هم گوشيه زيباييه
گالكسي هم درسته بدنه اش پلاستيكيه ولي انصافا با اينكه صفحه اش 4 اينچه خيلي خوش دست و خوش فرمه
به نظر من بين تمام گوشيهاي 4اينچ و 4.3 گالكسي از همه خوش فرم تره و باريكتر
مثلا شما يه نگاه بنداز به اچ تي سي اچ دي يا ديزاير اچ دي
ياسوني اريكسون ايكس10
واقعا خوش دست نيستن

Yashar Cross
17-12-2010, 19:34
سلام دوستان
100% گلكسي بگير ديزاير اچدي نسبت به قيمتش خيلي مسخرست :2:مثلا دوربينش 8 ولي افتضاحه...صفحشو ميبيني انگار سياه سفيده...گلكسي بگير پشيمون نميشي من هم ميخوام بگيرمش..:40:
دوستدار شما ياشار

B.3.S.T
17-12-2010, 19:57
حوب درسته
ولی اگه با آیفون مقایسه نکنی باز به همین نتیجه میرسی
مثلا با x10 قیاس کن با اینکه یه سال قبل معرفی شده ولی کلاس گوشی اش واقعا بالاست. (درسته که بعضی امکاناتش پایینتره)

X10 که فاجعه باره از همه نظر...روی چه برتریش با گالاکسی مقایسه کنم!؟
از نظر من که تمام امکاناتش از گالاکسی پایینتره..

+
سامسونگ گالاکسی با این همه امکانات زد که هم بتونه با آیفون رقابت کنه هم اکثر قشر های مردم توان خریدش رو داشته باشن...کلآ سیاست این شرکت از اول همین بوده

AMIRICE
17-12-2010, 20:29
سلام دوستان
100% گلكسي بگير ديزاير اچدي نسبت به قيمتش خيلي مسخرست :2:مثلا دوربينش 8 ولي افتضاحه...صفحشو ميبيني انگار سياه سفيده...گلكسي بگير پشيمون نميشي من هم ميخوام بگيرمش..:40:
دوستدار شما ياشار

این حرفارو کی به شما گفته؟
حداقل میخوای نظر بدی سایت gsmarena رو یه بار باز کن یه مقایسه بزن بعد نظر بده

گفتن صفحه نمایش desire hd نسبت به Retina و Super Amoled نسبت به اینا ضعیف تره نه اینکه بد باشه

در مورد دوربینش هم باید بگم که کیفیت عکسش از Galaxy بهتره
من خودم قصد خرید گالاکسی دارم چون قیمتش مناسبه.

bibak_fa
17-12-2010, 23:52
بنا براین من اندرویید هایی مثل گالاکسی اس یا دیزایر را به شما معرفی میکنم که در مقابل پولی که میدید بهترین امکانات را میگیرین.
همچنین ویو هم گزینه ی خوبیه و در قبال پولی که میدین بهترین امکانات را میگیرین

Yashar Cross
20-12-2010, 00:07
این حرفارو کی به شما گفته؟
حداقل میخوای نظر بدی سایت gsmarena رو یه بار باز کن یه مقایسه بزن بعد نظر بده

گفتن صفحه نمایش desire hd نسبت به Retina و Super Amoled نسبت به اینا ضعیف تره نه اینکه بد باشه

در مورد دوربینش هم باید بگم که کیفیت عکسش از Galaxy بهتره
من خودم قصد خرید گالاکسی دارم چون قیمتش مناسبه.
داداش دعوا داري؟حالا چرا ميزني... اول از همه من نسبت به قيمتي كه ديزاير اچدي داره گفتم....دوربينشو من تو تاپيكش ديدم كيفيت نداشت...(شايد با اپديت بهتر شه)
خوب منم صفحه ديزاير اچديو با super amoled كه گلكسي باشه مقايسه كردم قبول كن كه افتضاحه اين عكسو نگاه در مقابل ويو 2 كه s-amoled نيست هم كم مياره:27:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستدار شما ياشار

golmohammadi
20-12-2010, 03:42
دیزایر اچ دی نسبت به قیمتش مفت نمیرزه..
کسی میتونه این حرفو ترجمه کنه ؟
:31:
حالا بیخیال
ولی قبول دارم سامسونگ قیمتهاش مناسب هستند
این دیزایر اچ دی هم بهتره کمی افت قیمت بکنه

B.3.S.T
20-12-2010, 14:18
کسی میتونه این حرفو ترجمه کنه ؟
:31:
حالا بیخیال
ولی قبول دارم سامسونگ قیمتهاش مناسب هستند
این دیزایر اچ دی هم بهتره کمی افت قیمت بکنه

من...: دی

منظورم این بود که اگر قیمتش بین 650 تا 700 بود میرزید واسش پول داد ولی الان خیلی گوشیهای بهتری تو رنج 700 و خورده ای پیدا میشه...

