PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اجرای هر گونه زیرنویس در 7

nima_goodboy41
11-12-2010, 00:13
سلام من به تازگی ویندوز 7 رو روی دستگاهم نصب کردم و این بار هیچ نوع زیرنویس اعم از srt .sub.idx ,..رو نشون نمیده چه فارسی چه انگلیسی تمامی تنظیمات مربوط به regional languge هم چک کردم قبلا این مشکل را بازیرنویس فارسی داشتم که حل می شد اما ایندفعه هیچ نوع زیر نویسی رو نشون نمیده نه فارسی نه انگلیسی نه با codec نه باkm نه با هیچ برنامه دیگری اگه میتونید کمک کنید ممنون

ebicross
11-12-2010, 08:35
سلام
به انجمنهای P30world خوش آمدید :11:

این خیلی عجیبه که هیچ زیرنویسی نمایش داده نشه. معمولا این مشکل با زیرنویسهای فارسی هستش.
در تنظیمات Windows Media Player در سربرگ DVD گزینه ی Advanced اگر اضافه شده باز کنید و قسمت Subtitle رو علامت بزنید و تنظیمات رو ذخیره کنید. با WMP تست کنید ببینید زیر نویس اضافه میشه یا نه؟
دقیقا چه کدکهایی نصب کردین و از چه پلیرهایی استفاده کردین؟ K-Lite هم جواب نداد؟

ebicross
11-12-2010, 22:09
بهتره از مدیا پلیر های دیگه استفاده کنی مثل km player

سلام من به تازگی ویندوز 7 رو روی دستگاهم نصب کردم و این بار هیچ نوع زیرنویس اعم از srt .sub.idx ,..رو نشون نمیده چه فارسی چه انگلیسی تمامی تنظیمات مربوط به regional languge هم چک کردم قبلا این مشکل را بازیرنویس فارسی داشتم که حل می شد اما ایندفعه هیچ نوع زیر نویسی رو نشون نمیده نه فارسی نه انگلیسی نه با codec نه باkm نه با هیچ برنامه دیگری اگه میتونید کمک کنید ممنون

صرفا با خوندن عنوان تاپیک جواب سوال ندین. :13:

دوست عزیز این ابزار رو نصب کنید.
فکر میکنم مشکلتون رو حل کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emraneb
13-11-2011, 13:42
سلام منم با ایت مشکل روبرو شدم موندم باید چی کار کنم
زیرنویس ها با WMediaPlayer کار میکنه ولی با بقیه مثل Kmplayer نه!!!؟
کمکم کنید؟؟؟؟؟!