PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای پخش کردن ویندوز Xp در بین درایوها

aminmousavi86
15-05-2006, 18:17
با سلام خدمت دوستان؛
درايو C کامپیوترم با Windows XP اشغال شده؛ لطف کنید بفرمایید چگونه میشه ویندوز رو در بقیه درايوها پخش کرد؟

masoud908
15-05-2006, 21:13
هميچين كاري غير ممكنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاپتان هادی
16-05-2006, 01:58
با سلام خدمت دوستان؛
درايو C کامپیوترم با Windows XP اشغال شده؛ لطف کنید بفرمایید چگونه میشه ویندوز رو در بقیه درايوها پخش کرد؟
شما می تونید با پارتیشن مجیک پارتیشن بندی کامپیوترت رو عوض کنی و به حجم درایو C اضافه کنی

mammad81
16-05-2006, 02:14
سوالتون غلطه ولی اگر درایو c تون پر شده قبل از هر چیز system restore رو غیر فعالکنید و virtual memory رو هم به درایوی غیر از c انتقال بدید برنامه هایی رو هم که از این به بعد نصب کنید توی یک درایو دیگه بریزید

کاپتان هادی
16-05-2006, 02:31
سوالتون غلطه ولی اگر درایو c تون پر شده قبل از هر چیز system restore رو غیر فعالکنید و virtual memory رو هم به درایوی غیر از c انتقال بدید برنامه هایی رو هم که از این به بعد نصب کنید توی یک درایو دیگه بریزید
اصلا عاقلانه نیست که ادم بخاطر حجم کم درایوش بره و سیستم ریستور رو غیر فعال کنه بعد هم شما می تونید با تغییرات در رجیستری کاری کنید که وقتی سیستم شما خاموش می شه صفحات ذخیره شده در ویرچوال مموری هم حذف بشن بهتره حجم درایو سی رو افزایش بده

mammad81
16-05-2006, 02:53
اصلا عاقلانه نیست که ادم بخاطر حجم کم درایوش بره و سیستم ریستور رو غیر فعال کنه بعد هم شما می تونید با تغییرات در رجیستری کاری کنید که وقتی سیستم شما خاموش می شه صفحات ذخیره شده در ویرچوال مموری هم حذف بشن بهتره حجم درایو سی رو افزایش بده
من اینها رو در صورتی که بخواد همین ویندوزش رو حفظ کنه بهش گفتم در مورد پاک شدن ویرچوال مموری موقع خاموش شدن مشکل اینه که موقع کار باز هم درایو c رو اشغال میکنه و همون مشکل کمبود جا پیش میاد که اگر به یه درایو دیگه منتقلش کنه هیچ مشکلی پیش نمیاره براش ضمنا اینم الان یادم اومد که اگر باز هم جا کم داره در صورتی که از hibernate استفاده نمیکنه میتونه اون رو هم غیر فعال کنه

کاپتان هادی
17-05-2006, 00:11
من اینها رو در صورتی که بخواد همین ویندوزش رو حفظ کنه بهش گفتم در مورد پاک شدن ویرچوال مموری موقع خاموش شدن مشکل اینه که موقع کار باز هم درایو c رو اشغال میکنه و همون مشکل کمبود جا پیش میاد که اگر به یه درایو دیگه منتقلش کنه هیچ مشکلی پیش نمیاره براش ضمنا اینم الان یادم اومد که اگر باز هم جا کم داره در صورتی که از hibernate استفاده نمیکنه میتونه اون رو هم غیر فعال کنه
عزیزم می تونه با پارتیشن مجیک بدون تغییر ویندوز اندازه درایوهاش رو تغییر بده

zendegi
17-05-2006, 20:36
به نظر من هم بهترين راه استفاده از پارتیشن مجیک هستش.........

mohammad hamed
17-05-2006, 21:12
درسته با پارتيشن مجيك مي توني به راحتي مشكلت رو حل كني
موفق باشيد

Satrikon
18-05-2006, 01:28
با غير فعال كردن stand by or refresh نيز حجم قابل توجهي سيو ميشود.

you_veh
19-05-2006, 19:27
با پارتيشن مجيك مشكلت حله.كار ديگه نكن به درد سرش نمي ارزه.

castilla_ht
19-05-2006, 20:19
سلام
به نظر من مسير my document رو از c به d تغییر بده
بستگی به حجمش از فضای c ت ازاد می شه
قربونت
حامد