PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه نشون دادن وضعیت آب و هوا

Old_Chater
15-12-2010, 18:52
مخصوص شهرهای ایران هست؟

Ship Storm
15-12-2010, 19:40
مخصوص فقط ایران که نداریم

Weather Watcher | نمايش آب و هواي جهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Old_Chater
15-12-2010, 20:33
من برای شهر خودمون میخوام...

mobin
15-12-2010, 20:57
ببین اینجا میتونی شهرتو پیدا کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
15-12-2010, 21:08

معمولا ت نرم افزارها مراکز استان رو داره و بیشتر شهرهای مهم رو هم در بر داره شما کدوم شهر هستید که تو این نرم افزارن نداره؟

Old_Chater
15-12-2010, 21:13
معمولا ت نرم افزارها مراکز استان رو داره و بیشتر شهرهای مهم رو هم در بر داره شما کدوم شهر هستید که تو این نرم افزارن نداره؟

شاهرود....

Ship Storm
15-12-2010, 21:37
شاهرود....

همه شهرها رو مسلما نداره
بر فرض مثال تو نرم افزارهای پاکت پی سی مثلا شهرستان خوانسار رو نداره ولی شهرستان گلپایگان که در فاصله 25 کیلیومتری اون قرار داره داره
تو این نرم افزارها هم همینطوره اگه بخواد تک تک همه شهرها رو داشته باشه لیست چند صد هزار تایی میشه پس دمای یک شهر رو حدودی باید با شهر دیگه که تو لیست نرم افزار موجوده حدس زد
اگه در زمان خاصی نیاز دارید به این مورد میتونید از طریق اینترنت و سایت هواشناسی وضعیت آب و هوایی شهر مورد نظر رو پیدا کنید
لینک :

Razel
17-12-2010, 15:14
بهترین سایت هواشناسی Accuweather هست که برای تمام نقاط دنیا از جمله تمام شهرهای ایران پیش بینی هواشناسی داره.

این صفحه هواشناسی شهر شما شاهرود:

این سایت برنامه و widget های متعددی برای انواع سیستم عاملها داره از جمله widget برای ویندوز7 .

تو این صفحه هر کدوم رو خواستید می تونید دانلود کنید:

موفق باشید.

Lt.Ali
19-12-2010, 16:30
یـه پلاگیـن هست . مخصوص فایرفاکـس فکـر کنـم یکی از معدود هاست کـه شهـر هایی مثـل ، تهران ، کرج ، کرمانشاه ، اصفهان و ... رو پشتیبانـی میکنـه . اسـم رو بطـور دقیق یادم نیست ، اما فکـر میکنم Weather داشت . پیدا میکنم بهتون اطلاع میدم . . . اگـر اون باشـه فکـر کنـم نیـاز بـه نصب برنامـه نداشته باشیـد

موفق باشید 3>

Old_Chater
19-12-2010, 17:56
مرسی من اپرا استفاده میکنم

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

بهترین سایت هواشناسی Accuweather هست که برای تمام نقاط دنیا از جمله تمام شهرهای ایران پیش بینی هواشناسی داره.

این صفحه هواشناسی شهر شما شاهرود:

این سایت برنامه و widget های متعددی برای انواع سیستم عاملها داره از جمله widget برای ویندوز7 .

تو این صفحه هر کدوم رو خواستید می تونید دانلود کنید:

موفق باشید.

مال استان هرمزگانه
ما سمنان هستیم

Razel
20-12-2010, 01:23
مال استان هرمزگانه
ما سمنان هستیم
معذرت می خوام متوجه نبودم.

مثل اینکه این سایت شهر شما رو به اسم امامشهر میشناسه:

موقعیت جغرافیایی شهرتون رو از نقشه گوگل دادم.