PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی کنید لطفا : دیزایر یا مایلستون ؟

Nigro
13-12-2010, 12:08
سلام به همه دوستان .

حدودا 2ماه هست که میخوام یه آندروید بگیرم اکثر تاپیک ها رو خوندم ولی بازم دو دلم ممنون میشم بیشتر

راهنماییم کنید .

fire159
14-12-2010, 13:15
این بستگی به نیازهاتون هست که کدوم گوشی رو انتخاب کنین .
هر دو مدل از بهترینهای آندرویدی هستن و از دو کلاس مختلف . یکی کیبرد دار و یکی نه !

Nigro
14-12-2010, 14:18
از لحاظ پشتیبانی و آپدیت ها و برنامه ها کدومش رو پیشنهاد میکنید ؟ با توجه به اینکه الان مایلستون 2 هم اومده بازم موتو از

مایلستون قبلی پشتیبانی میکنه ؟

aRThaS_08
14-12-2010, 14:35
من اگه بودم دیزایر میگرفتم!

پشتیبانی htc در زمینه آندروید خیلی بهتره از موتو!

حتی ارزون ترین آندرویدی های htc هم الان آپدیت فرویو براشون اومده اما مایلستون 3ماه دیگه!

اگر کیبرد برات مهم هست که مایلستون، اما بطور کل دیزایر بهتره!

AMIRICE
14-12-2010, 19:04
100% دیزایر و اصلا شک نکن

meisam317
14-12-2010, 21:37
دیزایر هم کیبردار هستش . desire z کیبرد داره . میگن که باطری دیزایر ضعیف هستش . بازی های مایلستون بهتره . برنامه هم دیزایر خوبه
یه تاپیک تو موبایلستان هستش . اونم شما زدین ؟ همین مقایسه دیازیر و مایلستون هستش ؟

Atropates
14-12-2010, 23:26
شما چقدر بودجه در نظر گرفتید؟ بیشتر برا چه کار هایی گوشی رو می خواید ؟

فقط بین این دو تا اگه قرار باشه انتخاب کنیم دیزایر گزینه ی بهتری ه

Nigro
15-12-2010, 00:48
ممنون از راهنمایی های همتون . امروز رفتم دیزایر معمولی بگیرم که در کمال ناباوری دیزایر زد گرفتم . دیگه خسته شده بودم 2ماهه هی میگم اینو بگیرم یا اونو بگیرم اگه میخوام انقدر هزینه کنم پس چرا اصلا یه چیز دیگه نگیرم ؟ خلاصه دلو زدم به دریا یه دیزایر زد گرفتم 720 . فعلا که مشکلی پیش نیومده همه چی آرومه :46:.

البته اولین تجربه آندرویدیم هست تا بفهمم چی به چیه طول بکشه فکر کنم

یه تاپیک تو موبایلستان هستش . اونم شما زدین ؟ همین مقایسه دیازیر و مایلستون هستش ؟

نه رفیق من همین یه تاپیک رو زدم .

aRThaS_08
15-12-2010, 01:04
بازی های مایلستون بهتره . برنامه هم دیزایر خوبه
این 2تا هرجفتشون اندرویدی اَن =))

هرچی برا این هست برا اونم هست!

AMIRICE
15-12-2010, 01:17
ممنون از راهنمایی های همتون . امروز رفتم دیزایر معمولی بگیرم که در کمال ناباوری دیزایر زد گرفتم . دیگه خسته شده بودم 2ماهه هی میگم اینو بگیرم یا اونو بگیرم اگه میخوام انقدر هزینه کنم پس چرا اصلا یه چیز دیگه نگیرم ؟ خلاصه دلو زدم به دریا یه دیزایر زد گرفتم 720 . فعلا که مشکلی پیش نیومده همه چی آرومه :46:.

البته اولین تجربه آندرویدیم هست تا بفهمم چی به چیه طول بکشه فکر کنم

نه رفیق من همین یه تاپیک رو زدم .

مبارکتون باشه :11:
دیزایر زد بدنش فکر کنم استیله و خیلی خوشگل تره

Nigro
15-12-2010, 09:35
مبارکتون باشه :11:
دیزایر زد بدنش فکر کنم استیله و خیلی خوشگل تره

ممنون :11:

بله استیله ، راستش من عکساشو که دیده بودم زیاد ازش خوشم نیومد ولی وقتی گرفتمش دستم کلا نظرم عوض شد .

amin7459
15-12-2010, 10:33
شک نکن که راهی که میری درسته

bibak_fa
17-12-2010, 23:37
سلام به همه دوستان .

حدودا 2ماه هست که میخوام یه آندروید بگیرم اکثر تاپیک ها رو خوندم ولی بازم دو دلم ممنون میشم بیشتر

راهنماییم کنید .
به نظره من دیزایر میتونه گزینه ی مناسب تری باشه
یکی از بهترین اندرویید ها میباشد

fire159
21-12-2010, 10:20
من اگه بودم دیزایر میگرفتم!

پشتیبانی htc در زمینه آندروید خیلی بهتره از موتو!

حتی ارزون ترین آندرویدی های htc هم الان آپدیت فرویو براشون اومده اما مایلستون 3ماه دیگه!

اگر کیبرد برات مهم هست که مایلستون، اما بطور کل دیزایر بهتره!

دوست عزیز میلستون بعد از نکسوس اولین گوشی بود که به فرویو آپدیت شد و پشتیبانی موتورولا از این گوشی خیلی بالاست

از لحاظ پشتیبانی و آپدیت ها و برنامه ها کدومش رو پیشنهاد میکنید ؟ با توجه به اینکه الان مایلستون 2 هم اومده بازم موتو از

مایلستون قبلی پشتیبانی میکنه ؟

میلستون الان هر روز داره یه آپدیت جدید میگیره و تا 2.2.1 هم بالا رفته و از موتورولا بعید نیست که 2.3 رو هم روش اجرا کنه