PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیلم برداری برای محیط کم نور تا 2 میلیون ؟

mm45
12-12-2010, 11:28
سلام به همه دوستان

فکر کنم تاپیک قبلیم جوابش یکم سخت بود !

آخه کسی کمکی نکرد .

یه سوال دیگه : یه دوربین فیلم برداری برای فیلم بردارا ی برای مجالس که نور کم هست مثل مجالس عزاداری که تو محیط کم نور است و تاریک معمولا نیاز است .

به نظرتون xr550 سونی جوابگوی نیازم است ؟؟ چی پیشنهاد میکنید ؟ تا 2 میلیون تومان .:11:

vvc
12-12-2010, 12:53
دوربینهای فیلمبرداری در نور کم دمعمولا مشکل دارند
حتی این مدلهای جدید که فول اچ دی هم هستن که به نور بیشتری احتیاج دارن
بعید میدونم مدل خواصی باشه که برای تو نور کم هم مثل جای پر نور فیلمبرداری کنه :5:

Pedram_IR
12-12-2010, 17:43
این سه تا دوربین می تونن انتخابای مناسبی باشن، البته اگر برای فیلمبرداری از مجالس به صورت حرفه ای و شغلی بخوای هزینه کنی باید دوربین های حدود 3 ملیونی رو مد نظر قرار بدی ولی برای مجالس شخصی این سه گزینه بسیار مناسبن که پیشنهاد می کنم حتما توضیحاتی رو که دربارشون داده شده به خصوص کامنت ها رو کامل بخونی.

1- سونی HXR-MC50 که تازه اومده و ممکنه به سختی پیدا بشه و قیمتش حدودای 1.800 هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2-سونی NEX-VG10 که فکر کنم کمی از 2 میلیون بیشتر باشه

3- پاناسونیک HS700 که مدتهاست در رده اول از نظر کیفیت قرار داره و حدود 1.400 هستش (البته این دوربین فقط با سایز فول اچ دی فیلمبرداری می کنه و برای دیدن تصاویرش به صورت فول اسکرین باید تلویزیون فول اچ دی داشته باشین در مورد دوربین سونی در این زمینه اطلاعی ندارم)

mm45
12-12-2010, 18:33
این سه تا دوربین می تونن انتخابای مناسبی باشن، البته اگر برای فیلمبرداری از مجالس به صورت حرفه ای و شغلی بخوای هزینه کنی باید دوربین های حدود 3 ملیونی رو مد نظر قرار بدی ولی برای مجالس شخصی این سه گزینه بسیار مناسبن که پیشنهاد می کنم حتما توضیحاتی رو که دربارشون داده شده به خصوص کامنت ها رو کامل بخونی.

1- سونی HXR-MC50 که تازه اومده و ممکنه به سختی پیدا بشه و قیمتش حدودای 1.800 هستش

2-سونی NEX-VG10 که فکر کنم کمی از 2 میلیون بیشتر باشه

3- پاناسونیک HS700 که مدتهاست در رده اول از نظر کیفیت قرار داره و حدود 1.400 هستش (البته این دوربین فقط با سایز فول اچ دی فیلمبرداری می کنه و برای دیدن تصاویرش به صورت فول اسکرین باید تلویزیون فول اچ دی داشته باشین در مورد دوربین سونی در این زمینه اطلاعی ندارم)

سلام
ممنون دوست من
باور کن اگه میشد دکمه ی تشکر را 14 بار بزنی حتما میزدم :دی

یه سوال سایتی و یا مکانی را سراغ نداری بشه ازش این مدل ها را خرید کرد :11::11:

Pedram_IR
12-12-2010, 21:13
سلام
ممنون دوست من
باور کن اگه میشد دکمه ی تشکر را 14 بار بزنی حتما میزدم :دی

یه سوال سایتی و یا مکانی را سراغ نداری بشه ازش این مدل ها را خرید کرد :11::11:
خواهش می کنم دوست عزیز.
SONY HXR-MC50

SONY NEX-VG10

Panasonic HS 700

البته قیمت پاناسونیک در این سایت خیلی بالاست، من این دوربین رو 1.440 از اهواز خریدم ولی در سایت 1.518 قیمت داده، قیمت دوربینهای سونی دستم نیست که بگم گرونه یا ارزون، در هر صورت من پیشنهاد نمی کنم که به صورت اینترنتی خرید کنی یا اگرخرید می کنی به این صورت باشه که اول دوربین رو تحویل بگیری و بعد پولش رو به مامور پست بدی تا دوربین رو مطمئن بشی که پلمپ تحویل می گیری. شما اگر به نمایندگی پاناسونیک یا سونی در شهرتون مراجعه کنی اگر هم نداشته باشن یه بیعانه ازتون می گیرن و دوربین رو از تهران سفارش می دن، اینطوری مطمئن تر هم هست. دو مورد دیگه هم که هست موقع خرید هم به وزن دوربین هم به میزان حافظه هم دقت کن مثلا وزن SONY NEX-VG10 حدود 1300 گرم هست درباره حافظه هم حافظه hs700 هاردیسکی و 240 گیگابایت هستش ولی دوربین های سونی مموری کارت می خورن که فکر می کنم کارت حافظه همراهشون 32 گیگ باشه و در این دوربین ها باید از کارت حافظه خیلی عالی استفاده کنی که قیمت بسیار بالایی دارن، چون ممکنه این مقدار حافظه جوابگوی کار شما نباشه و مجبور بشی که کارت حافظه جدا هم تهیه کنی.