PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال کوچیک در مورد امنیت بانک اطلاعات توی برنامه نویسی

samadsam
11-12-2010, 11:58
سلام
ببخشید یه برنامه یا #c نوشتم می خوام کسی نتونه به پایگاه داده برنامه که با اکسس هست دسترسی داشته باشه می خواستم بدونم بهترین راه چیه؟(جز رمز گذاری که کمتر از دقیقه پیدا میشه) میشه اتچ کرد یعنی ضمیمه فایل اجرایی یا اطلاعات رو به کد تبدیل کرد ممنونم
:11:

anvar.net
11-12-2010, 23:18
بهترین راه اینه که کل اطلاعات یا حداقل اطلاعات اصلی موجود در بانک رو انکریپت کنی, بعد هم زمان فراخوانی اطلاعات و استفاده در خود برنامه اصلی اونها رو دکریپت کنی ... البته اگه اطلاعات زیاد هستند ممکنه سرعت رو شدیدا بیاره پایین (بویژه در سیستم های معمولی)

samadsam
12-12-2010, 12:58
بهترین راه اینه که کل اطلاعات یا حداقل اطلاعات اصلی موجود در بانک رو انکریپت کنی, بعد هم زمان فراخوانی اطلاعات و استفاده در خود برنامه اصلی اونها رو دکریپت کنی ... البته اگه اطلاعات زیاد هستند ممکنه سرعت رو شدیدا بیاره پایین (بویژه در سیستم های معمولی)

ممنونم ولی همینجورش هم c# سرعتش نسبت به همه ی برنامه ها پایینتره چه برسه به رمز گذاری نمیشه از یه راهی فایل رو به پروژه اتچ (ضمیمه) کرد یعنی فایل قابل رویت نباشه روی برنامه exe باشه ممنونم :11:

anvar.net
12-12-2010, 16:11
واسه اتچ کردن به فایل , من مطمئن نیستم که بشه همچنین کاری کرد. البته این هم باید مد نظرت باشه که برنامه های دات با برنامه های باینری معمولی تفاوت هایی دارند ................ در بخش کرکینگ و -- همین انجمن مطرح کنید شاید جواب بدرد بخوری بهت بدند.

samadsam
13-12-2010, 13:07
واسه اتچ کردن به فایل , من مطمئن نیستم که بشه همچنین کاری کرد. البته این هم باید مد نظرت باشه که برنامه های دات با برنامه های باینری معمولی تفاوت هایی دارند ................ در بخش کرکینگ و -- همین انجمن مطرح کنید شاید جواب بدرد بخوری بهت بدند.
ممنونم
سوالم در رابطه با برنامه نویسی c# بود اگه نشه خیلی مزخرفه اتچ باید شه :devil: خودم یه فایل اکسس دارم که هنگاه باز کردنش اطلاعاتش به صورت کد در می یاد...

anvar.net
13-12-2010, 13:55
خودم یه فایل اکسس دارم که هنگاه باز کردنش اطلاعاتش به صورت کد در می یاد..

خوب این چه ربطی به اتچ کردن داره , اینها دو تا مقوله جدا هستند. برداشت من از اتچ کردن اینه که شما پایگاه داده اکسس رو در لفاف برنامه Exe قرار بدید و یک فایل واحد داشته باشیم (واسه همین گفتم که به تالار کرک و ... مراجعه کنید)

اگه منظورت اینه که اطلاعات داخلش رو کد کنید خوب من تو جواب اولم هم همین رو گفته بودم (انکریپت - دکریپت)

samadsam
21-12-2010, 09:57
خوب این چه ربطی به اتچ کردن داره , اینها دو تا مقوله جدا هستند. برداشت من از اتچ کردن اینه که شما پایگاه داده اکسس رو در لفاف برنامه Exe قرار بدید و یک فایل واحد داشته باشیم (واسه همین گفتم که به تالار کرک و ... مراجعه کنید)

اگه منظورت اینه که اطلاعات داخلش رو کد کنید خوب من تو جواب اولم هم همین رو گفته بودم (انکریپت - دکریپت)
دوست عزیز ولی این سوال ربطی به تالار[ کرک...] نداره .
شما خودتون اگه بخواین فایل اکسس رو قابل دسترسی برا افراد عمومی کنید چه راهی رو پیشنهاد می دید؟