البته درسته سامسونگ قیمتهاش مناسبه ولی نامرد همین گالاکسی اصلآ افت درست حصابی نکرد..!الان چند وقته رو 600 قفل کرده..!با اینکه nexus s هم اومده ولی باز از رو نرفته این بی صاحب..!: دی

hasanmotori
20-12-2010, 14:31
من...: دی

منظورم این بود که اگر قیمتش بین 650 تا 700 بود میرزید واسش پول داد ولی الان خیلی گوشیهای بهتری تو رنج 700 و خورده ای پیدا میشه...

البته درسته سامسونگ قیمتهاش مناسبه ولی نامرد همین گالاکسی اصلآ افت درست حصابی نکرد..!الان چند وقته رو 600 قفل کرده..!با اینکه nexus s هم اومده ولی باز از رو نرفته این بی صاحب..!: دی

گلکسی و ویو چون وارداتشون کم شده قیمتشون افت نکرده و حتا گرونم شدن
قیمت جهانی گلکسی 8 گیگ 530 دلاره

B.3.S.T
20-12-2010, 14:52
گلکسی و ویو چون وارداتشون کم شده قیمتشون افت نکرده و حتا گرونم شدن
قیمت جهانی گلکسی 8 گیگ 530 دلاره

خب اینم از شانس خوب منه دیگه...!من 600 بیشتر واسه یه 8 گیگش نذاشتم کنار حالا هم که می خوام بگیرمش باز داره قیمتش میره بالا..!!!بدشانس تر از من وجود نداره:20:

hasanmotori
20-12-2010, 15:19
بدون گارانتیش 580 گیر میاد!

golmohammadi
20-12-2010, 15:52
بچه ها من تو فیلمهایی که دیدم فیلمبرداری دیزایر اچ دی از گالاکسی بهتر بود
و فیلمبرداری ایفون 4 از هر دو اینا بهتر
نظر شما چیه ؟

hasanmotori
20-12-2010, 16:05
GSMARENA
Video recording
Apple iPhone 4: 8/10 • Samsung I9000 Galaxy S: 9/10

PHONEARENA
Both devices shoot HD video at 30fps, but the one from the Samsung Galaxy S comes out smoother, with better image quality, and more accurate colors.

فون آرنا با دیزایر hd مقایسه کرده

گلکسی قبل از آپدیت 2.2 با فرمت 3gp فیلم میگرفت و همونجوری تونست همرو شکست بده بعد از آپدیت و تغییر فرمت به mp4 این اختلاف خیلی بیشترم شده و دیگه قابل مقایسه نیستن

golmohammadi
20-12-2010, 20:34
پس شاید اون فیلمی که من دیدم درست نبوده
راستی به نظر میرسه کیفیت صفحه دیزار از دیزار اچ دی بیشتر بباشه
و مطمئنا گالاکسی هم از دیزار اچ دی باید بهتر باشه
موندم چرا سامسونگ چرا رو این گوشی فلش تعبیه نکرده

hasanmotori
20-12-2010, 21:24
خب تو 9.9 میلیمتر گزاشتن فلش و دوربین قویتر مشکله و قیمت رو هم بالاتر میبره با این حال نبودش میتونه یه ضعف محسوب بشه ... ممکنم هست به خاطر خراب نکردن بازار i8520 باشه
احتمالاً اندروید بعدی سامسونگ از نظر مولتی مدیا قویتر باشه

chaaloos
21-12-2010, 14:51
داداش دعوا داري؟حالا چرا ميزني... اول از همه من نسبت به قيمتي كه ديزاير اچدي داره گفتم....دوربينشو من تو تاپيكش ديدم كيفيت نداشت...(شايد با اپديت بهتر شه)
خوب منم صفحه ديزاير اچديو با super amoled كه گلكسي باشه مقايسه كردم قبول كن كه افتضاحه اين عكسو نگاه در مقابل ويو 2 كه s-amoled نيست هم كم مياره:27:
دوستدار شما ياشار

کیفیت تصویر از گالکسی کمتره . از ویو هم همینطور . شک نکنید
من این 3 تا گوشی رو یه صبح تا شب چک کردم .
در ضمن این سمت چپه ویوه نه ویو2

hasanmotori
21-12-2010, 15:19
در ضمن این سمت چپه ویوه نه ویو2

ویو 2 هست یعنی s8530

Yashar Cross
22-12-2010, 01:01
کیفیت تصویر از گالکسی کمتره . از ویو هم همینطور . شک نکنید
من این 3 تا گوشی رو یه صبح تا شب چک کردم .
در ضمن این سمت چپه ویوه نه ویو2[/
نه دوست عزيز ويو2 هستش... (ادم ميمونه با اين كيفيت ويو2 تو عكس...انگار ويوه):27:

سلام....مگه nexus s توايران اومده؟:18: من امروز تو علاالدين گلكسي رو بدون گارانتي 570 گير اوردم..
حالا يه سوال خارج از اينجا ازويو2 كسي خبري نداره كه مياد يا نه؟
دوستدار شما ياشار

B.3.S.T
24-12-2010, 01:09
سلام....مگه nexus s توايران اومده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif من امروز تو علاالدين گلكسي رو بدون گارانتي 570 گير اوردم..

