PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخیص لپتاپ از روی ریزولیشن !

ashkan 261
13-12-2010, 01:42
سلام

من یه سری اطلاعات از فرد مورد نظرم دراوردم ، شهر و تلفن و IP نوع مرورگر و ویندوز . غیره ( از سیستم آماری سایت )

میخواستم ببینم با یک لپتاپ HP مدلشو نمیدونم میشه چنین ریزولیشنی داشت ؟ 1600x900

kiuq
13-12-2010, 02:04
سلام...
مدلهای موجود hp با این رزولوشین من ندیدم..
رزولوشین اکثریت 738*1366 هستش

javadgorgani
13-12-2010, 02:31
سلام

من یه سری اطلاعات از فرد مورد نظرم دراوردم ، شهر و تلفن و IP نوع مرورگر و ویندوز . غیره ( از سیستم آماری سایت )

میخواستم ببینم با یک لپتاپ HP مدلشو نمیدونم میشه چنین ریزولیشنی داشت ؟ 1600x900 میدونم که با هر کامپیوتری میشه این ریزولیشن رو داشت .... یا هر ریزولیشن دیگه ای ولی خوب بعضی ریزولیشن ها در برخی مانیتور ها خیلی خوب عمل میکنه که شاید در مانیتور دیگه اینجور نباشه ، کمتر کسی میاد داخل سایتم که ریزولیشن مانیتورش این باشه

قبلا ویندوز این کاربر XP بوده الان نوشته ویستا ولی بخاطر هسته مشابه ویستا و 7 ممکنه سیستم آماری ویندوز سون رو ویستا تشخیص بده برای همین من شک دارم که این همون کاربره یا نه و میخوام با کنار هم چیدن جزئ جزئ داده هایی که به دست اوردم تشخیص هویت بدم ....

لطفا نگید که این سوال عجیبیه یا احمقانس یا هر چیزی من از سوالات احمقانه تر ازین هم به نتیجه های خوبی برای شناسایی افراد رسیدم ...
این رزولوشن برای 16.4 اینچ هست مثل لپ تاپ من .HP رو نمیدونم ولی لپ تاپ های سری FW سونی وایوو این رزولوشن رو دارند .
مثلا FW490 jbb البته الان سری FW490 ، دیگه نیست و Discontinue شده ولی FW 590 هست که مشابه هست هیچ فرقی نمیکنه .