PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستگاه های تصفیه آب

DavoodITE
14-12-2010, 15:34
درود:20:
دوستان ایا استفاده از دستگاه های تصفیه آب با توجه به این که بعد از مدتی در محفظشون باکتری تولید میشه باعث بیماری میشه ؟ ایا باکتری های تولید شده مضرند؟

Arash4484
29-12-2010, 15:48
با توجه به تست های سازمان‏های زیربط مثل FDA در آمریکا یا استاندارد ایران و... بعید میدونم یه همچین چیزی از نظرشون دور بمونه.
همچنین عمر کوتاه فیلترها اجازه رشد باکتری رو قاعدتن میگیره ،مگر اینکه دستگاه خارج از شرایط و عمر استانداردش مورد استفاده قرار بگیرند. یا کیفیت مورد نظر رو نداشته باشه.
ضمنن به نظر من بهرحال مضرات آب زیاد کلر خورده و پر گچ و املاح مضر و حتا در مناطقی چرب(بغلت وجود پمپاژها و موتورهای آب) و یا کم تصفیه شده ، خیلی بیشتر از ضرر احتمالی دستگاه‏های تصفیه آب هستش

کسی هست جواب سوال ایشون رو قطعی بدونه؟

Cleeev
29-12-2010, 16:10
گفتین دستگاه تصفیه آب

بعضی از اینا باعث میشن آب بو و مزه پلاستیک بگیره... چه راه حلی وجود داره و چه مدلایی هستن که واسه این مشکل فکری کردن...؟

بهترین برندای این دستگاها کدوما هستن و کجایین...؟

Life24
29-12-2010, 16:12
گفتین دستگاه تصفیه آب

بعضی از اینا باعث میشن آب بو و مزه پلاستیک بگیره... چه راه حلی وجود داره و چه مدلایی هستن که واسه این مشکل فکری کردن...؟

ما یکی گرفتیم این طوری نشده
البته 4 ماه بیشتر نیست شاید بعد ای نطور بشه رو نمیدونم
اما اون منبعش فلزی نیست که بو بگیره
ولی یارو میگفت جدید ترینش هست و خیلی تعریف داد والا ما که سر در نمیاوردیم :31:

Arash4484
29-12-2010, 17:39
گفتین دستگاه تصفیه آب

مدل های که امکان افزودن مواد معدنی دارند . مزه رو شبیه آب معدنی میکنند. و مزه بد آب خالص(شبیه آب مقطر)و.... رو از بین میبرند. غالب این مدلها بجز 3 فیلتر تصفیه 3 مرحله بیشتر از عادیها دارند که برای افزودنه.قیمتشون هم 2 برابره.(پس میشه 6 مرحله)
یه سری مدلها هستند که میگند آمریکایی ولی بخاطر تحریم پک تایوانند؟!قابل اطمینان نیستند....روشون هم فقط نوشته Pure Water بدون هیچ کاتالوگی...
یه مدل دیگه هم aQua هستش که ایتالیایی و تعریفش رو میدن...
من خودم اکثرن آب رو خریداری کردم،دوستان اگه مدل بهتری استفاده کردن معرفی کنند.

eMer@lD
29-12-2010, 18:02
سلام
لطف بفرمایید قبل از تهیه تاپیک یک جستجوی مختصر بفرمایید تا شاید براتون مفید واقع بشه و به جواب سوالتون برسید و یا با ادامه ی پست در تاپیک هایی که قبل بحث شده ، زمینه رو برای ارتقای سطح گسترش دهید.
خوب یا بد بودن دستگاه تصفیه اب خانگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تصفیه آب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد آلودگی آبها ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.