نکسوس رو من شنیدم تعدا انگشت شماری بدون گارانتی وارد شده...

+
متاسفانه به دلیل پیدا نکردن گالاکسی دیزایر گرفتم ولی چندان گوشی بدی نیست...
نفعی که واسه من داشت این بود که آیفون 3جی رو هم نگه داشتم نفروختم...n97 رو 300 دادم به ضرر و زیان!
ولی واسه اولین تجربه آندروید خیلی عالیه به نظرم...واقعآ فکر نمی کردم مثل آیفون اینقدر سریع باشه!
فکر کنم 1 هفته ای وقت می خواد که همه چیشو یاد بگیرم!

golmohammadi
24-12-2010, 03:28
نکسوس رو من شنیدم تعدا انگشت شماری بدون گارانتی وارد شده...

+
متاسفانه به دلیل پیدا نکردن گالاکسی دیزایر گرفتم ولی چندان گوشی بدی نیست...
نفعی که واسه من داشت این بود که آیفون 3جی رو هم نگه داشتم نفروختم...n97 رو 300 دادم به ضرر و زیان!
ولی واسه اولین تجربه آندروید خیلی عالیه به نظرم...واقعآ فکر نمی کردم مثل آیفون اینقدر سریع باشه!
فکر کنم 1 هفته ای وقت می خواد که همه چیشو یاد بگیرم!

تو فیلمهایی که من تو یوتیوب دیدم دیزار از ایفون 4 نیز سریعتر بود
چه در وبگردی و چه در شتابسنج
و کیفیت صفحه اش از دیزایر اچ دی بیشتره
در کل گوشی خوبی گرفتی و مبارکت باشه
وقت کردی بعد از کمی معایب و مزیتهاش هم بگو
راستی میبینم که مدال افتخار هم میزنی کلک :ی
موفق باشی

B.3.S.T
24-12-2010, 13:50
تو فیلمهایی که من تو یوتیوب دیدم دیزار از ایفون 4 نیز سریعتر بود
چه در وبگردی و چه در شتابسنج
و کیفیت صفحه اش از دیزایر اچ دی بیشتره
در کل گوشی خوبی گرفتی و مبارکت باشه
وقت کردی بعد از کمی معایب و مزیتهاش هم بگو
راستی میبینم که مدال افتخار هم میزنی کلک :ی
موفق باشی

ممنون...
مدال کیهههههههههههههه..اینجا کجاست..!؟:31:

+
راسیتش داداش گوشیه خیلی خوبیه..فقط من تا حالا با آندروید کار نکردم یکم گیجم با منوهاش!
سرعتشم فقط میتونم بگم فوق العاده بالاست...با این مزیتش خیلی بسیار حال کردم
تنها چیزی که الان ناراحتم یکی تایپ کردن باهاش سخته به نظر من(شاید دارم با آیفون یا سیمبین مقایسش می کنم) و یکی هم دوربینش خیلی داغونه...البته یک دوست خوب تو یک تاپیک دیگه اطمینان داد با آپدیت 2.2 به hd رکورد می کنه..!فقط باز مشکل دیگه ای هم که هست کلآ تو عمرم یکبار گوشی آپدیت نکردم...: دی
راستی divX هم ساپورت نمیکنه..خیلی ضد حاله..!:41:کیفیت اسپیکر هم زیاد بلند و واضح نیست..چون پشت گوشی قرار داره اصلآ متوجه نمیشی...
بقیه چیزاشم عالیه..LCD فوق العاده...سرعتش عالی...خلاصه بقیه امکاناتش راضی کنندست

Atropates
24-12-2010, 16:18
فقط باز مشکل دیگه ای هم که هست کلآ تو عمرم یکبار گوشی آپدیت نکردم

نترس همه که مادرزادی بلد نبودن , ما رام عوض کردیم یاد گرفتیم , تو هم یه بار عوض میکنی یاد میگیری

راستی divX هم ساپورت نمیکنه..خیلی ضد حاله..![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم که راه حلش یه پلیر ساده ست که رو گوشی نصب میکنی . برو قسمت برنامه های کاربردی همین انجمن , بعد قسمت اندروید , اونجا یه برنامه گذاشتم به اسم vPlayer اون رو دانلود کن نصب کن دیگه هیچ فرمتی باقی نمیمونه که گوشیت باز نکنه , فیلم هم اگه می خوای با زیر نویس فارسی نیگاه کنی با همین میتونی

