PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی خیلی فوری به کمکتون نیازمندم

hjoooker
10-12-2010, 15:38
سلام دوستان عزیز!من یه پشت ککوری هستم که بنا به دلایلی تصمیم گرفتم تازه درس به خونم هرچی هم سال های قبل خوندم از یادم رفته میخوام شما کمکم کنید بهترین کتاب های کمک اموزشی با توضیحات روان و بهترین کتاب های تست بازار رو بهم بگید!:46:خیلی خیلی فوری به کمکتون نیازمندم

hasti rs
10-12-2010, 18:14
برو اینجا هر هفته نظر سنجی یه درس رو میزارن تو انتخاب کتاب کمکت میکنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا هم مطرح کنی سوالتو بد نیس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا هم بچه های کنکوری هستن و اگه سوالی داشته باشی جواب میدن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ALt3rnA
10-12-2010, 18:22
من برات آرزوی موفقیت دارم .
کتابای خوب رو تو لینکی که دوستمون دادن میتونی ببینی
سوالی هم داشتی بچه ها تو تاپیک کنکور هستن
فقط من یه توصیه میکنم بهت
اگه میخوای نتیجه ی خوب بگیری مهم هوش و پایه نیست . شاید مهم باشن یه مقدار ولی درصدش خیلی کمتره از چیزی که به نظر میاد
مهم اینه که شما با انگیزه شروع کنی ... زحمت زیادی بکشی و هیچوقت تحت هیچ شرایطی تسلیم نشی . اگه یه روز خسته شدی باید به این فکر کنی بقیه هم خسته شدن و کسی نتیجه میگیره که این سختیو به جون بخره و ساعت مطالعش نیاد پایین
میدونم سخته ! اما راه منطقیش همینه ... سختیا رو تحمل کن ... شل کن سفت کن تو کارت نباشه ! اینکه روزی 4 ساعت یکنواخت تا آخر سال بخونی 100 مرتبه بهتره ازین که ترم اول روزی 10 ساعت بخونی بعد یهو خسته شی بشه 3 ساعت !
مهمترین شانس جلو افتادن شما ایام تعطیله ! پس تعطیلی ها و جمعه ها رو نری درس نخونی به بهانه ی خستگی در کردن !
جوری با علاقه بخون که خسته نشی اصلا
عید رو هم نه به اندازه ی 15 روز ... که به اندازه ی 2-3 ماه ازش استفاده کن

hjoooker
10-12-2010, 20:15
دوستان گلم از همدردی و احساس محبت شما واقعا ممنون!hasti rs جان ممنونم و همین طور ازG4meH4ker جان!برحال هرکس تونست کمکی بده هم تو این تاپیک هم در تاپیک های دیگه من ازش ممنون میشم :46: