PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vivaz pixon12

mmm1366
11-12-2010, 22:29
با سلام خدمت دوستان
من قصد خريد يكي از دو گوشي رو دارم.بيشترين اهميت برام دوربينه و ميدونو كه پيكسون از نظر عكاسي از ويواز بهتره و در مورد فيلمبرداري عكسش صادقه.ايا عكاسي ويواز هم در حد خوبي است با توجه به اينكه فلش زنون نداره؟.نبود پوشش لنز در ويواز باعث نميشه كه در طولاني مدت روي كيفيتش تاثير بزاره؟.سيستم عامل به چه دردي ميخوره با توجه به اينكه پيكسون جاواست0؟بيشترين دليلي كه در خريد پيكسون ترديد دارم به خاطر باتري ضعيف و شناجت كم از برند سامسونگه و ايا اين برند قابل اطمينانه در مقابل اريكسون است؟
اگر كسي اين گوشي رو داره در مورد مقدار دوام باتري جواب بده
اگر مدلهاي ديگري است كه داراي موارد بالا باشد لطف كنيد
ممنون

golmohammadi
11-12-2010, 23:25
با سلام خدمت دوستان
من قصد خريد يكي از دو گوشي رو دارم.بيشترين اهميت برام دوربينه و ميدونو كه پيكسون از نظر عكاسي از ويواز بهتره و در مورد فيلمبرداري عكسش صادقه.ايا عكاسي ويواز هم در حد خوبي است با توجه به اينكه فلش زنون نداره؟.نبود پوشش لنز در ويواز باعث نميشه كه در طولاني مدت روي كيفيتش تاثير بزاره؟.سيستم عامل به چه دردي ميخوره با توجه به اينكه پيكسون جاواست0؟بيشترين دليلي كه در خريد پيكسون ترديد دارم به خاطر باتري ضعيف و شناجت كم از برند سامسونگه و ايا اين برند قابل اطمينانه در مقابل اريكسون است؟
اگر كسي اين گوشي رو داره در مورد مقدار دوام باتري جواب بده
اگر مدلهاي ديگري است كه داراي موارد بالا باشد لطف كنيد
ممنون

خب اگه کاربردت فقط دوربین هست پیکسون بگیر تمومش کن
البته اگه بودجه زیادی دشاته باشی گزینه هایی بهتر از پیکسون وجود داره
البته فبلمبرداری ویواز خیلی بهتر از پیکسون هست (قویترین در بین گوشیها)
نبود محافظ لنز باعث میشه هر وقت که خواستی عکس بگیری شیشه را تمیز کنی تا کثیف نباشه
اگه باطری پیکسون ضعیفه در عوض باطری ساتیو عالیه
در ضمن گوشیهای جاوا چون سیستم عاملی ندارند برنامه و بازیهای خوب کمتر براشون یافت میشه
در گوشیهای دارای سیستم عامل قضیه فرق میکنه

LiverBarca
11-12-2010, 23:35
پیکسون 12 بهتره به نظر من....

mmm1366
12-12-2010, 00:36
جوابتون دوپهلو بود.ما از خير عكاسي عالي گذشتيم.دوست عزيز حالا شما مدلي معرفي كنيد كه داراي عكاسي خوب و فيلمبرداريش هم بد نباشه و امكانات خوب هم داشته باشه.گوشي قبليم k800 بود حداقل عكاسيش از اون بدتر نباشه.تا 300
.به نظر شما ايا ساتيو به قيمت 350 هم ميرسه تا كي؟

گرافيكار
12-12-2010, 00:52
پيكسون از نظر دوربين خيلي بهتره
فيلمبرداريشم بهتر از ويواز هست
فيلمبرداريش در مقايسه با عكساي خودش كيفيت پايينتري داره
نه در مقايسه با ويواز

hasanmotori
12-12-2010, 13:03
البته فبلمبرداری ویواز خیلی بهتر از پیکسون هست (قویترین در بین گوشیها)

گلکسی و ویو hd 30 فریم میگیرن با بیت ریت حدود 2 برابر ویواز نمیدونم چجوریه ویواز قویترین در بین گوشیهاست !!
ان8 هم از ویواز بهتره

mmm1366
12-12-2010, 19:17
من جوابمو نگرفتم.داشتن سيستم عامل كجاها به دردميخوره اخه من تاحالا گوشي با سيستم عامل كارنكردم

bibak_fa
13-12-2010, 11:44
پيكسون از نظر دوربين خيلي بهتره
فيلمبرداريشم بهتر از ويواز هست
فيلمبرداريش در مقايسه با عكساي خودش كيفيت پايينتري داره
نه در مقايسه با ويواز
ویواز اچ دی فیلم میگری در نتیجه از پیکسون بهتره.

به نظره من این دوستمون اگه فقط با گوشی زنگ میزنن و نهایتن چند تا عکس میگیرن پیکسون بهتره در غیر این صورت ویواز بهتره دلیلشم داشتن سیستم عامل و در نتیجه کارایی بالاتر