کیفیت اسپیکر هم زیاد بلند و واضح نیست

برو توو کلوپش بپرس ببین برنامه ای چیزی نداره نصب کنی زیاد شه صدای اسپیکر , گلکسی یه همچین برنامه ای داره

extreme2006gh
24-12-2010, 18:58
سلام میخواستم بدونم گالاکسی اس کیبورد هم داره ؟
این لینک رو نگاه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون گوشی عکس پایینی میخواستم بدون همون گالاکسی هست ؟
تو ایران موجود هست ؟
قیمت چنده ؟

hasanmotori
24-12-2010, 19:24
این لینک رو نگاه کنید

اون گوشی عکس پایینی میخواستم بدون همون گالاکسی هست ؟
تو ایران موجود هست ؟
قیمت چنده ؟

نه اون عکس الکیه
گلکسی واقعی تو ایران هست 580 تومن
اگه کیبرد میخای desire z هست بالای 700 تومنه ولی از نظر سخت افزار و صفحه نمایش و... از گلکسی ضعیفتره

Atropates
24-12-2010, 19:39
این لینک رو نگاه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون گوشی عکس پایینی میخواستم بدون همون گالاکسی هست ؟
تو ایران موجود هست ؟
قیمت چنده ؟
این یه طرحه فقط

گوشی که مشخصاتش تقریبا شبیه گلکسی اس باشه و کیبورد داشته باشه فقط یدونه Epic 4G هست که اونم برا شبکه ی 3G ساخته شده (امریکا مثلا) و توو شبکه های 2G ایران کار نمیکنه , در ضمن اون گوشی ها لاک هم هستن و فقط با سیمکارت های شرکت Sprint کار میکنن به طور عادی

mehjam
24-12-2010, 19:51
گاالاکسی واقعا 550 گیر میاد؟ کمترین قیمت تا حالا چند دیدید؟
خوب اگه اون قیمت باشه که از دیزایر به صلاح تره.
با اینکه من خیلی دیزایر رو دوست دارم.

Atropates
24-12-2010, 20:14
من کمترین قیمت توو روزهای اخیر 570 دیدم

extreme2006gh
25-12-2010, 19:00
به نظر دوستان گالاکسی بدون فلش برای عکس گرفتن چطوره ؟ عکس خوب میگیره تو تاریکی ؟

AC_POP
25-12-2010, 19:12
انتخاب ===> گالاکسی اس

Desire چه مشکلی داره ؟؟؟
من قصد داشتم بعد 2 3 ماه بخرمش.
درضمن میخوام یکی اینجا با دلیل بهم بگه که چرا گالاکسی اس رو به دیزایر ترجیح میدین ؟؟؟
تفاوت قیمتشون چقدره ؟؟
من اون روز توی یه مجله میخوندم دیزایر فکر کنم بعد از آیفون 4جی و گالاکسی تو رده سوم(بهترین گوشی های جهان) قرار داشت.
ممنون:40::40::11::11:

B.3.S.T
26-12-2010, 23:54
Desire چه مشکلی داره ؟؟؟
من قصد داشتم بعد 2 3 ماه بخرمش.
درضمن میخوام یکی اینجا با دلیل بهم بگه که چرا گالاکسی اس رو به دیزایر ترجیح میدین ؟؟؟
تفاوت قیمتشون چقدره ؟؟
من اون روز توی یه مجله میخوندم دیزایر فکر کنم بعد از آیفون 4جی و گالاکسی تو رده سوم(بهترین گوشی های جهان) قرار داشت.
ممنون:40::40::11::11:

desire هیچ مشکلی نداره...من خودم همین 1 هفته پیش گرفتم فقط چون می خواستم ببینم این آندروید چی بارشه..!
من به شخصه خوشم اومده ازش...فقط تنها مشکل این گوشی اینه که زیبایی نداره!نمیگم گالاکسی طراحیش بهتره..نه...ولی الان اگر htc mozart رو ببینی فرق یک طراحی خوب و عالی رو متوجه میشی...
در کل اگر گالاکسی بدون گارانتی 550 گیر آوردی بگیر ... اگر خواستی بیشتر پول بدی واسش همین desire جوابگوی همه امکاناته...تفاوت 50 هزار تومان بیشتر گالاکسی کلآ میرزه به دیزایر..

rezaninja
28-12-2010, 13:43
باسلام

من میخوام برای یه خانم بگیرم گالگسی رو آیا کار باهاش راحته و میتونی sms فارسی بفرستی و از نظر تم و این جور چیزا و کلا مدیا

خوبه یا نه

B.3.S.T
28-12-2010, 14:24
باسلام

من میخوام برای یه خانم بگیرم گالگسی رو آیا کار باهاش راحته و میتونی sms فارسی بفرستی و از نظر تم و این جور چیزا و کلا مدیا

خوبه یا نه

گالاکسی هم sms فارسی داره...هم کار باهاش راحته..مدیای قوی هم داره
کلآ گوشیه خوبیه...

aRThaS_08
29-12-2010, 02:00
اون دیزایر اچ دی هست!

