PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : n900 ، اندروید 2.2 ؟؟؟؟؟

AMIRICE
14-12-2010, 19:57
سلام
یکی از دوستام میخواد گوشی n900 بخره.
آیا اندروید 2.2 روی این گوشی درست کار میکنه؟

ایا میشه از این گوشی انتظار داشت که به خوبی یک گوشی که از ایندا روش اندروید نصب بوده کار کنه؟

با قیمت همین گوشی، چه گوشی دیگه ای پیشنهاد میدین؟
بیشتر برای برنامه ها و اپلیکیشن میخواد.
صفحه تاچ که کوچکتر از 3.5 اینچ نباشد.

Atropates
14-12-2010, 23:55
سلام

ایا میشه از این گوشی انتظار داشت که به خوبی یک گوشی که از ایندا روش اندروید نصب بوده کار کنه؟

دوست عزیز اندرویدی که بعدا بخواد به زور به یه گوشی قالب بشه هیچوقت کارایی ای رو نداره که اون سیستم عامل رو گوشی های اندرویدی کارخانه ای داره . نمونه اش زیاد ه , شما برو از HD2 دار هایی که اندروید نصب کردن رو گوشیشون کارایی اون اندروید رو بپرس , دقیقا اندزه ی یه گوشی اندرویدی 250 تا 300 هزار تومنی هستش فوقش و بیشتر از این نمیتونه رقابت کنه با امثال گلکسی یا دیزایر یا نکسوس وان , هرچند از لحاظ سخت افزاری از اینها چندان فاصله ای نداره .

پیشنهاد من اینه این دوستتون یه گوشی اندرویدی اصلی بخره , به جای اینکه لقمه رو دور سرش بچرخونه چون اینجوری دردسر خیلی کمتری متحمل میشه توو آینده . این N900 هم دیگه داره به آخرای کار میرسه , دیگه داره میپیونده به گوشی های قدیمی (شایدم پیوسته اگه رکتر حرف بزنیم) . دوستتون بودجه اش تا چه حده ؟ دیزایر 500 تومنی به بودجه اش میخوره ؟ اگه میخوره این گزینه ی بسیار خوب و به درد بخوری هست . اگه بودجه اش تا 450 هست , لجند پیشنهاد میشه همراه با X10 (که توصیه ی من اینه 50 تومن بزاره رو پولش همون دیزایر رو برداره خیلی خیلی بهتره) برا بودجه ی 400 تومن به پایین هم , Wildfire , که نسبتا ضعیفه نسبت به اون سه تا ولی خو قیمتشم پایینتره

AMIRICE
15-12-2010, 00:49
دوست عزیز اندرویدی که بعدا بخواد به زور به یه گوشی قالب بشه هیچوقت کارایی ای رو نداره که اون سیستم عامل رو گوشی های اندرویدی کارخانه ای داره . نمونه اش زیاد ه , شما برو از HD2 هایی که اندروید نصب کردن رو گوشیشون کارایی اون اندروید رو بپرس , دقیقا اندزه ی یه گوشی اندرویدی 250 تا 300 هزار تومنی هستش فوقش و بیشتر از این نمیتونه رقابت کنه با امثال گلکسی یا دیزایر یا نکسوس وان , هرچند از لحاظ سخت افزاری از اینها چندان فاصله ای نداره .

پیشنهاد من اینه این دوستتون یه گوشی اندرویدی اصلی بخره , به جای اینکه لقمه رو دور سرش بچرخونه چون اینجوری دردسر خیلی کمتری متحمل میشه توو آینده . این N900 هم دیگه داره به آخرای کار میرسه , دیگه داره میپیونده به گوشی های قدیمی (شایدم پیوسته اگه رکتر حرف بزنیم) . دوستتون بودجه اش تا چه حده ؟ دیزایر 500 تومنی به بودجه اش میخوره ؟ اگه میخوره این گزینه ی بسیار خوب و به درد بخوری هست . اگه بودجه اش تا 450 هست , لجند پیشنهاد میشه همراه با X10 (که توصیه ی من اینه 50 تومن بزاره رو پولش همون دیزایر رو برداره خیلی خیلی بهتره) برا بودجه ی 400 تومن به پایین هم , Wildfire , که نسبتا ضعیفه نسبت به اون سه تا ولی خو قیمتشم پایینتره

بودجه 450 هست منم بهش گفتم X10 برداره اما رفته نگاه کرده میگه وقتی دست میگیرم خیلی بزرگه
فکر کنم بهترین انتخاب این باشه که 50 بزار رو پولش همون دیزایر برداره.

bibak_fa
15-12-2010, 21:16
سلام

اخه این کارا چیه
اگه اندرویید میخواهید پس دیگه ان900 چیه....!!!!!!!!!!

AC_POP
17-12-2010, 01:01
بودجه 450 هست منم بهش گفتم X10 برداره اما رفته نگاه کرده میگه وقتی دست میگیرم خیلی بزرگه
فکر کنم بهترین انتخاب این باشه که 50 بزار رو پولش همون دیزایر برداره.

منم نظرم دیزایر هست :20:

hoha881
17-12-2010, 12:12
به نظر منم dsire گزینه بهتری هست.
کلی رام داره و به طور رسمی براش اندروید 2.3 میاد.