PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خوانده نشدن بوت سون !!!

Paradise_human
14-12-2010, 12:19
سلام دوستان ...
یکی از دوستام میخواد روی سیسمتمش سون نصب کنه .
ولی وقتی می خواد از بوت ویندوز رو نصب کنه بهش پیغام خراب بودن بوت رو میده و میگه نیمتونم بخونمش ولی وقتی سی دی XP رو میزازه و بوتشو run میکنه بدون هیچ مشکلی بوتشو اجرا میکنه .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
در ضمن اون بوت رو من رو سیستم خودم تست کردم هیچ مشکلی نداره ...
مادربرد دوستمم Abit هستش .

آنتی
15-12-2010, 00:03
تنها چیزی که به نظر میرسه اینه که درایو dvd rom فقط سی دی را میخونه و قادر به خوندن dvd نیست
چون xp بر روی Cd است و سون بر روی dvd
موفق باشید

Paradise_human
15-12-2010, 01:05
تنها چیزی که به نظر میرسه اینه که درایو dvd rom فقط سی دی را میخونه و قادر به خوندن dvd نیست
چون xp بر روی Cd است و سون بر روی dvd
موفق باشید
اون دو وی دی رایتر داره و از اونم سعی داره نصب کنه و قادر به خوندن دی وی دی هم هست.
فکر نمی کنم ربطی داشته باشه.

saeid 22
15-12-2010, 01:53
با یک ویندوز سون دیگر امتحان کن
من چندروز پیش میخواستم سون نصب کنم ولی از روی بوت اجرا نمیشد و از روی ویندوز میتونستم اجرا کنم که یک ویندوز سون دیگه از دوستام گرفتم راحت از طریق بوت ویندوز اجراع شد

joe_satriani
15-12-2010, 11:05
با سلام
البته مشكل از دي وي دي ويندوزتون هم ميتونه باشه

موفق باشيد.

Paradise_human
15-12-2010, 22:46
با یک ویندوز سون دیگر امتحان کن
من چندروز پیش میخواستم سون نصب کنم ولی از روی بوت اجرا نمیشد و از روی ویندوز میتونستم اجرا کنم که یک ویندوز سون دیگه از دوستام گرفتم راحت از طریق بوت ویندوز اجراع شد
یه ویندوز سون دیگه هم تست کردم همون مشکلو داره ...
به نظر شما در تنظیمات بوت مادربردش مشکلی وجود داره ؟؟

saeid 22
16-12-2010, 01:00
یه ویندوز سون دیگه هم تست کردم همون مشکلو داره ...
به نظر شما در تنظیمات بوت مادربردش مشکلی وجود داره ؟؟
به نظر من بایاس مادربورد را باید آپدیت کنی برو تو سایت مادربود و جدیدترین ورژنی که برای مادربودت اومده بگیر و مادربورد را آپدیت کن

Paradise_human
17-12-2010, 16:46
به نظر من بایاس مادربورد را باید آپدیت کنی برو تو سایت مادربود و جدیدترین ورژنی که برای مادربودت اومده بگیر و مادربورد را آپدیت کن
جواب نداد دوست عزیز