زمین تا آسمون با دیزایر فرق داره!

دیزایر اصلن در حد و حدود گالکسی نیست.

بجز عکاسی در شب براحتی دیزایر رو قورت میده :)

salarnight
29-12-2010, 19:47
اون دیزایر اچ دی هست!

بجز عکاسی در شب براحتی دیزایر رو قورت میده :)لطفا با دلیل و منطق صحبت کنید! هر کودوم تو یه موضوعی از دیگری برتری دارن

و البته پیشنهاد میکنم این صفحه یعنی نتیجه گیری نهایی رو هم بخونید:

B.3.S.T
29-12-2010, 22:46
اون دیزایر اچ دی هست!

بجز عکاسی در شب براحتی دیزایر رو قورت میده :)

عجب..!
شما رو چه دلیل و منطقی این رو گفتین الان؟!
من با هر 3 این گوشیها کار کردم فرقشون با هم یک سر سوزن بوده...بعد شما با چه استدلالی میگی گالاکسی دیزایر رو قورت میده!

AC_POP
29-12-2010, 23:51
با توجه به احترام خاصی که به دارندگان گوشی های سامسونگ دارم باید بگم که بنظر من از لحاظ مارک (برند) و گوشی های اسمارت فون بنظر من HTC خیلی پیشرفته تر و قابل اعتماد تر از و در زمینه گوشی های اسمارت فون بهتره !!!
البته این فقط نظر شخصی منه .
ولی من مطمئنم اونی که تو مجله دیدم Desire بود نه Desire HD.
و مطمئنم که حتی اگه Galaxy S بهتر باشه تفاوت زمین تا آسمانی با هم ندارند و بقول دوستمون b3st1 تفاوتشون در حد سر سوزن ه !!!

aRThaS_08
30-12-2010, 12:29
شما بنچ مارک های گلکسی و دیزایر رو مقایسه کنی متوجه میشی!

و اینکه گلکسی رو توی دنیا فقط با دیزایر اچ دی و آیفون4 مقایسه میکنن و نه گوشی دیگری!

tehraner
30-12-2010, 14:01
برای خریدن گلکسی تب داشتن کیبورد فارسی برایم خیلی مهم است
از دوستانم که آن را خریده‌اند شنیدم که برای فارسی کردن آن باید رام نصب کنم و همچنین آن را روت کنم
چرا سامسونگ کیبورد فارسی را به گلکسی تب اضافه نمی‌کند تا دردسر نصب رام و روت کردن برای کسانی که
تمایل دارند آن‌را داشته باشند بدون مشکل همراه باشد.

B.3.S.T
30-12-2010, 15:04

و اینکه گلکسی رو توی دنیا فقط با دیزایر اچ دی و آیفون4 مقایسه میکنن و نه گوشی دیگری!

دلیل اینکه گالاکسی رو با آیفون 4 و دیزایر اچ دی مقایسه می کنن بیشتر به خاطر نوع دیزاین و طراحیشون هست نه امکانات سخت افزاری دوست من...

AC_POP
30-12-2010, 15:11
بنظر من اگه واسه این تاپیک یه نظر سنجی بذارین بهتره.

AC_POP
30-12-2010, 15:31

سایت هایی که این دو گوشی رو با هم مقایسه کردن (بابا به خدا اونقدری که شما ها فکر میکنین فرق ندارن ملت !!!:18:)

اگه اون مجله رو هم پیدا کنم یه عکس ازش میندازم میذارم واستون.
فرق Desire با Galaxy s تقریبا میشه گفت توی حافظه داخلی شون و کیفیت صفحه galaxy s بهتره.
ولی از اون طرف هم خوب galaxy s واسه دوربینش فلش نداره !!!:2:
فیلم برداری Desire هم که ضعیفه من توی سایت های خارجی خوندم که قراره با اومدن آندروید 2.2 کیفیت فیلم برداری desire هم 720p میشه(حالا نمیدونم اومده و شده یا نه!!!)

AC_POP
30-12-2010, 15:44
حالا قیمت روز Galaxy S و Desire چنده ؟ (با گارانتی یا بدون گارانتی)
در ضمن این حافظه ROM به چه دردی میخوره ؟؟

aRThaS_08
30-12-2010, 17:07
ROM فضای نصب برنامه ها هست!

که قراره روی گینگربرد این فضا رو به memory انتقال بدن!

از دوستانی که نکسس وان دارن و روش گینگربرد ریختن خواهش میشه بیان بگن این عملی شده یا نه!

چون اگه نشده باشه گلکسی با اقتدار در این زمینه اوله!

درضمن، مقایسه هایی که گذاشتید برای ایکلایر هست! لطفن ورژن فرویو این 2گوشی رو مقایسه شونو بزارید!

