PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : legend یا aria ؟

Delkook
10-12-2010, 21:45
سلام دوستان...
من بین این دو گوشی گیر کردم! صدای اسپیکر لجند فکر میکنم بهتر و بلندتر باشه اما دوربین آریا بهتر هست البته فلاش نداره.. لجند amoled هست اما آریا TFT ..
هر دوتاشون هم گوشیهای خوشگل و خیلی خوبی هستن ولی دیزاین آریا خیلی ساده و شیک هست.. اچ تی سی دیزایر هم هست ولی یکم با قیافش مشکل دارم!:20: وگرنه اختلاف قیمت کمی داره با اینها..

نظر شما چیه؟

aRThaS_08
11-12-2010, 00:50
اگه دیزایر میتونید که دیزایر مسلمن خیلی بهتره! قیافشم نسبتن خوبه ها!

اما بین آریا و لجند، لجند رو پیشنهاد میکنم! من خودم داشتم لجند اما اینکه کیبرد نداشت و من هم زیاد اس ام اس میزدم وادارم کرد که عوضش کنم! بسیار گوشی خوبیه!

Delkook
11-12-2010, 07:34
ممنون.. اینجور که فهمیدم لجند و آریا به دلیل رزولوشن پایین تو اجرای نرم افزارها محدودیت دارن درسته؟ این مسئله خیلی به چشم میاد؟

گرافيكار
11-12-2010, 11:26
بله محدوديت دارن
اگه بتونيد يه خورده بزارين روي پولتون و ديزاير بگيرين خيلي بهتره
ديزاير صفحه بزرگتري داره كه اينترنت و فيلم و بازي توش خيلي بهتره
صفحه باكيفيت تري داره با رزوليشن بالا
پردازنده قدرتمندتري داره
به خاطر قيافه بيخيال يه گوشي بهتر نشو
دو روز بعد گوشيت عادي ميشه برات ميمونه امكاناتش

Delkook
11-12-2010, 14:05
ممنون گرافیکار جان.. مشکل پولی ندارم مشکل اینه که همه گوشیهای گرون رو بالا پایین کردم اما چیزی که با خواسته های من مطابقت داشته باشه پیدا نکردم! یکی اینکه خیلی بزرگ نباشه حد اکثر 4 اینچ.. کیفیت ساخت خوب داشته باشه.. اسپیکر یا دوربین خوب داشته باشه.. سیستم عامل خوبی هم داشته باشه.. خوشگل باشه.. واسه همین legend و aria رو انتخاب کردم البته سامسونگ ویو هم اومد تو لیست که فعلا حذف شده به خاطر سیستم عامل ضعیف تر و خوشگل تر بودن htc !:rolleye:

fire159
12-12-2010, 12:54
ممنون گرافیکار جان.. مشکل پولی ندارم مشکل اینه که همه گوشیهای گرون رو بالا پایین کردم اما چیزی که با خواسته های من مطابقت داشته باشه پیدا نکردم! یکی اینکه خیلی بزرگ نباشه حد اکثر 4 اینچ.. کیفیت ساخت خوب داشته باشه.. اسپیکر یا دوربین خوب داشته باشه.. سیستم عامل خوبی هم داشته باشه.. خوشگل باشه.. واسه همین legend و aria رو انتخاب کردم البته سامسونگ ویو هم اومد تو لیست که فعلا حذف شده به خاطر سیستم عامل ضعیف تر و خوشگل تر بودن htc !:rolleye:

miletone xt720 -- backflip

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Delkook
13-12-2010, 15:07
ممنون.. ولی چرا طراحی گوشیهای موتورولا اینجوریه؟ یا ضمخته یا عجیب غریب!:) حیفه چون مشخصاتشون عالیه کاش یکم تو طراحی ظرافت بیشتری به خرج میدادن!

aRThaS_08
13-12-2010, 15:57
طراحیش حرف نداره!

طیفی که رنگهای روی گوشی ایجاد میکنه توی هیچ گوشی دیگه ای نیست!

Delkook
14-12-2010, 01:10
طراحیش حرف نداره!

طیفی که رنگهای روی گوشی ایجاد میکنه توی هیچ گوشی دیگه ای نیست!

منظور من بیشتر گوشیهای رده بالای موتورولا بود مثل مایلستون و xt ها و ...

بگذریم.. همه گوشیها رو بالا پایین کردم و نهایتا انتخابم htc desire شد!:20: به احتمال زیاد فردا به یکی از آشناها میگم همین گوشی رو برام بیاره.. قیافشم بد نیست!:) کیفیت ساختش هم جای بحث نداره.. کلا نسبت به قیمتش گوشی فوق العاده ای هست! از دوستانی هم که نظر دادن خیلی ممنونم..:40:

fire159
14-12-2010, 13:53
ممنون.. ولی چرا طراحی گوشیهای موتورولا اینجوریه؟ یا ضمخته یا عجیب غریب!:) حیفه چون مشخصاتشون عالیه کاش یکم تو طراحی ظرافت بیشتری به خرج میدادن!
!!!
اتفاقا" همه تو کف طراحی گوشی های موتورلا هستن .چون با همه فرق داره . مثلا " همین xt ها و بکفلیپ و فلیپ اوت بی نظیرن در طراحی . اما اکثر برندهای دیگه گوشیهاشون یک دیزاین رو دارن
و باید بدونی که موتورولا تو ساخت گوشی های نازک همیشه رکورد دار بوده

به هر حال گوشی جدیدت مبارکت باشه :20:

Delkook
14-12-2010, 14:09
fire جان به نظر من گوشیهای موتو بیشتر سری مایلستون طراحی همه پسندی ندارن و زیبایی آیفون یا گوشیهای htc رو ندارن البته نه اینکه زشت باشن.. به هر حال سلیقه شخصی هست.

در ضمن گوشی htc desire خریداری شد و بعد از ظهر میرسه به دستم!:rolleye: ما هم از دردسر انتخاب گوشی راحت شدیم! خیلی دوست دارم از نزدیک سرعت فوق العاده این گوشی رو تجربه کنم!:31:

بابت تبریک هم خیلی ممنون فایر جان.