PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فعال کردن Gprs ایرانسل !

shadmehrshadow1
10-12-2010, 15:31
سلام
من می خوام gprs ایرانسل رو فعال کنم ولی پیغام زیر رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یعنی کاریش نمیکرد . خیلی باید منتظر بمونم .
راستی اینکه میگن ایرانسل طرح های gprs رو غیر فعال کرده راسته ؟ همون طرح هایی که مثل بسته های رویایی همراه اول هست رو میگم
برای فعال کردن Gprs کد زیر رو میزنم درسته ؟

shadmehrshadow1
12-12-2010, 15:19
کسی نمیدونه ؟

behroz3666
12-12-2010, 17:17
فعلا جمعش کردن
تا اول دی احتمالا!!
ما خودمون هم الان یه هفتس تو کفیم:41:

nimayi
26-01-2011, 01:28
سلام
من می خوام gprs ایرانسل رو فعال کنم ولی پیغام زیر رو میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیعنی کاریش نمیکرد . خیلی باید منتظر بمونم .
راستی اینکه میگن ایرانسل طرح های gprs رو غیر فعال کرده راسته ؟ همون طرح هایی که مثل بسته های رویایی همراه اول هست رو میگم

برای فعال کردن Gprs کد زیر رو میزنم درسته ؟

برای فعال کردن gprs به 700 زنگ بزن و بعد 3 و6 رو بزن
بسته های gprs هنوز هست

ZEDEHAL DEGE
05-04-2011, 11:53
سیمم ایرانسله.بسته یک ماهه gprs
یک روز طول کشیده هنو وصل نشده 10 تومن از حسابم کم کرده پیام تایید نیومده حسابمو مسدود کرده نمیتونم دیگه جایی زنگ بزنم وقتی هم میخوام برم اینترنت میگه اتصال انجام نشد تنظیمها را بررسی کنید و در صورت ادامه داشتن مشکل با مسئول شبکه تماس بگیرید.رفتم تعمیرات موبایل میگن باید بری نمایندگی ایرانسل میرم نمایندگی میگه باید بری برنامه نصب کنا میرم اونجا میگه باید بری نمایندگی ایرانسل میرم نمایندگی میگه مشکل شبکته 10 تومنو به من که ندادی زنگ بزن 700 مشکلتو بگو زنگ میزنم یه کامپیوتر چیزای مسخره میگه

clickestan
05-04-2011, 12:20
سیمم ایرانسله.بسته یک ماهه gprs
یک روز طول کشیده هنو وصل نشده 10 تومن از حسابم کم کرده پیام تایید نیومده حسابمو مسدود کرده نمیتونم دیگه جایی زنگ بزنم وقتی هم میخوام برم اینترنت میگه اتصال انجام نشد تنظیمها را بررسی کنید و در صورت ادامه داشتن مشکل با مسئول شبکه تماس بگیرید.رفتم تعمیرات موبایل میگن باید بری نمایندگی ایرانسل میرم نمایندگی میگه باید بری برنامه نصب کنا میرم اونجا میگه باید بری نمایندگی ایرانسل میرم نمایندگی میگه مشکل شبکته 10 تومنو به من که ندادی زنگ بزن 700 مشکلتو بگو زنگ میزنم یه کامپیوتر چیزای مسخره میگه
سیم کارتتون مسدود شده عزیز
تنها راه هم زنگ زدن به 700 هست
بعدش به اپراتور وصل کن و مشکل رو مطرح کن
البته اگه جواب داد!
آخه آخرین باری که زنگ ردم به اپراتور 5 دقیقه داشت آهنگ میزد تا برداره ...آخرش هم برنداشت!... بعد دیدم پول 5 دقیق انتظار هم ازم کم کرده.....!