تفاوت رو با فرویو احساس کنید.

B.3.S.T
30-12-2010, 17:34
فیلم برداری Desire هم که ضعیفه من توی سایت های خارجی خوندم که قراره با اومدن آندروید 2.2 کیفیت فیلم برداری desire هم 720p میشه(حالا نمیدونم اومده و شده یا نه!!!)

من الان با رام لئو 2.3a که بهترین رام آندروید هست رو دیزایر نصب کردم و همه امکاناتش عالی شده و 720p رکورد می کنه...
مشکلی هم دیگه به اسم نداشتن حافظه برای نصب برنامه ها وجود نداره...

farzin_silver
30-12-2010, 17:47
دلیل اینکه گالاکسی رو با آیفون 4 و دیزایر اچ دی مقایسه می کنن بیشتر به خاطر نوع دیزاین و طراحیشون هست نه امکانات سخت افزاری دوست من...

POWER VR SGX 540 هم جزو طراحیه؟ :3:

این مقایسه ها هم مال قبل از 2.2.1 هست. از رام 2.2.1 JIT Compiler با هامینگبرد سازگارار شده. :7:

Nexus S هم مشخصاتش مثل گلکسیه.این یعنی استاندارد جدید آندروید به سمت POWER VR میره که بهتر UNREAL ENGINE رو ساپورت کنه.

TEGRA 2 هم که الان از همه قویتره قدرتش زیاد با هامینگبرد تفاوت نداره.

AC_POP
30-12-2010, 23:11
من الان با رام لئو 2.3a که بهترین رام آندروید هست رو دیزایر نصب کردم و همه امکاناتش عالی شده و 720p رکورد می کنه...
مشکلی هم دیگه به اسم نداشتن حافظه برای نصب برنامه ها وجود نداره...

آقا من نوکرتم.این HTC Desire بدجور مخ منو زده . فقط دعا کن از یه جایی یه همچین پولی دستم بیاد.دست و بالم خیلی تنگه :41: ولی قلبم داره همچنان واسه Desire میزنه :20::40::40:

B.3.S.T
30-12-2010, 23:58
POWER VR SGX 540 هم جزو طراحیه؟ :3:

این مقایسه ها هم مال قبل از 2.2.1 هست. از رام 2.2.1 JIT Compiler با هامینگبرد سازگارار شده. :7:

Nexus S هم مشخصاتش مثل گلکسیه.این یعنی استاندارد جدید آندروید به سمت POWER VR میره که بهتر UNREAL ENGINE رو ساپورت کنه.

TEGRA 2 هم که الان از همه قویتره قدرتش زیاد با هامینگبرد تفاوت نداره.

خب...
مگر من حرف غیر این رو زدم؟!
ما بحثمون یه چیز دیگست...شما منظور رو نگرفتی
بیخیال
گلمحمدی جان بیا تاپیک رو درشو تخته کن که منقضی شده..!: دی
به گالاکسی دارها بر خورده دیزایر رو با گالاکسی مقایسه کردیم...

آقا من نوکرتم.این HTC Desire بدجور مخ منو زده . فقط دعا کن از یه جایی یه همچین پولی دستم بیاد.دست و بالم خیلی تنگه :41: ولی قلبم داره همچنان واسه Desire میزنه :20::40::40:

ایشالا.. زود میگیری حالشو میبری

farzin_silver
31-12-2010, 21:59
خب...
مگر من حرف غیر این رو زدم؟!
ما بحثمون یه چیز دیگست...شما منظور رو نگرفتی
بیخیال
گلمحمدی جان بیا تاپیک رو درشو تخته کن که منقضی شده..!: دی
به گالاکسی دارها بر خورده دیزایر رو با گالاکسی مقایسه کردیم...

من فقط جواب اون یه خط صحبتتون رو دادم.

دلیل مقایسه ی گلکسی با آیفون 4 یا desire hd هیچ ربطی به طراحیش نداره. :18:

aRThaS_08
01-01-2011, 13:42
قا من نوکرتم.این HTC Desire بدجور مخ منو زده
عزیزم شما که انتخابتو کردی چرا الکی مخ ما رو تیلیت میکنی؟!

بهرحال. مبارک باشه!

همون htc بیشتر بدرد شما میخوره!

اینم بگم که اگه بخاطر استحکام گالکسی ناراحتی همین نیم ساعت پیش گوشی از دستم افتاد توی یه جوب خالی! گفتم دیگه باید بندازمش دور.

اما یک خط هم برنداشت!

ممکن هم هست شانسی بوده باشه!

موفق باشی

B.3.S.T
01-01-2011, 14:14
همون htc بیشتر بدرد شما میخوره!

htc کلآ کلاس گوشیهاش به سامسونگ نمیخوره...

