PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اتصال به سیستم مکان دیگر

hno
15-12-2010, 14:09
سلام دوستان

من میخواهم یک سیستم رو از جای دیگه ای در ساعت معینی کنترل کنم . حالا میخواستم ببینم من که اینجام ، چه طوری میتونم به یک کامپیوتر در مکان دیگه ای وصل بشم

با remote desktop فکر نمیکنم عملی باشه ، چون هر بار که کامپیوتر رو روشن میکنی ، ای پی عوض میشه . میخواهم یه راه دیگه ای باشه که بتونم مثلا با یک نرم افزاری که روی اون سیستم هم نصب باشه ، بتونم کنترلش کنم .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

چه طوری میتونم این کار رو انجام بدم ؟
مرسی

Amir Varasteh
15-12-2010, 15:11
سلام.

شما میتونید از نرم افزار Team Viewer استفاده کنین که نیازی به IP Static هم نداره.

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش:

موفق باشید.

hno
15-12-2010, 18:54
سلام.

شما میتونید از نرم افزار Team Viewer استفاده کنین که نیازی به IP Static هم نداره.

لینک دانلود:

آموزش:

موفق باشید.

دوست عزیز دقیقا مشکل من هم همین هست .شما وقتی برنامه تیم رو باز میکنی ، بهت یه یوزر و پس میده که برای وودر به اون سیستم بهش اهتیاج داری. پای اون سیستم کسی نیست که رمز رو بده . من میخواهم طوری باشه که بدون رمز بتونم وارد بشم

ممنون

Amir Varasteh
15-12-2010, 20:15
دوست عزیز دقیقا مشکل من هم همین هست .شما وقتی برنامه تیم رو باز میکنی ، بهت یه یوزر و پس میده که برای وودر به اون سیستم بهش اهتیاج داری. پای اون سیستم کسی نیست که رمز رو بده . من میخواهم طوری باشه که بدون رمز بتونم وارد بشم

ممنون
من خودم با Teamviewer کار نکردم ، اما شاید این امکانی که شما میخوای رو داشته باشه.

در غیر این صورت تنها راه IP Static خواهد بود.

Ship Storm
15-12-2010, 22:36
بهترین حالت اینه که اگه روی هر دو سیستم اینترنت همیشه وصل هست از IP VALID استفاده کنی چون اگه از Team Viewer بصورت رایگان بخوای استفاده کنی محدودیت هایی داره که گاهی دچار مشکل میشی در کنترل کردن سیستم مقابل

a6l3i
20-12-2010, 00:52

ممنون

سلام

1- تو برنامه ی TeamViewer برای هر سیستم ID ثابته و هیچ وقت تغییر نمیکنه و فقط Password عوض میشه.
2- شما باید روی TeamViewer سیستمی که میخوای کنترلش کنی پسورد دائم بذاری تا عوض نشه و همچنین بگی با ویندوز اتومات بیآد بالا. اینجوری کافیه یه نفر اون رو روشن کنه و به اینترنت وصل باشه ( من خودم یادم رفته هارد بکاپ ام رو بیآرم و الآن هر روز چندین ساعت دقیقا پشت سیستمم تو تهران هستم. تنها کار اینه که یکی روشنش کنه. مودم هم که 24 ساعت روشنه :31:)

روش کار:
1- تو برنامه به آدرس زیر برید :
Extras --> Options -->General

و گزینه ی Start Teamviewer with windows رو فعال کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- حالا به قسمت Security برید .
برای امنیت بیشتر میتونی مقدار Password Strength رو روی 10 بذاری تا پسورت 10 کاراکتری بشه. حالا تو کادر Permanent Password پسورد رو وارد کنین.

3- میتونید برای برنامه تعیین کنید که چه سیستم هایی و با چه TeamViewer ID ای بتونن به این سیستم وصل شن. که باید ID مریوط به سیستمی رو وارد کنید که میخواید باهاش این سیستم رو کنترل کنید.
این کار رو باید تو قسمت Black and white list انجام بدید.

البته این رو هم بگم که هربار که برنامه رو اجرا میکنید ، بطور اتومات پسورد جدید هم ساخته میشه که شما مختارید که با پسورد همیشگی خودتون وارد شید یا با پسورد جدید.

موفق باشید . . .