قا من نوکرتم.این HTC Desire بدجور مخ منو زده
شما موقع خرید همین گالاکسی رو بگیر تو یک دستت دیزایر رو هم بگیر تو دست دیگت فرق کیفیتشون رو همون نگاه اول متوجه میشی...(اسباب بازی هم اسباب بازیهای قدیم...: دی)
آیفون حالا حالاها دست نیافتنیه هر چقدرم برندهای دیگه ازش تقلید کنن...

aRThaS_08
01-01-2011, 14:26
htc کلآ کلاس گوشیهاش به سامسونگ نمیخوره...
تصویر گویای همه چیز هست:

B.3.S.T
01-01-2011, 14:49
دوست عزیز من از lcd گوشی حرفی نمیزنم..دارم میگم کیفیت ساخت و طراحی!
من منکر این نیستم گالاکسی ال سی دیش خیلی عالیه ولی کیفیت ساخت نداره گوشی...همین
فقطم اینو زمانی متوجه میشی شما که آیفون 4 رو با گالاکسی بگیری تو دستت و لمس کنی...
+
متاسفانه فقط یک منبع دارین و فقط تصاویر یک طرفه قزیه رو نشون میدین!فکر می کنی اگر دیزایر مشکی جای براونش بود چی میشد!باز هم عکس رو میزاشتی بقیه ببینن..؟

golmohammadi
01-01-2011, 14:54
منم قبول دارم اچ تی سی کیفیتش بیشتره
اما این دلیل نمیشه سامسونگ هم بیکیفیت باشه
هر چند در گذشته شاید بیکیفیت بود
بنابرین بایستی مدتی با گوشیها کار کرد تا مشخص بشه

در مورد اون مقایسه
چرا کش میدین یه موضوع را ؟
خب هر گوشی با توجه به نوع کاربری خودش با گوشی دیگه مقایسه میشه

لطفا رعایت کنید

aRThaS_08
01-01-2011, 14:55
متاسفانه فقط یک منبع دارین و فقط تصاویر یک طرفه قزیه رو نشون میدین!فکر می کنی اگر دیزایر مشکی جای براونش بود چی میشد!باز هم عکس رو میزاشتی بقیه ببینن..؟
1. اگر منظورتون جنس بدنه ی گالکسی هست که جنسش اونطوری که شما فک میکنی مثله بطری نوشابه نیست! خیلی استحکام داره اتفاقن.

2. رنگ گوشی در کیفیت ال سی دی هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه!

3. چی دیزایر از گلکسی بهتره کلن؟

4. فکر میکنم ال سی دی دلیل کافی و قاطع برای خرید گلکسی که تنها مشکلش بدنه ش هست باشه!

B.3.S.T
01-01-2011, 15:24
اما این دلیل نمیشه سامسونگ هم بیکیفیت باشه
گلمحمدی جان من کلی نگفتم..منظورم فقط به wave و galaxy s بود که واقعآ تو کیفیت ساخت ضعیفن...اینو تو همه مقالات و سایتها اذعان کردن!من پدر کشتگی با سامسونگ که ندارم..خوبه خودم این تاپیک رو ایجاد کردم و تا مرز خرید گالاکسی هم رفتم...

خب هر گوشی با توجه به نوع کاربری خودش با گوشی دیگه مقایسه میشه
مشکل از جایی شروع شد که بعضی دوستان گفتن گالاکسی دیزایر رو به راحتی قورت میده!!!
شما این رو اگر قبول داری خواهش می کنم چند تا دلیل بیارین...دوستمون که قانع نمیشه حرفش بی منطق بوده..

2. رنگ گوشی در کیفیت ال سی دی هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه!
اتفاقآ مغز ادم تو اینجور مواقع زیاد خطا می کنه..با دلیل مدرک علمی واست اینو ثابت می کنم اگر خواستی..
اسمشم فقط خطای دیده..(البته باز هم میگم گالاکسی بهترین ال سی دی بعد از آیفون 4 رو داره)

. چی دیزایر از گلکسی بهتره کلن؟
دوست من...من میگم تفاوتشون یک سر سوزنه اگر گالاکسی تو بعضی امکانات بهتره ولی شما از گالاکسی یک غول بی شاخ و دم ساختی که همین مونده بگی از ایفون 4 هم بهتره!خودت کلاه خودت رو قاضی کن...من هیچی نمیگم ببین واقعآ این تفاوت که شما ازش حرف میزنی درسته یا نه..

همین

AC_POP
19-01-2011, 01:53
اوکی.حالا 8 صفحه راجع به این دو گوشی حرف زدیم میشه یکی منصفانه و بی طرفانه بیاد و معایب هر دو گوشی رو منطقی واسمون بگه.بابا همتون با تعصب به یکی از طرفین حرف میزنین آدم هنگ میکنه کدوم بهتره.
من قبلا مشکل دیزایر رو کیفیت فیلم برداری و رام میدونستم که انگار توی آپدیت جدید حل شده.حالا بی خیال . یکی لطف کنه منصفانه معایب هر دو گوشی رو بگه.ممنون از همه دوستان:40:

---------- Post added at 01:53 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

راستی من توی کلیک ( ضمیمه روزنامه جام جم) همین هفته خوندم که انگار کلا گوشی های آندروید توی فرستادن اس ام اس مشکل دارن هان ؟ نوشته بود که بعضی وقت ها گوشی اشتباه میکنه و به شماره ای که تو میخوای نمیفرسته!!!
میگم یعنی یه جوری نشه فردا پس فردا ما یکی از این گوشی هارو گرفتیم خواستیم به حاج خانووم(د.دختر) اس بزنیم یهو بره به گوشی مامان یا بابا و .... :13::18:

aRThaS_08
19-01-2011, 09:16
کلیک ( ضمیمه روزنامه جام جم) همین هفته خوندم که انگار کلا گوشی های آندروید توی فرستادن اس ام اس مشکل دارن
این ایراد رو احتمالا نشستن بلندشدن از خودشون دراوردن : دی

اصلن همچین چیزی نیست و شعر محضه!

و اینکه دلیل برتری گلکسی رو من که دیگه زبونم مو در اورد! اصلن شما برو دیزایر بخر =)) گیری افتادیما! برای خودمون که بحث نمیکنیم که!

سامسونگ یکی از گوشیهایی هست که تو ایران میاد قیمتش خیلی کم تغییر میکنه! و htc از گوشیهایی هست که زیاد تغییر میکنه!

پس قیمت ثابت و خیلی گرونتر گلکسی الکی که نیست که!

من دیگه مخم نمیکشه!

Atropates
20-01-2011, 04:13
راستی من توی کلیک ( ضمیمه روزنامه جام جم) همین هفته خوندم که انگار کلا گوشی های آندروید توی فرستادن اس ام اس مشکل دارن هان ؟ نوشته بود که بعضی وقت ها گوشی اشتباه میکنه و به شماره ای که تو میخوای نمیفرسته!!!
میگم یعنی یه جوری نشه فردا پس فردا ما یکی از این گوشی هارو گرفتیم خواستیم به حاج خانووم(د.دختر) اس بزنیم یهو بره به گوشی مامان یا بابا و .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نترس گوشی اندرویدی توو هر زمینه ای هم به درد نخوره توو زمینه حاج خانوم خیلی به درد بخوره :31: این یه تجربه ی شخصیه :31:

دوست عزیز شما باید بین انتخاب Desire HD و Galaxy S تحقیق بکنید نه انتخاب بین Desire و Galaxy S , اینکه دیگه تحقیق نمی خواد , فقط اونایی Desire رو به Galaxy S ترجیح میدن که مارک سامسونگ رو خز (!) میدونن و با این مارک مشکل دارن , شما هم اگه همچین احساسی نسبت به این مارک دارید خیلی سادست Desire بخرید .

maziarzar
22-01-2011, 00:30
سیستم عامل اندروید فارسی رو باید از برند سامسونگ خریداری کرد

AC_POP
26-01-2011, 23:56
سلام دوستان.یه سوال داشتم.میخواستم ببینم desire آندورید 2.3 رو بطور کامل ساپورت و پشتیبانی میکنه ؟؟؟
و دیگه اینکه با آپدیت جدید آندروید که واسه Desire اومده کیفیت فیلمبرداری دیزایر 720p شده ؟؟
ممنون

AC_POP
31-01-2011, 14:18
سلام دوستان.یه سوال داشتم.میخواستم ببینم desire آندورید 2.3 رو بطور کامل ساپورت و پشتیبانی میکنه ؟؟؟
و دیگه اینکه با آپدیت جدید آندروید که واسه Desire اومده کیفیت فیلمبرداری دیزایر 720p شده ؟؟
ممنون
کسی نیست جواب منو بده ؟

offlineinternet
31-01-2011, 14:36
ببین از گوشیهای سال ۲۰۱۰ فقط برا desire hd و i9000 آندروید ۲.۳ خواهد اومد {قبل از عید میاد}

من این هشت صفحه رو نخونم

ولی DESIRE رو اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم چون مشکل برد داره{اصلا نخر}
من خودمم بین I9000 و DISIRE HD دو دل بودم دو تا از نزدیک دیدم و

I9000
از نظر صفحه و زیبایی وصدای هنصفیری{باریختن برنامه} و حافظه {۱۶ گیگ و ساپرت ۳۲ } و زیبایی منو{که هیچ کدوم از گوشیهای اندرویدی نداره {تاچ ویز ۳} } بهتره

DESIRE HD صفحش بزرگتره ولی کیفیتش در حد I9000 نیست و دیگر هیچ

سرعتشون هم همین الان هر دو عالیه و با اومدن آندروید ۲.۳ خیلی بالاتر هم میره

در کل اگه مشکل مالی نداری I9000